Najlepszy koc elektryczny 12V

Ostatnio aktualizowane: 29.09.23

Ta strona utrzymuje się dzięki czytelnikom. Kiedy robisz zakupy za pośrednictwem naszych linków, otrzymujemy niewielką prowizję. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji o nas.

 

Jaki koc elektryczny 12V wybrać ?

 

Koc elektryczny świetnie sprawdza się w chłodne, jesienne wieczory, kiedy chcemy się trochę ogrzać. Stanowi on również wsparcie w rozluźnieniu obolałych mięśni, a także pozwala zrelaksować się po ciężkim dniu pracy. Wybór tego typu urządzeń jest ogromny, a dodatkowym utrudnieniem jest konieczność sprawdzenia, czy wybrany model jest całkowicie bezpieczny. Dlatego w niniejszym poradniku podpowiemy Ci, na co zwrócić szczególną uwagę podczas zakupów. Na końcu znajdziesz również ranking, w którym umieściliśmy trzy najlepsze koce eklektyczne 12V dostępne na polskim rynku.

 

Zanim zdecydujemy się na nabycie koca elektrycznego, musimy upewnić się, że jego użytkowanie nie zagraża naszemu życiu i zdrowiu. W tym celu należy sprawdzić, czy produkt posiada wszelkie certyfikaty bezpieczeństwa. Warto także nabyć urządzenie renomowanych producentów, którzy dbają o wysokie standardy swoich wyrobów.

Aby koc służył nam przez wiele lat, zdecydujmy się na model wykonany z wysokiej jakości materiałów. Dotyczy to zarówno kontrolera temperatury, jak i tkaniny. Zwróćmy uwagę, czy kable wewnątrz koca są rozmieszczone w taki sposób, aby nie sprawiały nam dyskomfortu. Warto również zapoznać się z recenzjami wybranego modelu. Pomoże nam to podjąć dobrą decyzję.

Istotne są także wymiary produktu. Producenci oferują modele jedno i dwuosobowe, dlatego jeśli chcemy korzystać z niego z naszą drugą połówką, warto nabyć większy rozmiar. Również waga koca ma znaczenie. Aby nie odczuwać dyskomfortu pod ciężkim przykryciem, należy zwrócić uwagę na jego grubość.

Kolejnym, ważnym parametrem jest moc urządzenia. Nie może być ona zbyt wysoka, gdyż koc będzie się mocno nagrzewał i stwarzał zagrożenie. Dlatego zaopatrzmy się w przyrząd z regulacją temperatury i zabezpieczeniem przed zwarciem. Wielu producentów oferuje szereg dodatkowych funkcji, dzięki którym użytkowanie koca jest łatwe i komfortowe. Najlepszy koc elektryczny 12V w 2023 roku wyposażony jest w pilot sterowania, opcję równomiernego rozprowadzenie ciepła czy przyspieszonego nagrzewania.

 

 

Koce elektryczne 12 V – Ranking

 

 

Camry CR 7407

 

W naszym rankingu chcielibyśmy zaprezentować Ci model Camry CR 7407. Ten koc elektryczny 12V w dobrej cenie zapewnia ciepło i komfort podczas snu i odpoczynku.

Model ten bardzo szybko się nagrzewa i już po kilku minutach od włączenia pozwala rozkoszować się przyjemnym ciepłem. Nadaje się on idealnie do łagodzenia bólu mięśni i dolegliwości reumatycznych, a także uśmierza nerwobóle i usprawnia krążenie krwi.  

Koc wykonany jest z miękkiej i miłej w dotyku tkaniny, którą można prać po odpięciu kabla zasilającego i kontrolera temperatury. Model ten posiada regulator temperatury, który pozwala na jej ustawienie w zakresie 5 stopni. Wyposażony jest również w timer, umożliwiający ustawienie podgrzewania od 1 do 8 godzin. Wymiary produktu wynoszą 150 cm x 80 cm i przeznaczony jest on dla 1 osoby.

Klienci, którzy zdecydowali się na zakup tego produktu zgodnie twierdzą, że jest to przyzwoity sprzęt dostępny za rozsądną cenę. Poza tym, użytkownikom przypadła do gustu jego prosta obsługa oraz staranne wykonanie.

 

 

 

 

Tech-Med TM-B217

 

Nasze zestawienie nie byłoby kompletne bez modelu Tech-Med TM-B217. Jest to koc przeznaczony do leczenia bólów reumatycznych i korzonkowych, poprawia on krążenie krwi i emituje przyjemne, rozluźniające ciepło.

Model ten podłącza się do zasilania za pomocą przewodu o długości 2 metrów. Wyposażony jest w regulator, przy użyciu którego możemy wybrać jeden z 5 poziomów ogrzewania. Posiada on również system zabezpieczenia przed przegrzaniem, dzięki któremu koc automatycznie się wyłącza w przypadku zbyt wysokiej temperatury.

Wymiary urządzenia to 150 cm x 80 cm. Jest to produkt przeznaczony dla jednej osoby. Poszewka wykonana jest z wełny syntetycznej, którą można prać w pralce dla maksymalnej higieny i komfortu.

Mimo iż jest to zdecydowanie najdroższa propozycja w naszym zestawieniu, jest ona pozytywnie oceniana przez konsumentów. W swoich opiniach podkreślają oni, że koc jest przyjemny w dotyku, dobrze grzeje i świetnie spełnia swoje zadanie.

 

 

 

 

Sencor SUB 190

 

Jeśli szukasz jednoosobowego koca elektrycznego, który ogrzeje Cię w chłodne jesienne wieczory, model Sencor SUB 190 powinien Cię zainteresować.

Sprzęt ten wyposażony jest w opcję regulacji temperatury, którą można ustawić w zakresie 2 stopni przy użyciu funkcjonalnego pilota. Dzięki temu możemy dostosować ciepło do indywidualnych potrzeb. Urządzenie posiada także system zabezpieczenia przed przegrzaniem, zapewniający bezpieczeństwo użytkowania.

Wymiary koca to 150 cm x 80 cm i wykonany jest on w 100% z poliestru. Po odłączeniu przewodu zasilającego i pilota tkaninę można prać w pralce. Długość przewodu zasilającego wynosi 2 m. Zalecany czas nagrzewania wynosi 30 minut.

Warto wziąć także pod uwagę bardzo pozytywne opinie na temat tego modelu, które sprawiają, że sprzedaje się on bardzo szybko. Konsumentom podoba się jego trwałość oraz możliwość prania. Koc jest bezpieczny i łatwy w użyciu, dzięki czemu z jego obsługą poradzą sobie również osoby starsze.

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ

DMCA.com Protection Status
film indir film indirme full program indir