Najlepsze słuchawki bezprzewodowe JBL

Ostatnio aktualizowane: 25.04.18

 

Jakie słuchawki bezprzewodowe JBL wybrać?

 

Słuchawki bezprzewodowe są obecnie jednym z najpopularniejszych dodatków, który kupujemy zarówno sobie, jak i naszym bliskim. Do zalet sprzętu tego typu należy to, że nie krępuje naszych ruchów, co wzmaga komfort użytkowania. Ponadto, nie musimy się obawiać, że przypadkowy gest i pociągniecie kabla wytrąci nam je z uszu i przerwie odsłuchiwanie ulubionej muzyki, czy audiobooka. Wiedz jednak, że zakup dobrej jakości sprzętu wcale nie jest prosty. Musisz bowiem wziąć pod uwagę wiele elementów. Z tego powodu przygotowaliśmy ten oto poradnik. Dowiesz się z niego, czym cechują się najlepsze słuchawki bezprzewodowe JBL.

Amerykańska marka JBL jest znanym producentem i dystrybutorem sprzętów audio. W ofercie firmy znajdziesz sprzęty różnych gabarytów, mocy oraz kalibru, w tym głośniki, subwoofery, soundbary i słuchawki. Jest to szczególnie ciekawe, biorąc pod uwagę, że jeszcze 50 lat temu przedsiębiorstwo było bardzo małe i oferowało tylko jeden typ sprzętów.

Pierwszą rzeczą, na którą powinieneś zwrócić uwagę jest to, czy preferujesz produkty nauszne czy douszne. Jedyna różnica jest taka, że drugi model wypełnia całą małżowinę uszną, co w pewien sposób izoluje dźwięki z zewnątrz. Jednak jakość dźwięku w obu tych urządzeniach jest taka sama, gdyż parametr ten nie zależy od ich kształtu.

Jeśli interesują Cię najlepsze słuchawki bezprzewodowe JBL w 2018 roku, powinieneś dobrze zastanowić się, jaki typ komunikacji powinien się w nich znaleźć. Do wyboru mamy 4 rodzaje transmisji. Pierwszym z nich jest sygnał radiowy (o częstotliwości 2,4GHz). Mimo wysokiej jakości odtwarzanego dźwięku towarzyszy im pewne opóźnienie. Może to nas wprowadzić w dyskomfort w czasie grania, czy oglądania filmu, gdzie ruch ust nie jest połączony z dialogiem. Drugi typ sprzętu wykorzystuje podczerwień. Chcielibyśmy odradzić Ci zakup takiego produktu, gdyż cechuje się niewielkim zasięgiem. Aby jakość dźwięku była wysoka i czytelna, musimy znajdować się w bezpośrednim sąsiedztwie odbiornika. Trzecim typem sprzętów są produkty obsługiwane przez sieć Wi-Fi. Mają one bardzo duży zasięg, co przemawia na ich korzyść. Niestety, odbiór dźwięku jest podatny na wszelkie zakłócenia. Ostatnim rodzajem słuchawek są modele używające interfejsu Bluetooth. Można je podłączyć do każdego rodzaju sprzętów, co czyni je bardzo funkcjonalnymi.

 

 

Słuchawki bezprzewodowe JBL – ranking

 

 

JBL T450BT

 

Jeśli poszukujesz dobrej jakości słuchawek bezprzewodowych, które pozwolą Ci na słuchanie ulubionej muzyki, bez martwienia się o kabel, polecamy produkt JBL T450BT. Jest to bardzo elegancki sprzęt zamknięty nauszny. Do przesyłania danych dźwiękowych wykorzystuje on technologię Bluetooth. Dzięki temu produkt ten jest kompatybilny z wieloma urządzeniami elektronicznymi, jak telefony, laptopy, czy komputery stacjonarne.

Te słuchawki bezprzewodowych JBL w dobrej cenie jest to, że mogą być one złożone, co zdecydowanie ułatwia ich przenoszenie. Całkowita waga produktu wynosi 160 g, zatem ich noszenie jest w pełni komfortowe. Warto dodać, że urządzenie zostało wyposażone w duży przetwornik o wielkości 32 mm. Pozwala to na wyemitowanie czystego dźwięku, pozbawionego zniekształceń, szumów, czy opóźnień. Godna wspomnienia jest też wydajność słuchawek, gdyż mogą one nieprzerwanie działać przez 11 godzin.

Wiele osób doceniło elegancki wygląd oraz długą wydajność pracy tego modelu. Ze względu na swoje gabaryty i zamkniętą konstrukcję, słuchawki dobrze nadają się do słuchania muzyki, oglądania filmów lub grania.

 

 

 

 

JBL E50BT

 

Wszystkim osobom, którym zależy na zakupie dobrej jakości słuchawek, polecamy zainteresowanie się ofertą produktu JBL E50BT. Jest to bardzo wydajny model wokółuszny o konstrukcji zamkniętej z wbudowanym mikrofonem. Dzięki temu produkt nie służy jedynie do słuchania muzyki, ale i odbierania telefonów.

Atutem urządzenia jest duży przetwornik liczący 50 mm, co gwarantuje dobrą jakość muzyki. Dodatkowo, sprzęt wykorzystuje technologię Pure Bass, więc będziesz mógł się cieszyć dobrej jakości basem. Szczególnie docenią to fani muzyki metalowej, electro, czy techno. Słuchawki pozwalają na 24 h rozmów telefonicznych i 18 h odsłuchu muzyki. Prezentowany produkt do pracy wykorzystuje technologię Bluetooth, co jest gwarantem kompatybilności ze wszystkimi urządzeniami elektronicznymi, takimi jak laptopy, czy telefony. Równocześnie, interfejs Bluetooth pozwala na przesłanie dźwięku w dobrej jakości, bez zagłuszeń, szumów oraz opóźnień.

Opinie konsumentów o zaprezentowanych słuchawkach JBL są bardzo pochlebne. Wiele osób doceniło wysoką jakość dźwięku oraz dużą wydajność pracy. Jest to możliwe za sprawą baterii litowo-jonowej.

 

 

 

 

JBL Reflect Mini BT

 

Wszystkim entuzjastom sportu, a w szczególności biegania, polecamy model JBL Reflect Mini BT, który pozwoli cieszyć się ulubioną muzyką w czasie wysiłku fizycznego. Są to wysokiej jakości słuchawki bezprzewodowe douszne. Brak kabla gwarantuje nieskrępowane ruchy ramion, co gwarantuje pełen komfort w czasie użytkowania.

Największą zaletą produktu jest to, że bardzo dobrze dopasowuje się do ucha. Po włożeniu wypełnia całą małżowinę, co minimalizuje ryzyko wypadania. Dodatkowo, szczelne zassanie się modelu gwarantuje, że otaczający nas ludzie nie usłyszą naszej muzyki oraz rozmów naszego rozmówcy w czasie rozmowy telefonicznej. Oba końce połączone są cienkim kablem o dużej elastyczności. Dopasowuje się on do ruchu naszej głowy, zatem słuchawki nie wypadają z uszu pod wpływem poruszania się. Równocześnie, uzyskany dźwięk jest bardzo wyraźny, pozbawiony szumów, czy zniekształceń.

Recenzje tego modelu są bardzo pochlebne, jest w nich dużo pozytywnych opinii konsumentów, którzy docenili konstrukcje produktu. Wielu osobom do gustu przypadło elastyczne połączenie obu końców, które umożliwia słuchanie muzyki w czasie treningu.

 

 

 

 

Leave a Reply

Be the First to Comment!

avatar
  Subscribe  
Notify of
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...