Depilatory laserowe ranking

Ostatnio aktualizowane: 19.11.17

 

To, że depilator Philips Lumea SC2008/11 jest najskuteczniejszym tego typu urządzeniem dowodzą nie tylko badania dotyczące depilatorów, ale również badania satysfakcji klientów. Ten depilator okazał się najlepszym w roku 2017. Najwięcej klientów zakupiło właśnie ten model i wielu z tych klientów pozostawiło pozytywne komentarze o działaniu tego urządzenia. Nic dziwnego, bo efekty działania depilatora są widoczne od samego początku stosowania. Sprzęt depilujący usuwa niechciane włosy, a także zapobiega wyrastaniu nowych. Model ten posiada szereg nasadek dedykowanych do poszczególnych części ciała. Jest to nasadka do ciała 4 cm2, do okolic bikini 2 cm2 oraz nasadka do twarzy 2 cm2. Lampa ma możliwość dopasowania intensywności światła do rodzaju skóry w skali pięciostopniowej. Urządzenie jest bezprzewodowe, więc użytkowanie jest niekłopotliwe. Czas ładowania akumulatora do pełna wynosi 100 min. Jak każdy depilator laserowy, urządzenie jest skuteczne przy usuwaniu ciemnych włosów na jasnej skórze, a nie nadaje się na przykład do włosów siwych. Drugim w kolejności, bardzo skutecznym depilatorem jest Remington IPL6750. Warto przed zakupem zapoznać się i z tym modelem, bo zyskał on również wielu zadowolonych użytkowników.

 

Tabela porównawcza

 

Zalety
Wady
Podsumowanie
Oferty

 

 

Jaki depilator laserowy kupić?

 

Przewodnik zakupowy

Każda kobieta marzy o tym, by trwale usunąć niechciane owłosienie. Obecnie mamy możliwość przeprowadzenia terapii laserowej w gabinetach kosmetycznych. Tylko kilka wizyt dzieli nas od gładkich nóg na zawsze. Jeśli jednak preferujemy przeprowadzić taki zabieg w domowym zaciszu, to też istnieje taka opcja. A to dzięki nowoczesnym, skutecznym depilatorom laserowym do użytku domowego. Działają one równie dobrze jak te w gabinetach kosmetycznych.

Jeśli i Ty chcesz trwale usunąć owłosienie na nogach czy pod pachami, nie wiesz tylko, jaki depilator laserowy wybrać, to przeczytaj nasz krótki poradnik. Postaramy się podpowiedzieć, na jakie elementy powinniśmy zwrócić uwagę przy wyborze modelu do zakupu. Pamiętajmy jednak o tym, że takie urządzenia najlepiej działają na ciemne włosy u osób o jasnej karnacji. Im mniejsza różnica koloru pomiędzy skórą a owłosieniem tym gorszy rezultat otrzymamy.

Jak działa depilator laserowy?

Usuwanie owłosienia za pomocą depilatora laserowego odbywa się dzięki promieniom laserowym. Promienie te, gdy dotrą do naszej skóry są pochłaniane przez barwnik w naszych włosach. Następuje proces fototermolizy, podczas którego mieszki włosowe ulegają degradacji. Dlatego też po terapii laserowej owłosienie nie odrasta. Pamiętajmy jednak, że proces ten działa tylko na włosy w fazie wzrostu. Dlatego też zabieg musimy kilkakrotnie powtórzyć, by pozbyć się całego owłosienia.

Ze względu na to, że wiązki światła pochłaniane są przez barwnik, osoby o jasnej karnacji, lecz ciemnych włosach osiągają lepsze rezultaty. A to dlatego, że większa część światła w takim przypadku zostaje pochłonięta przez owłosienie, a nie skórę. Same też możemy zadbać o to by zabieg był bardziej skuteczny. Przeprowadzajmy terapię na skórze nieopalonej. W ten sposób upewnimy się, że wiązka światła nie będzie rozproszona i trafi ona do włosa, który chcemy usunąć.

 

Powierzchnia obszaru roboczego

Nie jest tajemnicą to, że domowe urządzenia laserowe do usuwania owłosienia mają mniejszą moc od tych używanych w salonach kosmetycznych. Takie rozwiązanie stosuje się ze względów bezpieczeństwa. W związku z tym, by usunąć całkowicie włosy może okazać się niezbędne kilkakrotne powtórzenie zabiegu. Dlatego zakupienie modelu z dużą powierzchnią obszaru roboczego może znacznie zredukować czas, który będziemy musiały poświęcić na przeprowadzanie zabiegów.

 

Znana marka

Ponieważ domowe depilatory laserowe dopiero niedawno zaczęły być dostępne w sprzedaży warto zastanowić się nad zakupem markowego sprzętu. Kupując urządzenie znanego producenta wiemy, że kupujemy produkt o dobrej jakości. Mamy też gwarancje, że będzie on działał. Nie ma też wątpliwości, że jest on skuteczny i, że po kilku zabiegach usuniemy owłosienie całkowicie i na zawsze. Natomiast kupując depilator laserowy nieznanego producenta na pewno zaoszczędzimy na cenie samego urządzenia, lecz nie mamy gwarancji, czy sprzęt będzie poprawnie działać. Nie wiemy również, czy jest on bezpieczny.  

 

Regulacja mocy

Ze względu na dość wysoką cenę depilatorów laserowych możemy się pokusić o kupno takiego sprzętu na spółkę z kilkoma osobami. Gdy zdecydujemy się na taki krok koniecznie musimy się upewnić, że ma on możliwość regulacji mocy. A to dlatego, że każda osoba ma inny koloryt skóry oraz włosów. Dzięki regulacji będziemy mogły ustawić siłę działania urządzenia do naszych potrzeb.

Nawet, jeśli kupujemy depilator tylko dla siebie to powinniśmy rozważyć zakup modelu z możliwością regulacji mocy pracy. Bowiem nie wszystkie części naszego ciała mają taką samą wrażliwość. O ile nogi są słabo unerwione i zabiegi nie powinny być bolesne, o tyle strefa bikini czy usuwanie wąsika może wymagać pracy na najniższych ustawieniach.

Pamiętajmy, że usuwanie owłosienia depilatorami laserowymi nie jest całkowicie bezbolesne, a im bardziej unerwione miejsce, tym większy ból będzie temu towarzyszyć. Nie można jednak porównać bolesności z zabiegiem przeprowadzanym depilatorami mechanicznymi, które wyrywają całe włosy wraz z cebulkami. Te zabiegi są najbardziej bolesne. Na szczęście znajdziemy w sprzedaży  depilatory laserowe w dobrych cenach z możliwością regulacji pracy.

 

Ilość emitowanych impulsów

Liczba impulsów emitowanych przez urządzenie determinuje jego trwałość. Wszystkie lampy stosowane w depilatorach laserowych mają określoną żywotność i po jakimś czasie wymagają wymiany. Jednak im więcej impulsów wbudowana lampa może wyemitować, tym dłużej całe urządzenie będzie działać. Każdy producent depilatorów powinien określić ile impulsów świetlnych jego produkt emituje oraz po ilu błyskach umieszczona w nim lampa powinna zostać wymieniona.

Pomimo tego, że stosowane lampy w tych urządzeniach charakteryzują się długowiecznością i prawdopodobnie nigdy nie będziemy musiały tego elementu wymieniać, warto sprawdzić, czy istnieje taka możliwość. Czy producent umożliwia zakup tej części depilatora laserowego.

Wygoda oraz jakość wykonania

Pomimo spadku cen domowych depilatorów laserowych, produkty te nadal są dosyć drogie. Dlatego, jeśli już decydujemy się na zakup takiego urządzenia powinniśmy sprawdzić, z jakich materiałów jest on wykonany. Obudowa powinna być wytrzymała i odporna na otarcia. Raczej nie spotyka się depilatorów laserowych, których obudowy są zrobione z innego niż plastik materiału. Jednak i sam plastik może składać się ze stopu różnego rodzaju materiałów. Warto więc dotknąć produktu przed jego zakupem.

Przy wybieraniu odpowiedniego modelu złap do ręki jego rękojeść. Sprawdź czy uchwyt nie jest za ciężki i sprawdź, czy całość nie waży zbyt dużo. Warto też sprawdzić długość przewodu, by upewnić się, że nie jest on za krótki. Podczas użytkowania krótki kabel może przeszkadzać i irytować. Pamiętajmy również, że większość depilatorów laserowych składa się z dwóch elementów: rękojeści oraz bazy. Są one połączone ze sobą kablem, upewnijmy się wiec, że i ten kabel jest odpowiedniej długości. W sprzedaży znajdziemy też modele bezprzewodowe. Jeśli mamy utrudniony dostęp do sieci elektrycznej, bądź często podróżujemy to taki model będzie dla nas idealny.  

 

Dodatkowe właściwości

Każdy z producentów depilatorów laserowych stara się stworzyć produkt, który odróżni się od tych wytwarzanych przez konkurencję. Znajdziemy więc takie modele, które automatycznie regulują intensywność światła dzięki pomiarze kolorytu skóry oraz takie, które zabezpieczają przed uszkodzeniem wzroku. W sklepach są również depilatory laserowe z filtrem ochronnym UV. To, o czym powinniśmy pamiętać to to, by dobrać takie elementy, które będą nam użyteczne. Słusznego doboru na pewno dokonamy jeśli dokładnie przyjrzymy się naszym potrzebom.

 

Jaki jest najlepszy depilator laserowy?

Mamy nadzieje, że po lekturze naszego poradnika będziesz mogła dobrać najlepszy model depilatora laserowego dla siebie. Ponieważ technologia laserowego usuwania owłosienia jest nadal nowością na rynku, warto zakupić sprzęt znanego producenta. Pomimo tego, że będzie on kosztował trochę więcej od produktów pochodzących od nieznanych wytwórców, mamy pewność, że urządzenie jest bezpieczne oraz działa prawidłowo. A w przypadku jakichkolwiek problemów z depilatorem bez problemu możemy się zwrócić do producenta w sprawie naprawy, lub wymiany urządzenia.

 

 

Najlepsze depilatory laserowe w 2017 ranking

 

Nie jedną kobietę, myśli o letnich sukienkach, zaraz kierują w stronę depilatorów. Aby wybrać najlepszy depilator laserowy, przedstawiamy opis pięciu z nich. Postaramy się przybliżyć ich działanie i ocenę użytkowników. Zapraszamy do lektury wszystkie panie, które rozważają zakup takiego urządzenia.

 

Nasze zalecenia

 

Philips Lumea SC2008/11

 

1.Philips Lumea SC2008.11Firma Philips podjęła szeroko zakrojone badania Zatrudniła najlepszych dermatologów. Przeprowadziła badania konsumenckie wśród 2000 kobiet. Wynikiem ich poszukiwań jest produkt Philips Lumea SC2008/11, urządzenie do depilacji oparte na innowacyjnej technologii intensywnego światła impulsowego. Technologia dotąd dostępna wyłącznie w salonach kosmetycznych, stała się możliwa do wykorzystania w zaciszu domowym.

Producent, powołując się na badania kliniczne zapewnia, że po czterech zabiegach wykonanych w dwutygodniowych odstępach można uzyskać gładką skórę, bez niechcianego owłosienia. Urządzenie jest skuteczne w przypadku oddziaływania na włosy w kolorach ciemny blond, brązowy i czarny.

Nie nadaje się do włosów koloru rudego, jasnoblond i siwych. Do różnych partii ciała wykorzystamy różnego typu nasadki. Nasadka większa służy do obszarów takich jak nogi. Nasadka do twarzy zapewnia bezpieczeństwo zabiegu przeprowadzanego w tym obszarze.

A nasadka do bikini zapewnia skuteczność w tych okolicach, gdzie włosy często są grubsze. Możliwość bezprzewodowego użycia ułatwia manipulację urządzeniem. Użytkowniczki przekazują, że system bezprzewodowy jest bardzo wygodny, a ładowanie baterii nie trwa długo. Użytkowanie również usprawnia system pięciostopniowej regulacji naświetlania w zależności od karnacji.

Jeśli zastanawiasz się, jaki jest najlepszy depilator laserowy w 2017 roku to podpowiadamy, że jest to Philips Lumea SC2008/11. Urządzenie to pozwala w łatwy i bezbolesny sposób pozbyć się niechcianego owłosienia.

 

Zalety

Widocznie zmniejsza ilość owłosienia: Producent gwarantuje, że przy regularnym użyciu urządzenia zauważymy mniejszą ilość odrastających włosków. Dzieje się tak, ponieważ zastosowana technologia IPL emituje impulsy światła, które niszczą cebulki włosów. Dlatego też ilość włosów zmniejsza się z każdym zabiegiem.

Odpowiednie do różnych typów skóry: Philips Lumea SC2008/11 skutecznie usunie włosy o kolorach ciemny blond, brązowy i czarny. Musisz jednak pamiętać, że im większa różnica pomiędzy odcieniem Twojej skóry a włosami, tym skuteczniejsze będą zabiegi.

Dodatkowe wyposażenie: W zestawie, wraz z urządzeniem depilującym, znajdziemy również specjalną nasadkę do usuwania niechcianego owłosienia z twarzy. Pozwoli ona w bezpieczny sposób pozbyć się wąsika. W komplecie znajdziemy również dodatkową nasadkę do zabiegów w okolicach bikini.

Regulacja ustawień: Użytkownik ma do dyspozycji aż pięć ustawień energii świetlnej. Możemy więc dopasować siłę światła do depilowanej części ciała. W przypadku delikatnych rejonów, np. okolice bikini mamy możliwość zastosowania mniejszej moc, a w przypadku depilacji nóg większą.

Urządzenie bezprzewodowe: Komfort użytkowania podnosi fakt, że urządzenie to działa bezprzewodowe. Nie jesteśmy więc już skazane na pracę w miejscu, gdzie znajduje się gniazdko. Możemy rozsiąść się wygodnie na fotelu i przeprowadzić zabieg. A w czasie wakacji nie musimy rezygnować z depilacji, nawet jeśli spędzamy urlop pod namiotem.

 

Wady

Wymaga cierpliwości: Użytkowniczki podają, że niestety na efekty trzeba poczekać. Kupując ten produkt nie powinniśmy więc spodziewać się, że po pierwszym zabiegu większość włosków nie odrośnie, lecz efekty będą się pojawiały po dłuższym stosowaniu.

 

 

 

 

Remington IPL6750

 

2.Remington IPL6750Atrakcyjne, „damskie”, ciepłe kolory bieli z połączeniem różu – tak prezentuje się zestaw do depilacji światłem Remington IPL6750. Firma Remington przedstawia swoje urządzenia, jako jedyne, które posiadają technologię Advanced PROPULSE™, polegającej na ogrzaniu meszka włosowego i przerwaniu cyklu wzrostu włosa. Dzięki technologii IPL, światło emitowane co 3 sekundy trwale usuwa niechciane owłosienie.

Urządzenie zostało, dla bezpieczeństwa użytkowników, wyposażone w filtr ochronny UV. Producent podaje, że wystarczą trzy zabiegi do zauważenie efektów działania depilatora. Przy czym urządzenie to jest dedykowane nie tylko do nóg, czy okolic bikini.

Niechciane owłosienie można usunąć nawet z twarzy, a duże okienko świetlne pozwala na szybkie wykonanie zabiegu na dużej powierzchni ciała. Depilator dobrze sobie radzi zarówno z damskimi, jak i męskimi włosami. Dzięki ergonomicznemu uchwytowi, obsługa jest prosta, łatwa i przyjemna.

Klienci, którzy wypowiedzieli się na temat tego urządzenia przekazują, że użyteczna jest możliwość pomiaru i doboru mocy do karnacji, bardzo przydatne też są trzy głowice depilujące. Twierdzą oni również, że cena jest adekwatna do jakości depilatora.

Remington IPL6750 to depilator laserowy, który trwale usuwa owłosienie za pomocą światła IPL. A producent tego urządzenia przekazuje, że możemy się spodziewać pierwszych, widocznych efektów działania już po trzech zastosowaniach.

 

Zalety

Technologia PROPULSE: W tym urządzeniu została zastosowana technologia PROPULSE, która powoduje, że mieszek włosowy zostaje podgrzany. Włos absorbuje emitowane światło i w ten sposób przerywa się cykl jego wzrostu.

Większe okienko świetlne: Remington IPL6750 został wyposażony w bardziej obszerne okienko świetlne, które, w porównaniu z poprzednim modelem, jest o 50% większe. Oznacza to, że depilacja przebiegnie szybciej, bo przy jednym naświetlaniu jesteśmy w stanie objąć większy obszar.

Unisex: Producent podaje, że model ten doskonale sprawdzi się podczas usuwania zarówno niechcianego owłosienia u kobiet, jak i u mężczyzn. Jeśli nasz ukochany posiada mocno owłosione plecy, lub klatkę piersiową to kupując to urządzenie możemy również przeprowadzać zabiegi u niego, zmniejszając liczbę odrastających włosów.

Funkcja Multi-Flash: Zastosowana funkcja Multi-Flash powoduje, że ten depilator laserowy emituje impuls świetlny co 2 sekundy. Możemy więc szybciej depilować większe obszary ciała.

 

Wady

Praca przewodowa: Niektórym użytkownikom przeszkadza to, że urządzenie jest zasilane sieciowo. Jesteśmy więc uzależnieni od prądu i depilacje musimy przeprowadzać tam, gdzie mamy dostęp do gniazdka.

 

 

 

Babyliss G932E

 

3.Babyliss G932ENajtańszym produktem zestawienia jest Babyliss G932E. Możemy go już zakupić za niewiele więcej jak 600 zł. Producent podaje, że skuteczność urządzenia wypróbowano w 2014 roku na grupie 49 osób, o zróżnicowanej karnacji skóry. Badanie wykazało, że ilość włosów może się zmniejszyć o 90%. Produkt też został przebadany dermatologicznie. Depilator ten posiada 5 poziomów intensywności, które wybiera się w zależności od typu skóry.

Dzięki technologii Intense Pulse Light, emitowane, silne pulsujące światło do 36 impulsów na minutę, uszkadza cebulki włosa nie naruszając skóry. Ponieważ światło to może wpływać negatywnie na wzrok, do zestawu zostały dołączone specjalne, ochronne okulary. Szeroki ekran urządzenia pozwala jednorazowo objąć duży obszar do depilacji. Wymiary depilatora wynoszą: szerokość i wysokość 20 cm, głębokość 10,2 cm, a waga jego to tylko 1 kg, co jest istotne przy manipulacji.

Użytkownicy, którzy zetknęli się z tym depilatorem przekazują, że działa on poprawnie. Urządzenie jest ciche w eksploatacji, łatwe w obsłudze, a także trwałe. Jednym słowem jest to dobry i tani depilator laserowy.

Jeśli celem Twoich poszukiwań dobry depilator laserowy do 1000 zł to polecamy przyjrzeć się modelowi Babyliss G932E. To urządzenie pomoże nam trwale usunąć niechciane owłosienie. Jak zapewnia producent efekty widać już po 8 tygodniach stosowania.

 

Zalety

Uniwersalny: Urządzenie to możemy stosować na wszystkich obszarach ciała. Z powodzeniem możemy usuwać niechciane owłosienie m.in. na nogach, rękach, twarzy czy w okolicach bikini lub pod pachami.

Tryb Gliss: Ten depilator laserowy został wyposażony w tryb gliss. Tryb ten dzięki emitowaniu serii błysków świetlnych zapewnia szybszą depilację. Urządzenie emituje 36 błysków na minutę.

Szeroki ekran aplikacyjny: Dzięki zastosowaniu dużego ekranu świetlnego dodatkowo przyspieszymy proces depilacji. Ekran o powierzchni 3 cm2 pozwoli na wykonanie zabiegu pod pachami w przeciągu 2 minut, a pełną depilację nóg powinniśmy wykonać w około 10 minut.

 

Wady

Długi czas oczekiwania na rezultat: Choć wydaje się, że 8 tygodni to nie jest długi okres czasu, jednak niektórzy użytkownicy uważają, że rezultaty powinny być widoczne szybciej.

 

 

 

 

RIO Pro IPHR 2

 

4.RIO Pro IPHR 2Kolejne urządzenie, jakie nasz ranking depilatorów laserowych zawiera to RIO Pro IPHR 2. W tym urządzeniu duża powierzchnia okna świetlnego, 35 mm x 14 mm, pozwala na oddziaływanie nawet na 180 włosów jednocześnie. Po 3 – 4 krotnym użyciu ilość włosów zostanie zredukowana do połowy. Producent zaleca wykonanie 6 zabiegów w okresie 6 miesięcy. Jest to niezbędne ze względu na różne fazy wzrostu włosów.

Gdy jedne usuwamy inne są w fazie uśpienia. Aby naświetlić wszystkie włosy w fazie wzrostu, potrzeba wykonać kilka zabiegów w kilkutygodniowych odstępach czasowych. Urządzenie zawiera 5 poziomów mocy i technologię potrójnego błysku podnoszącą skuteczność działania.

Producent wyposażył urządzenie w funkcję zabezpieczającą przed kontaktem z oczami – w przypadku skierowania na oczy jasne pomarańczowe światło zmusi ono użytkownika do mrugania. Należy też pamiętać, że depilator jest skuteczny tylko wówczas, gdy włosy są ciemniejsze od karnacji skóry, w przeciwnym wypadku depilacja nie będzie skuteczna.

Użytkownicy chwalą dodatkowe wyposażenie w postaci lampy błyskowej do twarzy i do miejsc wrażliwych. Uznanie także zyskała 5 stopniowa regulacja naświetlania.

Depilator laserowy RIO Pro IPHR 2 przy emitowaniu jednego błyśnięcia jest w stanie objąć aż do 180 włosów. Oznacza to, że całą depilację będziemy mogli szybko przeprowadzić. Jakie są jego inne zalety?

 

Zalety

Regulacja pracy: Model ten umożliwia użytkownikowi regulowanie siły, z jaką pracuje. Jeśli chcemy depilować delikatne obszary ciała możemy zmniejszyć moc i dostosować ją do naszych potrzeb.

Bezpieczeństwo: RIO Pro IPHR 2 jest bezpieczny w użytkowaniu, gdyż posiada specjalne czujniki skóry. Powodują one, że błyski światła nie uruchomią się, jeśli urządzenie nie będzie dotykać naszej skóry.

Szybko widoczne rezultaty: Według informacji podanych przez producenta możemy liczyć na pierwsze rezultaty już po 3 – 4 użyciach.  Po takim czasie liczba włosków powinna zmniejszyć się o połowę.

 

Wady

Wysoka cena: Niestety ten model jest dosyć drogi. By zakupić RIO Pro IPHR 2 powinniśmy przygotować się na koszt rzędu 1400 zł.

Duże wymiary: Jest to sprzęt przewodowy. Dodatkowo oprócz „słuchawki” został wyposażony w bazę, za pomocą której włączamy urządzenie i dostosowujemy moc pracy. W związku z taką budową jest on dosyć duży.

 

 

 

Braun Silk-Expert BD 5008

 

5.Braun Silk-Expert BD 5008Braun Silk-Expert BD 5008 to najdroższe urządzenie w naszym zestawieniu, jego koszt to ok. 2 tys. zł. Ale też i opinie o tych depilatorach laserowych mówią, że są one zaawansowane technologicznie. Urządzenie posiada czujnik koloru skóry SensoAdapt, który w trakcie zabiegu odczytuje kolor skóry 80 razy na sekundę i automatycznie dostosowuje intensywność światła, tak aby było bezpieczne i skutecznie usuwało owłosienie.

Producent podaje, że naświetlanie takich obszarów ciała jak nogi trwa zaledwie 10 min, by skutecznie usunąć owłosienie. Dzieje się tak między innymi dzięki trybowi przesuwania urządzenia po skórze, który znacznie przyspiesza proces. Zaleca się przeprowadzać 4 zabiegi na danym obszarze do całkowitego usunięcia owłosienia. Dla obszarów bardziej wrażliwych, jak bikini, czy twarz zaleca się używania trybu łagodnego.

Tryb ten powinien być stosowany również przez osoby, które pierwszy raz używają depilatora, dla ich własnego bezpieczeństwa. Użytkownikom podoba się szczoteczka do mycia twarzy, bo dzięki niej po zabiegu myta twarz jest przez szczoteczkę również masowana. Ważnym dla klientów okazało się to, że do urządzenia jest dołączona szczegółowa instrukcja obsługi w języku polskim.

Ten przewodowy depilator laserowy oferuje gładką skórę po kilku zabiegach dzięki emitowaniu światła IPL. Dodatkowo Braun Silk-Expert BD 5008 sam dostosuje poziom naświetlania do naszej karnacji.

 

Zalety

SensoAdapt: Urządzenie zostało wyposażone w specjalny sensor SensoAdapt. Ma on za zadanie zbadanie kolorytu skóry, na której przeprowadza się depilację. Po przeprowadzeniu analizy automatycznie dostosowuje on moc emitowanego światła. Taka analiza przeprowadzana jest 80 razy na sekundę. Możemy więc być pewni, że zarejestruje on wszystkie zmiany w kolorycie skóry.

Tryb płynny: Braun Silk-Expert BD 5008 został wyposażony w tryb płynny. Tryb ten charakteryzuje się tym, że płynnie emituje błyski świetlne. Możemy więc płynnie przesuwać głowicę depilatora nie martwiąc się, że jakiś rejon ciała nie zostanie naświetlony.

Szybkość działania: Jak podaje producent urządzenie emituje światło co 2 sekundy. Tak duża częstotliwość sprawia, że cały proces depilacji przebiegnie szybciej, a duże partie ciała możemy naświetlić w krótszym czasie.

 

Wady

Wysoka cena: By móc usuwać niechciane owłosienie tym urządzeniem musimy liczyć się z wydatkiem wynoszącym nawet 2000 zł.

Emituje za jasne światło: Niektóre użytkowniczki twierdzą, że emitowane przez urządzenie światło razi je w oczy.

 

 

 

Leave a Reply

Be the First to Comment!

Notify of
avatar
wpDiscuz
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (43 votes, average: 4.70 out of 5)
Loading...