Opinie o Sitplus Ergon

Ostatnio aktualizowane: 27.01.22

Ta strona utrzymuje się dzięki czytelnikom. Kiedy robisz zakupy za pośrednictwem naszych linków, otrzymujemy niewielką prowizję. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji o nas.

Najważniejsze zalety:

Model jest uznawany za dobry fotel biurowy, bo ma regulowane podłokietniki i zagłówek (góra-dół), co umożliwia jego idealne dostosowanie do potrzeb konkretnej osoby. Element wspierający odcinek lędźwiowy również można ułożyć w zależności od preferencji. Siateczka nylonowa, z której zrobiono produkt odznacza się wytrzymałością i prostym designem. Fotel pasuje do różnie urządzonych wnętrz.

 

Najważniejsze wady:

Choć producent zapewnia, że montaż fotela nie jest trudny, niektórzy konsumenci mają inne zdanie. Przyznają oni, że dołączona do zestawu instrukcja nie wyjaśnia wszystkiego w sposób wyczerpujący, więc w trakcie łączenia poszczególnych elementów czasami pojawiają się niejasności.

 

Werdykt: 9.4/10

Wystawiane przez użytkowników pozytywne opinie o Sitplus Ergon są potwierdzeniem na to, że model spełnia oczekiwania kupujących. Fotel może być wykorzystywany w domu, jak i w biurze. To idealna propozycja dla osób, które spędzają dużo czasu przy biurku i zależy im na odpowiednim podparciu kręgosłupa.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Wykonanie

Kwestią, na którą należy zwrócić szczególną uwagę jest jakość wykonania produktu. Siedzisko zrobiono z dobrej gatunkowo tkaniny materiałowej i wypełniono pianką wtryskową. Fotel zachowuje swój początkowy kształt nawet po dłuższym czasie intensywnego użytkowania. Do produkcji oparcia wykorzystano siateczkowy materiał, który jest wytrzymały i bardzo dobrze przepuszcza powietrze, co zmniejsza ryzyko pocenia się pleców. Fotel wyposażono także w dobrze wyprofilowane podłokietniki z tworzywa sztucznego. Można na nich swobodnie ustawić ręce i przyjąć wygodną pozycję np. podczas oglądania filmów na komputerze. Produkt jest dostępny w kolorze czarnym, czarno-szarym i czarno-pomarańczowym. Dokładne wymiary fotela to: wysokość całkowita – 115 cm – 124 cm, wysokość siedziska – 46 cm – 55 cm, wysokość podłokietników – 18 cm – 25 cm i głębokość siedziska – 47 cm.

Swobodna regulacja

Dlaczego konsumenci tak chętnie kupują Sitplus Ergon? Cena produktu nie jest najniższa, ale mimo to cieszy się on dużym zainteresowaniem. Wynika to z tego, że fotel biurowy można regulować i tym samym dostosowywać do swoich potrzeb. Stanowi to gwarancję maksymalnej wygody. Regulacji podlega m.in.: wysuw siedziska, wysokość podłokietników, zagłówka, siedziska i wsparcia dla kręgów lędźwiowych, kąt nachylenia zagłówka i siła oporu oparcia. Użytkownik może zablokować siedzisko i oparcie w pozycji podstawowej. Krzesło dobrze sprawdza się do codziennego użytkowania.

 

Mechanizm TILT

Fotel biurowy ma mechanizm TILT, który pozwala na swobodne bujanie się na siedzisku i relaks, a także daje możliwość utrzymania modelu w pozycji podstawowej. Sterowanie mechanizmem odbywa się za pomocą dźwigni połączonej z podnośnikiem pneumatycznym, a także śruby regulującej siłę odchylenia fotela. Wybieranie ustawień przebiega sprawnie, bo mechanizm się nie zacina, co dowiódł test Sitplus Ergon. Zwiększa to komfort użytkowania krzesła.

 

Design

Wybierając fotel biurowy wiele osób sugeruje się nie tylko jego funkcjonalnością czy idealnym dopasowaniem do kształtu ciała, ale też bierze pod uwagę design. Prezentowany model jest utrzymany w stonowanej kolorystyce, nie ma zbędnych zdobień i nie zwraca zbyt dużej uwagi. W związku z tym fotel można łatwo dopasować do wystroju każdego pomieszczenia. Nawet jeśli zdecydujemy się na jego przeniesienie albo zmienimy siedzibę swojego biura, będziemy mogli nadal z niego korzystać.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ

DMCA.com Protection Status
film indirfilm indirmefull program indir