Najlepszy zestaw do manicure japońskiego mały

Ostatnio aktualizowane: 03.06.20

 

Jaki zestaw do manicure japońskiego mały wybrać?

 

Jeśli zmagasz się z łamliwymi i rozdwajającymi się paznokciami, ratunkiem może okazać się zastosowanie manicure japońskiego. Polega on na wcieraniu specjalnej pasty w płytkę, która ją odżywia i regeneruje. Pasta zawiera liczne składniki, które regenerują, odżywiają i wzmacniają płytkę. Tego typu zabieg można wykonać samodzielnie w domowym zaciszu, jednak niezbędny jest zakup odpowiedniego zestawu. W naszym poradniku podpowiemy Ci, co powinien zawierać oraz na co zwrócić uwagę podczas wyboru.

 

 

Manicure japoński jest idealnym rozwiązaniem dla osób mających wyjątkowo kruche paznokcie. Zestaw składa się z kilku elementów: dwustronnego pilniczka, którym na początku skracamy i matowimy paznokcie, plastikowej szpatułki przeznaczonej do odchylania skórek, zielonej pasty, którą należy energicznie wetrzeć w płytkę przy pomocy polerki, a także pudru pozwalającego zabezpieczyć i wniknąć wszystkim substancjom odżywczym w paznokcie. Są to witaminy A i E, krzemionka z Morza Japońskiego, keratyna oraz pyłek pszczeli. Producenci bardzo często dołączają również irchę, czyli kawałek materiału służący do polerowania.

Osobom, które nie mają doświadczenia w wykonywaniu manicure japońskiego polecamy zakup zestawu, w którym wszystkie balsamy i pasty są ponumerowane zgodnie z kolejnością ich używania. Dzięki temu mamy pewność, że zabieg zostanie wykonany prawidłowo i sobie nie zaszkodzimy. Warto także zakupić produkt zawierający polerki i pilniczki w takich samych kolorach, jak opakowania substancji, do których polerowania są przeznaczone. Najlepszy mały zestaw do manicure japońskiego w 2020 roku powinien mieć również instrukcję z opisem wszystkich elementów i wskazówkami, jak ich używać.

Zweryfikuj, czy produkty wchodzące w skład zestawu są pochodzenia naturalnego. Wówczas wpływ substancji na zniszczoną płytkę paznokcia będzie korzystniejszy. Miejmy na uwadze również trwałość akcesoriów. Najlepsze małe zestawy do manicure japońskiego wystarczają na kilkadziesiąt zabiegów – zazwyczaj około 30. Nie bez znaczenia jest również opakowanie, w którym przechowamy elementy. Wybierzmy takie, które można wygodnie otwierać i zamykać oraz będzie trwałe. W wielu przypadkach pudełeczko jest bardzo kobiece i eleganckie.

 

 

Zestawy do manicure japońskiego małe – Ranking  

 

 

Lily Angel A-2 

 

Jeśli masz łamliwe i rozdwajające się paznokcie o nierównej powierzchni, powinnaś wypróbować manicure japoński. W tym celu z pewnością przyda się polecany przez nas zestaw Lily Angel A-2 zawierający wszystkie niezbędne elementy do wykonania zabiegu w domowym zaciszu.

Zestaw składa się z pasty, pudru, dwóch dwustronnych polerek, 5 drewnianych i 3 dwustronnych pilniczków, polerki, irchy w rolce oraz plastikowej szpatułki. Na początku należy zmatowić płytkę paznokcia dwustronnym pilniczkiem, następnie nanieść pastę i dokładnie ją wetrzeć polerką, a na koniec nanieść i wetrzeć puder.

Polerki w zestawie są dokładnie tego samego koloru, co pojemniczki na puder i pastę. Dzięki temu dokładnie wiemy, jakiej użyć polerki do danej substancji. Cały zabieg wykonuje się w około 30 minut. Po tym czasie uzyskujemy pięknie błyszczące i przede wszystkim odżywione paznokcie. Według konsumentów ten zestaw do manicure japońskiego w dobrej cenie przynosi zadowalające rezultaty i sprawdza się dla całej rodziny.

 

 

 

 

Lily Angel B-2

 

Godnym polecenia produktem jest zestaw do manicure japońskiego Lily Angel B-2. Dzięki niemu nasze paznokcie uzyskają piękny, różowy połysk. Po wykonaniu zabiegu płytka jest wzmocniona, odporna na uszkodzenia i nie łamie się.

W komplecie znajdują się: puder i pasta, dwustronne polerki, pilniki, ircha w rolce i plastikowa szpatułka. Całość bardzo ładnie się prezentuje – polerki mają kształt motylków, a wszystkie elementy występują w różowych i beżowych kolorach. Dzięki temu zestaw jest bardzo kobiecy i idealnie nadaje się na prezent.

Jakość elementów zestawu jest bardzo wysoka, a całość została starannie wykonana. Pasta i puder zawierają wyłącznie naturalne składniki, w tym krzemionkę z Morza Japońskiego, keratynę, wosk pszczeli oraz witaminy A i E. Użytkownicy potwierdzają, że wykonanie zabiegu przy użyciu produktu Lily Angel B-2 jest bardzo proste. Konsumenci są zadowoleni z rezultatów, tzn. mocnych i odżywionych paznokci.

 

 

 

 

P.Shine Pocket

 

P.Shine Pocket to zestaw do manicure japońskiego, dzięki któremu możemy wykonać zabieg upiększenia paznokci we własnym domu. Komplet zawiera wszystkie niezbędne elementy do przeprowadzenia kuracji.

W zestawie znajdziemy pastę P.Shine o pojemności 5 g, która zawiera substancje odżywcze i wzmacniające paznokcie, takie jak krzemionka z Morza Japońskiego, keratyna, witaminy A i E oraz pyłek pszczeli. Dodatkowo znajdziemy tutaj puder, polerkę ze skóry jelonka, dwustronny pilniczek oraz plastikową szpatułkę ułatwiające wykonanie zabiegu.

Zestaw P.Shine Pocket jest bardzo łatwy w użyciu, dlatego bez problemu wykonamy manicure samodzielnie bez konieczności wizyty w salonie kosmetycznym. Na początku należy zmatowić płytkę pilniczkiem, następnie wetrzeć w nią pastę i na końcu pokryć paznokcie pudrem. W rezultacie nasze paznokcie pięknie się błyszczą przez 5 kolejnych dni. Osoby, które zakupiły zestaw P.Shine Pocket zwracają uwagę na jego ładne opakowanie oraz łatwość użycia.

 

 

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status