Opinie o Quinny Zapp Flex Plus

Ostatnio aktualizowane: 27.01.21

Ta strona utrzymuje się dzięki czytelnikom. Kiedy robisz zakupy za pośrednictwem naszych linków, otrzymujemy niewielką prowizję. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji o nas.

Najważniejsze zalety:

Podobnie jak inne, wózki dziecięce Quinny, model Zapp Flex Plus jest lekki i jednocześnie bardzo wygodny w prowadzeniu. Rodzice mają do wyboru wiele połączeń kolorystycznych, takich jak: czerń i brąz, róż i grafit czy czerwień i beż. Pojazd można prowadzić jedną ręką, gdyż ma pełną, dobrze wyprofilowaną rączkę.

 

Najważniejsze wady:

Najczęściej wspominaną przez rodziców wadą jest to, że dociśnięcie hamulca wymaga użycia dużej siły. Z tego powodu czasami trudno jest zablokować koła, żeby wózek się nie przesuwał, np. w autobusie. Wykazał to także test Quinny Zapp Flex Plus.

 

Werdykt: 9.4/10

Spacerówka ciekawie się prezentuje, poza tym bez problemu możemy znaleźć model w swoim ulubionym kolorze. Wydawane na temat Quinny Zapp Flex Plus opinie są w większości pozytywne. Spora grupa kupujących uważa, że wózek jest nie tylko lekki (waży ok. 10 kg), ale też wytrzymały, gdyż materiałem wykonania stelaża jest aluminium.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Łatwe manewrowanie

To odpowiedni wózek dla osób mieszkających w mieście, ponieważ manewrowanie nim nie stanowi problemu. Został on wyposażony w cztery koła: dwa tylne i dwa przednie, które obracają się o 360 stopni. Taki układ sprawia, że możemy łatwo zawrócić spacerówkę. Poza tym bez trudu ominiemy przeszkody na drodze i pokonamy wyższe krawężniki.

Wodoodporna tapicerka

Dla rodziców szukających wózka dla dziecka ważne jest to, aby pranie tapicerki nie okazało się zbyt kłopotliwe. Może się zdarzyć, że podczas spaceru maluch wybrudzi ubranka i samo siedzisko np. rozlanym napojem, w efekcie czego na tkaninie pojawią się mało estetyczne plamy. Trzeba podkreślić, że model marki Quinny ma wodoodporną tapicerkę, która nie pochłania wilgoci i można ją z łatwością wyczyścić. Z tego względu spacerówka na długo zachowa elegancki wygląd. Mamy też pewność, że siedzisko nie przemoknie, gdy na spacerze zaskoczy nas deszcz.

 

Akcesoria w komplecie

Do wózka dołączono akcesoria, które mogą się przydać. Jednym z nich jest peleryna przeciwdeszczowa. Warto nosić ją przy sobie, aby w przypadku nagłej zmiany pogody móc ochronić malucha przed przemoczeniem ubranek. Rozkładanie pelerynki nie jest trudne, a ponieważ została wykonana z solidnej folii, ryzyko jej przypadkowego rozerwania jest zmniejszone do minimum. W zestawie znajdziemy także adaptery, które dają możliwość zamontowania na stelażu fotelika samochodowego Maxi-Cosi. Choć w zestawie są dodatkowe elementy, cena Quinny Zapp Flex Plus jest uznawana za korzystną.

 

Przemyślane rozwiązania

Łatwy mechanizm 3D sprawia, że składanie oraz rozkładanie wózka to bardzo proste czynności. Z uwagi na blokadę transportową, nie należy się martwić o niespodziewane rozłożenie konstrukcji, np. podczas wkładania spacerówki do bagażnika auta. Ważne jest to, że siedzisko można ułożyć przodem lub tyłem do rodzica, zależnie od indywidualnych potrzeb oraz wieku malucha. Oparcie w razie potrzeby można ustawić w pozycji półleżącej lub leżącej. W siedzisku znajdują się 5-punktowe pasy bezpieczeństwa, które chronią pociechę przed wypadnięciem na skutek zbyt mocnego pochylenia się do przodu.

Warto wspomnieć też o dużej, rozkładanej budce wykonanej z solidnej tkaniny z filtrem UV 50+. Zapewnia ona ochronę przed słońcem, deszczem i porywistym wiatrem. W dolnej części konstrukcji umieszczono materiałowy kosz na zakupy. Przewożone w nim torby możemy wyjąć z każdej strony, gdyż po bokach nie ma siateczkowych wstawek.

 

 

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status