Opinie o Vox 4 You

Ostatnio aktualizowane: 27.01.22

Ta strona utrzymuje się dzięki czytelnikom. Kiedy robisz zakupy za pośrednictwem naszych linków, otrzymujemy niewielką prowizję. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji o nas.

Najważniejsze zalety:

To mebel o prostym designie, który można z łatwością dopasować do wystroju wnętrza. Jak dowodzą opinie o Vox 4 You, atutem biurka jest możliwość samodzielnego zdecydowania o kolorystyce (do wyboru są dwie wersje, czyli biała i szara). Model ma duży blat, a także kilka praktycznych schowków umożliwiających utrzymanie porządku w miejscu pracy.

 

Najważniejsze wady:

Nie jest to biurko polecane do pomieszczeń o niewielkim metrażu, gdzie liczy się każdy centymetr wolnej przestrzeni. Szerokość mebla wynosi 142 cm, w efekcie czego znalezienie odpowiedniego miejsca do ustawienia może być kłopotliwe.

 

Werdykt: 9.3/10

Mebel stylowo wygląda i do tego jest praktyczny. Wykonano go z laminowanej płyty o odpowiedniej grubości, dlatego nie jest podatny na uszkodzenia mechaniczne, jak również działanie wilgoci. Biurko jest przeznaczone do samodzielnego montażu, ale nie jest to trudna czynność, co potwierdził test Vox 4 You.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Praktyczne schowki

Biurko jest odpowiednie dla osób ceniących sobie porządek w miejscu pracy. Ma ono kilka praktycznych schowków umożliwiających posegregowanie wszystkich niezbędnych przedmiotów, tak aby mieć je na wyciągnięcie ręki. Mebel wyposażono w dwie łatwo wysuwane szuflady. Jedna znajduje się po prawej stronie pod blatem, a druga po lewej stronie, w dolnej części biurka. Co więcej, model ma skrzynkę na segregatory z dwiema przegródkami, którą przykrywa się dębowym wiekiem. Pełni ona funkcję organizera na przybory, a po odwróceniu jest przedłużeniem blatu.

Uniwersalność

Mebel pasuje do każdego wnętrza, bez względu na wystrój. Sprawdzi się on zarówno w firmowym biurze, jak i domowym gabinecie czy nawet w pokoju nastolatka. Blat jest na tyle duży, że można na nim rozłożyć książki, obszerne dokumenty czy ustawić laptop. To uniwersalne biurko, które elegancko wygląda. Skrzynka w odcieniu dębu bardzo ładnie kontrastuje z korpusem.

 

Łatwe mycie

Systematyczne mycie biurka nie powinno zająć zbyt dużo czasu. Aby pozbyć się kurzu czy innych zanieczyszczeń, jakie pojawiły się na powierzchni mebla, wystarczy przetrzeć ją wilgotną ściereczką (w razie potrzeby do wody można dodać odrobinę płynu do naczyń). Nie trzeba się przy tym obawiać, że na skutek wilgoci płyta meblowa się zniszczy. Cena Vox 4 You jest atrakcyjna, ale trzeba podkreślić, że jest to jeden z bardziej solidnych modeli.

 

Mało kłopotliwy montaż

Co prawda biurko należy złożyć samodzielnie, ale nie jest to bardzo kłopotliwa czynność. Mebel można zmontować w pojedynkę, choć warto poprosić o pomoc innego domownika, wówczas praca przebiegnie sprawniej, a tym samym szybciej. Do zestawu została dołączona instrukcja, która jest czytelna. Wyraźne obrazki pozwalają pozbyć się wątpliwości, w jaki sposób należy złączyć ze sobą poszczególne elementy i do czego są przeznaczone konkretne śruby. Istotne jest również to, że do montażu mebla nie są potrzebne specjalistyczne narzędzia. Wystarczy do tego jedynie młotek oraz śrubokręt.

 

Łatwe wysuwanie szuflad

Nierzadko zdarza się, że wysuwanie szuflad przy biurku wymaga użycia dużej siły, jednak nie dotyczy to modelu Vox 4 You. Wyjmowanie potrzebnych przedmiotów nie jest kłopotliwe. Warto dodać, że podczas wysuwania czy wsuwania szuflad nie słychać głośnych trzasków i innych nieprzyjemnych dźwięków.

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ

DMCA.com Protection Status
film indirfilm indirmefull program indir