Najlepsza szczoteczka soniczna do zębów Seysso

Ostatnio aktualizowane: 12.08.20

 

Szczoteczki soniczne do zębów Seysso – Przewodnik zakupowy, ranking i test w 2020

 

Jaką szczoteczkę soniczną do zębów Seysso wybrać?

 

Wiemy, że wybór szczoteczki sonicznej nie jest łatwy. Jest to spowodowane tym, że w sklepach można znaleźć wiele atrakcyjnych modeli, a przez to zakup jednego z nich często poprzedzony jest długim rozmyślaniem na temat wad i zalet poszczególnych sprzętów. Jesteśmy pewni, że przygotowany przez nas artykuł Cię zaciekawi, gdyż obejmuje nie tylko krótki poradnik na temat tego, czym kierować się podczas wyboru produktu, ale także zestawienie, a w nim najlepsze szczoteczki soniczne do zębów Seysso.

W rankingu zamieściliśmy opisy urządzeń marki Seysso, ponieważ cieszą się one zainteresowaniem konsumentów i są przez nich dobrze oceniane. Pozwala to sądzić, że produkty oferowane przez Seysso są łatwe w obsłudze, wytrzymałe, a co najważniejsze – pozwalają odpowiednio zadbać o higienę jamy ustnej.

Z pewnością zastanawiasz się, czym cechuje się najlepsza szczoteczka soniczna do zębów Seysso w 2020 roku. Tego typu model bez wątpienia wyróżnia skuteczność działania. To ten czynnik jest najważniejszy, jeśli mowa o produktach przeznaczonych do pielęgnacji jamy ustnej. Warto wybierać modele, który gwarantują dużą prędkość obrotu pozostając jednocześnie delikatne dla dziąseł. Dostępne na rynku szczoteczki soniczne Seysso zwykle mają kilka trybów pracy. Jest to dobre rozwiązanie, ponieważ każdy użytkownik może ustawić sprzęt zgodnie ze swoimi potrzebami.

Dobrej jakości produkt powinien być wyposażony w wydajną baterię. Jeśli będziemy zbyt często musieli ładować szczoteczkę, istnieje spore prawdopodobieństwo, że po pewnym czasie zrezygnujemy z jej używania. Zastanawiając się nad trwałością akumulatora warto nie tylko sugerować się tym, co zapewnia producent, ale także poznać opinie osób, które używają na co dzień wybranej przez nas szczoteczki. Powinniśmy wziąć pod uwagę także to, czy zestaw zawiera etui. Jest to bardzo przydatny dodatek, który pozwala na bezpieczne i higieniczne przenoszenie i przechowywanie sprzętu. Pokrowiec okazuje się niezastąpiony podczas podróży.

 

 

Szczoteczki soniczne do zębów Seysso – ranking

 

 

Seysso Basic Edition 

 

Basic Edition to szczoteczka soniczna do zębów Seysso w dobrej cenie, której nie mogło zabraknąć w naszym rankingu. Model ten jest zasilany akumulatorowo. Z podanych przez producenta informacji wynika, że sprzęt po pełnym naładowaniu działa nawet do 6 tygodni (przy założeniu, że czyścimy zęby 2 razy w ciągu dnia).

Użytkownik ma do wyboru 3 tryby pracy – clean, soft i massage. Pierwszy z nich jest przeznaczony do codziennego mycia. Prędkość obrotu szczoteczki wynosi 4100 ruchów na minutę. Program soft został stworzony z myślą o osobach, które np. cierpią na nadwrażliwość zębów. Ten tryb pracy jest też odpowiedni dla dzieci od 4. roku życia. Ostatni z programów, czyli massage, umożliwia masowanie dziąseł i poprawę ich ukrwienia.

Konsumenci wypowiadają się pozytywnie na temat jakości wykonania produktu. Obudowa jest odporna na zarysowania i wyjątkowo lekka. Model jest łatwy w obsłudze i ma oryginalny wygląd.

 

 

 

 

Seysso SE01 

 

Produktem, który zasługuje na uznanie jest szczoteczka soniczna Seysso SE01. Jest ona zasilana akumulatorowo. Zgodnie z wyliczeniami producenta bateria po pełnym naładowaniu starcza na ok. 6 tygodni. Model ma timer, który co 30 sekund informuje o konieczności rozpoczęcia czyszczenia kolejnej części łuku zębowego. Po upływie 2 minut urządzenie automatycznie się wyłącza.

Szczoteczka soniczna ma 3 tryby pracy, co pozwala dostosować ją do naszych potrzeb. Program clean jest odpowiedni do codziennego używania. Jeśli mamy problem z nadwrażliwością dziąseł bądź mamy zapalenie jamy ustnej, powinniśmy ustawić tryb soft. Ostatni z programów, czyli whitening, gwarantuje najszybsze obroty szczoteczki, dlatego okazuje się niezastąpiony w skutecznym i szybkim usuwania płytki nazębnej czy przebarwień.

Po przeczytaniu opinii użytkowników Seysso SE01 można dojść do wniosku, że jest to efektywne urządzenie. Dobrze radzi sobie ono z czyszczeniem zębów, a przy tym nie podrażnia dziąseł. Zaletą jest to, że w zestawie znajduje się etui podróżne.

 

 

 

 

Seysso Oxygen O-Sonic

 

Szczoteczka soniczna Seysso Oxygen O-Sonic jest stosunkowo droga, ale mimo to zdobyła uznanie wielu konsumentów. Model sprzedawany jest w zestawie z 2 końcówkami. Jedna z nich przeznaczona jest do delikatnego czyszczenia (Sensitive), a druga będzie odpowiednia do codziennej pielęgnacji (Oxygen Clean).

Sprzęt wyposażono w wydajny akumulator litowo-jonowy gwarantujący nawet do 60 dni pracy bez konieczności ładowania. Na obudowie znajduje się wskaźnik naładowania baterii, więc będziemy wiedzieć, kiedy podłączyć urządzenie do źródła zasilania. Szczoteczka ma klasę wodoszczelność IPX7, co oznacza, że możemy z niej korzystać nawet pod prysznicem. Produkt pozwala łatwo dbać o jamę ustną m.in. dlatego, że ma timer, który pozwala nam przestrzegać zalecanego przez stomatologów czasu na czyszczenie zębów.

Wielu konsumentów wskazuje, że szczoteczka spełnia ich oczekiwania. Ma ona miękkie, a jednocześnie wytrzymałe włosie. Urządzenie jest dokładne i łatwe w obsłudze. Do jego zakupu zachęca także wydajny akumulator.

 

 

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status