Opinie o Pilot Parallel Pen

Ostatnio aktualizowane: 03.12.23

Ta strona utrzymuje się dzięki czytelnikom. Kiedy robisz zakupy za pośrednictwem naszych linków, otrzymujemy niewielką prowizję. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji o nas.

Najważniejsze zalety:

To pióro do kaligrafii ma stalówkę z dwoma płytkami, dzięki czemu poszczególne litery mają ładniejszy, pełniejszy kształt. Użytkownik ma możliwość stopniowania kolorów, co pozwala na uzyskanie zadowalających efektów. Jakość wykonania produktu jest bardzo dobra, potwierdza to przeprowadzony przez kupujących test Pilot Parallel Pen.

 

Najważniejsze wady:

W zestawie nie ma futerału, w związku z tym podczas przenoszenia może dojść do uszkodzenia pióra. Dobrym rozwiązaniem jest zakup specjalnego etui albo nawet małego piórnika mieszczącego też inne długopisy.

 

Werdykt: 9.4/10

Do inwestycji w produkt zachęca nie tylko solidność jego wykonania, ale też przystępna cena. Pilot Parallel Pen to pióro, dzięki któremu można łatwo nauczyć się kaligrafii, czyli pięknego pisania. Model jest dobrze wyprofilowany, więc wygodnie trzyma się go w dłoniach. Nawet długie pisanie nie powoduje nadmiernego zmęczenia, co wynika z odpowiedniego kształtu i niskiej wagi produktu.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Idealny do kaligrafii

Prezentowane pióro jest przeznaczone do kaligrafii i idealnie nadaje się do nauki ładnego pisania. Dzieje się tak, ponieważ model został odpowiednio wykonany. Stalówka ma dwie równoległe płytki, które pozwalają na uzyskanie wyrazistej linii. Za pomocą tego pióra można tworzyć zarówno cienkie, jak i grube kreski i to w prosty sposób, a potwierdzają to opinie o piórze Pilot Parallel Pen. Grubość linii pisania wynosi od 0,5 mm do 6 mm, w zależności od ustawienia pióra. Producent podaje, że ten model pozwala na prostą i przyjemną naukę kaligrafii, ale sprawdzi się też w przypadku osób z większym doświadczeniem. Pióro można wykorzystać zarówno do ćwiczeń na zwykłej kartce, jak i tworzenia zaproszeń, wypisywania dyplomów i przygotowywania kartek okolicznościowych. 

Dodatkowe wkłady

Istnieje możliwość skorzystania z dodatkowych wkładów, nie tylko czarnych, w celu mieszania kolorów i uzyskania bardziej oryginalnych efektów. Stopniowanie kolorów można uzyskać w stosunkowo łatwy sposób, choć potrzebne są do tego dwa pióra Parallel Pen. Jedno z nich należy ustawić tak, aby stalówka była skierowana ku górze, a drugie w dół. Pióra powinny pozostać na chwilę w kontakcie, aby możliwe było połączenie się kolorów, a następnie można przystąpić do pisania.

 

Elementy zestawu

Konsumenci doceniają to, że w zestawie znajdują się potrzebne akcesoria. Poza piórem do kaligrafii otrzymują oni dwa naboje startowe w kolorze czerwonym i niebieskim. Oczywiście mogą również dokupić inne kolory, aby móc realizować wszystkie swoje pomysły. Zestaw zawiera też płytkę do czyszczenia stalówki, więc utrzymanie jej w należytym stanie nie jest zbyt trudne. Ponadto w komplecie można znaleźć konwerter do czyszczenia pióra. Każdy ze wspomnianych elementów jest solidnie wykonany.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ

DMCA.com Protection Status
film indir film indirme full program indir