Najlepszy zestaw do manicure japońskiego P.Shine

Ostatnio aktualizowane: 10.07.20

 

Jaki zestaw do manicure japońskiego P.Shine wybrać?

 

Wiele kobiet narzeka na niezbyt ładny wygląd swoich paznokci. W wielu wypadkach są one łamliwe, rozdwajają się oraz są bardzo cienkie. Ich kondycja może być zła do tego stopnia, że nie można na nie nakładać lakieru, ani ich przedłużać. Chcesz, aby Twoje paznokcie wyglądały lepiej? Wybierz zestaw do manicure japońskiego. Zawiera on narzędzia i preparaty, aby w krótkim czasie poprawić kondycję paznokci. Na pytanie, jaki zestaw wybrać odpowiemy poniżej.

 

 

Zestawy na naszej liście zostały wykonane przez P. Shine, firmę, która już od pewnego czasu produkuje ciekawe produkty do pielęgnacji paznokci. W jej ofercie znajdziemy różnego rodzaju pilniczki, lakiery, a także produkty do regeneracji paznokci i to właśnie je opisujemy.

Najlepszy zestaw do manicure japońskiego w 2020 roku jest duży. Możemy zaopatrzyć się w każdy produkt oddzielnie, lecz ekonomiczniej jest wybrać komplet. Kupując cały zestaw, nie musisz się martwić o dobieranie poszczególnych elementów, ponieważ wszystko jest w jednym miejscu. W zestawie znajduje się też zazwyczaj ładne pudełko, w którym można umieścić wszystkie elementy.

Ważne jest to, co wchodzi w skład zestawu. Zazwyczaj jest w nim specjalna pasta, która poprawia wygląd paznokci. Z kolei specjalny olejek doda paznokciom ładnego zapachu oraz je odżywi. Dołączone do zestawu polerki oraz pilniczki z pewnością pozwolą nadać paznokciom odpowiedni kształt. Ściereczka pozbędzie się pyłu z paznokci.

Wiele osób potwierdza, że najlepsze zestawy do manicure japońskiego mają wiele dobrych składników. Najważniejszymi spośród nich są witaminy. Pasty z witaminami typu A i B pozwolą szybko zregenerować paznokcie i poprawią ich wygląd w bardzo krótkim czasie. Z kolei keratyna odbudowuje zniszczone i rozdwojone paznokcie.

Znajdujące się w komplecie różne elementy,  zwykle są opisane w załączonej w pudełku instrukcji. Znajdziesz w niej informację który z produktów, w jakiej kolejności i sposób należy użyć.

 

 

Zestawy do manicure japońskiego P. Shine – ranking

 

 

P.Shine Nail Buffer Kit

 

P.Shine Nail Buffer Kit to zestaw do manicure japońskiego P. Shine w dobrej cenie, dzięki któremu Twoje paznokcie będą wyglądały bardzo dobrze. Znajdziesz w nim elementy, które sprawią, że wystarczy kilka zabiegów, aby paznokcie odzyskały dobrą kondycję. Cały zabieg nie zabiera zbyt dużo czasu i można go wykonać bez pomocy kosmetyczki.

W zestawie znajduje się specjalny pilniczek, którym na samym początku należy skrócić oraz zmatowić paznokcie. Potem używamy dołączonej do kompletu szpatułki. Służy ona do nakładania kremu oznaczonego numerem 1. Następnie należy dokładnie wetrzeć krem w paznokcie. Warto pamiętać, że trzeba wcierać go tylko w jedną stronę.

Następnie należy zabezpieczyć paznokcie z pomocą specjalnego pudru. Efekty widać już po pierwszym zabiegu, co doceniło wiele kobiet. Paznokcie nie pękają i nie rozdwajają się, są również bardzo błyszczące. Kobiety uważają również, że zestaw jest duży i nie muszą kupować żadnego dodatkowego elementu do przeprowadzenia kompleksowego zabiegu.

 

 

 

 

P.Shine Regeneracja 

 

P.Shine Regeneracja to jeden z najbardziej rozbudowanych zestawów do manicure japońskiego. Zawiera on wiele elementów, dzięki którym paznokcie po kilku zabiegach wyglądają o wiele lepiej. Każdy z elementów zestawu został wyprodukowany w taki sposób, żeby zabiegi działały skutecznie, a zniszczone paznokcie się odbudowywały.

Dwustronna polerka, której używa się na samym początku, ma specjalnie dobraną ziarnistość. Dlatego nie narusza ona głębszych warstw płytki paznokcia. W zestawie znajdują się jeszcze dwie polerki. Wypolerowanie za pomocą zielonej pasty usuwa resztę nierówności i odżywia płytkę.

Z kolei wcieranie różowej pasty ochrania paznokcie przed utratą wody, a także chronią przed powstawaniem uszkodzeń płytki na skutek uderzenia. Ciekawym elementem jest z pewnością pachnąca oliwka. Dodatkowo natłuszcza ona paznokcie oraz skórki i nadaje im bardzo ładny zapach. Użytkowniczki doceniają wszystkie te elementy i są zadowolone z efektów.

 

 

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status