4 najlepsze gry kasynowe, w jakie możesz zagrać w Polsce

Ostatnio aktualizowane: 29.10.20

 

Kasyna on-line oferują wiele rozmaitych gier. Chcieliśmy przedstawić kilka najbardziej lubianych i popularnych, tym bardziej, że od jakiegoś czasu kasyna takie są prowadzone w polskiej wersji językowej, co znacznie ułatwia grę polskim odbiorcom. Sprawdź najlepsze kasyna internetowe po polsku i wejdź do gry. Jeśli jesteś nowicjuszem, zapoznaj się z najbardziej popularnymi grami, których opis prezentujemy poniżej.  

 

Ruletka

Grą, która chyba najbardziej z kasynem się utożsamia jest ruletka – znana od wieków. Koło ruletki składa się z 37 przedziałów, są one ponumerowane od 1 do 36. Natomiast stół do obstawiania jest podzielony na dwie główne części: sekcję wewnętrzną i zewnętrzną. W sekcji wewnętrznej do wyboru gracz ma pojedyncze numery, alb ich grupy do sześciu liczb. Sekcja zewnętrzna zawiera pary: czerwone i czarne, wysokie i niskie, oraz parzyste i nieparzyste. Tu gracz może postawić na sześć dwunastoliczbowych zakładów. Uczestnik gry wybiera kolor żetonów i zaczyna obstawiać.

Za pomocą zakładów wewnętrznych i zewnętrznych gracz może obstawić dowolna liczbę lub ich kombinację. Niezależnie od rodzaju zakładu nie można obstawić mniej niż minimum danego stołu. Jeśli szczęście Ci dopisało, na Twoje konto wraca postawiona kwota oraz wygrana, której wysokość zależy od postawionej sumy. 

Blackjack

Inną grą, która cieszy się powodzeniem wśród graczy on-linowych to Blackjack. Jest to gra karciana o prostych zasadach i w tym cała jej atrakcyjność. Jednak odmian tej gry jest przynajmniej kilka i różnią się one sposobem obstawiania i regułami. Runda Balckjacka zaczyna się od postawienia zakładów na wyznaczonych do tego miejscach. Każdy stół ma swoją minimalną i maksymalną stawkę. Zakłady wybiera się klikając ikonę żetonu o żądanej wartości. Po obstawieniu zakładów przez wszystkich graczy, otrzymują oni po dwie odkryte karty, które zostają umieszczone przy ich polu z zakładami, krupier też otrzymuje dwie karty, z których jedna jest odkryta, a druga zakryta.

Celem graczy jest pokonanie krupiera, aby tego dokonać to gracz musi mieć wyższy wynik punktowy, ale nie więcej niż 21 punktów, bo to automatyczna przegrana. Każdy z graczy dobiera karty, aby zwiększyć liczbę punktów. Wygrywa ten, kto uzyska liczbę punktów najbliższą liczbie 21, ale jej nie przekroczy. 

 

Poker

Poker to również gra karciana i tu też gracze obstawiają zakłady, a każdy z graczy liczy na najsilniejszą kartę. Najwyższą wygraną jest „poker” i składa się z kart w jednym kolorze poczynając od asa. Kolejna silna karta to posiadanie „koloru” im wyższe karty z koloru tym lepiej. Gdy gracz ma cztery karty o tej samej wartości to ma w ręku „karetę”. Oczywiście kareta z asów ma inną wartość niż kareta z dwójek.

Gdy masz „fula” to trzymasz w ręku trzy karty o tej samej wartości i dwie inne o jednakiej wartości. Kolejne wygrane to „duży” i „mały strit”, „trójka”, oraz dwie pary. Wygrywa zawsze ten gracz, który ma najwyższe wartościowo karty. 

Gry slotowe

Bardzo dużą popularnością cieszą się gry slotowe. To nic innego jak przeniesione do Internetu odpowiedniki jednorękiego bandyty. Zatem w tych maszynach „ciągniemy za dźwignię” i liczymy na ułożenie symboli gry w jednym rzędzie, bo taki układ wygrywa. Gra jest bardzo prosta i oferuje wysokie wygrane. Gry slotowe obecnie dysponują znacznie bardziej różnorodną grafiką niż kiedyś oferował jednoręki bandyta, lecz nadal gry z symbolami owoców stoją na czele listy popularnych odmian tej gry. Na początku gry obstawiasz zakład, wybierając jego wysokość od 0,5 spina do 100 spinów.

Potem decydujesz jak wiele pay lines chcesz obstawić i zaczynasz grę. Jak w każdej grze sloty oferują wygrane, przy czym gracze tu odnotowują duży procent zwrotu, dlatego gry te są lubiane. 

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status