Najlepszy multicooker Philips

Ostatnio aktualizowane: 13.04.21

Ta strona utrzymuje się dzięki czytelnikom. Kiedy robisz zakupy za pośrednictwem naszych linków, otrzymujemy niewielką prowizję. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji o nas.


Jaki multicooker Philips wybrać?

 

Przewodnik zakupowy

Przygotowanie wystawnego obiadu, zarówno dla najbliższej rodziny, jak i dla większego grona znajomych to niestety ciężka praca. Wymaga to bowiem od nas użycia wielu garnków czy patelni, które po zakończonej pracy należy zmyć. Dobrą alternatywą jest inwestycja w wielofunkcyjny multicooker, który łączy w sobie pracę wielu urządzeń. Taki zakup zdecydowanie zmniejszy ilość niezbędnych do mycia naczyń. Musisz jednak wiedzieć, że obecnie na rynku jest wiele przyrządów tego typu, których jakość jest bardzo niska. Dlatego, aby Ci pomóc, przygotowaliśmy ten oto poradnik, w którym znajdziesz informacje, na co należy zwrócić uwagę. Co więcej, na jego końcu umieściliśmy niewielkie zestawienie, w którym znalazły się trzy najlepsze multicookery Philips.

Holenderska marka Philips jest znana na całym świecie, jako czołowy lider zajmujący się produkcją sprzętów kosmetycznych, oświetlenia oraz technologii użytkowej. Marka ta znana jest z tego, że jej urządzenia odznaczają się dużą solidnością, innowacyjnością, a także energooszczędnością. Od wprowadzenia na rynek pierwszego produktu minęło niewiele ponad sto lat, a przez ten czas sprzęty Philipsa stały się coraz nowocześniejsze i popularniejsze. To właśnie dlatego tak wiele osób decyduje się na ich zakup.

Przed dokonaniem wyboru multicookera warto zwrócić uwagę na jego moc. Im będzie ona większa, tym szybciej gotowane przez nas dania będą ugotowane czy przypieczone. Wiedz, że jego moc zależy od modelu oraz marki. W standardowych przyrządach wynosi ona 900 W. Zwróć jednak uwagę, by interesujący Cię model nie miał mocy niższej niż 700 W, bowiem zdecydowanie obniży to jego wydajność.

Kolejną, ważną kwestią jest ilość programów, jaką powinien posiadać sprzęt. W przypadku przeciętnych modeli jest ich od 10 do 12, jednak na rynku dostępne są również produkty, gdzie ta liczba wynosi 50. Do podstawowych funkcji multicookera zaliczamy gotowanie, smażenie, duszenie, zapiekanie oraz pieczenie. Bardziej zaawansowane sprzęty posiadają dodatkowe opcje wyboru konkretnego produktu, który jest przez nas przyrządzany. Co więcej, niektóre z nich oferują indywidualne programy do przyrządzania kaszy, ryżu oraz makaronów. Na tym wszechstronność multicookerów się nie kończy. Można w nich również przyrządzić zupy, gulasze, mięso na parze, a nawet jogurt. Nowoczesne i wielofunkcyjne modele pozwolą Ci na pieczenie ciasta, chleba, a nawet pizzy.

 

 

Multicookery Philips – Ranking

 

 

Philips HD3037/70

 

Urządzenie o nazwie HD3037/70 to bardzo nowoczesny multicooker marki Philips, który dostępny jest w atrakcyjnej cenie. Prezentowany sprzęt jest rekomendowany przez wielu, profesjonalnych kucharzy, jako drobna pomoc w kuchni. Największą jego zaletą jest to, że przygotowane w nim potrawy są zdrowe i pełnowartościowe. Nie wypłukuje on bowiem żadnych składników odżywczych.

Dużą zaletą urządzenia jest to, że jest ono bardzo proste w użyciu. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoszczędzić nasz cenny czas. Wystarczy, że umieścimy składniki w środku, wybierzemy odpowiedni program, a maszyna wszystko przygotuje za nas.

Powodem, dla którego model ten uważany jest za najlepszy multicooker Philips w 2021 roku jest to, że wszystkie składniki są poddawane jednakowej obróbce cieplnej w tym samym czasie. Kolejną zaletą jest jego budowa. Umieszczona wewnątrz misa została wyposażona w grube ścianki, które powodują, że ciepło jest rozprowadzane równomiernie. Gwarantuje to dobrze dopieczone i smaczne posiłki.

Po ugotowaniu, danie utrzyma swoje cenne właściwości odżywcze przez następne 24 godziny. Ponadto zaraz po zakończeniu pracy maszyna automatycznie przechodzi w stan utrzymania ciepła.

Opinie o prezentowanym multicookerze są bardzo pochlebne. Wielu konsumentów jest zadowolonych z zakupu i poleca go innym.

 

 

 

 

Philips HD3167/71

 

Model HD3167/71 to bardzo nowoczesny i elegancki multicooker Philips w dobrej cenie. Do zalet tego sprzętu możemy zaliczyć jego misę o grubości 2 mm, która została wykonana z najwyższej klasy powłoki nanoceramicznej. Gwarantuje to równomierne rozkładanie ciepła, co sprawia, że wszystkie składniki podgrzewane są w tym samym czasie. Zatem nie musisz się już więcej martwić o przypalenia, czy niedogotowane części obiadu. Z kolei szybką i precyzyjną pracę zapewnia nam podwójna grzałka.

Kolejną zaletą urządzenia jest jego prosta obsługa. Aby rozpocząć pracę wystarczy umieścić wybrane produkty w misce, a następnie wybrać stosowny program. W czasie gotowania możesz zająć się dowolną czynnością, bowiem Twój obiad jest w pełni bezpieczny i nie grozi mu wykipienie, czy przypalenie.

Dużym udogodnieniem jest funkcja minutnika, dzięki której możemy ustawić konkretny czas, na kiedy nasz obiad ma być gotowy. W końcu bez obaw możesz nastawić multicookera przed wyjściem do pracy, by po powrocie cieszyć się ciepłym posiłkiem.

Opinie konsumentów są bardzo pochlebne. Wiele osób zachwala urządzenie, gdyż pozwoliło im oszczędzić cenny czas. Warto dodać, że dobrze sprawuje się ono zwłaszcza na dużych przyjęciach rodzinnych, bowiem zdecydowanie zmniejsza to liczbę naczyń, które należy umyć.

 

 

 

 

Philips HD4731/70

 

Wysokiej jakości multicooker Philips HD4731/70 to jeden z najczęściej wybieranych modeli. Spowodowane jest to tym, że prezentowany przyrząd posiada aż 19 specjalnych, wstępnych ustawień programów. Dzięki temu będziesz w stanie zaoszczędzić czas, bowiem wystarczy naładować urządzenie i wybrać odpowiedni tryb.

Jedną z największych zalet prezentowanego sprzętu jest wysokiej jakości misa z powłoką ceramiczną. Gwarantuje ona równomierne rozłożenie ciepła, co sprawia, że wszystkie składniki zostaną poddane jednakowej obróbce. W konsekwencji, nie musisz się już martwić o przypalenia czy niedogotowane dania.

Inwestycja w multicooker Philips HD4731/70 to nie tylko zmniejszenie czasu na gotowanie, ale również  zmywanie. Po skończonej pracy misę możesz bez problemu umieścić w zmywarce.

Kolejnym, interesującym dodatkiem jest opcja minutnika, która pozwala na zaprogramowanie czasu przygotowania nawet z 24 – godzinnym wyprzedzeniem. Funkcja ta na pewno przypadnie do gustu osobom, które są bardzo zajęte i nie zawsze mają czas ugotować sobie pełnowartościowy obiad. Dzięki temu przyrządowi wystarczy, że przed wyjściem do pracy dodasz składniki do miski, a następnie włączysz minutnik. Po powrocie do domu będzie na nas czekał gorący obiad.

Opinie konsumentów o tym urządzeniu są bardzo pochlebne. Wiele osób zachwala jego łatwą obsługę i elegancki design.

 

 

 

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status
film indirfilm indirmefull program indir