Najlepszy laktator Avent

Ostatnio aktualizowane: 29.10.20

 

Jaki laktator Avent wybrać?

 

Laktator to urządzenie, które umożliwia kobietom odciąganie pokarmu z piersi. Z uwagi na to, że produkt ma bezpośredni kontakt ze skórą koniecznie jest, aby wybrać model wykonany z dobrych gatunkowo tworzyw. Trzeba mieć na uwadze także inne kwestie, o których dowiesz się czytając przygotowany przez nas artykuł. Zawiera on wiele cennych wskazówek, które pozwolą Ci zakupić najlepszy laktator Avent w 2020 roku. Na końcu tekstu umieściliśmy także opisy 3 polecanych przez Internautów modeli.

Niektórzy konsumenci z pewnością zastanawiają się, dlaczego postanowiliśmy skupić się na artykułach marki Avent. Stało się tak, ponieważ jest to firma produkująca dobrej jakości laktatory. Wiele oferowanych przez nią modeli zdobyło wyróżnienia konsumentów, co dowodzi, że produkty są funkcjonalne i solidnie wykonane.

W sklepach dostępne są laktatory ręczne i elektryczne. Modele ręczne uznawane są za praktyczne – można z nich korzystać z dowolnego miejsca bez obaw o to, że akumulator się wyczerpie, a my nie będziemy w stanie go naładować. Laktatory ręczne są zwykle tańsze od elektrycznych, dlatego cieszą się większą popularnością. Należy jednak podkreślić, że dla niektórych kobiet ręczne odciąganie pokarmu jest męczące. Wtedy warto zainwestować w model elektryczny.  

Kobiety podkreślają, że najlepsze laktatory Avent są wyposażone w solidnie wykonaną nakładkę masującą. Element ten ma za zadanie ograniczyć ból powstały w trakcie odciągania pokarmu. Równie ważne jest to, aby do zestawu dołączona została butelka na mleko ze smoczkiem. Dzięki niej będziemy mogli odciągnąć pokarm bezpośrednio do butelki bez konieczności jego przelewania. Ciekawym rozwiązaniem są pojemniki, które umożliwiają przechowywanie mleka w zamrażarce.

Nie jest tajemnicą, że młodzi rodzice nie mają zbyt dużo wolnego czasu. Dlatego tak ważne jest to, aby wybierać laktatory łatwe w pielęgnacji. Oferowane przez Avent modele można myć w zmywarce. W rezultacie zyskujemy dodatkowy czas, który możemy przeznaczyć na zabawę ze swoją pociechą lub odpoczynek.

 

 

Laktatory Avent – ranking

 

 

Philips Avent Natural SCF332/01

 

Prezentujemy laktator elektroniczny Philips Avent Natural SCF332/01. Mimo że cena produktu jest stosunkowo wysoka, wielu konsumentów decyduje się na zakup tego modelu. Urządzenie jest łatwe w obsłudze i zapewnia komfort użytkowania. Kobieta może przyjąć wygodną pozycję – nie musi nachylać się w kierunku sprzętu, aby mleko swobodnie trafiało do butelki.

Opisywany laktator został wyposażony w butelkę o pojemności 125 ml. Ma ona smoczek, który swoim kształtem przypomina pierś. W efekcie dziecko chętnie pije mleko. Do kompletu dołączona jest także nakładka masująca, która zapobiega pojawieniu się bólu brodawek w trakcie ściągania pokarmu. Warto dodać, że produkt jest łatwy w pielęgnacji – część ściąganych elementów można myć w zmywarce.

Konsumentki, które kupiły prezentowany sprzęt, są z niego zadowolone. Cenią to, że urządzenie ma kompaktowe wymiary, dzięki czemu można je zabrać ze sobą gdziekolwiek chcemy. Zaletą jest to, że do zestawu dołączono osłonę zabezpieczającą produkt w trakcie transportu.

 

 

 

 

Philips Avent Natural SCF330/20 

 

W naszym zestawieniu nie mogło zabraknąć modelu Philips Avent Natural SCF330/20. Jest to ręczny laktator sprzedawany w zestawie z solidnie wykonaną buteleczką o pojemności 125 ml. Ma ona wyjątkowo miękki smoczek, który ułatwia niemowlęciu jedzenie i zapewnia mu odpowiedni poziom komfortu.  

Lektor został wyposażony w wygodną nakładkę, która lekko masuje pierś stymulując ją do oddawania pokarmu. Produkt ma odpowiednio przemyślaną konstrukcję. Mleko odsysane jest bezpośrednio do butelki. Pielęgnacja modelu nie jest czasochłonna, ponieważ wszystkie elementy można myć w zmywarce.

W Internecie można znaleźć wiele pozytywnych opinii na temat Philips Avent Natural SCF330/20. Pochlebne recenzje sprawiają, że produkt cieszy się popularnością wśród konsumentów i jest chętnie wybierany przez młode mamy. Cenią one solidne wykonanie produktu, łatwe składanie i komfort użytkowania. Zaletą jest także prosty design laktatora i jego kompaktowe wymiary.

 

 

 

 

Philips Avent SCF330/13

 

Jeśli chcesz kupić laktator Avent w dobrej cenie, zachęcamy do zapoznania się z modelem SCF330/13. Produkt umożliwia odciąganie pokarmu do dołączonej do zestawu butelki ze smoczkiem. Istnieje także możliwość przechowywania mleka w znajdującym się w komplecie pojemniku VIA, który można wkładać do zamrażarki. Kobiety potwierdzają, że jest to wygodne rozwiązanie.

Przedstawiony laktator gwarantuje wygodę użytkowania – można oprzeć się o siedzenie i nie martwić się o to, że mleko nie będzie spływać do butelki. Nie będziemy musiały więc przyjmować mało wygodnej pozycji, która może skutkować późniejszym bólem pleców. Produkt został wyposażony w miękką nasadkę masującą, która ułatwia odciąganie pokarmu. Model ma kompaktowe wymiary i niewiele waży, więc jego przenoszenie nie stanowi problemu.

Philips Avent SCF330/13 to laktator, który spełnia oczekiwania kobiet. Według wielu użytkowniczek jest praktyczny i łatwy w obsłudze. Dodatkowo wszystkie elementy można bez obaw o ich uszkodzenie myć w zmywarce, co pozwala zaoszczędzić czas.

 

 

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status