Najlepsza lodówka Samsung

Ostatnio aktualizowane: 03.03.21

Ta strona utrzymuje się dzięki czytelnikom. Kiedy robisz zakupy za pośrednictwem naszych linków, otrzymujemy niewielką prowizję. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji o nas.

 

Jaką lodówkę Samsung wybrać?

 

Urządzeniem, bez którego bardzo trudno jest wyobrazić sobie codzienne funkcjonowanie na pewno jest lodówka. Na co dzień nie zwracamy na nią zbyt dużej uwagi. Jednak, kiedy niespodziewanie nasz sprzęt się zepsuje, nagle uświadamiamy sobie, jak ważną rolę odgrywa on w domu. Jeżeli Ciebie też czeka zakup nowego modelu, koniecznie zajrzyj do naszego poradnika. Na jego końcu umieściliśmy zestawienie 3 produktów marki Samsung, które dodatkowo mogą ułatwić Ci podjęcie trudnej decyzji.

 

 

Samsung znany jest z produkcji sprzętu elektronicznego. W ofercie firmy możemy znaleźć szereg urządzeń niezbędnych w kuchni, m.in. piekarniki, kuchenki mikrofalowe oraz właśnie lodówki. Ich cechą charakterystyczną jest zastosowanie najnowocześniejszych technologii oraz oryginalny, elegancki design. Dlatego też do naszego rankingu wybraliśmy produkty Samsung.

Bardzo wiele osób podczas wyboru nowej lodówki kieruje się przede wszystkim jej wyglądem oraz ceną. Choć te kwestie odgrywają dużą rolę, to jednak nie one powinny decydować o zakupie. O wiele ważniejsze są parametry techniczne tego typu urządzeń oraz inne cechy, jak np. poziom generowanego hałasu, liczba otwieranych drzwi czy umiejscowienie zamrażalnika.

Najlepsza lodówka Samsung w 2021 roku powinna mieć odpowiednią klasę energetyczną, gdyż to urządzenie bardzo rzadko jest odłączane od prądu. Ponieważ taki sprzęt działa niemalże bez przerwy, może znacząco wpłynąć na wysokość naszych rachunków za zużycie energii elektrycznej. Z tego względu klasy energetycznej nigdy nie wolno pomijać. Określenia klas są uniwersalne dla wszystkich producentów, a ich przedział mieści się w zakresie od litery D (najniższa klasa) do A+++ (najwyższa klasa). Najlepiej wybrać model oznaczony klasą A, którą cechuje zużycie energii poniżej 55% (każdy plus przy literze to dodatkowe 10% mniej zużycia w porównaniu z produktem klasy A).

Dobra lodówka nie powinna zbyt głośno pracować, aby nie przeszkadzać domownikom. Zawsze bierzmy to pod uwagę i wybierzmy produkt, który pracuje na poziomie ok. 40 dB. Im mniejsza będzie ta wartość, tym ciszej urządzenie będzie pracować, co zwiększy nasz komfort i zadowolenie z zakupu.

Liczba i sposób otwierania drzwi wbrew pozorom również ma duże znaczenie. Do wyboru mamy lodówki jedno-, dwudrzwiowe oraz tzw. side by side (tutaj także jest dwoje drzwi, ale po jednej stronie znajduje się lodówka, a po drugiej zamrażarka). W podstawowych modelach zamrażalnik umiejscowiony jest na dole lub na górze, a wybór zależy od naszych preferencji.

 

 

Lodówki Samsung – ranking

 

 

Samsung RB31FERNBSA

 

Chcielibyśmy zaprezentować produkt Samsung RB31FERNBSA. To lodówka wyposażona w wiele innowacyjnych technologii oraz udogodnień, które podnoszą komfort jej użytkowania. Znajduje się tutaj m.in. szuflada z pełnym wysuwem, a także kosz Grab’n Go. Jego obecność sprawia, że czas przeznaczony na wkładanie, wyjmowanie oraz układanie żywności wewnątrz urządzenia można skutecznie skrócić.

Cechą charakterystyczną opisywanego sprzętu jest klasa energetyczna A++, która świadczy o bardzo niskim zużyciu energii przez produkt, dlatego nie należy obawiać się za wysokich rachunków za prąd. Wymiary modelu RB31FERNBSA wynoszą: 59,5 cm x 185 cm x 66,8 cm. W tym przypadku zamrażalnik położony jest na dole.

Konsumenci docenili powyższy model głównie za estetyczny design oraz funkcjonalność. Ta lodówka Samsung w dobrej cenie skrywa we wnętrzu dużą półkę, dzięki której w środku można swobodnie przechowywać nawet butelki z napojami. Z kolei wysuwana szuflada ułatwi dostęp do wszystkich produktów. Plusem może być również oświetlenie LED dające bardzo jasne światło.

 

 

 

 

Samsung BRB260187WW

 

Lodówka Samsung BRB260187WW jest modelem przeznaczonym do zabudowy. Jej klasa energetyczna to A++, z kolei poziom hałasu nie przekracza wartości 38 dB. W efekcie ciągła praca urządzenia z pewnością nie będzie uciążliwa dla żadnego z domowników. Produkt został wyposażony w funkcję Coolselect+, za sprawą której komorę zamrażalnika można ustawić na 1 z 4 dostępnych trybów, dostosowując go w ten sposób do własnych potrzeb.

Powyższa lodówka ma znacznie cieńsze ścianki niż inne, dostępne na rynku modele. Takie rozwiązanie pozwoliło uzyskać zwiększoną pojemność wewnętrzną, a więc we wnętrzu sprzętu można zmieścić znacznie więcej produktów żywnościowych. Jednocześnie nie należy obawiać się, że cienkie ścianki spowodują słabszą izolację i sprawią, że urządzenie będzie pobierać więcej prądu. Dodatkowym plusem może być obecność szuflady Fresh Zone zapewniającej optymalne warunki do przechowywania ryb i mięsa.

Z opinii konsumentów można wywnioskować, że urządzenie cieszy się dużym zaufaniem i popularnością. Wszystko głównie ze względu na zastosowanie specjalnego, cichego oraz oszczędnego silnika, a także dużą pojemność wewnętrzną, która nie wpłynęła na zwiększenie wymiarów zewnętrznych. Lodówka ma więc standardowy rozmiar i można ją łatwo dopasować do swojej kuchni.

 

 

 

 

Samsung RS51K57H02C

 

Lodówka nosząca nazwę Samsung RS51K57H02C ma klasę energetyczną A+ i jest to model side by side. Oznacza to, iż zarówno do strefy chłodzenia, jak i mrożenia mamy w tym przypadku łatwy dostęp (ponieważ znajdują się obok siebie). Produkt zdecydowanie wyróżnia się swoim designem. Jego obudowa ma kolor czarnego szkła i nie ma na niej klamek, co podnosi estetykę.

Prezentowana lodówka została wyposażona w technologię Twin Cooling, która pozwala na zachowanie świeżości znajdujących się w środku produktów przez dłuższy czas. W efekcie można mieć pewność, że przechowywana żywność się nie zepsuje. Co więcej, ta technologia sprawia, że zapachy nie przenoszą się pomiędzy poszczególnymi komorami, dlatego żywność może zachować swój aromat i smak.

Konsumenci twierdzą, że najlepsze lodówki Samsung są zarówno energooszczędne, jak też komfortowe w użytkowaniu. Oba te wymagania spełnia urządzenie RS51K57H02C. Umożliwia ono łatwy dostęp do wszystkich składników, a specjalne ułożenie półek i szuflad ułatwia ułożenie nawet dużych produktów.

 

 

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status
film indirfilm indirmefull program indir