Najpiękniejszy perfum damski Sephora

Ostatnio aktualizowane: 17.09.20

 

Jaki jest najlepszy perfum damski Sephora w 2020 roku?

 

Opisać perfumy to niełatwa sprawa. Każdy zapach odnosi się do zmysłów, zmysły każdego, czy każdej z nas odbierają inaczej. Trudno tu mówić o jakiś generalnie ładnych, bądź nieładnych zapachach. Dlatego specjaliści posługują się pojęciem „nuty zapachowej”. Specjaliści oparli się na założeniu, że poszczególne składniki perfum mają różny czas parowania, czy inaczej – zachowują różny czas trwałości zapachu. Wraz z kontaktem ze skórą zapach „rozwija się” uwypuklając poszczególne komponenty perfum, aż do całkowitego zniknięcia na skutek kontaktu z powietrzem.

Każdy zapach, według specjalistów, składa się z trzech nut zapachowych nazwanych „nutą głowy”, „nutą serca” i „nutą głębi” lub inaczej „nutą bazy”.

Zaraz po otwarciu flakonika perfum uderza nas zapachem „nuta głowy”. To właśnie to pierwsze wrażenie zapachu jest decydujące w sprawie zakupu. Zapach od początku uderza nas dużą intensywnością. Zapach ten możemy wyczuwać na skórze od kilkunastu minut do około pół godziny. W nucie tej wyczuwalne zapachy to głównie zapachy owoców, dzięki którym zapach jest odbierany jako świeży i lekki.

„Nuta serca”, w której wyczuwalne są aromaty korzenne i kwiatowe możemy wyczuć do dwóch godzin od aplikacji. Tak naprawdę zapach ten koncentruje w sobie elementy pozostałych dwóch nut i dlatego prezentuje się nam w postaci bukietu zapachów.

Gdy nasz zapach wejdzie w fazę „nuty głębi” to można odczuć zapach o mniejszej intensywności, ale decydujący o całej kompozycji zapachowej. To właśnie ten zapach jest docelowym dla kreatorów zapachów. „Nuta głębi” jest odpowiedzialna za to, jak długo zapach jest wyczuwalny i nadaje mu charakteru i indywidualności. „Nuta bazy” uwalnia się powoli i jest wyczuwalna nawet po kilkunastu godzinach od aplikacji. A najlepsze zapachy można wyczuć nawet po kilku dniach. Do tej nuty przemysł perfumiarski wykorzystuje głównie zapachy, takie jak wanilię, piżmo, leśne żywice czy przyprawy korzenne.

Aby poszczególne nuty zapachowe przechodziły harmonijnie, producenci perfum precyzyjnie dopasowują poszczególne zapachy tak, aby substancje użyte do wody toaletowej nie tylko pasowały do siebie, ale się uzupełniały i współgrały.

Choć decyzję o zakupie podejmujemy na podstawie zapachu „nuty głowy”, warto poznać głębiej zapach, poczekać jedną, dwie godziny i rozsmakować się w nim ponownie. Perfumy bowiem nie mają jednego zapachu, w miarę kontaktu ze skórą zmieniają się i uwodzą coraz to odmiennym zapachem.

 

 

Sephora 7ml 

Najważniejsze zalety

Woda toaletowa Sephora to bardzo praktyczna, niewielka, smukła buteleczka. Aplikacja jest niezwykle prosta, bo flakonik zawiera spray. Ze względu na niewielkie rozmiary woda zmieści się w każdej damskiej torebce, aby służyć swej właścicielce w kryzysowej sytuacji. Woda ta występuje w wielu odmianach i klientki mają do wyboru takie zapachy, jak: wanilia, mango, piwonia, laguna, zielona herbata, monoi, kokos, kwiat bawełny, kwiat wiśni.

 

Najważniejsze wady

To, co jest zaletą wody toaletowej, jest również jej wadą. Niewielka, 7 ml buteleczka, niestety szybko się kończy i trzeba zaopatrzyć się w nowy flakonik.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Sephora Collection to grupa produktów kosmetycznych sprzedawanych pod marką Sephora. Wśród nich znajdziemy produkty pielęgnacyjne, do makijażu, do kąpieli, czy zapachy dla kobiet i mężczyzn. Marka stawia sobie za cel tworzyć produkty najwyższej jakości, podkreślające i pielęgnujące piękno. Równocześnie produkty Sephora Collection są zawsze zgodne z najnowszymi trendami kosmetycznymi i zapachowymi.

Taka też jest woda toaletowa SEPHORA COLLECTION. Maleńki flakonik o pojemności 7 ml pozwoli na to, aby zawsze był pod ręką. Taka pojemność zmieści się nawet w najmniejszej torebce, czy kieszonce.

Sephora to francuska sieć sklepów kosmetycznych specjalizująca się nie tylko w sprzedaży perfum, ale także różnego rodzaju kosmetyków. Firma działa od roku 1969, gdy to w Paryżu utworzono pierwszy sklep. Obecnie marka należy do koncernu LVMH i jest obecna niemal na całym świecie. W Polsce działa od 1998 roku. W salonach Sephory jest obecnie sprzedawanych niemal 200 najlepszych marek kosmetycznych, i mamy gwarancję ich autentyczności.

Wody toaletowe i perfumy damskie Sephora są sprzedawane w różnych grupach zapachowych. Możemy tu znaleźć zapachy kwiatowe, świeże, cytrusowe, czy morskie, o zapachu orientalnym, słodkim, ambrowym, czy lawendy. Zapachów jest tyle, ile gustów ludzkich.

Podobnie Woda toaletowa Sephora 7ml to produkt występujący wielu odmianach zapachowych. Klientki znajdą tu takie zapachy, jak: wanilia, mango, piwonia, laguna, zielona herbata, monoi, kokos, kwiat bawełny, kwiat wiśni. Ze względu na różnorodność zapachów, każda z pań znajdzie pasującą jej nutę zapachową. Sephora dokłada wiele starań, aby zapachy były różnorodne i wyrafinowane jednocześnie. Aby były również dopracowane pod względem jakości i aby zawsze były zgodne z panującymi trendami, a także oczekiwaniami klientów.

 

Dobre i tanie perfumy damskie Sephora pozwalają cieszyć się zapachem przez cały dzień. Poszczególne odcienie zapachowe Wody toaletowej Sephora 7ml można używać oddzielnie, lub łączyć je we własne kompozycje zapachowe. Woda ta może służyć każdej pani nie tylko, jako zapach do ciała, ale również doskonale się sprawdza jako zapach do bielizny, czy też odświeżacz powietrza.

 

 

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status