Najlepszy depilator okolic intymnych

Ostatnio aktualizowane: 25.01.21

Ta strona utrzymuje się dzięki czytelnikom. Kiedy robisz zakupy za pośrednictwem naszych linków, otrzymujemy niewielką prowizję. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji o nas.

 

Chcesz zadbać o okolice bikini? Jeśli tak, zapoznaj się z przygotowanym przez nas rankingiem najlepszych depilatorów okolic intymnych. Zdajemy sobie sprawę, że tego typu sprzęty muszą być nie tylko skuteczne, ale też delikatne. Dlatego też wybierając modele do zestawienia, sugerowaliśmy się nie tylko zapewnieniami producenta, ale przede wszystkim opiniami użytkowniczek. Z naszej analizy wynika, że najlepszym depilatorem okolic intymnych jest Philips Satinelle Advanced BRE640/00. Urządzenie jest zasilane akumulatorowo, co zwiększa wygodę użytkowania (brak ograniczającego ruchy kabla). Dobrze wyprofilowany uchwyt jest gwarancją sprawnych i precyzyjnych ruchów, a tym samym odpowiedniej efektywności golenia. Model ma wodoodporną obudowę, więc można usuwać włoski także pod prysznicem. Mamy dla Ciebie także inne ciekawe propozycje, a wśród nich depilator okolic intymnych Braun SE7-561V. Jest to sprzęt z ruchomą głowicą dostosowującą się do kształtu ciała. W skład kompletu wchodzi praktyczny trymer umożliwiający sprawne przycięcie włosków. Urządzenie jest zasilane akumulatorowo.

 

 

Tabela porównawcza

 

Zalety
Wady
Podsumowanie
Oferty

 

 

Jaki depilator okolic intymnych wybrać?

 

Aby usunąć włoski, bardzo często sięgamy po doraźne sposoby takie jak kremy depilujące czy maszynki do golenia. Niestety efekt pozbywania się owłosienia w taki sposób nie jest zbyt długotrwały i już po dwóch dniach musimy powtarzać cały proces. Jednym z najskuteczniejszych sposobów, jeżeli chodzi o usuwanie włosków z okolic intymnych, jest depilator. Urządzenie tego typu usuwa włoski wraz z cebulkami, więc efekt utrzymuje się na dłużej. Jesteś zainteresowana kupnem depilatora, lecz nie wiesz od czego zacząć? Na początek zapoznaj się z naszym artykułem, w którym opisaliśmy, co jest istotne podczas zakupów depilatora do okolic intymnych.

 

 

Na początku zajmijmy się rodzajami depilatorów. Na rynku wyróżniamy trzy główne typy: pęsetowy, dyskowy oraz laserowy. Jeżeli chodzi o depilatory pęsetowe, to ilość pęset (od 18 do 40) powinniśmy wybrać w zależności od gęstości włosów. Im gęstsze włosy, tym więcej pęset na głowicy depilatora wybieraj. Modele dyskowe, na głowicy mają kilka dysków. Mogą być one zrobione z metalu lub z ceramiki. Polecamy dyski wykonane z tego drugiego materiału, ponieważ są one delikatniejsze i nie powodują alergii. Najbardziej skuteczne są jednak modele laserowe. Usuwają mieszki włosowe z pomocą wiązek światła. Niektóre modele mogą w krótkim czasie usunąć nawet do 90% włosków.

Bardzo ważna jest konstrukcja produktu. Według wielu kobiet najlepsze depilatory do okolic intymnych są dobrze wyprofilowane. Takim sprzętem będzie Ci łatwiej wydepilować trudno dostępne miejsca, a co najważniejsze nawet podczas długiego użytkowania nie będzie bolała Cię ręka.

Jeżeli masz bardzo delikatną skórę, to koniecznie wybierz model, który ma regulację prędkości. Parametr ten pozwoli Ci dopasować prędkość do bardziej wrażliwych partii, dzięki czemu depilowanie nie będzie tak nieprzyjemne. W przypadku modeli laserowych możesz regulować intensywność generowanej wiązki światła.

Wiele osób zgadza się co do tego, że najlepszy depilator do okolic intymnych w 2021 roku jest wyposażony w specjalną nakładkę. Okolice bikini są bardzo wrażliwym miejscem, więc depilowanie ich może sprawić Ci dyskomfort. Specjalna nakładka złagodzi ból, dzięki czemu proces depilowania przebiegnie szybko i mniej boleśnie.

Depilatory mogą być zasilane sieciowo, akumulatorowo-sieciowo lub akumulatorowo. Wybranie modelu akumulatorowego lub akumulatorowo-sieciowego jest bardziej wygodne – możesz rozpocząć proces usuwania włosków w każdym miejscu. Jednak jeżeli chodzi o depilator sieciowy, to nie musisz się martwić, że przestanie działać zanim skończysz depilację.

 

 

Depilatory do okolic intymnych – ranking

 

 

Philips Satinelle Advanced BRE640/00

 

Dokładne usuwanie włosków zapewni Ci Philips Satinelle Advanced BRE640/00. Jest to depilator, który na głowicy ma zamontowane dyski ceramiczne. Nie powodują one alergii, więc produkt może być używany nawet przez osoby z bardzo delikatną skórą. Dyski wychwytują bardzo krótkie włoski, dzięki czemu po depilacji skóra jest gładka.

Uchwyt depilatora został specjalnie zakrzywiony. Dzięki temu możesz pewniej trzymać sprzęt, a tym samym masz lepszą kontrolę nad depilacją. Uchwyt został również pokryty antypoślizgową powłoką, więc podczas użytkowania pod prysznicem sprzęt nie wyślizgnie Ci się z ręki. Produkt jest także wyposażony w lampę LED, która oświetla miejsce depilowania. Możesz więc usuwać włoski o wiele dokładniej.

Model jest wyposażony w wiele nakładek, które możesz dopasować do wrażliwej skóry. Poza tym produkt ma dwa poziomy prędkości, więc depilacja będzie mniej bolesna. Według użytkowniczek dobrze wyprofilowana budowa sprzyja szybszemu oraz dokładniejszemu wyrywaniu włosków. Uważają one również, że jest to dobry depilator dla wrażliwej skóry.

Philips Satinelle Advanced BRE640/00 to dobry depilator okolic intymnych do 300 zł. Sprzęt jest zasilany akumulatorowo.

Zalety
Wymienne nakładki:

W zestawie znajduje się kilka wymiennych nakładek, dzięki czemu urządzenie można wykorzystać nie tylko do depilacji okolic bikini, ale też pach, nóg czy nawet twarzy.

Użytkowanie na mokro i sucho:

Ze względu na to, że sprzęt ma wodoodporną obudowę, można z niego korzystać także pod prysznicem czy w trakcie kąpieli. Nie ma obaw, że wewnętrzny mechanizm ulegnie uszkodzeniu.

System masujący:

Aby jak najbardziej ograniczyć ból w trakcie depilacji, model ma specjalny system masujący. Zmniejsza on ryzyko powstawania bolesnych podrażnień i zaczerwienień.

Dodatkowe akcesoria:

Kupując Philips Satinelle Advanced BRE640/00, otrzymujemy nie tylko sprzęt i wymienne nakładki, ale też etui do bezpiecznego przechowywania. Zestaw obejmuje też szczotkę umożliwiającą łatwe czyszczenie produktu.

Kształt:

Model ma dobrze dopracowany kształt, więc nie wyślizguje się z dłoni i można nim łatwo manewrować.

Wady
Omija włoski:

W pojedynczych opiniach można przeczytać, że sprzęt nie wychwytuje wszystkich włosków, a w związku z tym trzeba kilka razy depilować tę samą powierzchnię.

 

 

 

 

Braun SE7-561V 

 

Chcielibyśmy zaprezentować Braun SE7-561V. Prezentowany depilator jest wyposażony w 40 pęset. Wybierz go, jeśli masz bardzo bujne owłosienie. Za pomocą ruchomej główki urządzenie gwarantuje Ci usunięcie nawet najkrótszych włosków. Ułatwi Ci to lampa, która oświetla miejsce depilacji. Łatwo możesz zauważyć owłosienie, które jeszcze musi być usunięte.

Opisywany depilator jest wodoodporny. Jest to dobra opcja dla osób, które wolą przeprowadzać proces depilacji pod prysznicem lub w wannie. Niektórzy uważają również, że usuwanie włosków w wodzie jest mniej bolesne. Sprzęt jest zasilany akumulatorowo i po naładowaniu działa około 45 minut. Jest to wystarczająco dużo czasu, aby pozbyć się niechcianych włosków.

Do zestawu jest dołączony trymer, który ma kształt szczoteczki do zębów. Jest on przystosowany do usuwania włosków z okolic intymnych. Użyj go, jeśli wolisz przyciąć włoski w miejscach intymnych niż  depilować te partie ciała. Użytkowniczki doceniają dobrze wyprofilowaną obudowę depilatora oraz jego wysoką bezawaryjność.

Depilator okolic intymnych Braun SE7-561V jest zasilany akumulatorowo. Model ma regulowaną moc w 2 poziomach.

Zalety
Lampka:

Sprzęt wyposażono w lampkę Smartlight, dzięki której możemy dokładnie wydepilować ciało. Lampka dobrze oświetla skórę, więc dostrzegamy nawet małe włoski.

Przeznaczenie:

Kobiety doceniają to, że depilator można używać zarówno na sucho, jak i w trakcie kąpieli. Część osób przyznaje, że usuwanie włosków na mokro boli mniej, a na skórze nie pojawia się tak dużo podrażnień.

Pęsety:

Depilator ma 40 dobrze wyprofilowanych pęset, które chwytają nawet krótkie włoski. W rezultacie nie trzeba poświęcać zbyt dużo czasu na depilację, aby mieć pewność, że skóra będzie idealnie gładka.

Pielęgnacja:

Test depilatorów okolic intymnych Braun SE7-561V pokazał, że pielęgnacja urządzenia jest prosta. Model można myć pod bieżącą wodą.

Wady
Kształt:

Użytkowniczki zwracają uwagę na to, że produkt nie jest szczególnie dobrze wyprofilowany, a w efekcie utrzymanie go w dłoni (szczególnie jeśli są one wilgotne) może okazać się wyzwaniem.

 

 

 

 

Panasonic ES-ED92RP503

 

Polecamy Twojej uwadze depilator miejsc intymnych Panasonic ES-ED92RP503. Jest to urządzenie, które posłuży nam nie tylko do pozbywania się włosków z bikini, ale też innych obszarów ciała. W związku z tym model jest uznawany jednocześnie za funkcjonalny i uniwersalny.

Zasilanie akumulatorowe gwarantuje, że nic nie będzie krępowało naszych ruchów. Prędkość pracy urządzenia jest regulowana (2-stopnie). W zestawie znajdują się różne nakładki. Komplet zawiera także głowicę umożliwiającą usunięcie zrogowaciałego naskórka ze stóp. Dioda LED oświetla obszar pracy, co pozwala zachować maksymalną precyzję w trakcie wykonywania zabiegu. Depilator ma wodoszczelną obudowę, a więc można z niego korzystać także w trakcie kąpieli.

Panasonic ES-ED92RP503 to produkt cieszący się dużym zaufaniem kobiet. Osoby, które regularnie korzystają ze sprzętu, zapewniają, że jest on skuteczny i łatwy w obsłudze. Sporą zaletą okazuje się wchodzące w skład zestawu etui, dzięki któremu można bezpiecznie przewozić i przechowywać sprzęt.

Panasonic ES-ED92RP503 to depilator przeznaczony do całego ciała. Urządzenie ma 2-stopniową regulację prędkości pracy.

Zalety
Szczoteczka do czyszczenia:

W zestawie znajduje się praktyczna szczoteczka do czyszczenia, która pozwoli zachować idealną czystość sprzętu. To gwarancja maksymalnej higieny.

Komfort użytkowania:

Sprzęt jest zasilany akumulatorowo, dlatego możemy być pewni, że zbyt krótki kabel zasilający nie ograniczy naszych ruchów. To gwarantuje nam wygodę w trakcie depilacji.

Lampka:

Przydatnym rozwiązaniem jest lampka, która skutecznie oświetla depilowany obszar skóry. W efekcie łatwiej jest nam zachować precyzję. Tym samym możemy cieszyć się idealnie gładką, a tym samym zadbaną skórą.

Wady
Krótki czas pracy na jednym ładowaniu:

Część osób twierdzi, że czas pracy na jednym ładowaniu nie wystarcza na dokładną depilację całego ciała.

 

 

 

 


» Przejrzyj produkty z poprzednich lat

Produkty te nie sa juz dostepne

 

 

Panasonic ES-ED90

 

Panasonic ES-ED90 to depilator okolic intymnych w dobrej cenie. Jest to model pęsetowy. Na dwóch dyskach umieszczono 48 pęset. Jest to bardzo dobra opcja dla kobiet z gęstym owłosieniem. Taka ilość pęset doskonale poradzi sobie z irytującym owłosieniem w okolicy bikini. Dodatkowo głowice prezentowanego sprzętu są ruchome, więc depilacja w trudno dostępnych miejscach jest bardzo łatwa.

Usuwanie włosków ułatwia Ci podświetlenie LED, które poprawia widoczność. W rezultacie możesz być pewna, że podczas depilacji nie pominiesz żadnego włoska. Jest to model akumulatorowy, który po 60 minutach ładowania pracuje przez około 40 minut. Obudowa opisywanego depilatora jest dobrze wyprofilowana, więc cały proces depilowania przebiega komfortowo.

Za sprawą specjalnej nasadki do okolic intymnych, usuwanie włosków jest mniej bolesne. Oprócz tego masz możliwość używania depilatora na mokro, co z pewnością ułatwi zabieg. Większość użytkowniczek uważa, że operowanie prezentowanym produktem jest łatwe. Co więcej, Internauci wspominają, że depilacja nie jest bolesna i przebiega bardzo szybko.

» Przejrzyj produkty z poprzednich lat

 

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status