Najlepszy mop parowy Vileda

Ostatnio aktualizowane: 14.01.21

Ta strona utrzymuje się dzięki czytelnikom. Kiedy robisz zakupy za pośrednictwem naszych linków, otrzymujemy niewielką prowizję. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji o nas.

 

Warto przyjrzeć się najchętniej wybieranym przez konsumentów mopom parowym marki Vileda. Mowa tutaj o modelach 146574 i 146578. Pierwszy ze wspomnianych produktów znalazł się na szczycie przygotowanego przez nas rankingu. Tym, co zachęca do zakupu prezentowanego sprzętu jest przede wszystkim duża moc gwarantująca efektywną pracę. Możesz być pewien, że model poradzi sobie z usuwaniem nawet zaschniętych zabrudzeń z podłogi. Wiele osób docenia to, że produkt jest łatwy w obsłudze, a dodatkowo wykorzystane do jego produkcji materiały wykazują dużą odporność na uszkodzenia. Niekwestionowanym atutem urządzenia jest czas nagrzewania, który wynosi zaledwie kilkanaście sekund. W efekcie nie trzeba zbyt długo czekać, aby rozpocząć sprzątanie. Na drugim miejscu w naszym rankingu znalazł się mop parowy Vileda 146578. Jest to sprzęt zasilany akumulatorowo, co sprawia, że nic nie ogranicza naszych ruchów. Model ma obrotową głowicę i dobrze przemyślaną budowę. Internauci podkreślają, że produkt niewiele waży i jest łatwy w przechowywaniu.

 

 

Tabela porównawcza

 

Zalety
Wady
Podsumowanie
Oferty

 

 

Jaki mop parowy Vileda wybrać?

 

Przewodnik zakupowy

Zapewne wielu z nas zgodzi się, że sprzątanie podłóg nie należy do najprzyjemniejszych czynności. Zwykłe mopy nie zawsze są w stanie poradzić sobie z ciężkim zabrudzeniem. Jeśli bliski jest Ci taki problem, warto rozważyć zakup modelu parowego. Działa on przy udziale grzałki, która generuje parę wodną. Pozwala to usunąć nawet głębokie plamy po winie. Jeśli akurat rozważasz zakup takiego urządzenia, polecamy Ci lekturę naszego poradnika. A na jego końcu znajdziesz krótki ranking, w którym umieściliśmy najlepsze mopy parowe Vileda.

Vileda jest jedną z czołowych marek na polskim rynku, która zajmuje się produkcją i dystrybucją wysokiej jakości sprzętów do sprzątania domów. W swojej ofercie posiada wysokiej klasy mopy parowe, mopy zwykłe, ścierki z mikrofibry. Kupując produkty tej firmy inwestujesz w trwałość i wytrzymałość.

Decydując się zakup mopa parowego warto zwrócić uwagę na ilość jego funkcji. Tańsze urządzenia są w stanie poradzić sobie jedynie z kafelkami i parkietami. Jednak jeśli Ci to nie wystarcza, warto zainwestować w nieco lepsze urządzenie, które będzie mieć opcję odświeżania tapicerek i obić siedzeń w samochodach i domach. Sprzęty takiego typu, na pewno poradzą sobie również z plamami po winie na dywanie.

Kolejnym aspektem, który powinien zostać przez Ciebie rozważony jest głowica. Warto zadbać, aby była ona giętka. Zagwarantuje Ci to dotarcie do ciężko dostępnych miejsc.

Inną, ważną kwestią jest waga interesującego Cię sprzętu. Ponieważ mop ma posłużyć Ci do czyszczenia różnych powierzchni, w tym ścian i sufitów, jego waga nie może być zbyt duża. Co więcej, mycie podłóg ciężkim sprzętem jest bardzo niewygodne i może zaowocować powstaniem zakwasów.

Aby użytkowanie mopa było proste i przyjemne, warto zadbać o dużą pojemność urządzenia. Im będzie ona większa, tym rzadziej trzeba będzie uzupełniać zbiornik z wodą. Takie rozwiązanie pozwoli Ci zaoszczędzić dużo czasu.

 

 

Mopy parowe Vileda – Ranking

 

 

Vileda 146574

 

Model 146574 to najlepszy mop parowy Vileda w 2021 roku. Jego użytkowanie gwarantuje dobre efekty. Wystarczy na spodzie modelu umieścić ścierkę z mikrofibry, która zbierze wszystkie zabrudzenia z podłogi. Używanie pary wodnej sprawia, że około 99% bakterii, które znajdują się na ziemi, zostaje zabita. Jest to przydatne, gdy masz w domu dzieci.

Sprzątanie przy użyciu prezentowanego modelu jest bardzo proste i szybkie. Jednym z powodów jest dość duży zbiornik, którego pojemność wynosi 400 ml. Dzięki temu nie musisz co chwila dolewać wody do sprzętu.

Wymiary urządzenia to: wysokość – 126 cm, szerokość – 30 cm i głębokość – 20 cm. Zatem znalezienie dla niego miejsca w domu nie będzie stanowiło problemu. Z kolei waga modelu wynosi 2,3 kg, co sprawia, że bez trudu będziesz w stanie go podnieść i wyczyścić ściany w mieszkaniu.

Użytkowanie modelu jest bardzo proste. Dzięki dużej mocy, która wynosi 1500 W, grzałka nagrzewa wodę w kilka sekund do temperatury 100 st. C. Dzięki temu sprzątanie staje się dużo szybsze.

Opinie konsumentów są bardzo pozytywnie. Zdaniem użytkowników od czasu zakupu tego produkty, czas sprzątania został zdecydowanie skrócony. Co więcej, umożliwia on odświeżanie foteli i tapicerek w autach. Największą zaletą modelu jest kształt głowicy, która dociera nawet w trudno dostępne miejsca.

Model 146574 to bardzo dobry mop parowy Vileda do 400 zł. Urządzenie ma moc równą 1550 W. Pojemność zbiornika na wodę to 400 ml.

Zalety
Czas nagrzewania:

Sprzęt wyposażono w wydajną grzałkę. W rezultacie model jest gotowy do pracy już po 15 sekundach od włączenia.

Regulacja intensywności pary:

Użytkownik może w łatwy sposób dostosować mop do poziomu zabrudzenia podłóg. W tym celu wystarczy ustawić pożądaną intensywność wydobywającej się z urządzenia pary.

Zbiornik:

Z uwagi na to, że produkt wyposażono w pojemny zbiornik nie trzeba co chwilę przerywać pracy, aby uzupełnić pojemnik. Wpływa to nie tylko na efektywność, ale także komfort podczas sprzątania.

Przewód:

Mop parowy ma przewód zasilający o długości 6 m. Możemy więc posprzątać dużą powierzchnię, bez konieczności zmiany źródła zasilania.

Nakładka:

Do zestawu dołączono specjalną nakładkę przeznaczoną do mycia dywanów. Zdaniem konsumentów jest ona solidnie wykonana i dobrze się spisuje.

Wady
Mokre plamy:

W nielicznych recenzjach można przeczytać, że produkt pozostawia na powierzchni podłóg mokre plamy.

 

 

 

 

Vileda 146578

 

Produkt Vileda 146578 umożliwia szybkie posprzątanie w domu w bardziej ekologiczny sposób. Mop nie wymaga użycia detergentu, a mimo to neutralizuje do 99,99% bakterii i innych mikroorganizmów. Model nadaje się do mycia każdego rodzaju podłóg: płytek, paneli, parkietów, laminatu, a za sprawą specjalnej nakładki możemy również szybko wyczyścić dywany.

Urządzenie jest zasilane sieciowo, ma 6 m przewód. Z uwagi na przegub obracający się o 180 stopni z łatwością wyczyścimy wszystkie zakamarki w domu. Produkt nagrzewa się w ciągu 15 sekund. Wewnątrz obudowy umieszczono 400 ml pojemnik na wodę, który szybko się napełnia. Wymiary modelu to: 126 cm x 30 cm x 20 cm (po złożeniu).

Konsumenci uważają, że sprzęt jest świetną alternatywą dla zwykłego mopa, ponieważ skutecznie czyści podłogi i pozwala usunąć uporczywe zabrudzenia. Produkt ma długą rączkę, dlatego nie wymaga nadmiernego pochylania się podczas sprzątania. Za zaletę modelu uznaje się także to, że pełny zbiornik na wodę pozwala na umycie do 130 m2 powierzchni.

Mop parowy Vileda 146578 ma moc równą 1200 W. Pojemność zbiornika na wodę jest równa 250 ml. Produkt jest zasilany akumulatorowo.

Zalety
Skuteczność:

Warto podkreślić, że prezentowany mop usuwa do 99,9% bakterii z czyszczonych powierzchni. Do jego użycia wystarczy woda - nie trzeba stosować detergentów i środków dezynfekujących.

Stopka:

Model wyposażono w stopkę w kształcie trójkąta. Dzięki temu użytkownik ma możliwość dotarcia nawet w trudno dostępne miejsca, a tym samym może idealnie wyczyścić podłogę.

Mikrofibra:

Użyta do produkcji mopa mikrofibra jest wytrzymała i ma dobre właściwości czyszczące.

Obrotowa głowica:

Wiele osób wypowiada się pozytywnie na temat obrotowej głowicy. To za jej sprawą jest możliwe dokładne czyszczenie powierzchni z jednoczesnym zachowaniem odpowiedniego komfortu podczas pracy.

Wady
Nagrzewanie wody:

Część osób uważa, że czas oczekiwania, aż woda się nagrzeje jest dłuższy, niż zapewnia producent.

 

 

 

 

Vileda Steam Mop XXL

 

Sprzęt Vileda Steam XXL nadaje się do mycia wszystkich nielakierowanych podłóg w domu, także drewnianych. Wszystko ze względu na to, że możemy samodzielnie regulować ilość generowanej pary wodnej. Za pomocą mopa możemy usunąć wszystkie zanieczyszczenia, a dodatkowo zneutralizować do 99,9% bakterii.

Urządzenie ma moc 1550 W i szybko się nagrzewa. Pojemność zbiornika na wodę wynosi 400 ml, a długość przewodu zasilającego jest równa 7 m. Do sprzątania nie musimy używać detergentów, co na pewno spodoba się osobom dbającym o środowisko. Poza mopem, w komplecie znajdziemy też nakładkę do czyszczenia dywanów oraz dwa wkłady z mikrofibry.

Opisywany sprzęt zebrał wiele pochlebnych recenzji konsumentów. Uważają oni, że mop jest łatwy w obsłudze i nie pozostawia smug. Na uwagę zasługuje obracający się o 180 stopni przegub oraz stopka mająca kształt trapezu. Dzięki tym rozwiązaniom możemy bez trudu dotrzeć do każdego zakamarka.

Mop Vileda Steam XXL jest wyposażony w 400 ml zbiornik na wodę. Szerokość nakładki czyszczącej wynosi 40 cm. Sprzęt ma moc równą 1550 W.

Zalety
Sprzątanie bez detergentów:

Do mycia podłóg nie musimy używać detergentów, w efekcie czego sprzątanie staje się bardziej ekologiczne. Wytwarzana para wodna pozwala na usunięcie wszystkich zabrudzeń (nawet tych najbardziej uporczywych) i zneutralizowanie bakterii.

Łatwe napełnianie zbiornika:

Napełnianie zbiornika nie jest trudne, choć nie można odłączyć go od obudowy. W górnej części mopa znajduje się duży otwór, przez który wlewa się wodę.

Regulator poziomu pary:

Sprzęt jest wyposażony w regulator poziomu pary wodnej, dlatego możemy zdecydować o sposobie jego działania. To sprawia, że mop nadaje się do czyszczenia wszystkich podłóg w domu, które nie są pokryte lakierem (dotyczy to również tych drewnianych).

Wady
Plączący się przewód:

Niektórzy kupujący radzą, aby nie rozwijać całkowicie przewodu, jeśli nie jest to konieczne. Wszystko przez to, że jest on podatny na platanie.

 

 

 

 

» Przejrzyj produkty z poprzednich lat

Produkty te nie sa juz dostepne

 

 

Vileda Easy Cleaning 146572

 

Urządzenie o numerze 146578 to bardzo nowoczesny i stylowy mop parowy w dobrej cenie. Dzięki nowoczesnej technologii bez trudu uporasz się z zabrudzeniami na każdej powierzchni. Model ten może być używany zarówno na drewnianych panelach, fugach, powierzchniach szklanych, ale i na dywanach czy tapicerkach. Jest to dobra wiadomość dla tych, którzy mają niewielkie plamy po czerwonym winie.

Prezentowane urządzenie jest bardzo higieniczne, bowiem w czasie pracy usuwa nie tylko brud i kurz, ale również zabija 99% bakterii przy pomocy gorącej pary. Ta informacja na pewno zadowoli rodziców, których dzieci zaczynają raczkować po całym domu. Zmywanie podłóg tym urządzeniem, uchroni je przed groźnymi bakteriami.

Sprzątanie przy pomocy tego produkty zajmuje niewiele czasu. Po 90 sekundach od włączenia, woda nagrzewa się do temperatury 100 st. C i zaczyna generować parę wodną. Poza tym sprzątnie nie wymaga wielokrotnego szczotkowania jednego miejsca w celu pozbycia się brudu. Przejechanie raz mopem w pełni wystarczy.

Kształt końcówki urządzenia sprawi, że bez problemu uda Ci się dotrzeć do narożników oraz trudno dostępnych miejsc. Również sprzątanie pod szafkami okaże się łatwiejsze.

Opinie konsumentów o tym urządzeniu są bardzo pochlebne. Według wielu osób jest to najlepszy, najdokładniejszy model na rynku. Szybko i sprawnie usuwa zabrudzenia z każdej powierzchni, co sprawia, że wiele osób decyduje się na jego zakup.

 

 

» Przejrzyj produkty z poprzednich lat

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status