ᐅ Dobre pędzelki do zdobienia paznokci hybrydowych - rankingi i opinie 

Najlepszy pędzelek do zdobienia paznokci hybrydowych

Ostatnio aktualizowane: 19.11.19

 

Jaki pędzelek do zdobienia paznokci hybrydowych kupić?

 

Pędzelki do zdobienia paznokci służą do nadawania indywidualnego charakteru naszemu manicure. Dzięki nim możemy wyczarować manicure hybrydowy z dowolnymi wzorkami. Jest on nieco trwalszy niż ten wykonywany zwykłym lakierem, więc i akcesoria do niego nieco różnią się od pozostałych, służących do rysowania ozdób.

Aby wybrać odpowiednie pędzelki trzeba wiedzieć, które z ich cech są naprawdę ważne i świadczą o funkcjonalności. Mamy nadzieję, że nasz poradnik zakupowy nieco rozjaśni Ci sytuację.

Według profesjonalnych manikiurzystek najlepsze pędzelki do zdobienia paznokci hybrydowych są wykonane z materiałów, które pozwalają korzystać z nich długo oraz możliwie łatwo utrzymać je w czystości. Higiena jest szczególnie ważna w przypadku przyrządów kosmetycznych, dlatego też pędzelki powinny dobrze znosić mycie. Poza tym dobierajmy modele o odpowiedniej grubości. Chodzi tu o precyzję wykonywanych wzorków – pędzelki dość szerokie i z mniej gęstym włosiem będą wykonywać nieco mniej precyzyjne wzorki. Najbardziej delikatne, ażurowe wzorki wykonamy modelami o bardzo krótkim i sztywnym włosiu, które są wygięte pod kątem około 60 st. Właśnie taki typ wygięcia jest najlepszy, jeśli chodzi o wykonywanie profesjonalnych wzorków.

Pędzelki z włosiem przypominającym wachlarz są odpowiednie do rozprowadzania po płytce paznokcia takich ozdób, jak np. brokat. Jeśli nie jesteś profesjonalistą i trudno Ci ocenić, który produkt będzie odpowiedni do wykonywania poszczególnych wzorków, sugeruj się numeracją. Najbardziej miękkie akcesoria są oznaczone liczbą 0000. Najgrubsze włosie mają pędzle z cyfrą 8, choć zapewne profesjonaliści mogą pochwalić się pędzelkami o większej gęstości włosia.

Najlepszy pędzelek do zdobienia paznokci hybrydowych w 2019 roku jest na tyle wytrzymały, że dobrze znosi wcześniej wspomniane czyszczenie oraz częste użytkowanie. Włosie może być naturalne lub syntetyczne. Typ naturalny  jest bardzo dobry dla naszej płytki paznokcia, jednak najbardziej liczy się jakość wykonania pędzla. Zdarza się niestety, że nawet te najzdrowsze dla naszej płytki paznokcia włosia są tak słabo zamocowane w rączce, że pojedyncze włoski wypadają nawet w trakcie wykonywania wzorków. Warto więc przy zakupie sprawdzić, na ile solidny jest wybrany przez nas model, aby potem uniknąć rozczarowań. Do najsłabszych materiałów naturalnych należy włosie wiewiórcze, najmocniejsze natomiast jest włosie sobola i łasicy.

 

 

Pędzelki do zdobienia paznokci hybrydowych – ranking

 

 

Semilac Nail Art 00-2 

 

Semilac Nail Art 00 – 2 to pędzelek do zdobienia paznokci hybrydowych w dobrej cenie przeznaczony do zdobień i szkicu. Jest on wykonany z naturalnego włosia, dzięki czemu pracuje się nim bez większych problemów.

Średnia długość pędzelka (7 mm) pozwala na wykonywanie profesjonalnych, precyzyjnych wzorów, np. rysowania koronki czy pisania małych literek. Pędzelkiem można również stawiać kreski różnej grubości, w zależności od siły nacisku. Produkt jest solidnie wykonany. Włosie nie wysuwa się nawet podczas czyszczenia.

Kupującym bardzo przypadł do gustu ten model ze względu na możliwość jego używaniu z różnymi lakierami Akcesorium jest wytrzymałe i jeśli będziemy je czyścić delikatnymi preparatami, z pewnością posłuży nawet kilka lat. Malowane nim wzorki są precyzyjne – możemy wykonywać rysunki pełne detali. Daje to bardzo duże pole do popisu osobom o dobrze rozwiniętych zdolnościach manualnych.

 

 

 

 

Elisium 05 

 

Osoby, które potrzebują pędzelka do precyzyjnych zdobień powinny zastanowić się nad zakupem Elisium 05. Z pomocą akcesorium można nawet przygotowywać na paznokciach rysunki, jak również wykonywać kreski w manicure francuskim.

Pędzelkiem można pracować z lakierami zwykłymi oraz hybrydowymi. Wysoka jakość włosia oraz jego solidne osadzenie w rączce pędzla, pozwala na częstą pracę i czyszczenie bez ryzyka uszkodzeń i wypadania pojedynczych włosków. Płaskie położenie włosia pozwala na stawianie nieco grubszych kresek oraz wykonywanie nieco większych rysunków na długich paznokciach. Atrakcyjny design sprawia, że akcesorium bardzo ładnie prezentuje się w kosmetyczce lub przyborniku profesjonalistki.

Pędzelek dzięki nakładce jest przechowywany w higienicznych warunkach. Jest on wygodny, leży w dłoni tak, jak długopis. Dzięki temu można pracować nim długo bez zmęczenia dłoni. Zdaniem osób, które używają pędzelka, najlepiej myć go delikatnym szamponem dla dzieci lub szarym mydłem, wówczas na długo zachowa swój kształt oraz miękkość.

 

 

 

 

Ibd 60862 

 

Jeśli poszukujesz pędzla do nakładania żelu, powinieneś zainteresować się wyrobem marki IBD 60862. To produkt z końcówką z syntetycznego włosia, który jest wytrzymały i solidnie wykonany.

Kwadratowe zakończenie pędzelka pozwala na równomierne rozprowadzanie żelu po płytce paznokcia. Model dobrze leży w dłoni, dzięki czemu praca z nim jest bardzo wygodna. Duża gęstość włosia zapobiega odkształcaniu się końcówki pod wpływem pracy z żelem. Produkt jest bardzo dobrej jakości, przez co jest częstym wyborem profesjonalistów.

Osoby wykonujące przedłużanie płytki paznokcia tym produktem chętnie polecają go innym. To świadczy o solidności oraz łatwej eksploatacji pędzla. Czyszcząc go za pomocą specjalnie przeznaczonych do tego preparatów lub delikatnych środków myjących bez SLS zostanie z nami na długo. Dobrą opinią cieszy się również drewniana rączka, która dobrze leży w dłoni i nie wyślizguje się z niej.

 

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...
DMCA.com Protection Status