Najlepszy depilator okolic intymnych

Ostatnio aktualizowane: 22.04.19

 

Tabela porównawcza

 

Zalety
Wady
Podsumowanie
Oferty

 

 

Jaki depilator okolic intymnych wybrać?

 

Aby usunąć włoski, bardzo często sięgamy po doraźne sposoby takie jak kremy depilujące czy maszynki do golenia. Niestety efekt pozbywania się owłosienia w taki sposób nie jest zbyt długotrwały i już po dwóch dniach musimy powtarzać cały proces. Jednym z najskuteczniejszych sposobów, jeżeli chodzi o usuwanie włosków z okolic intymnych, jest depilator. Urządzenie tego typu usuwa włoski wraz z cebulkami, więc efekt utrzymuje się na dłużej. Jesteś zainteresowana kupnem depilatora, lecz nie wiesz od czego zacząć? Na początek zapoznaj się z naszym artykułem, w którym opisaliśmy, co jest istotne podczas zakupów depilatora do okolic intymnych.

 

 

Na początku zajmijmy się rodzajami depilatorów. Na rynku wyróżniamy trzy główne typy: pęsetowy, dyskowy oraz laserowy. Jeżeli chodzi o depilatory pęsetowe, to ilość pęset (od 18 do 40) powinniśmy wybrać w zależności od gęstości włosów. Im gęstsze włosy, tym więcej pęset na głowicy depilatora wybieraj. Modele dyskowe, na głowicy mają kilka dysków. Mogą być one zrobione z metalu lub z ceramiki. Polecamy dyski wykonane z tego drugiego materiału, ponieważ są one delikatniejsze i nie powodują alergii. Najbardziej skuteczne są jednak modele laserowe. Usuwają mieszki włosowe z pomocą wiązek światła. Niektóre modele mogą w krótkim czasie usunąć nawet do 90% włosków.

Bardzo ważna jest konstrukcja produktu. Według wielu kobiet najlepsze depilatory do okolic intymnych są dobrze wyprofilowane. Takim sprzętem będzie Ci łatwiej wydepilować trudno dostępne miejsca, a co najważniejsze nawet podczas długiego użytkowania nie będzie bolała Cię ręka.

Jeżeli masz bardzo delikatną skórę, to koniecznie wybierz model, który ma regulację prędkości. Parametr ten pozwoli Ci dopasować prędkość do bardziej wrażliwych partii, dzięki czemu depilowanie nie będzie tak nieprzyjemne. W przypadku modeli laserowych możesz regulować intensywność generowanej wiązki światła.

Wiele osób zgadza się co do tego, że najlepszy depilator do okolic intymnych w 2019 roku jest wyposażony w specjalną nakładkę. Okolice bikini są bardzo wrażliwym miejscem, więc depilowanie ich może sprawić Ci dyskomfort. Specjalna nakładka złagodzi ból, dzięki czemu proces depilowania przebiegnie szybko i mniej boleśnie.

Depilatory mogą być zasilane sieciowo, akumulatorowo-sieciowo lub akumulatorowo. Wybranie modelu akumulatorowego lub akumulatorowo-sieciowego jest bardziej wygodne – możesz rozpocząć proces usuwania włosków w każdym miejscu. Jednak jeżeli chodzi o depilator sieciowy, to nie musisz się martwić, że przestanie działać zanim skończysz depilację.

 

 

Depilatory do okolic intymnych – ranking

 

 

Panasonic ES-ED90 

 

Panasonic ES-ED90 to depilator okolic intymnych w dobrej cenie. Jest to model pęsetowy. Na dwóch dyskach umieszczono 48 pęset. Jest to bardzo dobra opcja dla kobiet z gęstym owłosieniem. Taka ilość pęset doskonale poradzi sobie z irytującym owłosieniem w okolicy bikini. Dodatkowo głowice prezentowanego sprzętu są ruchome, więc depilacja w trudno dostępnych miejscach jest bardzo łatwa.

Usuwanie włosków ułatwia Ci podświetlenie LED, które poprawia widoczność. W rezultacie możesz być pewna, że podczas depilacji nie pominiesz żadnego włoska. Jest to model akumulatorowy, który po 60 minutach ładowania pracuje przez około 40 minut. Obudowa opisywanego depilatora jest dobrze wyprofilowana, więc cały proces depilowania przebiega komfortowo.

Za sprawą specjalnej nasadki do okolic intymnych, usuwanie włosków jest mniej bolesne. Oprócz tego masz możliwość używania depilatora na mokro, co z pewnością ułatwi zabieg. Większość użytkowniczek uważa, że operowanie prezentowanym produktem jest łatwe. Co więcej, Internauci wspominają, że depilacja nie jest bolesna i przebiega bardzo szybko.

 

 

 

 

Philips Satinelle Advanced BRE640/00 

 

Dokładne usuwanie włosków zapewni Ci Philips Satinelle Advanced BRE640/00. Jest to depilator, który na głowicy ma zamontowane dyski ceramiczne. Nie powodują one alergii, więc produkt może być używany nawet przez osoby z bardzo delikatną skórą. Dyski wychwytują bardzo krótkie włoski, dzięki czemu po depilacji skóra jest gładka.

Uchwyt depilatora został specjalnie zakrzywiony. Dzięki temu możesz pewniej trzymać sprzęt, a tym samym masz lepszą kontrolę nad depilacją. Uchwyt został również pokryty antypoślizgową powłoką, więc podczas użytkowania pod prysznicem sprzęt nie wyślizgnie Ci się z ręki. Produkt jest także wyposażony w lampę LED, która oświetla miejsce depilowania. Możesz więc usuwać włoski o wiele dokładniej.

Model jest wyposażony w wiele nakładek, które możesz dopasować do wrażliwej skóry. Poza tym produkt ma dwa poziomy prędkości, więc depilacja będzie mniej bolesna. Według użytkowniczek dobrze wyprofilowana budowa sprzyja szybszemu oraz dokładniejszemu wyrywaniu włosków. Uważają one również, że jest to dobry depilator dla wrażliwej skóry.

 

 

 

 

Braun SE7-561V 

 

Chcielibyśmy zaprezentować Braun SE7-561V. Prezentowany depilator jest wyposażony w 40 pęset. Wybierz go, jeśli masz bardzo bujne owłosienie. Za pomocą ruchomej główki urządzenie gwarantuje Ci usunięcie nawet najkrótszych włosków. Ułatwi Ci to lampa, która oświetla miejsce depilacji. Łatwo możesz zauważyć owłosienie, które jeszcze musi być usunięte.

Opisywany depilator jest wodoodporny. Jest to dobra opcja dla osób, które wolą przeprowadzać proces depilacji pod prysznicem lub w wannie. Niektórzy uważają również, że usuwanie włosków w wodzie jest mniej bolesne. Sprzęt jest zasilany akumulatorowo i po naładowaniu działa około 45 minut. Jest to wystarczająco dużo czasu, aby pozbyć się niechcianych włosków.

Do zestawu jest dołączony trymer, który ma kształt szczoteczki do zębów. Jest on przystosowany do usuwania włosków z okolic intymnych. Użyj go, jeśli wolisz przyciąć włoski w miejscach intymnych niż  depilować te partie ciała. Użytkowniczki doceniają dobrze wyprofilowaną obudowę depilatora oraz jego wysoką bezawaryjność.

 

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (4 votes, average: 4.75 out of 5)
Loading...