Trymery do brody ranking

Ostatnio aktualizowane: 15.07.18

 

Tym razem coś dla panów. Najlepszy trymer do brody roku 2018. Model Philips QT4015/16 okazał się najlepszym produktem tego roku. Panowie najczęściej wybierali ten sprzęt do zakupu, a także najwięcej osób zostawiło pozytywny komentarz dotyczący tego produktu. Sprawdźmy, co powoduje, że jest to tak dobre urządzenie. Philips QT4015/16 ma łącznie 20 ustawień długości strzyżenia, począwszy od 0.5 mm do 10 mm. W prosty sposób, obracając kółko wybierasz długość, a następnie blokujesz ustawienia. Ostrza maszynki są pokryte tytanem, co gwarantuje długotrwałe użytkowanie, a także antyalergiczny charakter maszynki. Szerokość elementu tnącego wynosi 32 cm i końcówki jego są lekko zaokrąglone zapobiegając przypadkowemu skaleczeniu. Czas pracy na akumulatorze sięga do 60 minut, a urządzenie też posiada wskaźnik naładowania baterii. Model ten można używać również pod prysznicem. W przypadku potrzeby czyszczenia urządzenia wystarczy zdjąć głowicę i umyć ją pod bieżącą wodą. Dla łatwiejszego przechowywania producent dołącza do trymera wygodne etui. Drugim modelem, który zyskał bardzo wysokie noty w 2018 roku jest Braun CruZer5 Beard, jednak o tym modelu napiszemy innym razem.

 

 

Tabela porównawcza

 

Zalety
Wady
Podsumowanie
Oferty

 

 

Jaki trymer do brody kupić?

 

Przewodnik zakupowy

Statystyki dowodzą, że mężczyzna marnuje średnio od pięciu do sześciu miesięcy swojego życia na golenie twarzy i przecinanie brody. Nic więc dziwnego, że szukamy najprostszych i najbardziej komfortowych metod golenia. Oczywiście wiele osób nie zważając na nowe technologie wciąż używa tradycyjnych golarek, a nawet żyletek, czy brzytwy. Natomiast samą brodę podcina nożyczkami. Warto jednak przyjrzeć się nowoczesnym rozwiązaniom, które zapewniają komfort i przyspieszają codzienne golenie. Musimy też zauważyć, że wybierając trymer możesz zapomnieć o używaniu kosmetyków do golenia. Bardzo często powodują one powstanie reakcji alergicznych i rezygnacja z nich jest wskazana.

Trymer to również wygodne rozwiązanie, gdy żyjesz w biegu. Zwykłą golarką nie przytniesz brody. Co innego, jeśli masz specjalny trymer służący do tego zabiegu. Codzienną czynność strzyżenia wykonasz nawet podczas prowadzenia samochodu. Chociaż mogłoby się wydawać, że golenie zwykłymi golarkami jest bardziej oszczędne, gdyż trymery są stosunkowo drogie. Jednokrotna inwestycja będzie nam służyć przez długi czas – w przeciwieństwie do jednorazowych nożyków, a nawet tych z wymiennymi ostrzami.

1-philips-qt4015-16

Ponieważ moda na brodę nie przeminęła, a w zasadzie odżywa na nowo, warto o nią zadbać. Ważne jest bowiem nie tyle posiadanie bujnego owłosienia na twarzy, co jego odpowiednie przycięcie. W krajach, gdzie kultura noszenia brody jest bardzo rozbudowana, istnieją specjalne zakłady strzyżące. W Polsce, w niektórych zakładach fryzjerskich też oferuje się taki zabieg, ale warto samodzielnie nauczyć się strzyżenia, bo to pozwoli nam oszczędzić czas i pieniądze.

Pojawia się jednak pytanie, jaki trymer do brody wybrać? Na jakie kwestie zwrócić uwagę, ważna jest moc, ostrza, a może inne, dodatkowe funkcje? Ten poradnik zawiera cenne informacje na temat zakupu trymera, dzięki którym bliżej poznasz to urządzenie i świadomie znajdziesz najlepszy sprzęt, spełniający Twoje oczekiwania.

 

Trymer nie tylko do brody

Trymer służy nie tylko strzyżenia brody, wąsów, ale umożliwia także pozbycie się zbędnego owłosienia w nosie i uszach. To proste urządzenie pozwoli nam na łatwe dobranie odpowiedniej długości zarostu, bez konieczności jego całkowitego zgolenia. W końcu Twoja fryzura będzie wyglądać atrakcyjnie. Jest to szczególnie polecane rozwiązanie dla mężczyzn, którzy systematycznie podcinają fryzury na brodzie.

 

Zwróć uwagę na rodzaj trymera

Trymer to jak już wspominano urządzenie, które nie tylko goli brodę, ale też pozwoli wygolić zbędne owłosienie w nosie, czy w uszach. Dlatego przymierzając się do zakupu takiego sprzętu należy zwrócić uwagę na jego przeznaczenie. Na rynku dostępne są modele uniwersalne, ale ogromna część służy wyłącznie do golenia danych części ciała. Przede wszystkim znajdziemy trymery do stylizacji zarostu, które pozwalają nam na precyzyjne skracanie brody.

Mamy też trymery do ciała, które są wyposażone w specjalną głowicę oraz nasadkę grzebieniową. Ostatni rodzaj to trymer do owłosienia nosa i uszu wyposażony w obrotowe ostrze. Jednak wiele urządzeń ma różne nasadki i może nam posłużyć do kilku zabiegów pielęgnacyjnych.  Zakup urządzenia typu All-in-One to bardzo wygodne rozwiązanie, pozwalające nam zaoszczędzić pieniądze, jak również miejsce na przechowywanie dodatkowej maszynki.

 

Regulacja strzyżenia zarostu

Kupując trymer bardzo ważnym parametrem jest regulacja długości zarostu. Dla jednych mężczyzn celem jest podgolenie długiej brody, dla innych maksymalne jej skrócenie, ale nie całkowite zgolenie. Ważna jest więc funkcja umożliwiająca dostosowanie sprzętu do naszych potrzeb. Zwykle dostępne są urządzenia z możliwością wyboru długości zarostu za pomocą pokrętła lub nasadek. Warto szukać trymera, który ma blokadę długości, dzięki czemu przypadkowo nie zetniemy zbyt dużej ilości zarostu.

 

Nowoczesne technologie

Coraz więcej urządzeń ma wyświetlacz, umożliwiający ustawienie długości trymera, co do 1 mm. Takie rozwiązanie pozwoli nam dostosować pracę urządzenia do naszych własnych potrzeb. Jest to szczególnie przydatne dla mężczyzn, którzy cenią sobie proste, funkcjonalne rozwiązanie, pomagające w szybkim pozbyciu się brody lub jej skróceniu.

 

Ostrza to podstawa

W przypadku trymerów, czy innych golarek podstawowym elementem urządzenia są ostrza. Należy szukać modeli z ostrzami, które nie wymagają naoliwiania. Bardzo popularne są też te z funkcją samo oliwienia. Na rynku dostępne są również sprzęty z ostrzami, które ostrzą się automatycznie. Dobrze jeśli ostrza wykonane są ze stali nierdzewnej lub tytanu. Zapewnia to nam trwałość danego modelu. Poza tym warto zwrócić uwagę na urządzenia z możliwością wymiany ostrzy, co dodatkowo przedłuży eksploatację sprzętu.

2-braun-cruzer5-beard

Dodatkowe akcesoria

Wybierając trymer warto zwrócić uwagę na to, czy w zestawie są dodatkowe nasadki, a także to, czy urządzenie może spełniać inną rolę. Im bardziej funkcjonalny sprzęt, tym lepiej. Czasem jeden może nam zastąpić kilka innych urządzeń, jakie mamy w łazience – trymer do golenia nosa, uszu. Ponadto, ciekawym dodatkiem jest pojemnik, do którego wpadają przycięte włosy.

To rozwiązanie pozwoli nam zapomnieć o rozrzuconych wszędzie włoskach i przy okazji samo strzyżenie będziemy mogli wykonać na przykład w czasie jazdy samochodem. Warto też zwrócić uwagę, czy w zestawie nie znajduje się dodatkowe etui na trymer. Umożliwi to swobodne przewożenie urządzenia i dodatkowo zabezpieczy je przed uszkodzeniem.

 

Zasilanie – zwróć na to uwagę

Wśród trymerów wyróżnia się te zasilane sieciowo, akumulatorowo lub sieciowo-akumulatorowo. Jeśli stawiasz na wygodę, modele z ostatnim typem zasilania powinny Cię najbardziej zainteresować. Z jednej strony możemy używać trymera bezpośrednio przed lustrem w łazience, gdy jest podłączony do sieci, z drugiej strony możemy je wykorzystać w dowolnym miejscu bez dostępu do gniazdka.

 

Obudowa – musi być solidna

Kolejna kwestia to trwała obudowa – urządzenie tego typu musi być solidne. Warto też sprawdzić, czy ma antypoślizgową rękojeść. Dlaczego jest to takie ważne? Przede wszystkim musimy pamiętać o tym, że golenie często ma miejsce w łazience. Mokra dłoń w połączeniu ze śliskim materiałem może skończyć się upadkiem naszego trymera. Dobra obudowa nie wystarczy, jeśli spadnie z dużej wysokość. Wystarczy po prostu kupić model z antypoślizgową, ergonomiczną rękojeścią.

 

Jaki trymer do brody jest najlepszy?

Nie ma producenta, który jest najlepszy, ale na rynku dostępnych jest wiele ciekawych propozycji od znanych firm, które stawiają na najwyższą jakość. Wybierając trymer zwykle zwracamy uwagę na cenę, warto szukać promocji i oszczędność, ale trzeba też pamiętać, że nie wszystkie modele w rzeczywistości są warte uwagi.

Kierując się powyższymi poradami, jakie przygotowaliśmy, z całą pewnością znajdziesz niezawodne trymery do brody w dobrych cenach. Oczywiście trzeba poszukać, warto też przeczytać kilka opinii i rankingów zawierających porównania najlepszych modeli trymerów, aby podjąć dobrą decyzję, której nie będziemy żałować.

 

 

Najlepsze trymery do brody w 2018 roku

 

Zastanawiasz się jaki trymer do brody wybrać? Nie jest to łatwy wybór zważywszy na fakt, że sklepy oferują szeroką gamę tych urządzeń. Jeśli nie chcesz by Twoje pieniądze zostały wyrzucone w błoto, polecamy lekturę naszego artykułu, który opisuje najlepsze modele dostępne na rynku.

 

Nasze zalecenia

 

Philips QT4015/16

 

1.Philips QT4015-16Pierwszą pozycję w naszym ranking zajmuje trymer sprawdzonej marki Philips. Urządzenie to ma wiele zalet. Jest niezwykle precyzyjne i skuteczne.

Pozwala przystrzyc zarost nawet do długości 0,5 mm.  Niezwykle ostre ostrza gwarantują dokładność strzyżenia. Są pokryte tytanem dlatego zachowają ostrość na długo. Co więcej, są bardzo bezpieczne dla skóry i nie powodują podrażnień. Dzieje się tak za sprawą zaokrąglonych końcówek, które łagodnie traktują naszą skórę.

Urządzenie jest bardzo łatwe i wygodne w użyciu. Aby zmienić ustawienia długości  należy przekręcić kółko i wybrać poziom który nas interesuje. Dostępny zakres to 0,5 mm do 10 mm. Bez problemu przystrzyżemy brodę do długości kilkudniowego zarostu, lub też pozostawimy ją w dłuższej długości.

Trymer został wyposażony w użyteczny wskaźnik, który poinformuje nas o niskim poziomie naładowania (kolor pomarańczowy) lub da nam znać, że ładowanie urządzenia się zakończyło (kolor zielony). Według wielu opinii jest to najlepszy trymer do brody. Model ten jest bardzo popularny i cieszy się dobrymi recenzjami. Podkreśla się dobrą jakość sprzętu i jego cichą pracę. Za duży atut uznaje się długą pracę akumulatora.

Kiedyś gładka, wygolona twarz, a teraz broda – trendy się zmieniają i jeśli lubisz iść z duchem czasu, z całą pewnością przymierzasz się do zapuszczenia zarostu. Należy jednak pamiętać, że podobnie jak włosy, wymaga on od nas pewnej uwagi i regularnej pielęgnacji. Do tego posłuży nam trymer. Urządzenie tego typu ma wiele opcji pracy, a do tego bardzo często jest wyposażone w różne końcówki. Za najlepszy trymer w 2018 roku uznaliśmy model Philips QT4015/16. Cieszy się on wieloma pozytywnymi ocenami konsumentów.

 

Zalety

Ostrza: Model ten jest wyposażony w ostrza pokryte tytanem. Zapewniają one precyzję cięcia. Poza tym zachowują swoje właściwości przez długi czas. Co istotne materiał, z jakiego zostały wykonane jest bezpieczny dla skóry – nie podrażnia jej.

Prosta regulacja: Urządzenie jest bardzo łatwe w użyciu i posiada praktyczny system zmiany ustawień w zakresie od 0,5 mm do 10 mm. Dzięki temu bez problemu przystrzyżemy brodę do długości kilkudniowego zarostu lub tylko lekko ją wymodelujemy.

Wskaźnik ładowania: Trymer jest wyposażony we wskaźnik, który informuje nas o niskim poziomie naładowania, a także o tym, że ładowanie zostało zakończone.

Długa praca na baterii: Model ten posiada dobrą baterię, która po naładowaniu będzie nam służyć przez wiele tygodni (dużo zależy od tego jak często będziemy go używać).

 

Wady

Cena: Produkt cieszy się wieloma pozytywnymi opiniami użytkowników, aczkolwiek niektórzy uważają, że jest dość drogi.

 

 

 

 

Braun CruZer5 Beard

 

2.Braun CruZer5 BeardKolejny warty uwagi trymer to urządzenie niemieckiej marki Braun. Jest to trymer, który umożliwi pielęgnację kilkudniowego zarostu lub brody o pełnej długości. Model ten został wyposażony w nasadkę do zarostu.  Trymer umożliwia regulację ustawień długości.

Do wyboru mamy aż sześć różnych konfiguracji w zakresie od 1 m do 1mm.   Warto zaznaczyć, że długość możemy uregulować bez obowiązku zdejmowania nasadki. To niezwykle ułatwia i przyspiesza obsługę urządzenie. Co więcej, model ten dysponuje  podwójnym systemem baterii, który gwarantuje trymerowi dużą moc.

W konsekwencji urządzenie to upora się nawet z najtwardszym zarostem i włosami na głowie. Czas pracy akumulatora starcza na ok. 40 minut ciągłego strzyżenia. Urządzenie jest wodoodporne i całkowicie bezpieczne nawet w kontakcie z wodą.

Można je myć. Obudowa jest szczelna i zapobiega przedostawaniu się kurzu do środka. Ostrza zostały wykonane ze stali nierdzewnej. Ten trymer do brody ma dobre opinie. Podkreśla się, że urządzenie jest bardzo komfortowe w użytkowaniu. Łatwo się nim modeluje brodę oraz kilkudniowy zarost.

Braun Cruzer 5 to kolejny niezawodny trymer, który pozwala przyciąć zarost oraz włosy na różnych długościach. Jeśli szukasz precyzyjnego sprzętu, jest to model, na który zdecydowanie warto zwrócić uwagę.

 

Zalety

Regulacja: Model ten pozwala przyciąć zarost i włosy na 12 różnych długościach. Zakres opcji strzyżenia waha się od 1 mm do 20 mm. Poza tym urządzenie ma dwie nasadki – jedna służy do przycinania włosów, a druga do przycinania brody.

Precyzja modelowania: Jeśli szukasz urządzenia, który pozwoli Ci kreować różne fryzury na brodzie, jest to model, na który warto zwrócić uwagę.

Akumulator: Trymer ma wbudowany akumulator. Godzina ładowania pozwala na 40 minut bezprzewodowego golenia. Poza tym ma funkcję szybkiego, zaledwie 5-minutowego ładowania, które wystarcza na jedno bezprzewodowe golenie.

Wytrzymała obudowa: Jest to solidnie wykonany sprzęt, który sprawdzi się nie tylko do pielęgnacji w domowym zaciszu, ale też w salonie fryzjerskim. Wytrzymuje nawet duże obciążenie, a plastik, z którego został wykonany jest wysoce odporny na uszkodzenia.

 

Wady

Wolny silnik: Urządzenie ma wolny silnik, a więc golenie trwa dość długo, co dla wielu osób jest dużą wadą.

 

 

 

 

Babyliss e837

 

3.Babyliss e837Następny proponowany trymer to urządzenie francuskiej marki Babyliss. Jest to sprzęt dobrej jakości. To wielofunkcyjny zestaw, który pomoże uporać się z zarostem w każdym miejscu naszego ciała. W zestawie producent umieścił aż 10 różnych elementów.

Do pielęgnacji włosów i brody posłużą  dwie końcówki o długości 2-14  cm i 3-15 cm. Dodatkowo mamy do dyspozycji jedną nakładkę precyzyjną, którą  możemy uregulować wybierając spośród  dostępnych 6 ustawień. Pozwala ona na dokładne modelowanie krótkiego zarostu, uzyskując długość od 0,5 do 3 mm.

Co więcej trymer został wyposażony w specjalną głowicę golącą do ciała. Bez problemu pozbędziemy się włosów z ucha czy nosa. Nakładka grzebieniowa  o długości 3 mm pozwoli sprawnie i dokładnie ogolić wszystkie partie naszego ciała.

Co więcej, wyjątkowe ostrze o długości 7 mm pozwoli dokładnie nadać pożądany kształt konturom oraz tworzyć fantazyjne wzorki. Wodoodporna obudowa sprawia, że będziemy mogli korzystać z urządzenia nawet w trakcie kąpieli. Opinie o tym trymerze są pochlebne. Podkreśla się, że akumulator jest bardzo wydajny i starcza na ok. 40 min pracy. Urządzenie jest małe i  bardzo poręczne.

Następny proponowany przez nas trymer to propozycja francuskiej marki Babyliss, model e837. Ten wysokiej jakości sprzęt goli nie tylko zarost na brodzie, ale też w innych miejscach na naszym ciele.

 

Zalety

Końcówki: Zestaw zawiera 10 różnych elementów. Znajdziesz tutaj m.in. dwie końcówki o długości 2 cm – 14  cm i 3 cm – 15 cm. Dodatkowo w komplecie mamy jedną nakładkę precyzyjną, z 6 ustawieniami, a także głowicę golącą do ciała. Inny element to nakładka grzebieniowa  o długości 3 mm.

Ostrze: Model ten posiada solidne ostrze o długości 7 mm, które pozwoli Ci uzyskać pożądany kształt i wykonać fantazyjne wzorki.

Wodoodporna obudowa : Dzięki temu, że urządzenie posiada wodoodporną obudowę, możemy go używać także w trakcie kąpieli lub pod prysznicem.

 

Wady

Podrażniające ostrze: Osoby z bardziej wrażliwą skórą narzekają na ostrze, które podrażnia skórę.

Moc: Urządzenie nie ma zbyt dużej mocy, a więc trzeba liczyć się z tym, że golenie potrwa nieco dłużej.

 

 

 

 

Jak używać trymer do brody?

 

Jeszcze do niedawna mężczyźni dbający o swój zarost korzystali głównie z golarek. Obecnie jednak na popularności zyskują trymery, które pozwalają na precyzyjne strzyżenie brody i wąsów do odpowiedniej długości. Jak używa się takiego sprzętu? Przygotowany przez nas podpowiada, jak można wykorzystać trymer.

 

 

Czym jest trymer do brody?

Trymer do brody to urządzenie przypominające tradycyjną golarkę. Sprzęt ten jest jednak wyposażony w kilka dodatkowych, wyjątkowo praktycznych funkcji, a dodatkowo ma nieco węższe ostrza. Co więcej, trymer umożliwia swobodną regulację długości strzyżenia, w efekcie czego możliwe jest tylko delikatne przycięcie, a nie całkowite zgolenie zarostu.

Często tego typu produkty pozwalają na łatwe pozbycie się owłosienia z okolicy uszu, nosa, a także okolicy pomiędzy brwiami. Wszystko zależy od tego, jak skonstruowane jest urządzenie i czy do zestawu zostały dołączone odpowiednie nasadki.

 

Jak znaleźć idealny trymer?

Zastanawiasz się, jaki trymer do brody jest polecany przez konsumentów? Okazuje się, że na funkcjonalność i zadowolenie z użytkowania sprzętu wpływa m.in. sposób zasilania. Wiele osób przekonuje, że praktyczne są przede wszystkim modele wyposażone w mocny akumulator. Ponieważ takiego produktu nie trzeba podłączać do prądu, możemy z jego pomocą ogolić się w dowolnym miejscu, również z dala od domu. Niemniej jednak akumulator wymaga regularnego ładowania, a to po pewnym czasie może stać się uciążliwe. Jeżeli chcemy być przygotowani na każdą okoliczność, dobrym wyborem jest trymer z zasilaniem sieciowo-akumulatorowym. Kiedy rozładuje się bateria, a my nie dokończyliśmy stylizacji zarostu, możemy bez przeszkód podłączyć sprzęt do gniazdka.

Uważa się, że dobry trymer to taki, który ma kilka lub nawet kilkanaście ustawień strzyżenia brody (zmienianych przy pomocy specjalnego suwaka lub wymiennych końcówek). Daje to nam możliwość skrócenia zarostu do idealnej długości. Szukając odpowiedniego sprzętu zwróćmy uwagę także na moc (minimum to ok. 100 W) oraz wagę. Urządzenie powinno być lekkie i dobrze leżeć w dłoni.

 

Jak przyciąć brodę trymerem?

Przycinanie zarostu przy pomocy trymera nie jest tak trudne, jak mogłoby się wydawać. Dla ułatwienia możemy najpierw umyć brodę, dokładnie ją wysuszyć, a następnie wyczesać. Dzięki temu włosy staną się miękkie i bardziej podatne na stylizację. Zaleca się, aby początkowo wybrać najwyższe ustawienie długości strzyżenia i stopniowo je zmniejszać. W ten sposób na pewno nie przytniemy brody zbyt krótko.

Chcąc podkreślić krawędzie zarostu na policzkach i szyi najlepiej ustawić najkrótszą długość strzyżenia. Po skończonej stylizacji warto jeszcze raz wyczesać brodę i wmasować w nią odrobinę specjalnego balsamu lub olejku. W ten sposób odżywimy włosy i odpowiednio je ułożymy.

 

 

Korzyści płynące z zakupu trymera

Trymer do brody ma wiele zalet, a jedną z najistotniejszych jest możliwość wyjątkowo precyzyjnego przystrzyżenia zarostu, w tym także wąsów i bokobrodów. Z uwagi na szerokość ostrza możemy też zaznaczyć wyraźnie linię brody i np. optycznie wysmuklić twarz.

Nowoczesne trymery wyposażone są w odporne na korozję ostrza, które nie wymagają specjalistycznej konserwacji. Poza tym niektóre urządzenia umożliwiają strzyżenie włosów zarówno na sucho, jak i na mokro, co jest bardzo dużym udogodnieniem. Często zdarza się, że trymer jest znacznie lżejszy niż zwykła golarka, a to powoduje, że konieczność częstej stylizacji brody staje się mniej uciążliwa.

 

 


Produkty te nie są już dostępne

 

 

Remington Contour MB4030

 

4.Remington Contour MB4030Inny model godny uwagi to urządzenie marki Remington.  Jest to sprzęt, który pozwoli na precyzyjne przystrzyżenie naszego zarostu.  Został wyposażony w bardzo skuteczne ostrza pokryte powłoką Advanced Ceramic.

Ostrza dysponują bardzo dokładnymi mikroząbkami. Co więcej, są samoostrzące. Trymer posiada regulację długości strzyżenia. Zakres cięcia daje szerokie pole do manewru. Do dyspozycji mamy bowiem przedział od 1,5 mm do 18 mm. Długość zmienia się niezwykle łatwo za pomocą specjalnego pokrętła.

Jeśli komuś zależy na jeszcze bardziej precyzyjnym cięciu  –  także będzie  zadowolony. Do zestawu został dołączony specjalny grzebień do zarostu, który pozwala na bardzo dokładne i precyzyjne strzyżenie (od 0,5 do 5,5 mm).

Ponadto jest możliwość korzystania z wysuwanego trymera, który pozwala na precyzyjne modelowanie linii brody. Trymer może być zasilany sieciowo lub za pomocą akumulatora.  Jest on bardzo wydajny i starcza na ok 40 min ciągłego strzyżenia. Recenzje tego urządzenia są pozytywne. Dobrze trzyma się w ręku dzięki antypoślizgowej powłoce. Bardzo łatwo się go czyści.

Inny model godny uwagi to dobry trymer do 100 zł – Remington Contour MB4030. Jest to niezawodny sprzęt, który pozwoli na precyzyjne przystrzyżenie zarostu na różnej długości.

 

Zalety

Ostrza: W urządzeniu zastosowano skuteczne ostrza pokryte powłoką Advanced Ceramic. Mają one mikroząbki zapewniające dokładne strzyżenie, a poza tym posiadają system samoostrzący.

Regulacja: Trymer jest wyposażony w regulację długości strzyżenia w zakresie od 1,5 mm do 18 mm, co umożliwia dobranie parametrów pracy do własnych potrzeb.

Wysuwany trymer: Urządzenie ma wbudowany, wysuwany trymer, który ułatwia modelowanie linii brody.

 

Wady

Obudowa: Wadą produktu jest dość ruchoma obudowa, zwłaszcza w okolicach grzebienia, która wpływa na precyzję pracy.

Czas pracy: Pomimo tego, że producent zapewnia o tym, że na naładowanej baterii sprzęt działa przez 40 min, urządzenie traci moc szybciej, a więc wymaga częstszego ładowania.

 

 

 

Braun Series 7

 

Braun series 7Ostatni w naszym rankingu jest trymer Braun. Nie oznacza to bynajmniej, że jest kiepskiej jakości. Wręcz przeciwnie. To urządzenie wykonane z bardzo dobrej jakości materiałów.

Jest niezwykle skuteczne i wydajne. Zostało wyposażone w system podwójnych baterii dzięki czemu praca na jednym ładowaniu jest bardzo długa. Można powiedzieć, że jest to urządzenie wielofunkcyjne gdyż oprócz strzyżenia brody, pozwoli także skrócić nasze włosy. Trymer dysponuje aż 12 ustawieniami długości.

W konsekwencji z łatwością uzyskamy długość jaka nas interesuje. Urządzenie zostało wyposażone w system Slide&Style. Dzięki jego obecności możemy modelować brodę zwykłymi pociągnięciami, nawet jeśli używamy nasadki.

Aby ułatwić nam korzystanie z urządzenia producent wyposażył urządzenie w kontrolkę LED, która poinformuje nas o niskim stanie akumulatora oraz wówczas gdy ładowanie urządzenia dobiegnie końca. Jest to bardzo dobry trymer do brody Braun. Opinie to potwierdzają. Urządzenie jest bardzo wytrzymałe i niezawodne. Bardzo dokładnie goli zarost.

Ostatni trymer w naszym rankingu to model Series 7 znanej marki Braun.

 

Zalety

Baterie: Nie da się ukryć, że system podwójnych baterii to największa zaleta tego modelu. W efekcie urządzenie działa na naładowanym akumulatorze przez długi czas.

Ustawienia długości: Trymer ma 12 różnych ustawień długości, a więc bez problemu dostosujesz go do własnych potrzeb.

System Slide&Style: Jest szczególnie przydatnym rozwiązaniem w salonie fryzjerskim, gdyż umożliwia precyzyjne modelowanie brody.

 

Wady

Stosunek jakości do ceny: Urządzenie jest wyposażone w różne nowe technologie, ale jednocześnie jest bardzo drogie. Za cenę, jaką oferuje producent, kupimy dwa równie dobre sprzęty.

System obsługi: W urządzeniu zastosowano różne zaawansowane opcje i nie da się ukryć, że stanowi ciekawą propozycję dla profesjonalisty. Jednak dla osoby niedoświadczonej użytkowanie tego sprzętu może być trudne.

 

 

 

Mamy WIĘCEJ! Sprawdź artykuły poniżej:

 

Masazery do twarzy

Depilator laserowy

Szczoteczki soniczne do zebow ranking

Jakie perfumy męskie kupić?

 

 

 

 

2
Leave a Reply

avatar
1 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
najlepszerankingi.plJames Recent comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
James
Guest
James

U mnie najlepiej sprawdził się trymer od Panasonica. Precyzja golenia bardzo duza, trymer jest bardzo poręczny. Jestem naprawdę zadowolony z jego użytkowania. Jest też trwały i estetyczny.

najlepszerankingi.pl
Admin

Dziekujemy za komentarz.

Pozdrawiamy,
Zespół NajlepszeRankingi.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (50 votes, average: 4.62 out of 5)
Loading...