Domki ogrodowe dla dzieci ranking

Ostatnio aktualizowane: 03.12.23

Ta strona utrzymuje się dzięki czytelnikom. Kiedy robisz zakupy za pośrednictwem naszych linków, otrzymujemy niewielką prowizję. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji o nas.

 

Jeśli chcesz znaleźć idealny domek ogrodowy dla swojego dziecka, ale nie masz czasu na wielogodzinne zakupy i dokładne oglądanie produktów w sklepach, zapraszamy Cię na naszą stronę. Na podstawie analizy opinii konsumentów, którzy zdążyli już zrobić zakupy i wypróbowali wybrane przez siebie modele udało nam się wyłonić dwa najlepsze produkty tego typu w 2023 roku. Pierwszy z nich to Smoby 310209. Jest on wielofunkcyjnym modelem wykonanym z tworzyw sztucznych, a więc nie wymaga on specjalistycznej i czasochłonnej konserwacji. Ze względu na spore rozmiary swobodnie mogą się w nim bawić nawet dzieci, które ukończyły już 3. rok życia. Poza tym jest on odpowiednio zabezpieczony przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych. Jeżeli ten produkt jest już z pewnych przyczyn niedostępny lub nie spełnia wszystkich Twoich oczekiwań, sprawdź dokładny opis drugiego najlepszego domku ogrodowego, czyli Mochtoys 10498. Z pewnością przypadnie Ci do gustu, jeśli interesuje Cię produkt z otwieranymi oknami, ciekawą kolorystyką oraz możliwością szybkiego montażu.

 

 

Tabela porównawcza

 

Zalety
Wady
Podsumowanie
Oferty

Najlepszy produkt

Zalety

Prezentowany domek ma wiele ciekawych elementów, dzięki którym dziecko poczuje się, jak w swoim własnym domu. Producent zadbał o szczegóły, takie jak dzwonek, otwierane okna oraz doniczki na płocie. Zabawka jest wyprodukowana z atestowanych materiałów.

Wady

Niektóre mocowania np. te na dachu są dość słabe. Dlatego podczas montowania musimy być bardzo uważni, by tych elementów nie zniszczyć. W przeciwnym razie będziemy musieli się wybrać do sklepu.

Podsumowanie

Jest to bardzo solidnie wykonana zabawka, a jej konstrukcja jest stabilna. Domek ma wiele elementów, które dziecko z pewnością uzna za atrakcyjne. Musimy jednak uważać podczas montażu, ponieważ niektóre mocowania są dość słabe.

Drugi wybór

Zalety

Jest to śliczny domek, który z pewnością zachęci nasze dziecko do zabawy. Produkt wyróżnia bardzo ciekawy design, który jest kolorowy, a oprócz tego na ścianach domek ma zawieszone, atrakcyjne dla malucha motylki i papugi. Zabawka jest bezpieczna dla dzieci.

Wady

Zabawka nie jest zbyt wysoka. Dlatego dla trochę większych dzieci, np. takich, które skończyły już 4 lata domek może okazać się trochę ciasny. Jest to więc raczej propozycja dla mniejszych dzieci.

Podsumowanie

Produkt ma bardzo ciekawy i kolorowy design. Dziecko z pewnością będzie chciało bawić się w domku przez długie godziny. Model nie jest jednak zbyt wysoki. Przeznaczony jest on raczej dla dzieci do 3-go roku życia.

Rozważ też

Zalety

Jest to bardzo lekki domek. Waży on jedynie 9 kg, więc możemy go bardzo łatwo przenosić. Kompaktowe rozmiary pozwalają naszemu dziecku na zabawę domkiem nawet w domu. Jest to dobrze wykonana zabawka.

Wady

Opisywany produkt jest stosunkowo mały. Co więcej, nie jest on najlepiej wyposażony. Istnieje możliwość, że ze względu na małą liczbę atrakcji dziecko znudzi się zabawą. Warto więc dokupić dodatkowe elementy.

Podsumowanie

Zabawkę wyprodukowano z dobrych gatunkowo tworzyw, a design produktu jest atrakcyjny. Model ten z pewnością zaciekawi dziecko. Ze względu na małe wymiary jest to raczej opcja dla maluchów.

 

 

Jaki domek ogrodowy dla dzieci kupić ?

 

Przewodnik zakupowy

Domek ogrodowy może okazać się źródłem prawdziwej radości i niekończącej się wręcz zabawy naszych dzieci. To bardzo ciekawa alternatywa dla znanych z filmów, czy bajek domków na drzewie, które często są trudne do wykonania, bądź późniejszego montażu. W sklepach znajdziemy modele różniące się między sobą nie tylko ceną, ale także m.in. materiałem wykonania, czy poziomem bezpieczeństwa. Stworzony przez nas poradnik podpowiada, jaki domek ogrodowy dla dzieci wybrać, aby nie tylko dobrze wyglądał, ale również odpowiednio sprawował swoją funkcję.

 

 

Rodzaje domków ogrodowych

Domki ogrodowe dla dzieci są na tyle różnorodne, że możemy spośród nich wyróżnić kilka typów. Pierwszym z nich są produkty wolnostojące. To tradycyjne modele domków, które są idealne tak naprawdę dla dzieci w każdym wieku. Wyglądem przypominają one zwykłe domy mieszkalne, są wyposażone w okna i duże wejście. Niektóre z nich mają nawet taras, co znacznie zwiększa ich atrakcyjność w oczach maluchów.

Kolejny typ to domki modułowe. To interesujące rozwiązanie, kiedy zależy nam na tym, by nasz zakup służył przez wiele lat. Można powiedzieć, że takie produkty „dorastają” i zmieniają się razem z naszą pociechą. Do ich konstrukcji możemy dołączać dodatkowe elementy lub się ich pozbywać. W ten sposób tworzymy miejsce do zabawy dostosowane do wieku dziecka. Choć zakup kolejnych modułów może generować dodatkowe koszty, to jednak czasami jest to lepszy wybór niż zwykły domek, z którego maluch może szybko wyrosnąć.

W sklepach możemy natknąć się również na domki na słupach. Są one swego rodzaju imitacją domków na drzewie i spodobają się z pewnością dzieciom nieco starszym. Ze względu na to, że od ziemi dzieli ich pewna odległość, w zestawie znajduje się specjalna drabinka umożliwiająca dostanie się do środka. Ich dużym plusem jest to, że powierzchnię znajdującą się pod nimi także można zagospodarować i np. posadzić rośliny wymagające cienia lub zbudować piaskownicę.

 

Materiał wykonania

Najczęściej domki ogrodowe dla naszych pociech wykonywane są z dwóch, podstawowych materiałów, czyli plastiku i drewna. Każde z tych rozwiązań ma oczywiście swoje plusy i minusy. Modele drewniane wyglądają bardzo estetycznie i klasycznie, mogą mieć też bardzo duże rozmiary, a mimo to pozostaną stabilne. Wymagają one jednak regularnej konserwacji, a więc impregnowania drewna, czyszczenia i malowania. Poza tym decydując się na zakup takiego domku musimy upewniać się, że nigdzie nie ma wystających drzazg, które mogą być dla naszych pociech niebezpieczne.

Produkty wykonane z plastiku często również mają bardzo atrakcyjny design i są kolorowe. Ich konstrukcja jest stabilna pod warunkiem, że wybrany przez nas model został wykonany z wysokiej jakości tworzywa. Takich domków nie trzeba konserwować, wystarczy ich regularne czyszczenie z osiadających pyłków. Ze względu na lekkość można je też przenosić w dowolne miejsce. Ich wadą jest natomiast to, że szybko nagrzewają się od słońca. To, jaki jest najlepszy domek ogrodowy dla dzieci, będzie więc zależeć w dużej mierze od preferencji naszych i naszych pociech.

 

Wymiary

Na zakupach powinniśmy zwracać uwagę na wymiary domku ogrodowego, aby nie kupić za małego lub zbyt dużego modelu, który ograniczy swobodę poruszania się w ogrodzie. Rozmiary produktu uzależnione będą też od wieku maluchów. Wiele osób uważa, że najlepszy domek ogrodowy dla dzieci w wieku do 3 lat powinien mieć minimum 100 cm x 100 cm x 100 cm. Dla dzieci starszych te minimalne wartości wzrastają i wynoszą 150 cm x 150 cm x 150 cm. Im starsze są nasze pociechy, tym większego modelu będziemy potrzebować.

 

 

Bezpieczeństwo

Wybrany przez nas domek do zabawy powinien przede wszystkim spełniać podstawowe normy bezpieczeństwa. Informacje o tym znajdziemy z łatwością na opakowaniu. Jeżeli nigdzie nie możemy znaleźć tych danych, lepiej rozejrzeć się za innym produktem.

Ponadto musimy też sprawdzać, czy na powierzchni domku nie ma żadnych wystających elementów, pęknięć oraz ostrych krawędzi. Wszystko to może być potencjalnym zagrożeniem dla dziecka i być źródłem groźnego wypadku. Przemyślmy też od razu, gdzie zakupiony przez nas model stanie. Najlepiej ustawić go tak, by zawsze był dla nas widoczny, nawet przez okno lub z tarasu. Dzięki temu nasze dzieci będą mogły się bawić, a my zachowamy jeszcze większy poziom bezpieczeństwa.

 

Domki ogrodowe dla dzieci w dobrych cenach

Ze względu na to, że domki ogrodowe będą służyć naszym dzieciom, nie powinniśmy za bardzo oszczędzać na zakupach. Zawsze starajmy się wybierać modele dobrej jakości, wykonane z solidnych i sprawdzonych materiałów. Będziemy mieć wtedy pewność, że nasze pociechy podczas wielogodzinnej zabawy na pewno będą bezpieczne.

Ceny za takie domki rozpoczynają się od kwoty ok. 300 zł. Im droższe będą produkty, tym najczęściej będą one większe i bardziej atrakcyjne wizualnie. Niektóre kosztują nawet powyżej 1000-2000 zł. Zwykle są to produkty drewniane, które dodatkowo mają np. zjeżdżalnię i ściankę do wspinaczki.

 

Najlepsze domki ogrodowe dla dzieci w 2023 roku

 

Domek ogrodowy dla dzieci to ciekawa alternatywa dla zwykłego namiotu z zabawkami. Dzięki niemu maluchy mogą spędzić znacznie więcej czasu na świeżym powietrzu i zapomnieć choć na chwilę o telewizji, czy grach komputerowych. Przygotowaliśmy dziś ranking domków ogrodowych dla dzieci, w których uwzględniliśmy tylko produkty dobrej jakości w przystępnych cenach.

 

Nasze zalecenia

 

Smoby 310209

 

Domek ogrodowy o nazwie Smoby 310209 to model funkcjonalny, który ma otwierane drzwi i okna. W wyposażeniu znajdują się również doniczki na kwiatki, stolik z ławeczkami oraz ogródek. Prawdziwą gratką dla maluchów może być również obecność dzwonka umieszczonego przy drzwiach, który wydaje dźwięki, takie jak dzwonek znajdujący się przy drzwiach tradycyjnego domu mieszkalnego.

Wymiary tego produktu wynoszą: długość – 212 cm, szerokość – 157 cm i wysokość – 172 cm. Jest on idealny dla dzieci powyżej 3 roku życia. Materiał, z którego został on wykonany, jest pokryty powłoką anty UV. Oznacza to, że domek nie straci swoich żywych kolorów pod wpływem działania promieni słonecznych.

Konsumenci doceniają ten model przede wszystkim za bardzo atrakcyjny wygląd i wyposażenie. Dla wielu dużą zaletą jest również jego stabilna i wytrzymała konstrukcja. To sprawia, że dzieci mogą się w nim bezpiecznie bawić nawet całymi dniami, rozwijając przy tym swoją wyobraźnię i sprawność fizyczną.

Smoby 310209 to domek ogrodowy dla dzieci o wymiarach: długość – 171 cm, wysokość – 172 cm i szerokość – 217 cm. Produkt będzie odpowiedni dla maluchów od 3. roku życia.

Zalety
Jakość wykonania:

W procesie produkcji prezentowanego modelu wykorzystano dobre gatunkowo tworzywa. W związku z tym domek ogrodowy jest odporny na różnego rodzaju uszkodzenia. Warto podkreślić, że produkt pokryty jest specjalną powłoką chroniącą przed negatywnym wpływem promieni słonecznych.

Elektroniczny dzwonek do drzwi:

Maluchom bardzo spodobał się dzwonek do drzwi. Element ten sprawia, że zabawa w domu staje się bardziej realna, co przynosi dzieciom mnóstwo radości. Dzwonek potrzebuje zasilania w postaci 2 baterii AAA.

Wymiary:

Z uwagi na to, że zabawka ma stosunkowo duże wymiary może z niej korzystać kilkoro dzieci jednocześnie.

Zestaw piknikowy:

Do modelu dołączono solidnie zrobiony zestaw piknikowy, na który składa się stolik z wygodnymi siedziskami. Dla maluchów jest to dodatkowa atrakcja urozmaicająca zabawę.

Montaż:

Produkt jest przeznaczony do samodzielnego montażu. Konsumenci zapewniają, że składanie zabawki jest łatwe.

Wady
Tylne drzwi:

Rodzice wskazują, że tylne drzwi otwierają się tylko w dolnej części, co utrudnia dziecku swobodne wyjście do domku.

 

 

 

 

Mochtoys 10498

 

Produkt Mochtoys 10498 jest domkiem wykonanym z wysokiej jakości plastiku. Jak zapewnia producent, jest on całkowicie bezpieczny dla maluchów, atestowany oraz spełnia normy CE. Model ten posiada cztery okna (w tym jedna para okien się otwiera), drzwi oraz specjalne wyjście do ogródka. Z zewnątrz został on udekorowany motywem z kwiatami i papugami, co zwiększa jego atrakcyjność w oczach dzieci.

Wymiary domku wynoszą: długość – 190 cm, wysokość – 118 cm i szerokość – 127 cm. Mogą się w nim bez przeszkód bawić maluchy, które ukończyły 1. rok życia. Ten produkt można nie tylko ustawić w ogródku, czy na tarasie, ale także w domu.

Z opinii konsumentów wynika, iż warto kupić opisywany domek ze względu na jego stabilną oraz wytrzymałą konstrukcję, która zwiększa bezpieczeństwo bawiących się w środku pociech. Dla wielu dodatkową zaletą jest też bogata kolorystyka oraz możliwość bardzo szybkiego montażu i demontażu.

Domek ogrodowy dla dzieci Mochtoys 10498 ma wymiary: długość – 190 cm, wysokość – 118 cm i szerokość – 127 cm. Model jest przeznaczony dla dzieci powyżej 1. roku życia.

Zalety
Kolory:

Domek ma intensywne kolory, które nie blakną z upływem czasu. Stanowi to dowód na to, że model zrobiono z wytrzymałych tworzyw wykazujących odporność na działanie promieni UV.

Konstrukcja:

Stabilna konstrukcja domu gwarantuje dzieciom bezpieczeństwo w trakcie zabawy. Produkt jest odpowiednio wyważony, dlatego nie przechyla się na boki. Należy jednak pamiętać o tym, że w przypadku porywistych wiatrów konieczne jest złożenie zabawki.

Akcesoria:

Model sprzedawany jest w zestawie z płotkiem. Rodzice wskazują na to, że wydzielone pole między domkiem a ogrodzeniem może posłużyć dziecku jako miejsce do uprawy roślinek.

Design:

Produkt ma atrakcyjny design, czym zyskał spore uznanie zarówno wśród dzieci, jak i rodziców. Zabawka jest kolorowa, dobrze wygląda w ogrodzie i przyciąga uwagę maluchów.

Wady
Okienka:

W części opinii pojawia się informacja, że jakość wykonania okienek nie jest najlepsza.

 

 

 

 

Keter 228444

 

Jeżeli zależy Ci na tym, aby kupić dobry i tani domek ogrodowy dla dzieci, zwróć uwagę na ten o nazwie Keter 228444. To model stylizowany na tajemniczą chatkę, który został wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Oznacza to, że produkt nie wymaga specjalistycznej konserwacji, można go łatwo utrzymać w czystości, a ponadto jest całkowicie bezpieczny dla bawiących się w nim maluchów.

Wymiary opisywanego domku wynoszą: wysokość – 110,6 cm, szerokość – 89,7 cm i długość – 101,8 cm. Ze względu na to, że waży on jedynie 9,9 kg, można go swobodnie przenieść w inne miejsce. Produkt ten ma nie tylko stabilną konstrukcję, ale również zaokrąglone krawędzie, które eliminują ryzyko bolesnych skaleczeń, czy potłuczeń. Ze względu na jego rozmiary, można go umieścić nie tylko na zewnątrz, ale także w domu, np. w przypadku deszczowej pogody.

Jak twierdzą konsumenci, ten model domku jest wart uwagi, ponieważ bardzo szybko się go rozkłada, a następnie demontuje. Wszystko za sprawą specjalnego systemu rozkładania i składania, który nie wymaga użycia jakichkolwiek narzędzi.

Keter 228444 to dobry domek ogrodowy dla dzieci do 300 zł. Wymiary modelu to: szerokość – 102 cm, długość – 90 cm i wysokość – 110 cm. Produkt jest odpowiedni dla dzieci od 2. roku życia.

Zalety
Łatwy montaż i demontaż:

Po przeczytaniu opinii na temat prezentowanego domku ogrodowego dla dzieci, można dojść do wniosku, że jest to produkt łatwy w montażu. Sporą zaletą okazuje się również fakt, że demontaż zabawki nie zajmuje dużo czasu, a model po złożeniu ma kompaktowe wymiary.

Materiał wykonania:

Domek został zrobiony z polipropylenu. Jest to materiał odporny na działanie niesprzyjających czynników zewnętrznych. Warto dodać, że wspomniane tworzywo łatwo się czyści.

Design:

Stonowane barwy i prosta konstrukcja sprawia, że zabawka podoba się zarówno chłopcom, jak i dziewczynkom.

Wady
Brak uchwytu do przenoszenia:

Część osób wskazuje, że niewielkim minusem produktu jest to, że nie ma on uchwytu, który niewątpliwie ułatwiłby przenoszenie modelu po jego złożeniu.

 

 

 

 

Little Tikes 170621

 

Little Tikes 170621 to model piknikowy z patio, który umożliwia dzieciom bardzo kreatywną zabawę na wiele różnych sposobów. W środku znajduje się zabawka-kuchenka z palnikami, a także piekarnik, kominek i kredens. Na zewnątrz jest natomiast stolik z dwoma stołeczkami. Takie wyposażenie sprawia, że produkt ten z pewnością przypadnie do gustu maluchom.

Wymiary modelu wynoszą: 190 cm x 95 cm x 122 cm. Jest on odpowiedni dla dzieci w przedziale wiekowym od 1. roku życia do 2. roku życia. Do zestawu, poza zabawkowymi meblami, dołączany jest też komplet akcesoriów składający się aż z 19 elementów. W nim znajduje się m.in. telefon, zastawa kuchenna oraz różnego rodzaju zabawkowe produkty żywnościowe.

Konsumenci uważają, że ten domek dla dzieci to produkt bardzo dobrej jakości o stabilnej konstrukcji. Ze względu na to, że został on wykonany z tworzyw sztucznych, jest odporny na działanie warunków atmosferycznych i nie wymaga konserwacji.

Domek ogrodowy dla dzieci Little Tikes 170621 ma wymiary: 180 cm x 95 cm x 120 cm. Zabawka jest przeznaczona dla dzieci od 18. miesiąca życia do ok. 5 lat.

Zalety
Dzwonek:

Produkt został wyposażony w dzwonek do drzwi. Wydobywa on z siebie kilka przyjemnych melodii, które umilają dzieciom czas zabawy.

Dodatkowe akcesoria:

W komplecie otrzymujemy 19-częściowy zestaw akcesoriów, a w nim zabawkowe jedzenie i naczynia do serwowania przygotowanych przez maluchów dań. To daje pewność, że dzieci nie znudzą się zabawką zbyt szybko.

Bezpieczeństwo:

Domek spełnia nakazane prawem normy, co daje pewność, że jego użytkowanie jest bezpieczne dla naszych pociech.

Wady
Przebarwienia:

W nielicznych komentarzach można przeczytać, że na powierzchni dachu pojawiają się niewielkie plamy. Najprawdopodobniej są to przebarwienia powstałe wskutek działania promieni słonecznych.

Montaż:

Część rodziców twierdzi, że montaż produktu zajmuje stosunkowo dużo czasu.

 

 

 

 

4iQ Group Szymon 

 

W naszym zestawieniu nie mogło zabraknąć opisu domku ogrodowego dla dzieci 4iQ Group Szymon. Jest to produkt, który z pewnością spodoba się nie tylko maluchom, ale także większym pociechom. Podstawa modelu ma wymiary: 1,7 m x 2,7 m, a wysokość jest równa 1,7 m. Oznacza to, że z domku będzie mogło korzystać kilka pociech jednocześnie.

Na uwagę zasługuje solidnie wykonanie produktu. Model zrobiono z drewna sosnowego. Trwałość, wysoka jakość, jak również pochodzenie wykorzystanego do produkcji materiału została potwierdzona certyfikatem FSC. Warto dodać, że cała powierzchnia domku została zaimpregnowana za pomocą specjalnego środka. Nie zawiera on szkodliwych dla zdrowia substancji.

Wiele osób potwierdza, że zakup domku dla dzieci 4iQ Group Szymon to inwestycja na długie lata. Odpowiednio dbając o produkt możemy być pewni, że będzie nam on służył przez długi czas. Model jest bezpieczny w użytkowaniu i ładnie prezentuje się w ogrodzie.

4iQ Group Szymon to drewniany domek dla dzieci przeznaczony do ogrodu. Podstawa produktu ma wymiary: 1,7 m x 2,7 m, a wysokość modelu to 1,7 m.

Zalety
Certyfikaty:

Domek ma certyfikat TÜV, jak również jest zgodny z normą EN 71. Oznacza to, że produkt jest solidnie wykonany, bezpieczny w użytkowaniu i nie wpływa negatywnie na zdrowie maluchów.

Wytrzymałość:

Prezentowany model cechuje duża wytrzymałość na trudne warunki atmosferyczne. Nie musimy się obawiać, że już po kilku tygodniach zabawka straci swój atrakcyjny wygląd.

Wady
Montaż:

Jak wskazują Internauci, montaż produktu jest skomplikowany i trudno złożyć domek bez pomocy drugiej osoby.  

Konserwacja:

Choć domek został zaimpregnowany, po upływie pewnego czasu trzeba na nowo pomalować powierzchnię zabawki, co jak wiadomo, zajmuje sporo czasu.

 

 

 

Inne artykuły, którymi możesz być zainteresowany:

Najlepszy plecak szkolny

Namioty dla dzieci ranking

 

 

 

» Przejrzyj produkty z poprzednich lat

 


Produkty te nie są już dostępne

 

 

Forest Winny

 

Forest Winny jest domkiem dla dzieci na słupkach. Został on wykonany z drewna, a więc prezentuje się bardzo stylowo i elegancko w ogrodzie. Poza tym jest on bardzo stabilny i może stanowić interesującą alternatywę dla tradycyjnego domku na drzewie.

Wymiary modelu wynoszą: szerokość – 175 cm, długość – 151 cm i wysokość – 210 cm. Do zestawu dołączana jest niewielka drabinka z trzema szczebelkami. W domku znajduje się duże wejście oraz okna.

Opinie o domkach ogrodowych dla dzieci tego producenta są zazwyczaj bardzo pozytywne i sytuacja wygląda podobnie w przypadku tego konkretnego modelu. Konsumenci doceniają w nim przede wszystkim fakt, że drewno, z którego został on wykonany, jest zaimpregnowane, a więc jest już odpowiednio zabezpieczone. Poza tym jego efektowny wygląd łączy się z funkcjonalnością i wieloma możliwościami zabawy.

 

Jaki domek ogrodowy dla dzieci plastikowy wybrać

 

Dzieci w stosunku do zabawek potrafią być wymagające. Wiele z nich po kilku dniach zabawy ląduje w kącie. Jednak  sprawa inaczej wygląda z domkiem dla dzieci, który może być źródłem dobrej zabawy dla naszej pociechy nawet przez kilka lat. Maluch bawiąc się w domku może poczuć się niezależnie. Sam może decydować, co powinno znajdować się w jego domu, a także gdzie daną rzecz postawić. Dlatego też wielu rodziców decyduje się na kupno maluchowi takiej zabawki. Jeśli nie wiesz czym charakteryzuje się dobry domek dla dzieci, zapraszamy Cię więc do zapoznania się z naszym artykułem.

 

Dla wielu osób najważniejszy przy wyborze domku do zabawy, jest jego wygląd. Wiele osób uważa, że najlepszy plastikowy domek ogrodowy dla dzieci w 2023 roku powinien być kolorowy, aby zachęcać pociechę do zabawy. Najlepiej, by były to jaskrawe barwy, których nasz maluch nie może przeoczyć. Atrakcyjnie wyglądający domek zapewni dziecku wiele godzin zabawy.

Najlepsze plastikowe domki ogrodowe dla dzieci są dobrze wyposażone. W zestawie znajdziemy wiele części, które sprawią, że zabawa takimi zabawkami jest jeszcze bardziej ciekawa. Dodatkowe elementy, takie jak płotek, otwierane okna czy doniczki z pewnością ubarwią dziecku zabawę.

Nie mniej ważna jest jakość wykonania danego produktu. Aby domek zachował odpowiednią stabilność, a także by wytrzymał bawiące się w nim energicznie dzieci, musi być wykonany z wysokiej jakości plastiku. W przeciwnym razie poszczególne części mogą zacząć odpadać i zabawa domkiem nie będzie już dla dziecka taka atrakcyjna.

Jeżeli chodzi o wagę, to najlepiej, by produkt był wystarczająco lekki, aby bez problemu go przenosić. W razie deszczu lub innych, niesprzyjających warunków atmosferycznych możemy w ten sposób łatwo schować domek do garażu lub do domu. Przyjrzyj się również wymiarom produktu. Nie może być on zbyt ciasny, ponieważ maluch nie będzie się w nim czuł się komfortowo.

Pamiętajmy również o bezpieczeństwie malucha. Nie wybierajmy produktów, które mają ostre, wystające elementy. W takim wypadku dziecko może się łatwo zranić. Domek powinien także spełniać podstawowe normy bezpieczeństwa.

 

Domki ogrodowe dla dzieci plastikowe – ranking

 

Smoby Friends House 

 

Smoby Friends House to bardzo przestronny domek dla dzieci. Jest w nim wystarczająco miejsca, aby bawiło się w nim kilkoro dzieci. Wymiary tego produktu wynoszą 217 cm x 117 cm x 172 cm. Dzięki takim wymiarom konstrukcji dziecko może się swobodnie poruszać we wnętrzu domku.

Produkt ten został bardzo dobrze wyposażony. Do zestawu dołączony został stół wraz z ławką – elementy te możemy zamontować w środku lub na zewnątrz domku. Przed domem znajdują się doczepione na płocie doniczki, w których maluch może zasadzić swoje własne kwiaty. Okna tego modelu są zamykane, a drzwi mają dzwonek. Wszystkie te elementy sprawiają, że produkt wygląda bardzo realistycznie.

Prezentowany domek ma bardzo ładne kolory, które zachęcają dziecko do zabawy w nim. Materiały, z jakich został wykonany produkt są bezpieczne dla dziecka. Rodzice dzieci używających domek uważają, że maluch bardzo dobrze bawi się w środku opisywanej zabawki. Zauważyli oni, że domek jest odporny na warunki atmosferyczne i przez długi czas służy dziecku.

 

Mochtoys D-10839 

 

Jeżeli szukasz domku dla dzieci, który wyróżnia się swoim wyglądem, to koniecznie zapoznaj się z opisem Mochtoys D-10839. Jest to niewielki domek, którego wymiary wynoszą 165 cm x 120 cm x 120,5 cm. W środku znajdzie się więc miejsce dla dwóch lub trzech maluchów.

Ściany tego modelu mają żywy, zielony kolor. Dach ma kolor czerwony, a z kolei drzwi oraz płot pomalowane zostały na żółto. Wszystkie te barwy razem bardzo dobrze się prezentują i z pewnością zachęcą dziecko do zabawy. Jedna ze ścian została oklejona motylkami i papugami. Dodaje to zabawce egzotycznego stylu.

Prezentowany domek został wykonany z bardzo mocnego plastiku. Warto dodać, że jest to materiał całkowicie bezpieczny dla dziecka i bawienie się domkiem z plastiku nie zagraża zdrowiu malucha. Rodzice są bardzo zadowoleni z zakupu opisywanego domku. Warto dodać, że jest to bardzo solidna zabawka, która zajmuje dziecko przez długie godziny.

 

Keter Foldable Play House 

 

Keter Foldable Play House został uznany za jeden z najbezpieczniejszych domków dla dzieci. Każdy z elementów produktu został zaokrąglony w taki sposób, aby dziecku nic się nie stało. Plastik, z jakiego wykonano domek jest całkowicie bezpieczny dla zdrowia malucha. Nie musimy się więc martwić o pociechę, kiedy przebywa w domku.

Jest to idealny, plastikowy domek ogrodowy dla dzieci w dobrej cenie dla zapracowanych rodziców. Montaż oraz demontaż tego produktu zajmuje nie więcej niż 1 minutę. W efekcie nie tracimy na to zbyt dużo czasu. Zdemontowany domek nie zabiera zbyt dużo miejsca, więc z łatwością możemy go przechowywać, gdy maluch się nim nie bawi.

Wymiary prezentowanego modelu to: 101 cm x 89 cm x 110 cm. Jest to domek ogrodowy przeznaczony dla mniejszych dzieci. Większość rodziców bardzo pochlebnie wypowiada się o opisywanej zabawce. Szczególnie cenią oni bezpieczeństwo, jakie domek gwarantuje maluchowi podczas zabawy.

 

 

Klientów poszukujących dobrej jakości, a jednocześnie niezbyt kosztownych domków ogrodowych dla dziewczynki zapraszamy na naszą stronę. Poddaliśmy analizie trendy zakupowe w tym segmencie rynku oraz opinie wyrażane przez konsumentów, którzy wypróbowali wybrane przez siebie modele. Na tej podstawie wyłoniliśmy dwa najlepsze takie domki w 2023 roku. Pierwszym został produkt Injusa Myszka Minnie Disney 20339, który jest idealny dla już nieco starszych dziewczynek. Prezentuje się on bardzo atrakcyjnie i może rozwijać wyobraźnię naszych pociech. Został on wykonany z tworzyw sztucznych, a dodatkowa powłoka anty UV przedłuża jego żywotność i estetyczny wygląd. Jego solidna konstrukcja wpływa na wysoki poziom bezpieczeństwa bawiącej się pociechy. Jeżeli ten model nie spełnia wszystkich oczekiwań lub nie jest dostępny, zachęcamy do zapoznania się z dokładnym opisem drugiego, najlepszego domku ogrodowego, czyli Marian Plast Happy House. On również został wykonany z wysokiej jakości tworzyw sztucznych, a ze względu na obecność wielu dopracowanych szczegółów potrafi on doskonale rozwijać wyobraźnię dzieci.

 

 

Jaki domek ogrodowy dla dziewczynki kupić?

 

Przewodnik zakupowy

Domek ogrodowy to idealne miejsce do zabawy, zwłaszcza dla małych dziewczynek. Mogą one w nim poczuć się jak prawdziwe gospodynie i dodatkowo spędzić dużo czasu na świeżym powietrzu. Na rynku jest wiele produktów tego typu, a różnią się one między sobą nie tylko wielkością czy samym wyglądem, ale i funkcjonalnością. Przygotowany poradnik z pewnością da Ci wskazówki, jaki domek ogrodowy dla dziewczynki wybrać, aby była ona zadowolona.

 

Drewniany domek dla dziewczynek

Przy podejmowaniu decyzji, jaki domek ogrodowy dla dziewczynki jest najlepszy, powinniśmy po pierwsze rozważyć wszystkie wady i zalety wszystkich rodzajów tego typu produktów. Pierwszym rodzajem jest model wykonany z drewna. Przypomina on widziany często w filmach i kreskówkach domek na drzewie, ale jest ustawiony na ziemi. Czasami jednak możemy napotkać domki umieszczone na słupkach, dzięki czemu znajdują się one w dość sporej odległości od ziemi. To może być kompromis pomiędzy zwykły produktem ogrodowym, a wymarzonym przez naszą pociechę modelem na drzewie (zwłaszcza, gdy np. w ogrodzie nie mamy żadnych drzew).

Drewniane domki ogrodowe bardzo estetycznie się prezentują. Poza tym są one niezwykle solidne i doskonale potrafią wpasować się w wystrój całego ogrodu. Kiedy pod wpływem warunków atmosferycznych produkt zacznie nieco gorzej wyglądać, zawsze można go odmalować lub wymienić konkretne części. Wadą takiego rozwiązania jest jednak fakt, że o drewno trzeba regularnie dbać i je konserwować, aby produkt posłużył kilka lat. Poza tym w deskach mogą znajdować się drzazgi, przez które maluchy mogą zrobić sobie krzywdę.

 

Plastikowy domek ogrodowy dla dziewczynek

Plastikowe domki ogrodowe cieszą się obecnie dużą popularnością, a wpływ na to ma ich wygląd, funkcjonalność i cena. Są one bardzo kolorowe, a poza tym plastik, z którego są one wykonywane, może przybierać różne kształty. Dlatego też tego typu produkty często wyglądają bardzo fantazyjnie. Decydując się na zakup plastikowego domku nie powinniśmy mieć problemu z jego przenoszeniem, ponieważ będzie  on dość lekki. Poza tym o plastik nie trzeba dbać tak skrupulatnie, jak o drewno, bo wystarczy go regularnie myć, np. wodą z węża ogrodowego.

Plastikowy model jest przeznaczony jednak głównie dla dziewczynek małych, które wymagają miejsca bardzo bezpiecznego. Dla nich będą liczyły się przede wszystkim atrakcyjne, jasne kolory. Z czasem okaże się, że nasze dziecko nie będzie chciało się bawić w swoim domku i trzeba będzie go najprawdopodobniej wymienić. Musimy też pamiętać, że plastik może nagrzewać się od słońca i odkształcać. Dlatego też starajmy się ustawiać taki produkt w cieniu lub półcieniu.

 

Modułowy domek ogrodowy

Nowoczesnym i jednocześnie ciekawym rozwiązaniem jest wybór ogrodowego domku modułowego. Dorasta on razem z naszą pociechą i w razie potrzeby możemy pozbyć się poszczególnych jego elementów lub dodać kolejne. W taki sposób produkt może posłużyć rzeczywiście kilka długich lat. W wyposażeniu takich modeli znajduje się m.in. piaskownica, huśtawka, zjeżdżalnia, a czasem nawet mała ściana do wspinaczki.

 

Wielkość i kształt domku

Bez względu na to, jaki rodzaj domku ogrodowego wybierzemy, musimy zawsze zwracać uwagę na jego wielkość i kształt. Dla bardzo małej dziewczynki nie musimy od razu kupować modelu o dość dużych wymiarach, w zupełności wystarczy nam produkt 100 cm x 100 cm x 100 cm. Im starsze jest nasze dziecko, tym większego domku będzie ono potrzebować.

Jeżeli chodzi o kształt domku, to do wyboru mamy wiele możliwości. Na rynku znajdują się nie tylko produkty na podwyższeniu, ale również piętrowe, z mini-tarasem czy nawet wydzielonym ogródkiem. Warto podpytać swoją pociechę, z jakiego domku ucieszyłaby się najbardziej i wziąć jej słowa pod uwagę w czasie zakupów.

 

Bezpieczeństwo

Najlepszy domek ogrodowy dla dziewczynki musi być przede wszystkim bezpieczny, ponieważ dzieci będą w nim spędzać nawet kilka godzin dziennie. Decydując się na model plastikowy sprawdzajmy, czy jego konstrukcja jest rzeczywiście solidna i czy materiał w żadnym miejscu nie jest pęknięty. Z kolei w przypadku produktu wykonanego z drewna musimy przede wszystkim upewniać się, że nigdzie nie ma wystających drzazg. Ponadto wybierany przez nas domek musi spełniać odpowiednie normy bezpieczeństwa i posiadać certyfikaty, m.in. CE.

 

Design

Małe dziewczynki czasami są bardzo wymagające, dlatego ich domki ogrodowe muszą się też pięknie prezentować. Większość z nich uwielbia jasne kolory, takie jak różowy, żółty czy zielony. Prawdziwą gratką dla pociechy może być też kolorowy nadruk w postaci kwiatów, kolorowe okiennice czy też płot. To wszystko sprawia, że produkt staje się jeszcze bardziej atrakcyjny w oczach dzieci.

 

Domki ogrodowe dla dziewczynki w dobrych cenach

Ceny domków ogrodowych uzależnione są głównie od ich rozmiarów, producenta oraz materiału wykonania. Najtańsze modele tego typu kosztują ok. 300-400 zł i zwykle są one wykonane z plastiku. Wydamy znacznie więcej, jeśli interesuje nas zakup produktu drewnianego lub z wieloma elementami. Wówczas na zakupy możemy wydać nawet powyżej 1000 zł.

 

Najlepsze domki ogrodowe dla dziewczynki w 2023 roku

 

Ogrodowy domek może być dla dziewczynki doskonałym źródłem zabawy oraz miłych wspomnień, kiedy już stanie się ona dorosła. To ciekawa atrakcja zarówno dla najmłodszych, jak też nieco starszych pociech. Wiemy jednak, że ciężko wybrać właściwy produkt spośród wielu dostępnych w sklepach. Stworzyliśmy więc ranking domków ogrodowych dla dziewczynek, w którym uwzględniliśmy wyłącznie produkty dobrej jakości w rozsądnych cenach.

 

Injusa Myszka Minnie Disney 20339

 

Domek o nazwie Injusa Myszka Minnie Disney 20339 z pewnością przypadnie do gustu miłośniczkom przygód Myszki Minnie oraz jej przyjaciół. Jego cechą charakterystyczną jest różowo-fioletowa kolorystyka. Produkt jest przeznaczony do zabawy dla dziewczynek w wieku od 3 lat.

Wymiary modelu wynoszą: 109 cm x 95 cm x 121 cm. Został on wykonany z wysokiej jakości tworzyw sztucznych, które dodatkowo pokryto powłoką anty UV chroniącą kolory przed wyblaknięciem pod wpływem działania promieni słonecznych. Dla podniesienia bezpieczeństwa bawiących się w domku dzieci zaokrąglono wszystkie krawędzie. Prawdziwą gratką może być obecność skrzynki na listy w drzwiach frontowych oraz połówkowe drzwi na dwóch ściankach, co daje wiele możliwości zabawy.

Konsumenci doceniają ten domek przede wszystkim za wysoki poziom bezpieczeństwa oraz solidną konstrukcję. Wygląda on bardzo atrakcyjnie i z pewnością spodoba się on małym dziewczynkom. Dla wielu plusem jest również to, że produkt można postawić nie tylko w ogrodzie, ale również w domu.

 

Marian Plast Happy House

 

Jeżeli marzy Ci się dobry i tani domek ogrodowy dla dziewczynki, produkt Marian Plast Happy House powinien Cię zainteresować. Został on wykonany z tworzywa sztucznego, które jest bardzo wytrzymałe i solidne. Ze względu na to, że model ten jest wielobarwny, z pewnością przykuje uwagę dzieci.

Domek przeznaczony jest dla maluchów w wieku od ok. 3 lat. Jest on dość lekki i łatwy w przenoszeniu, można go ustawić nie tylko w ogrodzie, ale również w domu (np. w przypadku brzydkiej pogody). Jego wymiary wynoszą: 130 cm x 111 cm x 115 cm. Na zewnątrz znajdują się szczegółowo dopracowane detale, takie jak np. skrzynka na listy, dlatego produkt może pobudzać wyobraźnię dzieci.

Konsumenci twierdzą, że opisywany domek jest godny uwagi przede wszystkim ze względu na jego atrakcyjny wygląd. Zastosowanie wielu barw sprawia, że pociechy chętnie się w nim bawią, dzięki czemu spędzają na świeżym powietrzu bardzo dużo czasu. Ponadto jego montaż nie jest zbyt kłopotliwy.

 

Buddy Toys BOT 1142 VILLAGE

 

Model Buddy Toys BOT 1142 VILLAGE jest domkiem ogrodowym wykonanym z plastiku i utrzymanym w różowej kolorystyce. Jest on odpowiedni dla dzieci już od 2. roku życia, a jego wymiary wynoszą: 140 cm x 108 cm x 116 cm. Z tego względu w środku bez obaw może bawić się więcej niż jedno dziecko.

Produkt można ozdobić samodzielnie przy pomocy dołączonych do zestawu naklejek. To sprawi, że nasza pociecha z pewnością jeszcze chętniej będzie się w nim bawić. Poza tym jego montaż nie jest zbyt kłopotliwy. Ze względu na materiał wykonania domek jest lekki, dlatego w razie potrzeby można go szybko przenieść.

Z opinii konsumentów wynika, iż ten model jest doskonałym wyborem dla małych dziewczynek ze względu na jego design i atrakcyjność. Został on wyposażony w kilka dodatkowych elementów, takich jak np. skrzynka na listy, a więc dziecko może się w nim poczuć, jak w prawdziwym domu.

 

Little Tikes Cape Cottage 485145

 

Pod nazwą Little Tikes Cape Cottage 485145 skrywa się stylowy, ogrodowy domek w różowym kolorze. Posiada on ściany z imitacją cegły, 2 okna z otwieranymi okiennicami oraz 2 pary otwieranych drzwi, dzięki czemu dzieci z pewnością będą się w nim chętnie bawić przez wiele godzin.

Produkt ten ma wymiary: 109 cm x 83 cm x 124 cm. Jest on przeznaczony dla dzieci w wieku od 2 lat do 4 lat, a więc może on posłużyć dość długi czas. Waży on 18 kg, a więc w razie potrzeby można go przenieść w inne miejsce lub rozłożyć w domu, kiedy pada deszcz.

Wyrażane przez konsumentów opinie o domkach ogrodowych dla dziewczynek tego producenta są pochlebne. W przypadku tego modelu dla wielu największą zaletą jest jego łatwość montażu oraz solidna konstrukcja.

 

Injusa Frozen Kraina Lodu 2033

 

Injusa Frozen Kraina Lodu 2033 to domek inspirowany filmem animowanym „Kraina Lodu” i z pewnością spodoba się on wielbicielkom przygód Elsy oraz jej siostry. Jest on utrzymany w różowo-błękitnej, przyjemnej kolorystyce. Przeznaczony jest on dla dzieci w wieku od 3 lat.

Wymiary domku wynoszą: 109 cm x 95 cm x 121 cm. Posiada on połówkowe drzwi na dwóch ściankach, drzwi wejściowe ze skrzynką na listy, jak również okno na tylnej ścianie. Został on wykonany z tworzywa sztucznego pokrytego ochronną warstwą anty UV w celu zwiększenia odporności na warunki atmosferyczne.

Za największą zaletę tego produktu konsumenci uznają wysoki poziom bezpieczeństwa. Wszystkie ostre krawędzie zostały zaokrąglone, aby bawiące się dziecko nie zrobiło sobie krzywdy. Ponadto jego konstrukcja jest bardzo wytrzymała, a montaż jest niezwykle łatwy.

 

Jaki domek dla dzieci drewniany wybrać?

 

Domek w ogrodzie to doskonałe miejsce do zabawy dla dzieci w każdym wieku. To wspaniała alternatywa dla typowych placów zabaw. W naszym artykule pomożemy Ci wybrać odpowiedni model dla Twoich pociech, aby one również mogły spróbować tej rozwijającej wyobraźnię zabawy.

 

Najpopularniejszymi typami domków ogrodowych są te wykonane z tworzyw sztucznych lub drewna. Niezależnie od naszych preferencji i tego, który typ wykonania wolimy maluch z pewnością będzie miał mnóstwo zabawy. Do tego do zabawek może być dołączona zjeżdżalnia, płotek lub inne dodatki. Domki drewniane są zwykle nieco większe od produktów wykonanych z tworzyw sztucznych. Jeśli drewno jest odpowiednio oszlifowane, rzadko zdarzają się w nim drzazgi. Takie zabawki są najczęściej zupełnie bezpieczne dla maluchów. Najlepsze drewniane domki ogrodowe dla dzieci są zaimpregnowane, aby były odporne na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych. Zabawka wykonana z materiałów naturalnych imituje niemal doskonale prawdziwe domy, co stanowi wyjątkową atrakcję dla dzieci.

Wskazany przez kupujących najlepszy drewniany domek ogrodowy dla dzieci w 2023 roku możemy w dowolnym momencie pomalować na wybrany kolor. To daje dużą dowolność w wyborze barw lub wzorów, które najbardziej będą podobały się dziecku. Waga akcesoriów drewnianych jest dość duża, przez co niemałą trudność może sprawić przeniesienie ich z miejsca na miejsce. Warto więc przed zakupem ustalić miejsce, w którym ma stać produkt i według ilości dostępnej przestrzeni wybrać konkretny model. Zaletą drewnianych domków jest to, że bez trudu można do nich dobudowywać dodatkowe moduły – np. zjeżdżalnię czy huśtawkę.

Co do ograniczeń wiekowych – domki zwykle przystosowane są do użytku przez dzieci po ukończeniu 1 lub 3 roku życia. Należy sprawdzić, czy wybrany przez nas produkt ma certyfikaty bezpieczeństwa (np. popularny certyfikat TUV), które gwarantują, że żaden z elementów zabawki nie wyrządzi krzywdy naszemu dziecku. Co do wielkości budowli – najmłodszym dzieciom w zupełności wystarczy domek o wymiarach 100 cm x 100 cm x 100 cm. W zależności od tego, ile dzieci będzie korzystało z zabawki i ile one mają lat, możemy wybrać odpowiednio większe zabawki. Najmłodsi użytkownicy nie potrzebują również zbyt rozbudowanego, dodatkowego wyposażenia. Jeśli już się na nie zdecydujemy, w zupełności wystarczy niewielka piaskownica, stolik z krzesełkami lub huśtawka.

 

Drewniane domki ogrodowe dla dzieci – ranking

 

4iQ Group Szymon

 

Model 4iQ Szymon to domek odpowiedni dla dzieci od 1 roku życia. To solidnie wykonane akcesorium ogrodowe o bardzo atrakcyjnym wyglądzie, które z pewnością przypadnie do gustu osobom, które poszukują kreatywnych zabawek dla swoich dzieci.

Domek jest w pełni bezpieczny – ma certyfikat TUV oraz jego wykonanie jest zgodne z normą EN 71. Całość zabawki jest wyprodukowana z sosnowego drewna certyfikowanego FSC. Produkt został dla Państwa wygody zaimpregnowany specjalnym środkiem bezchromowym, który jest w pełni bezpieczny dla dzieci. Dzięki temu domek jest odporny na warunki atmosferyczne.

Zabawka nawet po kilku sezonach użytkowania nie ulega uszkodzeniom – rodzice mówią, że nie ma drzazg ani żaden z jej elementów nie luzuje się. To dobrze, bo ruchliwe maluchy mogą bawić się w domku bez ryzyka.

 

4iQ Group Jerzyk

 

Konsumenci zapytani o drewniany domek ogrodowy dla dzieci w dobrej cenie często wskazywali model 4iQ Jerzyk. Jest on zamocowany na solidnych palach i dodatkowo wyposażony w zjeżdżalnię, którą dziecko może zjechać i opuścić miejsce do zabawy.

Dobrze przygotowane przez producenta elementy ułatwiają montaż domku. Modułowa konstrukcja produktu umożliwia pomalowanie każdego elementu i zmianę ustawienia. Zjeżdżalnia została wykonana z materiału HDPE, który jest formowany metodą wtryskową. Ma ona również specjalny certyfikat TUV oraz podobnie, jak pozostałe elementy zestawu – jest zgodna z normą EN 71. Drewniane elementy zostały zaimpregnowane bezchromowym środkiem, który w żaden sposób nie szkodzi dzieciom.

W opinii użytkowników to jeden z najlepszych domków dostępnych na rynku. Według rodziców można go łatwo dopasować do pozostałych elementów placu zabaw lub używać jako jedyny element. Dzieci chętnie bawią się w miejscu, które imituje wysokością domki na drzewie.

 

4iQ Amelia 4happy Kids

 

4iQ Amelia 4Happy Kids to produkt odpowiedni dla dzieci od 1 roku życia. Wygląda on bardzo oryginalnie i przypomina wyglądem prawdziwe domy, co z pewnością stanowi dodatkową atrakcję w trakcie zabawy w nim.

Produkt ma certyfikat TUV i jest zgodny z normą EN 71, więc nie musisz obawiać się o bezpieczeństwo swojego dziecka. Całość została wykonana z sosnowego drewna, które ma certyfikat FSC. Model jest odporny na działanie czynników zewnętrznych, ponieważ jest zaimpregnowany bezchromowym środkiem w pełni bezpiecznym dla dzieci. Model ma wewnętrzną antresolę, która prezentuje się wyjątkowo atrakcyjnie. Okna domku są wypełnione płytą plexi imitującą prawdziwe szyby.

Kupującym bardzo przypadł do gustu ten produkt, ponieważ estetyką nie odbiega zbytnio od prawdziwych domów. Jest on solidnie wykonany i stanowi atrakcję zarówno dla małych, jak i nieco starszych dzieci, które chcą się w nim bawić przez długie godziny.

 

» Przejrzyj produkty z poprzednich lat

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ

DMCA.com Protection Status
film indir film indirme full program indir