Opinie o notiOne Play

Ostatnio aktualizowane: 28.01.22

Ta strona utrzymuje się dzięki czytelnikom. Kiedy robisz zakupy za pośrednictwem naszych linków, otrzymujemy niewielką prowizję. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji o nas.

 

Najważniejsze zalety:

Urządzenie jest niewielkie i do tego wodoodporne, w efekcie czego kontakt z wilgocią nie doprowadzi do awarii. To bardzo dobry lokalizator GPS dla psa czy wychodzącego kota, można z łatwością przyczepić go do obroży. Sprzęt nie powinien przeszkadzać pupilowi. Obsługuje się go za pomocą aplikacji na smartfonie.

 

Najważniejsze wady:

Co prawda producent przekonuje, że zasilającą sprzęt baterię wystarczy wymieniać raz na rok, ale poddane analizie opinie o notiOne Play wykazały coś innego. Kupujący twierdzą, że konieczne jest nieco częstsze wymienianie baterii i istnieje ryzyko, że rozładuje się w najmniej oczekiwanym momencie.

 

Werdykt: 9.6/10

To jeden z bardziej popularnych lokalizatorów dla zwierząt, na co wpływa solidność, a także niska cena. NotiOne Play to model w formie breloczka, który waży 6 g. Jego wymiary to: 27 mm x 27 mm x 8,5 mm. Sprzęt jest zasilany baterią CR2032. Służąca do sterowania nim aplikacja jest kompatybilna ze smartfonami z systemem Android, jak i iOS.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Nie tylko dla zwierząt

Wiele osób kupuje lokalizator dla swoich zwierząt, ale nie jest to jedyny sposób jego wykorzystania. Sprzęt można przymocować np. do plecaka pociechy, aby móc na bieżąco sprawdzać, gdzie się znajduje i czy jest bezpieczna. Co więcej, urządzenie nadaje się dla osób starszych. Jeżeli często zdarza nam się gubić klucze do domu lub auta, zakup lokalizatora jest bardzo dobrym rozwiązaniem. Jeśli przymocujemy do nich ten niewielki sprzęt, będziemy mogli je szybko zlokalizować. To ciekawy pomysł na prezent dla zapominalskich osób. Urządzenie jest uniwersalne i niezależnie od tego, w jaki sposób będzie wykorzystywane, okaże się równie skuteczne.

 

Darmowa aplikacja

Aplikacja służąca do obsługi urządzenia jest darmowa, więc możemy ją bez obaw pobrać. Test notiOne Play potwierdził, że jest ona kompatybilna ze smartfonami z systemem iOS oraz Android (wersja 4.3 lub nowsza). Wysyłany przez lokalizator sygnał jest odbierany przez telefon z aplikacją, wówczas na podstawie własnego GPS ustalana jest jego lokalizacja. Szacuje się, że obecnie na terenie całej Polski jest ok. 1,5 miliona użytkowników aplikacji i sprzętu notiOne. To świadczy o tym, że lokalizator jest bardzo popularny i użyteczny. Na uwagę zasługuje też kilka przydatnych w wielu sytuacjach funkcji. Jedną z nich jest opcja Znajdź mnie, dająca możliwość zlokalizowania pupila czy zgubionego przedmiotu w najbliższym otoczeniu. Z kolei funkcja “Niewidzialne ogrodzenie” poinformuje nas o tym, że zwierzę lub osoba nie znajduje się już w bezpośrednim zasięgu naszego telefonu.

 

Solidność

Materiały, z których zostało wykonane urządzenie, zapewniają mu solidność. To m.in. silikon, który bardzo dobrze chroni wewnętrzny moduł przed działaniem niekorzystnych czynników zewnętrznych, takich jak wilgoć i promienie UV. Lokalizator został dopracowany pod kątem najmniejszych szczegółów. Producent wziął pod uwagę to, że przyczepiony do zwierzęcej obroży sprzęt będzie narażony na kontakt z wilgocią, jak również na pył, kurz, a nawet śnieg. Z tego powodu obudowa jest w 100% szczelna i dobrze zabezpieczona przed uszkodzeniami mechanicznymi. Nie ma ryzyka, że lokalizator szybko się zepsuje i konieczna będzie jego wymiana na nowy model.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ

DMCA.com Protection Status
film indirfilm indirmefull program indir