ᐅ Dobre masażery do nóg wodne – rankingi i opinie

Najlepszy masażer do nóg wodny

Ostatnio aktualizowane: 20.11.19

 

Jaki masażer do nóg wodny wybrać?

 

Masażer do nóg to sprzęt, który z pewnością przyniesie Ci ukojenie, jeżeli często skarżysz się na bóle stóp. Jest to urządzenie szczególnie przydatne w przypadku, kiedy w pracy musisz dużo chodzić lub nosisz niezbyt wygodne buty. Masażer rozluźnia mięśnie oraz poprawia krążenie. Jednak czy wiesz, co jest istotne podczas zakupu masażera do nóg? Jeżeli odpowiadasz przecząco na to pytanie, to przed wybraniem się na zakupy przeczytaj kilka porad.

Wyróżniamy kilka typów masażerów, w tym wodny i ręczny. W tym artykule skupimy się na urządzeniu wodnym. Moczenie stóp w ciepłej wodzie jest bardzo relaksujące i z pewnością zapewni odpoczynek po pracy.

Warto pamiętać, że najlepszy wodny masażer do nóg w 2019 roku nie ma wcale bardzo dużej mocy, więc nie powinniśmy kierować się wyłącznie tym parametrem. Jeżeli sprzęt jest zbyt silny, to może uszkodzić wrażliwą skórę. Najlepiej więc wybrać masażer o mocy nieprzekraczającej 400 W – wystarcza ona do ogrzania wody oraz skutecznego masażu. Najlepiej sprawdzi się model o mocy mniej więcej 100 W lub nawet 70 W.

Według konsumentów najlepsze wodne masażery do nóg są wykonane z wysoko gatunkowego plastiku. Wyróżniają się one tym, że są bardzo szczelne oraz pozwalają moczyć nogi przez długi czas. Nie warto inwestować w niezbyt dobrze wykonane urządzenia, których elementy zaczną rozłączać się po kilku użyciach.

Dokładnie przyjrzyj się również panelowi sterowania. Każdy przycisk powinien być dobrze opisany, abyś mógł swobodnie zmieniać ustawienia sprzętu. Dobry masażer pozwala na regulację intensywności masowania oraz wybór rodzaju masażu. Dzięki wyświetlaczowi można również sprawdzić, jaką dokładnie temperaturę wody wybraliśmy. Kup masażer, do którego można wsypywać sól oraz dolewać olejki.

Jeżeli chodzi o zasilanie, to większość modeli jest zasilana sieciowo. Musimy więc przygotować sobie miejsce blisko gniazdka lub wybrać sprzęt, którego kabel jest wystarczająco długi, aby znaleźć jak najwygodniejszą dla siebie pozycję.

 

 

Masażery do nóg wodne – ranking

 

 

Beurer FB 50 

 

Beurer FB 50 to urządzenie, które ma 2 rodzaje masażu: wibracyjny oraz bąbelkowy. Możemy więc wybrać ten, na który mamy w danej chwili ochotę. Dodatkowo mamy 5 poziomów regulacji temperatury. Jest to 35 st. C, 38 st. C, 42 st. C, 45 st. C oraz 48 st. C. Na ustawienie wysokiej temperatury pozwala nam duża moc produktu, która wynosi 400 W.

Do wyboru mamy 3 różne końcówki urządzenia. Podstawową jest końcówka do masażu, lecz mamy również do wyboru szczoteczkę oraz element do usuwania zrogowaciałego naskórka. Z pomocą prezentowanego sprzętu możemy więc urządzić swoim stopom prawdziwe SPA. Dzięki obecności timera możemy całkowicie się zrelaksować i nie myśleć o tym, czy musimy już wyłączyć masażer.

Produkt jest wyposażony w wyświetlacz. Mamy również możliwość dodawania do wody olejków oraz soli bez obaw, że takie substancje uszkodzą sprzęt. Masażer jest zasilany sieciowo. Użytkownikom najbardziej podoba się fakt, że sprzęt bardzo łatwo się ustawia.

 

 

 

 

MPM MMS-01 

 

MPM MMS-01 to urządzenie, które zapewnia nam bezpieczeństwo użytkowania. Jest ono wyposażone w antypoślizgowe nóżki, które utrzymują sprzęt w jednym miejscu. Z kolei specjalna nakładka zapobiega rozlewaniu się wody. Pojemność masażera wynosi maksymalnie 5 l. Jego moc to 70 W.

Produkt jest wyposażony w 3 różne końcówki. Jest to szczotka, kolce oraz pumeks. Z pomocą prezentowanego urządzenia nie tylko się zrelaksujesz, ale również wygładzisz powierzchnię stóp oraz je dokładnie oczyścisz. Mamy również do wyboru 1 z 3 masaży. Jeden z nich poprawia krążenie krwi wykorzystując promieniowanie czerwone. Drugi ma funkcję wibracji oraz podtrzymuje temperaturę wody. Ostatni łączy w obydwie funkcje.

Jest to sprzęt zasilany sieciowo. Dodatkowo jest on wyposażony w specjalne wypustki do akupresury stóp. Użytkownikom najbardziej podoba się wybór jeden z trzech końcówek oraz fakt, że urządzenie ładnie się prezentuje.

 

 

 

 

Terraillon Aqua Spa + 

 

Chcielibyśmy zaprezentować Terraillon Aqua Spa +. Jest to wodny masażer do nóg w dobrej cenie, który z pewnością pomoże Ci się zrelaksować. Moc urządzenia wynosi 90 W. Jest to wystarczające, aby szybko podgrzać wodę oraz zagwarantować nam satysfakcjonujący masaż. Jako nasadki znajdziemy rolki masujące, które możemy wymieniać.

Urządzenie wykonuje kilka rodzajów masażu. Podczerwień skutecznie poprawia krążenie krwi. Z kolei wibracje bardzo dobrze nas relaksują. Sprzęt przez pewien czas utrzymuje taką samą temperaturę wody. Masażer ma zasilanie sieciowe.

Dodatkowo dzięki dobrze wyprofilowanemu uchwytowi możemy łatwo przenosić produkt z miejsca na miejsce. Warto również wspomnieć, że jest to lekki sprzęt, więc umieszczenie go w dowolnym miejscu nie jest problemem. Użytkownikom podoba się stosunkowo duża moc produktu, dzięki której urządzenie przez długi czas podtrzymuje temperaturę wody. Internauci zauważyli, że masażer bardzo łatwo się obsługuje, a my szybko możemy się z jego pomocą zrelaksować.

 

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (4 votes, average: 4.75 out of 5)
Loading...
DMCA.com Protection Status