Opinie o Lancome La Vie Est Belle

Ostatnio aktualizowane: 24.09.20

 

Najważniejsze zalety:

Mimo że cena Lancome La Vie Est Belle wydaje się stosunkowo wysoka, wiele kobiet decyduje się na zakup tego produktu. Swoją decyzję argumentują tym, że są to najpiękniejsze perfumy damskie odpowiednie na każdą okazję. Zapach jest intensywny, ale nie duszący. Długo utrzymuje się zarówno na skórze, jak i na ubraniach.

 

Najważniejsze wady:

W niektórych recenzjach możemy przeczytać, że perfumy są zbyt słodkie, dlatego nie są najlepszym wyborem na bardzo upalne dni. Kobiety, które nie lubią tego typu zapachów, prawdopodobnie nie będą zadowolone z zakupu Lancome La Vie Est Belle. Opinie na temat tego kosmetyku są jednak w większości bardzo dobre.

 

Werdykt: 9.7/10

Perfumy damskie są dostępne w 75 ml opakowaniu. Do wyboru są też kosmetyki w mniejszych i większych buteleczkach. Nuty zapachowe to m.in.: czarna porzeczka, jaśmin, kwiat pomarańczy, paczula i wanilia. Przy atomizerze znajduje się efektownie wyglądająca wstążka. Kosmetyk ładnie prezentuje się na półce w łazience.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Odpowiednie na każdą okazję

Wiele kobiet podziela zdanie, że perfumy są odpowiednie na każdą okazję, co czyni je uniwersalnymi. Warto mieć w swojej łazience zapach, który będzie można użyć zarówno na co dzień, jak i specjalne wyjścia. Kosmetyk cieszy się zainteresowaniem kobiet w różnym wieku, używają go zarówno nastolatki, jak i dojrzałe Panie. Perfumy są polecane kobietom nowoczesnym, które znają swoje oczekiwania, mają jasno wytyczone cele i motywację, aby je osiągnąć. 

Nuty zapachowe

Oryginalne połączenie zapachowe to jedna z głównych zalet tego produktu. Dzięki temu kosmetyk jest oryginalny, a jednocześnie wiele osób go kojarzy. Nuty bazy to: paczula, wanilia, fasola tonka i pralinka, serca: jaśmin, irys i kwiat pomarańczy, a głowy: czarna porzeczka i gruszka. Test Lancome La Vie Est Belle wykazał, że perfumy są wyczuwalne na skórze i ubraniach przez długi czas. Nie ma konieczności noszenia ich ze sobą, aby utrzymać ładny zapach przez cały dzień. Tworzeniem kompozycji zapachowej zajęli się najwybitniejsi francuscy perfumiarze: Olivier Polge, Dominique Ropion i Anne Flipo. Kosmetyk powstał na bazie ponad 60 składników, a prawie połowa z nich jest naturalnego pochodzenia.

 

Estetycznie wykonana fiolka

Z pewnością nie bez znaczenia jest to, że perfumy mają estetycznie wykonaną buteleczkę, która przyciąga wzrok kobiet lubiących ładne przedmioty. Fiolka na stosunkowo prosty kształt, jednak ciekawym dodatkiem jest znajdująca się przy atomizerze wstążka zrobiona z delikatnego materiału. Z uwagi na to, że atomizer działa płynnie, rozpylanie perfum nie stanowi żadnego problemu, nawet jeśli na dnie znajduje się już stosunkowo mało płynu.

 

 

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status