Najlepszy zlewozmywak kuchenny dwukomorowy

Ostatnio aktualizowane: 27.01.20

 

Jaki zlewozmywak kuchenny dwukomorowy wybrać?

 

Jednym z podstawowych sprzętów w każdej kuchni jest dobry zlewozmywak, w którym zmieszczą się nasze brudne naczynia. Nawet jeśli posiadasz funkcjonalną i pakowną zmywarkę, warto zainwestować w dobrej jakości sprzęt. Niestety, wiele osób dokonując zakupu kieruje się głównie kwestiami estetyki, które naturalnie są istotne, ale nie najważniejsze. Dlatego przygotowaliśmy ten oto poradnik, aby podpowiedzieć Ci, na co zwrócić uwagę podczas zakupów. Podpowiemy Ci też, jakie cechy powinny posiadać najlepsze dwukomorowe zlewozmywaki kuchenne.

 

 

W pierwszej kolejności chcemy poruszyć kwestie wyboru  materiału. Według specjalistów najlepszy dwukomorowy zlewozmywak kuchenny w 2020 roku wykonany jest ze stali, bowiem cechuje się niską ceną. Dodatkowo, taki typ produktów bardzo łatwo utrzymuje się w czystości, a co więcej są one odporne na stłuczenia. Zatem nie musisz obawiać się, że ciężka brytfanna uszkodzi powierzchnię. Alternatywą są modele emaliowane, które dedykowane są dla osób chcących zaoszczędzić. Trzeci typ zlewozmywaków wykonany jest z mieszanki żywicy poliestrowej oraz włókien szklanych. Za sprawą takiej mieszanki, powłoka jest bardzo odporna na stłuczenia i wszelkie otarcia.

Koniecznie dostosuj też wymiary produktu, który chcesz zakupić do wielkości swojej kuchni. Naturalnie przed udaniem się do sklepu, musisz dokładnie zmierzyć miejsce, gdzie planujesz umieścić zlew. Jest to bardzo ważne, gdyż modele dwukomorowe zajmują dość dużo przestrzeni. Alternatywą dla osób o ograniczonym metrażu są zlewozmywaki narożne, które występują jedynie w 2 wymiarach: 90 cm x 90 cm lub 105 cm x 105 cm.

Przyjrzyj się również głębokości interesującego Cię produktu. Wartość ta przekłada się na to, jak dużo naczyń zmieści się we wnętrzu. W tym poradniku polecamy wybór sprzętów nie głębszych niż 50 cm.

 

 

Zlewozmywaki kuchenne dwukomorowe – ranking

 

 

Polimat 60×80 1003

 

Jeśli poszukujesz dobrej jakości zlewozmywaka do swojej kuchni, polecamy inwestycję w model Polimat 60×80 1003. Jest to bardzo elegancki i dobrze wykończony produkt w kolorze białym, który będzie się dobrze prezentował w niemal każdym wnętrzu.

Sprzęt ten jest nakładany na blat, co stanowi jedną z najprostszych metod montażu. Sposób ten gwarantuje dużą precyzję, a tym samym minimalizuje ryzyko przeciekania wody. Zlewozmywak wykonano z emaliowanej blachy, która cechuje się ładnym wyglądem oraz dużą odpornością na stłuczenia czy otarcia. Nie musisz się zatem obawiać, że duża liczba talerzy uszkodzi powierzchnię produktu. Całość pokryto białą, akrylową farbą. Na uwagę zasługuje to, że obie komory są sobie równe, więc we wnętrzu zmieści się duża liczba naczyń. Wymiary prezentowanego produktu to: szerokość – 80 cm, głębokość – 60 cm i długość – 40 cm.

Wiele osób jest zadowolonych z zakupu, gdyż jest to produkt bardzo wytrzymały. Co więcej, liczna grupa klientów jest zdania, że ten elegancki dwukomorowy zlewozmywak kuchenny w dobrej cenie to produkt godny polecenia.

 

 

 

 

Teka Universo 2C 1E CN MAT 10120008

 

Modelem, który przyda się w niemal każdej kuchni jest zlewozmywak z ociekaczem. To właśnie dzięki niemu, będziemy w stanie suszyć nasze naczynia. Jeśli obecność tego elementu jest dla Ciebie ważna, polecamy Ci zakup Teka Universo 2C 1E CN MAT 10120008. Sprzęt ten posiada dwie komory o równej wielkości, zatem dobrze sprawdzi się on w domu, gdzie nie ma zmywarki, a wszystkie naczynia myte są ręcznie.

Zlewozmywak wykonano ze stali, która jest bardzo odporna na uszkodzenia mechaniczne. Nie musisz się więc obawiać, że powierzchnia ulegnie zniszczeniu, gdy włożymy do środka dużą i ciężką brytfannę. Sprzęt posiada wykończenie z mikrotekstury, która gwarantuje duży połysk, ale również zapobiega powstawaniu zacieków na powierzchnię. W konsekwencji, w momencie sprzątania nie musisz używać mocnych chemikaliów. Wymiary każdej z komór to: szerokość – 34 cm, długość – 40 cm i głębokość – 17 cm. Zaś format całego zlewozmywaka wynosi: 116 cm x 50 cm x 17 cm.

Eleganckie wykończenie oraz solidna konstrukcja to dwie główne zalety prezentowanego modelu, które zostały docenione przez konsumentów.

 

 

 

 

Blanco Subline 350/350-U

 

Do kuchni urządzonych w nowoczesnym stylu na pewno dobrze pasować będzie Blanco Subline 350/350-U. Jest to bardzo ładny zlewozmywak w kolorze czarnym. Produkt posiada 2 komory. Sprzęt ten montowany jest metodą podwieszenia, więc elegancko wpasowuje się w blat.

Prezentowany model został wykonany z kamienia, który cechuje się dużą wytrzymałością. Powierzchnię bardzo ciężko jest uszkodzić czy porysować, dzięki temu zlewozmywak będzie nam służył przez długi czas. Wymiary każdej z komór to: szerokość – 35 cm, długość – 40 cm i głębokość – 20 cm. Z kolei format całego sprzętu to: 75,5 cm x 46 cm x 20 cm. Atutem produktu jest to, że łatwo go utrzymać w czystości. W czasie sprzątania nie musisz używać silnych chemikaliów, wystarczy niewielka ilość płynu do naczyń i wody, by usunąć pozostałości, które znajdowały się na talerzach.

Osoby, które zakupiły ten oto zlewozmywak są z niego bardzo zadowolone, gdyż dobrze dopasowuje się on do nowoczesnego wnętrza. Co więcej, produkt odznacza się również funkcjonalnością oraz dużą wytrzymałością na różne obicia.

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subskrybuj  
Notify of
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...
DMCA.com Protection Status