Ranking 7 najlepszych piekarników do zabudowy w 2021

Ostatnio aktualizowane: 17.05.21

Ta strona utrzymuje się dzięki czytelnikom. Kiedy robisz zakupy za pośrednictwem naszych linków, otrzymujemy niewielką prowizję. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji o nas.

 

Piekarnik do zabudowy – Pralka automatyczna – Przewodnik zakupowy, ranking i test

 

Piekarnik parowy Samsung Dual Cook BQ1VD6T131 oraz Amica Retro EBR7331AA to dwa urządzenia, które uplasowały się na szczycie naszego rankingu. Wybierając sprzęty do zestawienia wzięliśmy pod uwagę nie tylko cechy danych modeli, ale też oceny konsumentów, którzy przetestowali dane piekarniki. Pierwszy ze wspomnianych przez nas produktów, czyli  Samsung Dual Cook BQ1VD6T131 to bardzo pojemny sprzęt o szerokim zakresie regulacji temperatury pracy. Ponieważ ma komorę wodną, umożliwia nam pieczenie parowe. Ze względu na dużą ilość programów pracy, łatwiej dostosujemy piekarnik do danej potrawy. Warto też wspomnieć, że panel sterowania jest bardzo łatwy w obsłudze, a do tego urządzenie wyróżnia się atrakcyjnym wyglądem. Jeśli jednak interesuje Cię nieco tańszy sprzęt, którego stylistyka jest odpowiednia do kuchni w stylu retro, to drugi model, czyli Amica Retro EBR7331AA na pewno przypadnie Ci do gustu. Urządzenie szybko się nagrzewa. Ze względu na łatwy system obsługi łatwo dostosujesz jego pracę do swoich potrzeb.

 

 

Tabela porównawcza

 

Zalety
Wady
Podsumowanie
Oferty

Najlepszy produkt

Zalety

Urządzenie umożliwia pieczenie dwóch potraw lub ciast jednocześnie, co stanowi dużą oszczędność czasu. Ze względu na obecność dwóch wentylatorów, działanie piekarnika jest niezwykle efektywne. Produkt ma ponadto dużą pojemność oraz praktyczny wyświetlacz LED.

Wady

Model pozwala na pieczenie z użyciem pary wodnej, w efekcie czego potrawy są soczyste i aromatyczne. Niemniej jednak sposób, w jaki należy wypompować wodę po upieczeniu potrawy, nie jest komfortowy. Dzieje się tak z powodu rurki odpływowej o zbyt małej średnicy.

Podsumowanie

Sprzęt jest łatwy w obsłudze i ma wiele programów pieczenia do wyboru. Poza tym piekarnik jest łatwy do utrzymania w czystości, przede wszystkim dzięki funkcji mycia parowego usuwającej nawet uporczywe zabrudzenia.

Drugi wybór

Zalety

Jedną z najbardziej istotnych zalet piekarnika jest to, że szybko się nagrzewa. To sprawia, że przygotowanie potraw i ciast zajmuje mniej czasu niż dotychczas. Poza tym wielu osobom podoba się wygląd urządzenia, jak twierdzą to doskonała propozycja do kuchni w stylu retro.

Wady

Niektórzy użytkownicy przekonują, że z uwagi na nietypowy design, produkt trudno jest dopasować do nowoczesnej kuchni. Piekarnik nawiązuje swoim wyglądem do stylu vintage. Nie wszystkim podobają się złote pokrętła i rączka o specyficznym kształcie.

Podsumowanie

Ponieważ jest to urządzenie w klasie energetycznej A, nie pobiera zbyt dużo prądu. Z tego powodu nie powinniśmy się obawiać, że częste użytkowanie sprzętu wpłynie znacząco na wysokość rachunków za zużycie energii elektrycznej.

Rozważ też

Zalety

Sprzęt wygląda nowocześnie i ma dotykowy panel sterowania. Nie powinniśmy więc mieć problemu z wybraniem właściwego programu pieczenia i ustawieniem optymalnej temperatury. Komorę wewnętrzną pokryto powłoką EcoClean Direct, która ułatwia czyszczenie wnętrza.

Wady

Za wadę urządzenia uznaje się brak prowadnic teleskopowych. Elementy te ułatwiają wkładanie oraz wyjmowanie blach i naczyń do pieczenia.

Podsumowanie

Piekarnik ma specjalne zabezpieczenie przed dziećmi, dlatego maluchy nie włączą go samodzielnie. Chłodny front zmniejsza ryzyko poparzenia się, a blokada zmiany ustawień uniemożliwi przypadkowe przestawienie programu pieczenia na inny. Urządzenie ma ponadto dużą pojemność.

 

 

Przewodnik zakupowy – Jaki piekarnik do zabudowy kupić?

 

Piekarnik to sprzęt, który jest przydatny w każdej kuchni. W zasadzie trudno ją sobie wyobrazić bez tego urządzenia. Ważne jest to, aby piekarnik był funkcjonalny i solidnie wykonany. Coraz popularniejsze są modele do zabudowy, które można zainstalować w dowolnym miejscu w kuchni. Jest to wygodne rozwiązanie, zwłaszcza, gdy masz dzieci. W przeciwieństwie do piekarnika wolnostojącego, ten do zabudowy może być zainstalowany na wysokości naszego wzroku. Dzięki czemu nie musimy schylać się lub kucać, nadwyrężając przy tym kręgosłup. Aby ułatwić Ci zakup tego typu sprzętu, przygotowaliśmy ten oto poradnik, który podpowie Ci, jaki piekarnik do zabudowy wybrać.

Gazowy, elektryczny czy parowy – jaki piekarnik do zabudowy jest najlepszy?

Sposób zasilania urządzenia jest bardzo istotny. Oczywiście, większość modeli gazowych wymaga podłączenia do prądu, ale nie chodzi tutaj o zasilanie przy pracy, a samego panelu sterowania urządzeniem, który coraz częściej jest elektroniczny. Wybór między piekarnikiem gazowym i elektrycznym nie jest prosty. Sprzęty na gaz są tańsze w zakupie i eksploatacji. Dlatego wydają się bardziej ekonomicznym rozwiązaniem. Jeśli pieczesz głównie mięsa, czasem jakieś niewymagające ciasto czy przyrządzasz lasagne, taki model z całą pewnością zaspokoi Twoje potrzeby.

Z drugiej strony, jeśli lubisz testować nowe przepisy na ciasta i ciasteczka, kochasz bezy, serniki i szarlotki – piekarnik elektryczny będzie lepszy. Głównie ze względu na fakt, że urządzenia gazowe nie utrzymują równej temperatury w całym piekarniku. Wyróżniamy jeszcze piekarniki parowe lub takie z funkcją pieczenia/gotowania na parze zasilane prądem. Jest to rozwiązanie dla osób ceniących zdrowe i lekkie potrawy. Urządzenie wykorzystuje parę i pracuje w niższych temperaturach niż tradycyjne modele.

 

Klasa energetyczna

Kupując piekarnik należy zwrócić uwagę na klasę energetyczną, która jest podawana w skali od A do G. Urządzenia o klasie energetycznej A są najbardziej energooszczędne, a G najmniej. Pamiętaj, że wyższa klasa ma wpływ nie tylko na Twój portfel, ale też środowisko.

 

Kompaktowy czy standardowy?

Wielkość piekarnika należy wybierać uwzględniając własne potrzeby i jednocześnie miejsce, które nas ogranicza. Urządzenia do zabudowy są o tyle wygodne, że nie zajmują nam powierzchni na podłodze, ale musimy gdzieś je zainstalować. Dostępne są w wersji kompaktowej do 50 cm oraz standardowej do ok 60 cm.

 

Zabezpieczenia

Urządzenia tego typu muszą być wyposażone w zabezpieczenia, które ochraniają nas przed poparzeniem czy wypływem gazu. Wśród najpopularniejszych rozwiązań, jakie można znaleźć w piekarnikach znajduje się: automatyczny wyłącznik piekarnika, gdy ten zbyt długo pracuje, blokada przed dziećmi, blokada przed przypadkowym włączeniem,chłodny front – temperatura frontu piekarnika nie przekracza 50 st. C., system chłodzenia obudowy, zabezpieczenie przed wypływem gazu (w modelach gazowych).

 

Prowadnice

Prowadnice wydają się elementem, który nie wpływa na komfort użytkowania danego urządzenia. Jednakże modele teleskopowe, które są coraz popularniejsze, wpływają na naszą wygodę. Przede wszystkim dlatego, że takie prowadnice ułatwiają nam wysuwanie blachy i jednocześnie minimalizowane jest niebezpieczeństwo poparzenia. Wciąż jednak najpopularniejszym rozwiązaniem są prowadnice drabinkowe.

 

Otwieranie drzwi piekarnika

Na rynku dostępne są modele z drzwiczkami otwieranymi w dół i z boku. Najpopularniejszy jest pierwszy z wymienionych rodzajów. Należy jednak zwrócić uwagę, że coraz częściej znajdziemy modele z drzwiczkami otwieranymi z boku. W przypadku urządzeń do zabudowy, umieszczanych na wysokości naszego wzroku, takie rozwiązanie jest niezastąpione.

 

Zegar

W zasadzie wszystkie piekarniki do zabudowy mają wbudowany zegar, alarm czy timer. Poza tym, producenci dodają takie funkcje, jak automatyczne wyłączenie czy też możliwość uruchomienia piekarnika o danej godzinie. Jeśli chodzi o timer, ma on sygnał dźwiękowy i coraz częściej wizualny – światła wewnątrz piekarnika zaczynają migać, gdy upłynie czas pieczenia.

 

System obsługi

Urządzenia do zabudowy dostępne są w wersji klasycznej z pokrętłem oraz systemem elektronicznym, często dotykowym. Jeśli montujesz urządzenie blisko podłogi i masz dzieci, wybierz taki model, który ma blokadę uruchomienia. Dzięki temu możesz mieć pewność, że Twoje pociechy samodzielnie nie włączą urządzenia. Piekarniki z wyświetlaczem często mają nie tylko przyciski umożliwiające wybór trybu pracy (grzanie od góry, termoobieg itp.) oraz temperatury, ale też dają nam możliwość doboru pracy do danej potrawy. Wiele urządzeń tego typu ma na przykład specjalną opcję pieczenia pizzy, ciasta czy lasagne.

Funkcje

Wybór piekarnika to także wybór opcji, które ułatwiają nam pieczenie ciast oraz innych, pysznych dań. Więcej funkcji mają modele elektryczne, ale i w przypadku gazowych też znajdziemy ciekawe rozwiązania. Funkcje stosowane w piekarnikach do zabudowy to:

*grill,

*grzanie górne i dolne (tylko górne lub tylko dolne),

*podwójna komora (tylko piekarniki elektryczne) – umożliwia jednoczesne pieczenie dwóch różnych potraw w innych temperaturach i zapobiega mieszaniu się zapachów, a więc jednocześnie możesz przygotowywać w piekarniku ciasto i danie główne,

*termoobieg – utrzymanie stałej temperatury,

*funkcja mikrofali w piekarnikach elektrycznych – takie rozwiązanie jest idealne do małej kuchni,

*funkcja rozmrażanie,

*czyszczenie pyrolityczne lub katalityczne (tylko w sprzętach elektrycznych),

*dobieranie programu do przygotowywanej potrawy (tylko w piekarnikach elektrycznych),

*funkcja szybkiego rozmrażania,

*funkcja wentylatora, która przyspiesza nagrzewanie komory piekarnika.

 

Oświetlenie

Często żarówki stosowane w tego typu urządzeniach mają kiepskie światło, które sprawia, że ciasto wygląda w piekarniku inaczej niż na zewnątrz. Warto więc wybrać produkt z dobrym oświetleniem.

 

Blachy i ruszt

Zazwyczaj do piekarnika dołączane są blachy i ruszt, aczkolwiek nie wszystkie urządzenia posiadają takie elementy. Jeśli interesujący Cię model jest wyposażony  w takie elementy, warto sprawdzić ich wykonanie. Niektórzy producenci, chcąc przyciągnąć klientów, dodają do piekarnika termometr kuchenny, specjalny ruszt do pieczenia kurczaka lub też kamień do pizzy.

 

Wygląd

Solidne wykonanie, rozwiązania zastosowane w danym sprzęcie i jego wymiary to dla nas najważniejsze kwestie. Nie możemy jednak zapominać o tym, żeby urządzenie pasowało do naszej kuchni. Jeśli masz nowocześnie urządzone wnętrze, zdecyduj się na piekarnik, który dopasujesz do posiadanych szafek. Większy problem z wyborem piekarnika do zabudowy mają osoby z kuchnią w stylu retro. Takie modele są mniej popularne, ale można je znaleźć w sklepach. Co ciekawe, często są droższe od tych bardzo nowoczesnych.

 

Piekarniki elektryczne w dobrych cenach

Niemal każda firma produkująca AGD ma w swojej ofercie piekarniki do zabudowy. Ich popularność stale rośnie, więc nie są już one tak drogie jak kiedyś. Najtańsze modele kosztują ok. 400 zł, ale ich cena może sięgać nawet kilku tysięcy złotych. Wiele zależy od funkcji, jakie posiada dany model, systemu obsługi oraz klasy energetycznej. Należy pamiętać, że urządzenia w klasie A są najdroższe. Spore znaczenie ma też wygląd piekarnika.

 

 

7 najlepszych piekarników do zabudowy. Opinie w 2021 roku

 

Zabudowane sprzęty kuchenne to modne i bardzo wygodne rozwiązanie. Gdy w domu są dzieci, rozgrzany piekarnik może stanowić zagrożenie. Dlatego też model do zabudowy, który można zamontować nieco wyżej, jest świetnym zamiennikiem dla tradycyjnych kuchenek. W związku z tym przygotowaliśmy ranking piekarników do zabudowy zawierający najlepsze modele dostępne na polskim rynku.

 

1. Piekarnik Samsung Dual Cook BQ1VD6T131

 

1-samsung-dual-cook-bq1vd6t131Pierwsza propozycja to elektryczny piekarnik parowy Samsung Dual Cook BQ1VD6T131 ze specjalną komorą na wodę, która umożliwia wygodne gotowanie na parze. W zestawie znajdziemy również specjalne naczynie o pojemności 12 litrów, które pozwala wykorzystać tę funkcję.

Technologia Real Steam Cooking pozwala na zdrowsze gotowanie, beztłuszczowe pieczenie, czy smażenie z ograniczeniem soli. Dodatkowym atutem jest Funkcja Steam Add (nawilżanie potraw podczas pieczenia), dzięki której skórka będzie jeszcze bardziej chrupiąca, potrawy złotobrązowe, a wszystko bardzo soczyste.

Urządzenie ma aż 65 programów automatycznych i 18 trybów pieczenia, dlatego też uznaliśmy je za najlepszy piekarnik do zabudowy. Potwierdzają to również pozytywne oceny użytkowników, którzy jednogłośnie stwierdzają, że jest to jeden z najbardziej funkcjonalnych modeli, wyróżniający się ciekawym designem.

Dodatkowe atuty produktu to sterowanie elektroniczne i zakres temperatury pieczenia 40-250°C. Model ten ma również wygodny, podwójny, niebieski wyświetlacz LED oraz chowane pokrętła sterowania. Front został wykonany ze stali nierdzewnej. Oprócz kuchenki w zestawie znajdziemy tacę do pieczenia i ruszt. Urządzenie ma standardowe wymiary – 59,5 cm wysokości i 59,5 cm szerokości oraz 57, 2 cm głębokości, dzięki czemu zmieści się w każdej kuchni.

Elektryczny piekarnik parowy Samsung Dual Cook BQ1VD6T131 ma pojemność aż 71 l. Regulacja temperatur jest możliwa w zakresie od 40 st. C do 250 st. C. Wymiary zewnętrzne prezentowanego modelu są następujące: wysokość – 59,5 cm, szerokość – 59,5 cm oraz głębokość – 57,2 cm.

Zalety
Komora wodna:

Za sprawą komory wodnej umożliwiającej wygodne gotowanie na parze oraz naczynia, możemy przygotować pyszne, zdrowe dania bez dodatku tłuszczu i konieczności brudzenia wielu garnków.

Funkcja Steam Add:

Oprócz opcji gotowania na parze model ten oferuje nam również możliwość nawilżania potraw podczas pieczenia. To dzięki niej skórka przygotowywanego przez nas dania będzie bardziej chrupiąca, a same dania nie stracą swojej wilgotności.

Programy pracy:

Jeśli gotowanie bywa dla Ciebie problematyczne, bo nigdy nie wiesz, jak ustawić piekarnik, na pewno zainteresuje Cię to, że prezentowany sprzęt oferuje aż 65 programów automatycznych i 18 trybów pieczenia.

Sterowanie:

Urządzenie ma sterowanie elektroniczne, co ułatwia jego obsługę. Poza tym sam system wyboru opcji jest stosunkowo prosty.

Wygląd:

Konsumenci wybrali to urządzenie nie tylko ze względu na jego funkcjonalność, ale również atrakcyjny wygląd, za sprawą którego piekarnik pięknie prezentuje się w każdej kuchni.

Wady

 

 

 

 

2. Piekarnik Amica Retro EBR7331AA

 

3-amica-retro-ebr7331aaKochasz ekonomiczne rozwiązania pozwalające zaoszczędzić nawet do 20% energii? Jeśli tak, na pewno spodoba Ci się nasza trzecia propozycja – Amica Retro EBR7331AA. Jest to świetny sprzęt polskiego producenta, który sprawdzi się w każdej kuchni. Wymienne wkłady katalityczne to pierwsza zaleta tego modelu – pozwalają one utrzymać czystość ścianek piekarnika zatrzymując tłuszcz i brud.

Poza tym nie mogło zabraknąć wygodnych drabinek bocznych ze stali nierdzewnej, które ułatwiają wysuwanie blach i zapewniają ich stabilność.

Tutaj pojawia się ich niewątpliwa zaleta – łatwy demontaż i możliwość mycia w zmywarce. Jest to naprawdę dobry, łatwy w obsłudze piekarnik do zabudowy, który szybko osiąga pożądaną temperaturę. Jeśli twój piekarnik potrzebuje ponad 10 minut na osiągnięcie temperatury 150 st. C – pora zmienić go na model od Amici, który taką temperaturę osiąga w zaledwie 4 minuty.

Standardowe wymiary urządzenia – 59,5 cm wysokości, 59,5 cm szerokości: 59.5 i 57,5 cm głębokości, jak również sama pojemność – 66 l, pozwalają na montaż tego modelu w każdej kuchni. Zachętą do zmiany będą też bardzo pozytywne opinie o piernikach do zabudowy firmy Amica, najlepszego producenta AGD na polskim rynku.

Amica Retro EBR7331AA to urządzenie o pojemności 66 l. Prezentowany model ma następujące wymiary 59,5 cm x 59,5 cm x 57,5 cm. Produkt utrzymany jest w stylistyce retro. Jak zauważają konsumenci jest to bardzo dobry piekarnik do zabudowy do 1000 zł.

Zalety
Pielęgnacja:

Wiele osób zauważa, że urządzenie jest łatwe w pielęgnacji. Zarówno jeśli chodzi o jego zewnętrzną, jak i wewnętrzną część. Model ten jest wyposażony we wkłady katalityczne, za sprawą których czyszczenie wnętrza urządzenia jest łatwiejsze.

Drabinki boczne:

Drabinki boczne ze stali nierdzewnej ułatwiają wysuwanie blach i zapewniają stabilność w czasie pracy. Poza tym można je łatwo wyjąć i bez obaw myć w zmywarce.

Szybkie nagrzewanie:

Wiele osób doceniło to, że prezentowany sprzęt bardzo szybko się nagrzewa. Potrzebuje on zaledwie 4 minuty, aby osiągnąć temperaturę 150 st. C.

Design:

Konsumenci bardzo pozytywnie odnoszą się do designu produktu. Podkreślają, że sprzęt ten pasuje do prawie każdej kuchni.

Wady
Problem z ustawieniem odpowiedniej temperatury:

Niestety oznaczenia temperatur na obudowie nie są najlepsze, przez co trudno jest ustawić taką, jaka jest w danym momencie potrzebna.

 

 

 

 

3. Piekarnik Bosch HBG634BB1 Serie 8

 

4-bosch-hbg634bb1Bosch HBG634BB1 to czwarta propozycja w naszym zestawieniu. Doskonały piekarnik do zabudowy z termoobiegiem 4D, który świetnie rozprowadza gorące powietrza na każdym poziomie urządzenia. Wygodnym rozwiązaniem jest system EcoClean Direct, czyli specjalne powłoki na ścianach piekarnika, doskonale absorbujące tłuszcz. Klasa efektywności energetycznej urządzenia to A+.

Ułatwianiem dla użytkownika jest wygodny wyświetlacz TFT – łatwy w obsłudze, co jest zasługą informacji tekstowej i specjalnych symboli. Nie można też zapomnieć o rozwiązaniu ColorGlass – czyli czarnym froncie, który stanowi świetną alternatywę dla stali szlachetnej.

Jest to dobry piekarnik o pojemności 71 l z 13 rodzajami grzania, w tym: termoobieg 4D, termoobieg Eco, funkcja pizza, pieczenie w niskiej temperaturze, rozmrażanie. Ma też szeroki zakres regulacji temperatury od 30 °C do 300 °C, a więc jeszcze lepiej przygotujemy w nim pizzę, która potrzebuje krótkiego pieczenia w wysokich temperaturach.

Chociaż urządzenie ma tyle zalet, jego wadą może okazać się dość wysoka cena. Nie zmienia to jednak zainteresowania modelem, który wśród użytkowników ma wiele pozytywnych opinii.

Bosch HBG634BB1 to sprzęt z termoobiegiem 4D. Prezentowane urządzenie jest w klasie energetycznej A+, dlatego uważane jest za energooszczędne. Model ten ma pojemność 71 l. Wymiary urządzenia są następujące: 59,5 cm x 59,5 cm x 57,5 cm.

Zalety
System EcoClean Direct:

Urządzenie jest bardzo łatwe w pielęgnacji, a to za sprawą systemu EcoClean Direct. Są to specjalne powłoki na ścianach piekarnika doskonale absorbujące tłuszcz. W efekcie czyszczenie jest łatwiejsze.

Obsługa:

Wyświetlacz TFT jest czytelny i jednocześnie bardzo łatwy w obsłudze. Wyświetla informacje tekstowe oraz obrazkowe. Użytkowanie tego sprzętu jest według wielu osób czystą przyjemnością.

Wygląd:

ColorGlass, czyli czarny front pięknie się prezentuje w kuchni. Zdaniem konsumentów prezentowany sprzęt jest bardzo atrakcyjny.

Funkcje:

Jest piekarnik wyposażony w takie funkcje, jak termoobieg 4D, termoobieg Eco, pieczenie w niskiej temperaturze, pieczenie pizzy i wiele innych. Praca z nim staje się zdecydowanie przyjemniejsza.

Wady
Panel sterowania:

Jak zauważają osoby, które zdecydowały się na zakup tego sprzętu, czasem panel sterowania zacina się.

 

 

 

 

4. Piekarnik Elektryczny Beko BIM 24300WS

 

5-beko-bim-24300wsNa piątym miejscu znajduje się model Beko BIM 24300WS, ciekawa propozycja, na którą warto się zdecydować. Urządzenia ma funkcję pieczenia 3D aktywującą wszystkie elementy grzewcze. Dodatkowe wyposażenie, czyli termoobieg z grzałką kołową sprawia, że ciepłe powietrze bardzo równomiernie rozprowadzane w całym piekarniku.

Nie zabrakło też funkcji grill oraz rozmrażanie, dzięki którym model ten jest jeszcze bardziej atrakcyjny. Piekarniki Beko w klasie energetycznej A to świetna propozycja do każdej kuchni. Pojemność urządzenia to 71 l. Ten dobry i tani piekarnik do zabudowy ma wygodny wyświetlacz, zegar oraz timer.

Dzięki funkcji SlowCooking można spowolnić pieczenie uzyskując potrawy pełne aromatu, smaku i soczystości. Wygodne prowadnice teleskopowe pozwalają na bezpieczne wysunięcie tacy bez obawy o poparzenie. Wymiary urządzenia to 59,5 cm wysokości 59,4 cm szerokości i 56,7 głębokości.

Produkt jest ceniony nie tylko za wysoką jakość wykonania i wiele przydatnych funkcji, ale również atrakcyjny design – biały kolor świetnie sprawdzi się w każdej kuchni.

Beko BIM 24300WS to dość duży piekarnik, którego pojemność wynosi 71 l. Wymiary urządzenia są standardowe, więc będzie odpowiednie do każdej kuchni. Produkt ten ma moc maksymalną 3650 W.

Zalety
Pieczenie 3D:

Funkcja pieczenia 3D aktywuje wszystkie elementy grzewcze. Dzięki temu ciepłe powietrze jest rozprowadzane bardzo równomiernie w całym piekarniku. To wpływa na szybkość pieczenia potraw i ciast.

Funkcje:

Prezentowany sprzęt posiada funkcję termoobiegu, grill oraz rozmrażanie. Ma też wbudowany timer oraz zegar. Dzięki temu konsumenci bardzo pozytywnie odnoszą się do jego funkcjonalności.

Pojemność:

Urządzenia ma pojemność aż 71 l. To doskonała propozycja dla osób, które pieką dużo i często, a do tego mają sporą rodzinę i podczas pieczenia używają dużych naczyń.

Funkcja SlowCooking:

Pozwala na powolne pieczenie, aby potrawy były bardziej aromatyczne i soczyste.

Wady
Obudowa:

Biała obudowa szybko się brudzi i jej czyszczenie może okazać się problematyczne.

 

 

 

 

5. Piekarnik Siemens iQ700 CM633GBS1

 

6-siemens-iq700-cm633gbs1Szósty produkt, który prezentujemy to piekarnik z mikrofalą Siemens iQ700 CM633GBS1. Jest to świetna propozycja dla wszystkich kochających gotowanie i oszczędzanie czasu. Piekarnik z funkcją termoobiegu umożliwia uzyskanie równomiernej temperatury, a więc w tym samy czasie upieczemy kilka ciast lub potraw, oszczędzając tym samym prąd. Nawet wysoko zabudowany piekarnik może stanowić zagrożenie dla najmłodszych.

Dlatego też w tym modelu zamontowano kilka szyb, dzięki którym drzwi pozostają chłodne w dotyku. Różne programy automatyczne to niezastąpiona pomoc w kuchni. Wystarczy określić rodzaj potrawy, a produkt sam dobierze parametry pracy, czyli temperaturę, czy czas pieczenia.

Pozytywne opinie użytkowników są podyktowane tym, że jest to piekarnik z funkcją mikrofali. Decydując się na ten model zyskujemy wygodne urządzenie 2w1, oszczędzając tym samym pieniądze i miejsce na instalację.

Model Siemens iQ700 CM633GBS1 ma wbudowane energooszczędne oświetlenie LED. Wyjątkowo praktycznym rozwiązaniem jest również funkcja szybkiego nagrzewania, Wymiary produktu to 59,5 x 45,5 x 54,8 cm, a pojemność to 45 l. Urządzenie ma sterowanie elektroniczne – dotykowe na froncie piekarnika.

Piekarnik z mikrofalą Siemens iQ700 CM633GBS1 ma wymiary: 59,5 x 45,5 x 54,8 cm, a jego pojemność wynosi 45 l. Prezentowane urządzenie uważane jest za bardzo funkcjonalne.

Zalety
Funkcje:

Piekarnik jest wyposażony w funkcję termoobiegu, szybkiego nagrzewania i grill. Wszystkie opcje wybierzemy na łatwym w obsłudze panelu sterowania.

Szyby:

Ponieważ piekarnik ma kilka szyb, zabezpiecza domowników przed oparzeniem. Nie musisz zamykać kuchni, gdy w piekarniku piecze się ciasto, w obawie, że Twoja pociecha poparzy się o gorącą szybę.

Funkcja mikrofali:

Jeśli nie masz za dużo miejsca w kuchni, na pewno zainteresuje Cię fakt, że urządzenie jest wyposażone w bardzo praktyczną funkcję mikrofali. Kupując jeden produkt, zyskujesz dwa sprzęty.

Wady
Cena:

Urządzenie kosztuje prawie 3 tysiące złotych i tym samym jest to jedna z droższych propozycji w naszym zestawieniu.

Pojemność:

Jest to dość mały sprzęt. Pojemność tego modelu wynosi zaledwie 45 l.

 

 

 

 

6. Piekarnik Elektryczny Candy FPE649A/6N

 

7-candy-fpe649a-6nNasz ranking piekarników do zabudowy zamyka model Candy FPE649A/6N. Jest to kolejna, ciekawa propozycja z termoobiegiem umożliwiająca równomierne pieczenie na kilku poziomach jednocześnie. Ten dobry i tani piekarnik ma panele katalityczne pokryte warstwą mikroporów, które pochłaniają rozpryskujący się tłuszcz.

W efekcie wystarczy zwykła, nawilżona ściereczka, aby wyczyścić zanieczyszczone wnętrze urządzenia. Wymiary (bez elementów wystających) to 59,5 cm x 59,5 cm x 54,5 cm. Piekarnik oprócz podstawowych funkcji ma również kilka dodatkowych, jak pizza, czy rozmrażanie, które sprawiają, że jest jeszcze bardziej atrakcyjny.

W zestawie znajdziemy 2 półki siatkowe oraz brytfannę. Model ten ceniony jest nie tylko za atrakcyjny nowoczesny design i jakość wykonania, ale również dodatkowe, funkcjonalne rozwiązania. Kilka różnych trybów pieczenia to nie wszystko, w urządzeniu w prosty sposób ustawimy dokładną godzinę rozpoczęcia pieczenia.

Wystarczy, że włożymy potrawę do pieca ustawimy czas pieczenia oraz godzinę, na którą nasz obiad ma być gotowy. Pozwoli to pogodzić gotowanie z innymi codziennymi zajęciami.

Model Candy FPE649A/6N to piekarnik o wymiarach: 59,5 cm x 59,5 cm x 54,5 cm. Urządzenie ma pojemność równą 65 l. Klasa energetyczna produktu to A+.

Zalety
Panele katalityczne:

Specjalne panele katalityczne pokryte warstwą mikroporów pochłaniają rozpryskujący się tłuszcz. Żeby wyczyścić piekarnik nie musisz używać mocnych detergentów. Wystarczy Ci zwilżona ściereczka.

Zawartość zestawu:

Do piekarnika dołączone są 2 półki siatkowe oraz brytfanna. Nie musisz więc dokupywać tych elementów, aby móc korzystać z piekarnika.

Łatwa obsługa:

Konsumenci docenili fakt, że obsługa piekarnika jest bardzo prosta. Różne tryby pieczenia pozwalają nam na szybkie ustawienie jego pracy.

Wady
Czytelność panelu:

Panel sterowania jest bardzo ciemny i zlewa się z czarną obudową, przez co nie jest zbyt czytelny.

Kolorystyka:

Jest to model, który ma bardzo ciemną obudowę, przez co nie będzie pasował do każdej kuchni.

 

 

 

 

7. Piekarnik Whirlpool AKZ 6230 NB

 

2-whirlpool-akz-6230-nbDruga propozycja to Whirpool AKZ 6230 – eleganckie, nowoczesne rozwiązanie, które sprawdzi się w każdej kuchni. Dzięki nowoczesnemu panelowi sterowania urządzenie jest proste w obsłudze. Model ten wyposażono w niezawodną technologię 6-ty zmysł, umożliwiającą osiągnięcie doskonałych efektów dla sześciu różnych kategorii żywności. Urządzenia pozwala na automatyczne ustawienie funkcji pieczenia z danego zakresu.

Ułatwia to przygotowanie różnych potraw. Produkt ma również system Ready2Cook, który eliminuje konieczność nagrzewania piekarnika. Dzięki temu czas pieczenia zmniejsza się, i przy okazji redukuje się zużycie prąd. Kolejny atut to technologia Cook3, która sprawia, że komora piekarnika rozgrzewa się równomiernie i w tym samym czasie przygotujemy 3 różne potrawy na 3 różnych poziomach bez mieszania się zapachów.

Nie można też zapomnieć o zawiasach SoftClosing, dzięki którym otwieranie i zamykanie piekarnika jest naprawdę proste. Oczywiście urządzenie wyposażono też w popularny i bardzo wygodny termoobieg.

Klasa efektywności energetycznej to A+. Użytkownicy tego modelu niejednokrotnie podkreślają, że jest to jeden z inteligentniejszych piekarników na rynku.

Elegancki piekarnik Whirlpool AKZ 6230 to urządzenie w klasie energetycznej A+. Prezentowany model ma pojemność 65 l. Urządzenie ma standardowe wymiary, dlatego doskonale nadaje się do zabudowy.

Zalety
Technologia 6-ty zmysł:

Za sprawą tego rozwiązania piekarnik automatycznie wybiera sposób pieczenia, Ty wybierasz tylko typ potrawy, jaką przygotowujesz. Nie musisz być więc specjalistą w pieczeniu i gotowaniu, aby Twoje potrawy zachwyciły gości.

System Ready2Cook:

W piekarnikach starej generacji konieczne było oczekiwanie aż sprzęt nagrzeje się. Dzięki systemowi Ready2Cook piekarnik jest gotowy do pracy chwilę po włączeniu.

Wady
Nieskuteczny system czyszczenia:

Jak zauważają konsumenci, system czyszczenia w urządzeniu nie jest zbyt skuteczny.

Problem z czyszczeniem szybki:

Użytkownicy podkreślają, że zabrudzenia pojawiające się na szybce są bardzo trudne do usunięcia.

 

 

 

 

Jak zamontować piekarnik do zabudowy?

 

Piekarniki do zabudowy są chętnie wybierane przez konsumentów, ponieważ ładnie prezentują się w kuchni. Zdaniem wielu osób to zdecydowanie lepsze rozwiązanie niż niegdyś tak popularne modele przenośne. Jeśli chcesz dowiedzieć się, czy montaż piekarnika do zabudowy wymaga pomocy fachowca, ten artykuł jest dla Ciebie. Znajdziesz w nim wiele przydatnych informacji, dzięki którym lepiej przygotujesz się do instalacji sprzętu.

Skąd dowiedzieć się, jak zamontować piekarnik?

Nie można wskazać jednoznacznej odpowiedzi na pytanie, jak zamontować piekarnik do zabudowy. Jest to oczywiste, bo dostępne na rynku modele różnią się od siebie. Konieczne jest więc zapoznanie się z dołączoną do zestawu instrukcją. To w niej znajdują się szczegółowe informacje na temat instalacji sprzętu. Jeśli wiemy już, jakie piekarniki do zabudowy są polecane przez użytkowników i wybraliśmy model dla siebie, warto przed podjęciem ostatecznej decyzji zapoznać się z instrukcją urządzenia, którą bez problemu znajdziemy w Internecie. To istotne, jeśli mamy zamiar samodzielnie wykonać montaż i chcemy upewnić się, że sobie z tym poradzimy. Lektura ulotki informacyjnej pozwoli nam też wstępnie określić, czy wybrany piekarnik jest łatwy w obsłudze.

 

Gdzie zamontować piekarnik?

To, w jakim miejscu zamontujemy sprzęt, ma bardzo duże znaczenie. Wpływa to m.in. na wygodę jego użytkowania, dlatego warto przemyśleć tę sprawę. Jeśli wymieniamy piekarnik na nowy, nie zmieniając tym samym ułożenia mebli, właściwie nie mamy dużego wyboru i prawdopodobnie nowe urządzenie zajmie miejsce starego. Jeśli jednak jesteśmy na etapie projektowania swojej kuchni, mamy spore możliwości. Jeszcze do niedawna standardem było to, że piekarnik montowano bezpośrednio pod kuchenką, jednakże można zauważyć, że się to zmienia. Coraz częściej konsumenci decydują się na instalację sprzętu na wygodnej wysokości. Jak wiadomo, ciągłe pochylanie się celem sprawdzenia stanu potrawy nie jest komfortowe. Dodatkowo umieszczenie piekarnika pod kuchenką, czyli blisko podłogi niesie ryzyko poparzenia dłoni przez krzątające się po mieszkaniu dzieci. Decydując o tym, w jakim miejscu zamontujemy sprzęt, musimy pamiętać o tym, że nie powinien on znajdować się blisko lodówki, ponieważ wysoka temperatura, którą generuje, może wpływać negatywnie na pracę chłodziarki.

Czy można samodzielnie zamontować piekarnik?

Pora odpowiedzieć na pytanie, czy możliwy jest samodzielny montaż piekarnika. Bez wątpienia są osoby, które sobie z tym poradzą, jednak w wielu instrukcjach można przeczytać, że instalację powinien wykonać doświadczony fachowca. Jeśli na co dzień nie zajmujemy się tego typu sprawami i nie wiemy nawet, jak rozpocząć montaż, prawdopodobnie konieczne będzie skorzystanie z usług specjalisty. Choć wiąże się to z dodatkowymi kosztami, ma bardzo dużo zalet. Przede wszystkim możemy być pewni, że piekarnik zostanie zamontowany poprawnie, co daje nie tylko gwarancję niezawodności, ale przede wszystkim bezpieczeństwa użytkowania.

Dodatkowo nie musimy się martwić o kompletowanie niezbędnych do pracy narzędzi. Może się okazać, że większość z nich musielibyśmy kupić, bo nie mamy ich w swoim garażu czy schowku. Kolejnym atutem jest to, że zazwyczaj wykonywana usługa objęta jest gwarancją. Warto zwrócić uwagę także na inną kwestię. Producenci czasami zastrzegają, że podejmowanie samodzielnej próby montażu wiążę się z ryzykiem utraty gwarancji.

 

 

Mamy WIĘCEJ! Sprawdź artykuły poniżej:

Najlepsza płyta indukcyjna Samsung

Dobra płyta indukcyjna Bosch

Płyta indukcyjna Electrolux opinie

Piekarnik parowy z funkcją pieczenia ranking

 

 

» Przejrzyj produkty z poprzednich lat

 

Jak wybrać najlepszy piekarnik do zabudowy Samsung?

 

Jeszcze do niedawna w kuchniach królował kredens lub szafki, stół,   kuchenka gazowa z piekarnikiem i lodówka. Z czasem zmienił się wygląd naszych kuchni. Często stanowią aneks otwarty na pokój dzienny, czy salon. Tradycyjne, pojedyncze meble i sprzęty zostały wyparte przez zabudowę zintegrowaną z sąsiadującym pomieszczeniem. Urządzenia takie jak lodówka, piekarnik, płyta kuchenna, zmywarka, a nawet ekspres do kawy są wkomponowane w szafki i blaty.  Nowoczesne kuchnie mają niemal laboratoryjny, sterylny wystrój. Łatwo w nich utrzymać czystość i porządek, choć może nie są tak przytulne, jak kuchnie naszych babć…

 

Piekarnik stanowi podstawowe wyposażenie każdej kuchni. Nie zmieniła się jego funkcja. Został natomiast oddzielony od płyty kuchennej. Dzięki temu można go umieścić w dowolnej części kuchni, na dogodnej wysokości,  niezależnie od płyty do gotowania. Firmy produkujące sprzęt AGD mają szeroką ofertę piekarników do zabudowy. Taką propozycję ma również znana firma Samsung.

Najlepsze piekarniki do zabudowy Samsung powinny być przede wszystkim energooszczędne, posiadać funkcję pieczenia z parą oraz funkcję dual cook, która pozwala na jednoczesne pieczenie różnych potraw. Można wówczas ustawić różne temperatury pieczenia  na każdym z poziomów lub nagrzać tylko pół piekarnika, w przypadku mniejszej ilości potrawy. W nowych budynkach często nie ma instalacji gazowej, ze względów bezpieczeństwa, więc piekarniki Samsung są zasilane energią elektryczną.

Przedstawiamy kilka wybranych modeli tej marki. Jeżeli zainteresuje Państwa nasza krótka charakterystyka, zachęcamy do poszukania szczegółowych opisów urządzeń, gdyż nie sposób wymienić tu wszystkich ich funkcji i zalet. Z pewnością jest wśród nich najlepszy piekarnik do zabudowy Samsung w 2021 roku!

 

Piekarniki do zabudowy Samsung – ranking

 

Samsung Dual Cook BQ1VD6T131 

 

Piekarnik do zabudowy Samsung Dual Cook BQ1VD6T131 umożliwia równoczesne pieczenie różnych potraw. Separator rozdziela jego wnętrze  na dwie komory, a każda z nich ma własną regulację czasu pieczenia i temperatury. Dzięki separatorowi aromaty przygotowywanych potraw nie przenikają się. Jeżeli zachodzi potrzeba przygotowania potrawy w dużym naczyniu, separator można usunąć. Piekarnik posiada dwa termoobiegi, które zapewniają równomierne pieczenie na każdym poziomie, bez obawy przypalenia potrawy.

Zastosowana tu technologia Steam Twin umożliwia gotowanie na parze. Z przodu piekarnika umieszczony jest zbiorniczek na wodę, którą można wlać w dowolnym momencie gotowania, aby wygenerować parę. Do gotowania na parze służy specjalne naczynie o pojemności 12 litrów znajdujące się w wyposażeniu piekarnika.

Piekarnik Samsung Dual Cook  BQ1VD6T131 jest łatwy w obsłudze. Ikony wyświetlacza prowadzą krok po kroku przez etapy programowania. Trzeba także podkreślić jego elegancki wygląd – połączenie stali nierdzewnej, czarnego szkła oraz wyświetlacz LED w kolorze niebieskim.

Użytkownicy piekarnika Samsung Dual Cook BQ1VD6T131 są pozytywnie zaskoczeni łatwym, intuicyjnym programowaniem i funkcjonalnością. Dla niektórych z nich bardzo ważne jest, że ten model posiada zabezpieczenia przed dziećmi. Są także zadowoleni z jakości wykonania.

 

 

 

Samsung Dual Cook NV70H5787CB

 

Piekarnik do zabudowy Samsung Dual Cook NV70H5787CB jest zaprojektowany tak, aby można było przygotować w nim dwie różne potrawy jednocześnie, dzięki temu, że wewnątrz znajduje się separator rozdzielający komorę na dwie części. Funkcja ta pozwala zaoszczędzić czas i energię elektryczną. Można go usunąć, jeśli potrzebna jest większa przestrzeń lub korzystać tylko z jednej komory. Piekarnik posiada dwa termoobiegi – dla każdej komory oddzielnie. W tym piekarniku można piec, gotować na parze i grillować ulubione potrawy! Urządzenie posiada dwa programy automatycznego czyszczenia za pomocą pary.

Łatwo więc utrzymać je w czystości. Piekarnik posiada zabezpieczenie przed przypadkowym otwarciem, a drzwi z potrójnego szkła izolują temperaturę wnętrza. Dzięki temu jest on bezpieczny. Jest to ważne, zwłaszcza gdy w domu są ciekawskie dzieci! We wnętrzu znajdują się wysuwane prowadnice teleskopowe, bardzo stabilne, nawet po ustawieniu na nich ciężkich naczyń. Z zewnątrz piekarnik wygląda bardzo ekskluzywnie – wykonany z czarnego szkła,  z niebieskim wyświetlaczem LED.

Piekarnik  Samsung Dual Cook NV70H5787CB ma bardzo dobre opinie użytkowników. Wśród zalet wymieniają funkcjonalność, dobre zorganizowanie wnętrza, z wieloma możliwościami ustawienia rusztów, wysoką jakość wykończenia i nowoczesny wygląd, który komponuje się z każdym wystrojem kuchni.

 

 

 

Samsung NQ50H5537KB 

 

Piekarnik do zabudowy Samsung NQ50H5537KB jest połączeniem piekarnika i kuchenki mikrofalowej. Idealnie nadaje się więc do kuchni, w której jest niewiele miejsca. Równocześnie, w porównaniu z innymi piekarnikami, jego wymiary są stosunkowo niewielkie. Mimo to, jest wystarczający do codziennego przygotowania posiłków. Piekarnik posiada opcję opóźnionego startu. Można więc zaprogramować godzinę włączenia i czas gotowania, a urządzenie wyłączy się samoczynnie. Jest też opcja automatycznego rozmrażania produktów, dostępna w wielu mikrofalach. W wyposażeniu znajduje się plastikowe naczynie do gotowania na parze. W drzwi piekarnika wbudowany jest zawias Pre-stop umożliwiający ciche i płynne zamykanie. Drzwi posiadają zabezpieczenie przed dziećmi, a trzy warstwy szkła, z których są wykonane,  nie nagrzewają się, dzięki czemu od zewnątrz pozostają bezpieczne. Piekarnik ten jest łatwy w obsłudze. Wyświetlacz zaprogramowany jest tak, aby intuicyjnie można było wybrać kolejne etapy ustawienia. Utrzymanie czystości jest łatwe, dzięki funkcji czyszczenia parą.

Panel przedni tego modelu piekarnika wykonany jest z czarnego szkła, programator ma niebieskie podświetlenie LED. Dzięki temu każdej kuchni prezentuje się bardzo nowocześnie. Trzeba także zaznaczyć, że jest to piekarnik do zabudowy Samsung w dobrej cenie.

Użytkownicy piekarnika Samsung NQ50H5537KB, którzy zdecydowali się na jego zakup z powodu połączenia z funkcją mikrofali, są bardzo zadowoleni z tej decyzji. Ten produkt spełnia rolę dwóch niezbędnych kuchennych urządzeń, co nie ma wpływu na jego cenę. Jest to według klientów korzystny zakup. Zwracają oni też uwagę na jego funkcjonalność, łatwość obsługi oraz wysoką jakość wykonania.

 

 

 

 

Amica EB7551B FUSION

 

Jeśli szukasz piekarnika do zabudowy, który jest wygodny w użyciu i łatwy w czyszczeniu, koniecznie zapoznaj się z modelem Amica EB7551B FUSION.

Urządzenie wyposażone jest w prosty w obsłudze programator oraz wyświetlacz LED, dzięki którym możemy łatwo wybrać potrzebne funkcje. Dodatkowo panel dotykowy zawiera minutnik, funkcję opóźnionego startu oraz wyświetlanie czasu działania. Całość jest przejrzysta i łatwa do utrzymania w czystości.

Ten piekarnik do zabudowy Amica w dobrej cenie zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza wewnątrz komory. Dzięki temu możemy piec ulubione dania na kilku poziomach. Komfort użytkowania urządzenia zwiększają teleskopowe prowadnice, które są bezpieczne i płynnie działają. Przyrząd jest też niezwykle łatwy w czyszczeniu dzięki wmontowanym płytkom, które przyciągają cząsteczki zanieczyszczeń.

Wymiary piekarnika to wysokość – 59,5 cm, szerokość – 59,5 cm i głębokość – 57,5 cm. Jego moc całkowita to 3,1 kW. Konsumenci pozytywnie wypowiadają się na temat piekarnika Amica EB7551B FUSION. W komentarzach podkreślają, że urządzenie jest łatwe w użyciu, wygodne w czyszczeniu oraz solidnie wykonane.

 

 

 

Amica EB621BA+ IN

 

W naszym zestawieniu nie mogło zabraknąć piekarnika Amica EB621BA+ IN. Jest to model do zabudowy wyróżniający się nowoczesnym designem oraz wieloma, przydatnymi funkcjami.

Sprzęt wyposażony jest w dotykowy wyświetlacz i manualne pokrętła, które ułatwiają jego obsługę. Posiada on 10 przydatnych funkcji, które sprawiają, że przyrządzanie potraw jest komfortowe. Są to, na przykład: opcja rozmrażania, szybkie nagrzewanie, wcześniejsze wyłączanie grzania czy termoobieg.

Dzięki zastosowaniu technologii Aqualytic System czyszczenie piekarnika jest bardzo proste. Wystarczy jedynie wlać 250 ml wody na blachę urządzenia i włączyć odpowiedni program. Po kilku minutach można szybko usunąć pozostałości zabrudzeń. Piekarnik zapewnia wszechstronność użycia dzięki szerokiemu zakresowi temperatur (30 st. C – 280 st. C). Takie rozwiązanie sprawia, że możemy piec zarówno lekkie ciasta, jak i mięsa.

Wymiary piekarnika to wysokość – 59,5 cm, szerokość – 59,5 cm i głębokość – 57,5 cm, a jego moc całkowita to 3,1 kW. Model Amica EB621BA+ IN jest doceniany przez konsumentów przede wszystkim za wygodę użycia i łatwość obsługi.

 

 

 

Amica EB7654A+ Integra Soft

 

Nasz ranking nie byłby kompletny bez modelu Amica EB7654A+ INTEGRA SOFT. Jest to piekarnik do zabudowy, który doskonale wpasuje się zarówno w nowoczesny, jak i tradycyjny wystrój wnętrza kuchni.

Sprzęt jest bezpieczny w użyciu, dzięki zastosowaniu systemu utrzymującego niską temperaturę zewnętrznej szyby. W ten sposób ryzyko poparzenia jest ograniczone do minimum. Komfort i swobodę użytkowania zapewniają teleskopowe prowadnice oraz łatwy w obsłudze programator.

Piekarnik jest przyjazny dla środowiska, ponieważ wykorzystuje funkcję Eco. Jej działanie polega na wyłączeniu urządzenia 5 minut przed zakończeniem pracy oraz wykorzystaniu pozostałego w komorze ciepła do dokończenia dania. Jest to również model energooszczędny (klasa A+).

Całkowita moc przyrządu wynosi 3,1 kW, a jego wymiary to wysokość – 59,5 cm, szerokość – 59,5 cm i głębokość – 57,5 cm. Konsumenci pozytywnie wypowiadają się na temat piekarnika Amica EB7654A+ INTEGRA SOFT. Doceniają go za solidne wykonanie i trwałość, a także mnogość przydatnych funkcji.

 

 

» Przejrzyj produkty z poprzednich lat

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
4 Comments
oldest
newest most voted
Inline Feedbacks
View all comments
Agnes
Agnes
3 years ago

Ja kupiłam teraz BEKO BIR35400XMS i używam go już ok 2 miesięcy i przyznam że fajnie się spisuje, może nie ma jakichś fajerwerków, ale też na razie nei mam się do czego za bardzo czepiać 😀

samarino
samarino
1 year ago

U siebie z kolei posiadam piekarnik electroluxa z funkcją mikrofali, 800 FLEX CombiQuick. To piekarnik kompaktowy, który pasuje do mojej kuchni, i który dobrze się sprawdza w wielu zadaniach. Bardzo dobry sprzęcik.

DMCA.com Protection Status
film indirfilm indirmefull program indir