Najlepsza prostownica Rowenta

Ostatnio aktualizowane: 27.01.21

Ta strona utrzymuje się dzięki czytelnikom. Kiedy robisz zakupy za pośrednictwem naszych linków, otrzymujemy niewielką prowizję. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji o nas.

 

Jaką prostownice Rowenta wybrać?

 

Przewodnik zakupowy

Prostownica to urządzenie, które pozwala nam opanować niesforne loki. Używają go nie tylko kobiety, ale i mężczyźni. Dobry model powinien podczas prostowania naszych pasm nie niszczyć włosów. Niestety, na rynku jest dość sporo urządzeń, które są słabej jakości i w konsekwencji przepalają i wysuszają nasze fryzury. Aby temu zapobiec trzeba kupić możliwie najlepsze na rynku urządzenie. Pomoże Ci w tym nasz poradnik. Znajdziesz w nim kilka porad o tym, na co zwrócić uwagę podczas zakupu. Co więcej, na jego końcu umieściliśmy krótkie zestawienie, gdzie figurują trzy najlepsze prostownice Rowenta.

Niemiecka marka Rowenta jest znaną i popularną firmą, która zajmuje się produkcją i dystrybucją AGD. Przez ponad 100 lat swojej działalności wprowadziła na rynek wiele innowacyjnych produktów. Swoim wiernym klientom znana jest z produkcji bardzo trwałych i wielofunkcyjnych urządzeń, które są użytkowane na co dzień. Rowenta w swoim asortymencie ma żelazka, odkurzacze, czajniki, suszarki, prostownice oraz ekspresy do kawy.

Podczas wybierania prostownicy należy zwrócić uwagę na kilka istotnych kwestii. Pierwszą z nich jest jakość wykonania produktu. Jeśli ma Ci on posłużyć przez wiele lat, interesujący Cię model powinien być solidny. Sugerujemy unikać tanich sprzętów zrobionych z plastiku.

Jednak to powłoka, która znajduje się na prostownicy to najważniejszy element urządzenia. Jeśli będzie ona wykonana z dobrego materiału, Twoje włosy będą bezpieczne. Najpopularniejszym rodzajem są płytki ceramiczne. Ich największą zaletą jest to, że równomiernie rozprowadzają ciepło, co niemal w całości niweluje przypalanie włosów. Drugim co do popularności typem są powłoki tytanowe. Są one bardzo odporne na uszkodzenia. Takie sprzęty poleca się osobom o grubych, kręconych włosach. Ostatnim rodzajem są produkty wykonane z teflonu. Są one, niestety najmniej trwałe. Co więcej, nagrzewają włosy nierównomiernie, co powoduje przepalenie włosów.

Kolejną, ważną kwestią jest zakres temperatury oraz jej regulacja. Wynika to z faktu, że nie każdy rodzaj włosów jest w takim samym stopniu odporny na ciepło. Dla osób z grubymi lokami temperatura prostowania powinna wynosić od 200 st. C do 230 st. C. W przypadku włosów normalnych i farbowanych powinna ona wynosić od 170 st. C do 200 st. C, a przy cienkich lub rozjaśnianych –  100 st. C – 150 st. C.

 

 

Prostownice Rowenta – Ranking

 

 

Rowenta Easyliss SF1512F0

 

Model Easyliss SF1512F0 to świetna i bardzo wydajna prostownica Rowenta w dobrej cenie. Ceramiczna powłoka zapewnia bezpieczeństwo Twoim włosom, dzięki równomiernemu rozprowadzaniu temperatury. Zdecydowanie zmniejsza to ryzyko spalenia końcówek, co niestety czasem się zdarza w tańszych modelach.

Największą zaletą modelu jest jego dodatkowa opcja lokówki. Dzięki temu jednego dnia będziesz mógł wyprostować włosy, a drugiego je podkręcić. Sprawi to, że na każdym przyjęciu będziesz mógł się pochwalić nową fryzurą. Kręcenie włosów jest możliwe dzięki zaokrąglonym płytkom.

Ta najlepsza prostownica Rowenta w 2021 roku nadaje się do nawet bardzo grubych, kręconych włosów, bowiem jego maksymalna temperatura wynosi aż 200 st. C.

Również przechowywanie urządzenia jest bardzo proste. Po zbliżeniu do siebie płytek, zatrzaskują się one. Co więcej, w zestawie otrzymujemy elegancki futerał, który ułatwi przenoszenie sprzętu.

Opinie konsumentów o prezentowanym modelu są bardzo pozytywne. Wielu użytkowników zachwala design oraz efektywność prostownicy. Duża grupa osób doceniła stosunek ceny do jakości sprzętu.

 

 

 

 

Rowenta SF4412D4 Liss Curl

 

Model SF4412D4 Liss Curl to kolejna propozycja w naszym zestawieniu. Płytki grzewcze, które znajdują w tym urządzeniu zostały pokryte specjalną, ceramiczną powłoką. Dzięki jej właściwościom temperatura jest rozprowadzana równomiernie po całej długości włosa. Sprawia to, że wszystkie kosmyki są prostowane w tak samo krótkim czasie, bo niweluje ryzyko przypalenia końcówek.

Dużą zaletą produktu jest opcja lokówki. Dzięki zaokrąglonym płytkom, możesz cieszyć się eleganckimi lokami. Takie rozwiązanie na pewno przypadnie do gustu osobom, które lubią eksperymentować ze swoim wyglądem. Jednego dnia będą w stanie wyprostować swoje włosy, a drugiego je skręcić.

Sprzęt ten na pewno przypadnie do gustu osobom, które rano robią wiele rzeczy w pośpiechu, w tym myją i stylizują swoje włosy. Dzięki systemowi szybkiego nagrzewania, prostownica jest gotowa do pracy po 30 sekundach od podłączenia jej do prądu.

Urządzenie może być używane przez wiele osób z różnymi typami włosów. Wynika to z tego, że posiada aż 11 pozycji termostatu od 130 st. C do 230 st. C.

Opinie konsumentów o tym modelu są bardzo pochlebne. Wielu użytkowników wybrało to urządzenie ze względu na jego efektywną pracę.

 

 

 

 

Rowenta Respectissim 7/7 SF7420

 

Urządzenie Rowenta Respectissim 7/7 SF7420 to niezwykle wydajna prostownica. Wiele osób uważa ją z najlepszą na rynku. Prezentowany model posiada bardzo wydajną powłokę miedziowo-krzemową, która dba o nasze włosy. Dzięki temu, płytki grzewcze równomiernie rozprowadzają ciepło, które w takim samym stopniu dociera do każdego kosmyka. Sprawia to, że prostowanie włosów jest nie tylko bezpieczniejsze, ale i prostsze oraz szybsze.

Prezentowana prostownica posiada funkcję jonizacji, która przy pomocy ujemnych jonów, redukuje efekt puszenia się włosów. Co więcej, poprawia ona kondycję włosów, dzięki czemu są bardziej miękkie, przez co prościej je ułożyć i modelować.

Dużą zaletą modelu jest możliwość regulowania temperatury. Dzięki temu mogą z niej korzystać zarówno osoby z dużymi i grubymi lokami, jak i te z cienkimi włosami, które są bardzo podatne na działania wysokich temperatur. Co więcej, urządzenie ma innowacyjną funkcję, która samodzielnie dopasowuje temperaturę prostownicy do kondycji włosów.

Opinie konsumentów o tym modelu są bardzo pochlebne. Wiele osób doceniło trwałą konstrukcję i dużą wydajność prostownicy.

 

 

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status