Najlepszy dalmierz laserowy Bosch Zamo

Ostatnio aktualizowane: 15.04.21

Ta strona utrzymuje się dzięki czytelnikom. Kiedy robisz zakupy za pośrednictwem naszych linków, otrzymujemy niewielką prowizję. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji o nas.

 

Jaki dalmierz laserowy Bosch Zamo wybrać?

 

Aby szybko oraz precyzyjnie wykonać pomiar, warto zaopatrzyć się w specjalnie skonstruowany dalmierz laserowy. Za sprawą takiego sprzętu w ciągu kilku sekund sprawdzimy, jaka jest szerokość danego pomieszczenia, obliczymy odległość między punktami i wiele innych. Dalmierz laserowy z pewnością będzie dużym ułatwieniem w pracy budowlańców, ale przyda się też osobom prywatnym. Jeżeli zależy Ci na precyzyjnym odmierzaniu odległości, to wybierz dalmierz laserowy. W przypadku, kiedy wahasz się pomiędzy kilkoma produktami, przeczytaj nasz krótki poradnik, który z pewnością rozjaśni niektóre kwestie.

 

 

Firma Bosch jest znana na całym świecie. Jest to producent urządzeń, których używamy w pracy, w domu, w ogrodzie oraz wielu innych miejscach. Produkty Bosch są bardzo często wybierane ze względu na to, że są wysoce bezawaryjne i funkcjonalne. Dlatego zdecydowaliśmy się opisać kilka dalmierzy laserowych Bosch z serii Zamo.

Najlepszy dalmierz laserowy Bosch Zamo w 2021 roku ma wiele funkcji. Oprócz tej podstawowej, czyli odmierzania odległości, urządzenie ma również opcję obliczania kubatury oraz powierzchni danego pomieszczenia. Jedną z bardziej przydatnych funkcji jest wysokościomierz, który z pewnością przyda się w wielu sytuacjach. Niemniej istotną opcją jest sumowanie oraz odejmowanie danych pomiarów, a także funkcje trygonometryczne, które pozwolą nam na wykonywanie trochę bardziej skomplikowanych obliczeń.

Wiele osób potwierdza, że najlepsze dalmierze laserowe Bosch Zamo są precyzyjne. Ich precyzyjność zależy od dokładności układu optycznego – trudno to zweryfikować bazując na informacjach podanych przez producenta, ale na pewno znajdziesz wiele ocen konsumentów, które będą odpowiednią wskazówką. Sprawdź również, jak duża jest plamka świetlna. Zazwyczaj stosuje się zasadę, im mniejsza plamka, tym bardziej dokładne jest dane urządzenie. Najlepsze urządzenia wykonują pomiar z dokładnością od 0,1 mm do 0,3 mm.

Istotna jest również jakość wykonania dalmierza. Jeżeli używamy go bardzo często, to powinien być wykonany z materiału takiego, jak plastik połączony ze specjalną gumą, która ochroni sprzęt w razie upadku z wysoka. Polecamy również zaopatrzenie się w sprzęt z czytelnym wyświetlaczem. Jeżeli chodzi o odległość, jaką dalmierz może zmierzyć, to jest to około 20 m.

 

 

Dalmierze laserowe Bosch Zamo – ranking

 

 

Bosch Zamo II 

 

Bosch Zamo II to urządzenie, z którego z pewnością będziesz zadowolony. Jest to poręczny dalmierz, który waży jedynie 0,08 kg. Bez problemu możemy włożyć go do kieszeni. Średnica plamki jest bardzo mała, więc mamy pewność, że urządzenie poda prawidłowe wyniki.

Warto również wspomnieć o wyświetlaczu dalmierza. Jest on bardzo przejrzysty, a oprócz tego jest podświetlany. Dlatego możemy korzystać z urządzenia nawet po zmroku. Model zapisuje ostatni zmierzony pomiar, więc możemy do niego wrócić w każdym momencie. Specjalna okładzina z gumy i plastiku sprawia, że urządzenie łatwo się trzyma i nie wypada z rąk.

Wielu użytkowników uważa, że dalmierz łatwo się obsługuje. Jest to spowodowane tym, że ma on jedynie jeden przycisk. Model odmierza odległości, które nie przekraczają 20 m. Wiele osób wspomina o łatwym użytkowaniu dalmierza oraz precyzyjnym wyniku, który jest pokazywany na wyświetlaczu.

 

 

 

 

Bosch Zamo 

 

Bosch Zamo to dalmierz, który charakteryzuje się dokładnością do 3 mm. Z kolei, jeżeli chodzi o zasięg, to jest to 20 m. Możemy bez problemu używać sprzętu do pomiarów w większych pomieszczeniach. Dalmierz jest wykończony gumową obudową. Dlatego podczas użytkowania nie wyślizguje się z ręki. Produkt ma kompaktowe wymiary, więc możemy go zawsze nosić przy sobie.

Na wynik pomiaru czeka się około 2 sekundy. Jest to jeden z najszybszych dalmierzy, jakie możemy znaleźć na rynku. Jeżeli chcemy zapamiętać ostatni pomiar, to wystarczy użyć funkcji Hold, która sprawia, że wynik pozostaje na ekranie tak długo, jak chcemy. Model jest wyposażony w jeden przycisk, dzięki któremu obsługa nie sprawia żadnego problemu.

Użytkownicy najczęściej komplementują przejrzysty wyświetlacz prezentowanego dalmierza. Bardzo często wspominają również o solidnie wykonanej obudowie, która nie ulega zniszczeniu nawet w przypadku upadku urządzenia. Internauci uważają również, że dalmierz jest bardzo precyzyjny.

 

 

 

 

Bosch-Zamo + Big-Bit 

 

Chcielibyśmy zaprezentować Bosch-Zamo + Big-Bit. Jest to dalmierz, który mieści się w kieszeni każdych spodni roboczych. Dlatego możemy go mieć zawsze przy sobie. Warto dodać, że sprzęt waży jedynie 0,08 g, więc nie będzie nam przeszkadzał podczas pracy. Antypoślizgowa obudowa sprawia, że dalmierz nie wyślizguje się z dłoni.

Precyzja urządzenia wynosi 3 mm. Duży ekran (3 cm x 4 cm) umożliwia nam natychmiastowy odczyt wyniku pomiaru. Jest on na tyle czytelny, że nie powinno to nam sprawić problemu. Warto dodać, że ekran jest podświetlany, więc ze sprzętu możemy korzystać również po zmroku. Maksymalna odległość, jaką pokazuje nam urządzenie to 20 m.

Ten dalmierz laserowy Bosch Zamo w dobrej cenie jest wodoodporny, więc nie ulegnie zniszczeniu na skutek kontaktu z wodą. Jego gumowa obudowa nie pęka nawet po upadku. Sprzęt zapamiętuje aż 10 ostatnich pomiarów. W zestawie znajdziemy również kilka Big Bitów, które możemy użyć podczas wiercenia. Użytkownicy chwalą duży ekran dalmierza oraz precyzyjny pomiar, jaki pozwala wykonać. Wiele osób wspomina również o kompaktowych wymiarach urządzenia.

 

 

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status
film indirfilm indirmefull program indir