Opinie o IKEA Renberget

Ostatnio aktualizowane: 27.01.22

Ta strona utrzymuje się dzięki czytelnikom. Kiedy robisz zakupy za pośrednictwem naszych linków, otrzymujemy niewielką prowizję. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji o nas.

Najważniejsze zalety:

Fotel biurowy IKEA Renberget ma czarny kolor, dlatego nie powinno być żadnego problemu z jego dopasowaniem do wystroju wnętrza. Siedzisko zostało pokryte tkaniną składającą się z poliestru i bawełny. Materiał jest wytrzymały, na jego powierzchni nie pojawiają się przetarcia i zarysowania. Pianka poliuretanowa wypełniająca fotel nie jest podatna na zniekształcenia.

 

Najważniejsze wady:

Model jest wyposażony w podłokietniki, jednak należy zwrócić uwagę na to, że nie mają one funkcji regulacji. W efekcie nie są one dobrze dostosowane do potrzeb każdego użytkownika i niekiedy mogą nie spełniać należycie swojego zadania.

 

Werdykt: 9.8/10

Krzesło biurowe ma prosty design, jest łatwe do utrzymania w czystości i wytrzymałe. Chcąc pozbyć się zabrudzeń wystarczy przetrzeć jego powierzchnię lekko zwilżoną szmatką. Wymiary produktu to: szerokość – 59 cm, głębokość – 65 cm i maksymalna wysokość – 108 cm. Siedzisko jest dostosowane do użytkowników ważących maksymalnie 110 kg.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Podstawa

Podstawę zrobiono z solidnych materiałów, aby fotel służył nam jak najdłużej. Do produkcji obrotowych kółek wykorzystano tworzywo polipropylenowe. Odznacza się ono trwałością, więc nie ma problemu z tym, że wspomniane elementy zbyt szybko się ścierają. Dodatkową zaletą jest to, że kółka płynnie działają. Są one przeznaczone do miękkich podłóg. Jeśli chcemy zabezpieczyć posadzkę, możemy zdecydować się na dokupienie specjalnej maty ochronnej. Należałoby również wspomnieć o tym, że kółka mają specjalne zabezpieczenie, więc podczas wstawania mechanizm hamulca utrzymuje krzesło w jednej pozycji. Nie ma obaw, że fotel się przesunie, a my chcąc na nim usiąść znajdziemy się na podłodze. 

Wytrzymałość 

Czytając pozytywne opinie o IKEA Renberget można dojść do wniosku, że jest to solidny produkt dostosowany do potrzeb wymagających użytkowników. Fotel wytrzymuje maksymalne obciążenie do 110 kg. Materiał wypełniający siedzisko nie ulega zniekształceniom. Osoby przeprowadzające test IKEA Renberget zapewniają też o tym, że produkt na długo zachowuje początkowy wygląd, co również świadczy o wysokiej jakości wykonania.

 

Prosty design

Podczas zakupów wiele osób zwraca uwagę na design produktu, bo większości konsumentom zależy na tym, aby poszczególne meble w pomieszczeniu były do siebie dopasowane. Wybierając model Renberget dostępny w sklepie IKEA można mieć pewność, że będzie on dobrze wyglądał w każdym wnętrzu. Bez względu na to, czy biuro jest urządzone minimalistycznie, czy ma eleganckie dekoracje, ten fotel będzie do niego dopasowany. Każdy element produktu ma czarny kolor. Z uwagi na uniwersalność, konsumenci chętnie wybierają model IKEA Renberget. Cena produktu, która nie jest wysoka, stanowi dodatkową zachętę do zakupu.

 

Czyszczenie

Martwisz się o to, że chcąc utrzymać fotel w idealnej czystości będziesz musiał poświęcić na to zbyt dużo czasu? Jeśli kupisz ten model, nie będzie takiego problemu. Pojawiające się na krześle plamy można łatwo usunąć przy użyciu miękkiej, lekko zwilżonej szmatki, co potwierdzają użytkownicy. Ze względu na to, że poszycie ma ciemny kolor, zazwyczaj zabrudzenia nie są zbyt widoczne, a w efekcie fotel wygląda schludnie.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ

DMCA.com Protection Status
film indirfilm indirmefull program indir