fbpx

Najlepszy masażer do nóg Bosch

Ostatnio aktualizowane: 18.07.19

 

Jaki masażer do nóg Bosch wybrać?

 

Po całym dniu spędzonym w pracy należy nam się chwila relaksu i odpoczynku. Tym bardziej, jeśli swoją pracę wykonujemy na stojąco, a wieczorem odczuwamy dokuczliwy ból w stopach. Z pomocą przychodzi wówczas funkcjonalny masażer, dzięki któremu możemy poczuć się jak w salonie SPA. Rynek oferuje bogaty wybór tego typu urządzeń, wyposażonych w najróżniejsze funkcje. W niniejszym artykule podpowiemy, co jest istotne podczas zakupów. Na końcu zestawiliśmy również najlepsze masażery do nóg Bosch, które cieszą się uznaniem konsumentów.

Bosch to niemiecki producent między innymi artykułów gospodarstwa domowego i części samochodowych. W ofercie marki znajdziemy także sprzęty do masażu, w których zastosowano nowoczesne technologie i funkcjonalne rozwiązania. Bosch to ceniona marka mająca swoich zwolenników na całym świecie.

W sprzedaży dostępnych jest kilka rodzajów masażerów do nóg, dlatego przed zakupem warto się zastanowić, który będzie dla nas odpowiedni. Wyróżnia się modele wodne, drewniane, do masowania na sucho i z podczerwienią.

Pierwszy typ cieszy się dużą popularnością wśród konsumentów, gdyż możemy jednocześnie masować i moczyć stopy w ciepłej wodzie. Dzięki temu rozluźniamy mięśnie oraz pozbywamy się martwego naskórka. Wersja drewniana to najprostszy typ masażera, składający się z wałków z wypustkami, które samodzielnie należy wprawić w ruch stopami. Urządzenia działające na sucho są zasilane energią elektryczną i mają końcówki, które wibrują i masują stopy. Z kolei masażery z podczerwienią wyposażone są w lampę, która ogrzewa nasze mięśnie i łagodzi ból.

Istotne są również dodatki, dzięki którym wybrany masażer jest bardziej funkcjonalny. Bardzo praktycznym rozwiązaniem jest nakładka pumeksowa, dzięki której możemy pozbyć się martwego naskórka i poprawić wygląd naszych stóp. Najlepszy masażer wodny do nóg Bosch w 2019 roku wyposażony jest także w funkcję regulacji i podtrzymywania temperatury wody czy kilka programów masażu, na przykład bąbelkowy, wibracyjny czy relaksacyjny.

Zdecydujmy się na model, który jest łatwy w obsłudze. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu czytelnego i nieskomplikowanego panelu sterowania. Naszą uwagę powinny przykuć także gabaryty przyrządu – zbyt duży i nieporęczny masażer może sprawiać kłopoty podczas przechowywania i przenoszenia.

 

 

Masażery do nóg Bosch – Ranking

 

 

Bosch PMF3000 

 

Wysokiej klasy wodny masażer do nóg Bosch PMF3000 to nowoczesny przyrząd, który zapewni odpowiednie odprężenie naszym obolałym stopom po całym dniu pracy. Urządzenie oferuje kilka programów pielęgnacji, wśród których znajdziemy zabieg na podczerwień, masaż wibracyjny, a także wykorzystanie rolek masujących.

Masażer wyposażony jest w trzy różne nakładki do pielęgnacji stóp, dzięki którym możemy wykonać profesjonalny pedicure w domowym zaciszu. Są to: szczotka, pumeks oraz nasadka masująca. Dzięki nim możemy pozbyć się zrogowaciałego naskórka, a także poprawić kondycję skóry. Urządzenie oferuje także funkcję podgrzewania wody i podtrzymywania ciepła, dzięki czemu możemy cieszyć się masażem przez dłuższą chwilę.

Godną uwagi funkcją masażera jest strefa podczerwieni. Podczerwone światło wnika i nasze w tkanki i je ogrzewa, redukując tym samym napięcie mięśni oraz łagodząc ból stawów. Urządzenie jest bardzo łatwe w obsłudze – wystarczy wlać wodę do komory, podłączyć sprzęt do prądu oraz wybrać odpowiedni program. Aby pozbyć się wody po skończonym zabiegu należy odkręcić specjalny zawór umieszczony u dołu przyrządu.

Masażer Bosch PMF3000 cieszy się dużą popularnością wśród konsumentów, którzy cenią go za mnogość programów oraz zapewnienie natychmiastowej ulgi zmęczonym stopom. Jak podkreślają w swoich opiniach, urządzenie jest łatwe w obsłudze, funkcjonalne i ma niewielkie gabaryty, dzięki czemu można je łatwo i wygodnie przenosić i przechowywać.

 

 

 

 

Bosch PMF 2232 

 

Masażer Bosch PMF 2232 to solidne urządzenie, które zapewnia odprężenie po ciężkim dniu pracy na stojąco. Sprzęt oferuje liczne funkcje i programy i jest polecany nawet przez najbardziej wymagających użytkowników.

Model ten oferuje masaż bąbelkowy lub wibracyjny. W zależności od potrzeb i preferencji, użytkownik ma możliwość ustawienia siły i ilości bąbelków wytwarzanych przez urządzenie. Produkt wyposażony jest także w trzy obrotowe nasadki, dzięki którym możemy zapewnić stopom dodatkową pielęgnację. Są to: nakładka do usuwania zrogowaciałej skóry, pumeks oraz szczotka. Liczba obrotów wykonywana przez nasadki jest również regulowana.

Sprzęt wyposażony jest w opcję podgrzewania wody, dzięki której możemy cieszyć się przyjemnym hydromasażem przez długie chwile. Obsługa urządzenia jest prosta i intuicyjna – wystarczy wlać wodę do pojemnika i wybrać odpowiedni program. Po skończonym masażu należy odkręcić specjalny zawór, aby pozbyć się wody.

Wymiary urządzenia to 36 cm x 20 cm x 43 cm, a jego waga to 3,22 kg. Tak niewielkie gabaryty sprawiają, że całość jest łatwa w przechowywaniu i przenoszeniu. Konsumenci, którzy zdecydowali się na zakup sprzętu podkreślają także, że ten masażer do nóg Bosch w dobrej cenie bardzo dobrze dba o zmęczone stopy, cicho pracuje i ma liczne przydatne funkcje.

 

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...
DMCA.com Protection Status