Najlepsza soniczna szczoteczka do zębów Xiaomi

Ostatnio aktualizowane: 17.02.20

 

Szczoteczki soniczne do zębów Xiaomi – Przewodnik zakupowy, ranking i test w 2020

 

Tabela porównawcza

 

Zalety
Wady
Podsumowanie
Oferty

 

 

Jaką soniczną szczoteczkę do zębów Xiaomi wybrać?

 

Higiena dentystyczna jest bardzo ważna dla każdej osoby. Zdrowe i białe zęby wyglądają estetycznie. Oprócz tego dokładne szczotkowanie sprawia, że zęby dużo rzadziej się psują oraz nie gromadzi się na nich osad. Używając odpowiednich produktów, możemy ograniczyć wizyty u dentysty do koniecznego minimum, czyli co półrocznej kontroli. Najważniejsza jest odpowiednia szczoteczka do zębów. W naszym artykule zajmiemy się poradnikiem oraz opisami sprzętów firmy Xiaomi. Produkty tej firmy są wykonane szczególnie solidnie. Szczoteczki soniczne Xiaomi mają wiele funkcji, dzięki którym czyszczenie zębów nie będzie trudne. Wiele osób wybiera je, ponieważ dokładnie czyszczą zęby oraz przestrzenie międzyzębowe. Działają one na zasadzie emitowania drgań, dzięki którym higiena jamy ustnej jest dokładniejsza.

 

 

Najlepsza soniczna szczoteczka do zębów Xiaomi w 2020 roku ma kilka ciekawych programów. Jeżeli zamierzasz zainwestować w dobry sprzęt, to powinien on Ci zagwarantować przydatne rozwiązania. Szczoteczki Xiaomi zazwyczaj mają kilka programów mycia, funkcję wybielania, a nawet masażu. Dzięki temu szczotkowanie nie będzie tylko przykrym, codziennym obowiązkiem, ale też przyjemnością.

W komentarzach konsumenci przyznają, że najlepsze soniczne szczoteczki do zębów Xiaomi są dobrze wyprofilowane. Kształt modelu ma znaczenie. Opływowa szczoteczka nie ma żadnych wystających dodatków, co ułatwia korzystanie z niej. Nie bez znaczenia jest waga i długość – ciężkim sprzętem trudniej jest myć zęby przez minimum 2 min, a krótki nie dociera do głębiej osadzonych zębów. Ważne jest również włosie, które powinno być delikatnie zaokrąglone. Wtedy mamy pewność, że szczoteczka nie rani dziąseł. Ważne jest też, ile uderzeń na minutę wykonuje dany model. Dobrze, jeżeli jest to około 30000 uderzeń, wtedy mamy pewność, że zęby są dobrze wyczyszczone.

Ładowanie jest kolejną kwestią, którą trzeba poruszyć. Szczoteczka nie powinna ładować się dłużej niż 10 godzin, ponieważ uniemożliwia to częste szczotkowanie zębów. Po naładowaniu model powinien czuwać co najmniej kilkanaście godzin, wtedy możemy bez przeszkód podróżować i zabierać ze sobą szczoteczkę. Koniecznie wybierz produkt, którego zakup i wymiana główki nie będzie generować dużych kosztów.

Sterowanie szczoteczkami elektrycznymi może być dość skomplikowane. Niektóre modele mają wiele przycisków na obudowie, które mogą jednak przeszkadzać w czyszczeniu zębów. Sprzęty soniczne Xiaomi zazwyczaj steruje się aplikacją na telefon. Wystarczy nacisnąć kilka przycisków, a wybranie odpowiedniego programu zajmie kilka sekund. Aplikacja kontroluje również, jak szczotkujemy i może dawać kilka porad.

 

 

Soniczne szczoteczki do zębów Xiaomi – ranking

 

 

Xiaomi Oclean One

 

Jeżeli szukasz dobrej szczoteczki, to wybierz Xiaomi Oclean One. Jest to nowoczesne urządzenie, za sprawą którego Twoje zęby będą delikatnie, lecz dobrze oczyszczone. Produkt jest zasilany akumulatorowo. Całkowite naładowanie tego sprzętu zabiera około 6 godzin. Okres czuwania po takim ładowaniu trwa nawet 60 dni. Zabranie szczoteczki w miejsce, gdzie nie ma dostępu do prądu, nie jest więc problemem. Częstotliwość wibracji urządzenia wynosi 42000 drgań na minutę, co oznacza, że  może ono skutecznie doprowadzić pastę oraz wodę do trudno dostępnych miejsc.

Model nie jest zbyt duży, ale jest dobrze wyprofilowany. Dlatego posługiwanie się szczoteczką nie sprawia problemów. Warto wspomnieć o tym, jak działa ten sprzęt. Ma on 3 tryby czyszczenia, a na dodatek możemy również zmieniać ich moc, aby była dopasowana do naszych wymagań. Oprócz tego urządzenie ma również funkcję masażu, a nawet wybielania. Wszystkie ustawienia można regulować z pomocą prostej aplikacji na telefon. Szczoteczka nie ma na obudowie żadnych przycisków, więc posługiwanie się nią jest przyjemniejsze.

Zaokrąglone włosie o dużej gęstości sprawia, że szczotkowanie nie rani dziąseł i jest skuteczne. Warto zaznaczyć, że specjalne czujniki kontrolują nasze ruchy, a w aplikacji pojawiają się wskazówki, jeżeli możemy szczotkować zęby lepiej. Osoby zaopatrzone już w ten sprzęt uważają, że działa on bardzo dobrze, a dzięki regularnemu użytkowaniu zęby są zdrowsze i pozbawione wszelkiego osadu.

 

 

 

 

Xiaomi Oclean SE

 

Xiaomi Oclean SE to sprzęt polecany każdemu, kto poważnie podchodzi do higieny jamy ustnej. Z pomocą takiej szczoteczki kamień nazębny jest usuwany o wiele skuteczniej niż dzięki tradycyjnemu modelowi. Jest to rezultat częstotliwości, która wynosi aż 40000 drgań na minutę. Urządzenie jest wykonane z ABS. Materiał ten jest odporny na wodę w oznaczeniu IPX7, co oznacza, że wilgoć nie niszczy szczoteczki. Z kolei jednorodna budowa znacznie ułatwia użytkowanie sprzętu.

Wiele osób jest zadowolonych z możliwości wyboru różnych programów. Podoba im się fakt, że moc może być zmieniana w zależności od preferencji. Z kolei wybór odpowiedniego programu (masaż, różne rodzaje czyszczenia, wybielanie) odbywa się z pomocą aplikacji. Sprzęt łączy się z telefonem z pomocą Bluetooth, a my w ten sposób możemy łatwo wybrać odpowiedni program oraz intensywność. Warto dodać, że specjalne czujniki zbierają informacje o sile nacisku oraz sposobie szczotkowania. W aplikacji pojawią się raporty, dzięki którym możesz ulepszyć swoją technikę czyszczenia zębów.

Ta soniczna szczoteczka do zębów Xiaomi w dobrej cenie jest ładowana poprzez bazę. Po całkowitym naładowaniu, które trwa około 6 godzin, nieużywany sprzęt będzie w gotowości nawet przez 2 miesiące. Model ma wiele certyfikatów potwierdzających, że jest bezpieczny w użytkowaniu oraz skutecznie myje zęby. Użytkownicy przekonują, że z pomocą szczoteczki przebarwienia szybko znikają, a zęby są zdrowsze i lepiej się prezentują.

 

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subskrybuj  
Notify of
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...
DMCA.com Protection Status