Najpiękniejsze perfumy męskie One Million

Ostatnio aktualizowane: 29.10.20

 

Jakie perfumy męskie One Million wybrać?

 

Zapach jest tym, co zauważamy pierwsze u nowo poznanych osób. Dlatego bardzo istotne jest to, czym pryskamy się na co dzień oraz na ważne okazje. Wiedzą to producenci perfum, którzy co roku tworzą wiele nowych zapachów, zaskakujących ciekawymi mieszankami, intensywnością oraz trwałością. Nie inaczej jest w przypadku Paco Rabanne – firmy, która stworzyła specjalną serię perfum o nazwie 1 Million. Wielu mężczyzn decyduje się na zakup tych zapachów, ponieważ zachęcają swoimi niebanalnymi flakonikami oraz kompozycjami. Zachęceni pozytywnymi opiniami postanowiliśmy opisać kilka perfum z tej serii.

 

 

Trwałość to jedno z pierwszych kryteriów dla osób kupujących zapachy. Wielu mężczyzn przyznaje, że najpiękniejsze perfumy męskie One Million w 2020 roku są trwałe. Po pewnym czasie przestajemy czuć kompozycję, którą skropiliśmy się na początku dnia. Inaczej jest w przypadku osób znajdujących się wokół nas, one wyczuwają perfumy, dopóki są na ciele lub ubraniach. Ważna jest więc zawartość zapachu w produkcie, która powinno wynosić od 8% do 15% w przypadku wody perfumowanej. Na rynku dostępne są też wody kolońskie, które mają jednak mniejsze stężenie zapachu, czyli od około 5% do 8%.

Jeżeli chcesz znaleźć dla siebie perfumy, to podejdź do tego na spokojnie. Nie kieruj się pierwszą nutą, jaką wyczuwasz. Jest to nuta głowy, która znika po 30 minutach. Po takim czasie zdziwisz się, że zapach może być zupełnie inny. To, co wyczuwasz w drugiej kolejności to nuta serca, która jest najbogatsza. Nie zapominaj też o nucie bazy, czyli składnikach, na których opiera się cały zapach. Taką rolę ma najczęściej piżmo albo drzewo sandałowe.

Osoby często pryskające się zapachami uważają, że najpiękniejsze perfumy męskie One Million mają reprezentacyjny flakonik, pasujący do kompozycji oraz w pewnym stopniu oddający to, co znajduje się w jego środku.

 

 

Perfumy męskie One Million – ranking

 

 

Paco Rabanne 1 Million 

 

Paco Rabanne 1 Million to buteleczka perfum przypominająca sztabkę złota. Prezentuje się ona bardzo ładnie i z pewnością będzie ciekawą dekoracją na półce z innymi kosmetykami. Zapach jest przeznaczony dla mężczyzn, którzy potrzebują pobudzenia.

Sam zapach jest bardzo intensywny. Na początku może on się wydawać trochę mocny, gdyż stanowi ciekawe połączenie włoskiej mandarynki oraz mięty pieprzowej. Zapach nie zostaje jednak na długo. Po kilku minutach jest zastąpiony kardamonem, cynamonem oraz absolutem róży. Dlatego perfumy stają się wtedy trochę cięższe. Ambra oraz skóra jako baza nadają kompozycji charakteru i sprawiają, że utrzymuje się ona przez długi czas.

Buteleczka ma pojemność 100 ml. Zapach został stworzony w 2009 roku i od tego czasu zdobył wiele nagród. Wiele pryskających się nim osób uważa, że jest bardzo ładny i na ubraniach wyczuwalny jest nawet po kilku dniach.

 

 

 

 

Paco Rabanne 1 Million Intense 

 

Paco Rabanne 1 Million Intense to perfumy, które pozwolą Ci ładnie pachnieć przez cały dzień. Zapach jest tak trwały, że niektórzy czują go na ubraniach nawet na przez kilka dni. Pojemność flakonika to 100 ml.

W nucie serca można łatwo wyczuć miód, różę oraz cynamon. Przedtem jednak będziemy mogli poczuć szafran, mandarynkę, a nawet kardamon. Bazę stanowi paczula, korzeń irysa, drzewo sandałowe i skóra. Cała mieszanka jest dość intensywna, lecz nie na tyle, aby nie można było używać perfum codziennie.

Według wielu opinii zapach jest bardzo trwały, za co również jest ceniony. Te perfumy męskie One Million w dobrej cenie zostały stworzone w 2013 roku. Buteleczka, jak każda z tej serii, przypomina połyskującą sztabkę złota, która z pewnością będzie przyciągać wzrok wielu osób.

 

 

 

 

Paco Rabanne 1 Million Prive 

 

Paco Rabanne 1 Million Prive to perfumy ze znanej wszystkim serii, lecz wyróżniające się na tle innych mieszanek. Wiele osób uważa, że jest to niecodzienny zapach, który od samego początku rozbudza zmysły oraz pozwala wyobraźni pracować i podsuwa jej ciekawe obrazy. Kompozycja jest odpowiednia dla mężczyzny, który chce uchodzić za tajemniczego.

Wielu osobom podoba się intrygująca nuta głowy. Jest to połączenie cynamonu oraz czerwonej mandarynki. Zachwyca jednak nuta serca, w której znajduje się mirra oraz tytoń. Bazą tych składników jest paczula oraz fasola tonka. Razem zapach jest dość ciężki, lecz przyciągający.

Pojemność flakonika to 100 ml. Buteleczka różni się trochę od innych z tej serii ze względu na to, że jest ciemniejsza (sztabka złota nie jest złota, lecz brązowa). Wielu osobom podoba się design opakowania, jednak najczęściej chwalą ciekawą kombinację zapachową.

 

 

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status