Najlepsza soniczna szczoteczka do zębów AEG

Ostatnio aktualizowane: 22.02.20

 

Szczoteczki soniczne do zębów AEG – Przewodnik zakupowy, ranking i test w 2020

 

Jaką soniczną szczoteczkę do zębów AEG wybrać?

 

Szczotkowanie zębów to czynność, którą wykonujemy przynajmniej dwa razy dziennie. Warto, aby szczoteczka, której używamy była wygodna w użyciu i bezpieczna dla naszego szkliwa i dziąseł. Obecnie dużą popularnością cieszą się szczoteczki elektryczne, podobnie wersje soniczne zyskują duże uznanie. Czym różnią się te dwa typy i co należy wiedzieć dokonując wyboru? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz w naszym poradniku.

 

 

Twojej uwadze szczególnie polecamy modele marki AEG. Jest to niemiecka firma elektrotechniczna zajmująca się produkcja sprzętów gospodarstwa domowego: pralek, piekarników czy chłodziarek, a także produktów pielęgnacyjnych, w tym również szczoteczek do zębów. Koncern ma miłośników na całym świecie, którzy doceniają produkty za wytrzymałość i funkcjonalność.

Soniczna szczoteczka do zębów bardzo przypomina tradycyjne modele elektryczne, gdyż również ma grubą rączkę z akumulatorem oraz panelem sterującym. Te dwa typy różnią się jednak głowicą. O ile elektryczne szczoteczki mają okrągłe główki poruszające się obrotowo, o tyle głowica sonicznej szczoteczki jest podłużna i wyglądem zbliżona do wersji manualnych. Emituje ona drgania i fale dźwiękowe, dzięki którym wykonuje tak zwane ruchy „wymiatające” dostając się w ten sposób w trudno dostępne miejsca.

Gdy już zdecydujemy się na zakup szczoteczki sonicznej warto wiedzieć, co należy sprawdzić przed jej zakupem. Przede wszystkim miejmy na uwadze szybkość szczotkowania. Najlepsze soniczne szczoteczki do zębów AEG oferują prędkość wynoszącą około 30 000 ruchów na minutę (dla porównania, zwykła szczoteczka elektryczna wykonuje ich około 10 000). Możemy zatem wywnioskować, że im większa liczba obrotów, tym skuteczniej wyczyści ona nasze zęby.

Najlepsza soniczna szczoteczka do zębów AEG w 2020 roku ma kilka trybów pracy. Standardem jest funkcja masażu dziąseł, która pomaga poprawić ich ukrwienie i zapobiega powstawaniu paradontozy. Innymi, ciekawymi opcjami są polerowanie zębów czy delikatne szczotkowanie pozwalające przyzwyczaić się do trybu działania urządzenia. Zwróćmy uwagę również na poziom hałasu emitowany przez przyrząd – zbyt głośna praca może okazać się bardzo uciążliwa.

 

 

Soniczne szczoteczki do zębów AEG – Ranking  

 

 

AEG EZS 5664

 

Jeśli marzą Ci się lśniące i białe zęby, musisz o nie odpowiednio dbać. Pomoże Ci w tym soniczna szczoteczka AEG EZS 5664. Jest to godny uwagi produkt, który został doceniony przez wielu konsumentów przede wszystkim za skuteczne czyszczenie zębów oraz usuwanie kamienia nazębnego.

Urządzenie wykonuje 30 000 ruchów na minutę, co gwarantuje doskonałą efektywność. Jego główka została wykonana z zaokrąglonych włókien typu Tynex DuPont, które – jak zapewnia producent – są delikatne dla zębów i dziąseł. Wygodę użytkowania szczoteczki zapewnia antypoślizgowy uchwyt, który dobrze leży w dłoni.

Produkt ładowany jest indukcyjnie przy użyciu akumulatora, a o stanie naładowania informuje nas zielona lampka. Bateria wyposażona jest w zabezpieczenie przed nadmiernym naładowaniem. Obudowa szczoteczki jest wodoodporna, dlatego nie musimy martwić się o uszkodzenia trzymając ją w łazience.

Przyrząd daje nam możliwość ustawienia jednego z 3 poziomów czyszczenia: szybkiego szczotkowania, masażu oraz delikatnego mycia wrażliwych zębów. Produkt ma wbudowany timer, który odmierza dokładnie 2 minuty – jest to czas szczotkowania zalecany przez dentystów. Po upłynięciu czasu szczoteczka zaczyna wibrować.

W zestawie otrzymujemy ładowarkę oraz dwie końcówki oznaczone kolorowymi pierścieniami. W ten sposób z urządzenia mogą korzystać dwie osoby bez obaw o pomyłkę. Osobom, które zakupiły szczoteczkę podoba się także to, że cicho działa, nie podrażnia dziąseł oraz ma wytrzymałą baterię.  

 

 

 

 

AEG EZS 5663 

 

AEG EZS 5663 to soniczna szczoteczka do zębów AEG w dobrej cenie, która nie tylko dokładnie czyści zęby, ale również stymuluje dziąsła i usuwa kamień. Jest to możliwe dzięki niezwykle szybkim wibracjom główki, która wykonuje około 30 000 ruchów na minutę.

Produkt ma jeden przycisk, co sprawia, że jest bardzo łatwy w obsłudze. Przy jego użyciu możemy włączyć lub wyłączyć szczoteczkę, a także ustawić tryb czyszczenia („clean”) lub trybu delikatnego („sensitive”). Wybrany tryb wskazany jest za pomocą niebieskiej diody LED.

Szczoteczka ma główkę wykonaną z wysokiej jakości, zaokrąglonego włosia Tynex DuPont, które jest delikatne dla zębów i dziąseł. Uchwyt produktu pokryty jest antypoślizgową, gumową wkładką, dzięki której dobrze leży w dłoni. Obudowa urządzenia jest wodoodporna.

Mycie zębów przy użyciu szczoteczki AEG EZS 5663 jest łatwe i przyjemne. Za sprawą 2-minutowego timera dokładnie wiemy, jak długo powinniśmy szczotkować zęby. Po tym czasie przyrząd samoczynnie się wyłącza. Produkt jest zasilany przy pomocy dwóch baterii AA, dzięki czemu nie musimy go co chwilę ładować i kłopotać się z plączącymi się kablami ładowarki.

Konsumenci podkreślają także inne zalety szczoteczki, między innymi to, że cicho działa, jest lekka i poręczna, a także jest delikatna dla dziąseł. Za sprawą zasilania bateryjnego bardzo dobrze sprawdza się podczas wyjazdów i wycieczek.

 

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subskrybuj  
Notify of
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...
DMCA.com Protection Status