Najlepszy lakier żelowy do paznokci

Ostatnio aktualizowane: 24.09.20

 

Jaki lakier żelowy do paznokci wybrać?

 

Każda kobieta stara się zadbać o piękny wygląd dłoni i paznokci. Dlatego  produkty do ich pielęgnacji cieszą się dużą popularnością, a producenci starają się wprowadzać na rynek innowacyjne kosmetyki, które poprawiają kondycję i wygląd zarówno dłoni, jak i paznokci. Perfekcyjny manicure można wykonać w salonach stylizacji paznokci. Tam przychodzą z pomocą profesjonalistki znające najnowsze trendy i posiadające w swych gabinetach odpowiednie wyposażenie.  

 

 

Obecnie najpopularniejszym zabiegiem  jest przedłużanie paznokci. Wśród kilku metod znajduje się manicure żelowy, czyli modelowanie paznokci metodą światłoutwardzalną. Paznokcie można przedłużyć lub tylko pogrubić i nadać im odpowiedni kształt. Żel utwardzany jest pod lampą LED lub UV. Paznokcie żelowe mają bardzo delikatny i naturalny wygląd. Dlatego ta metoda cieszy się popularnością wśród pań, pomimo że  paznokcie żelowe są mniej trwałe od np. akrylowych. Zabieg ten jest prosty i w miarę szybki, a jego cena nie jest wygórowana.

Jeżeli jednak z jakichś względów nie chcecie korzystać z pomocy stylistki, możecie samodzielnie wykonać manicure żelowy z pomocą odpowiednich lakierów. Najlepsze lakiery żelowe do paznokci idealnie przylegają do płytki paznokcia tworząc na niej gładką, błyszczącą powierzchnię. Taki manicure jest trwały, a jego wygląd nie odbiega od wykonanego profesjonalnie. Lakier żelowy, inaczej niż żel budujący, nie wymaga utwardzania lampą, ponieważ szybko zastyga pod wpływem powietrza.

Poniżej prezentujemy kilka produktów, które pomogą Wam w zaciszu domowym uzyskać efekt profesjonalnie stylizowanych paznokci. Być może znajdziecie wśród nich najlepszy lakier żelowy do paznokci w 2020 roku.

 

 

Lakiery żelowe do paznokci – ranking

 

 

IBD Builder Gel 

 

IBD Builder Gel to wysokiej jakości żel budujący do stylizacji paznokci – produkt renomowanej amerykańskiej firmy IBD. Żel posiada właściwości samopoziomujące. Charakteryzuje się doskonałą przyczepnością do płytki paznokcia. Jest elastyczny i łatwy do opiłowania. Z pomocą żelu IBD można przedłużać paznokcie na formie, stosować z tipsami lub rozprowadzać go bezpośrednio na płytce paznokcia. Manicure wykonany tym żelem długo zachowuje połysk i nie żółknie. Builder Gel posiada różowy kolor, dobrze kamufluje przebarwienia i tworzy bardzo mocne, trwałe, naturalnie wyglądające paznokcie.

Przy odpowiedniej aplikacji nie jest konieczne stosowanie żelu nawierzchniowego. Skraca to czas wykonania stylizacji paznokci. Czas utwardzania żelu lampą UV wynosi 3 minuty, natomiast utwardzanie lampą LED – 1 minutę. IBD Builder Gel nie niszczy powierzchni paznokci, jest bezwonny, nie zawiera toluenu i formaldehydu. Dostępny jest w opakowaniach o pojemności 56 g.

W opinii klientek, które stosują IBD Builder Gel, zarówno indywidualnie, jak i w salonach stylizacji paznokci, jest to produkt wysokiej jakości. Podkreślają one, że dostosowuje się on do kształtu paznokci tworząc równomierną powłokę. Jest trwały – nie odpryskuje i nie oddziela się od paznokcia.

 

 

 

 

Seche Top Coat Vite 

 

Szybkoschnący żelowy lakier nawierzchniowy Seche Top Coat Vite to najpopularniejszy produkt firmy Seche specjalizującej się w produkcji kosmetyków do pielęgnacji paznokci, dłoni i stóp.  Ten lakier ochronny naniesiony na warstwę wilgotnego lakieru w dowolnym kolorze, błyskawicznie przenika przez jego warstwy, wysusza go i tworzy gładką, błyszczącą powłokę. Jest ona odporna na odpryskiwanie i uszkodzenia, a także na żółknięcie. Lakier ten wysycha w ciągu kilku minut. Jest to zaleta podczas wykonywania manicure, ale nie należy długo pozostawiać odkręconej buteleczki, ponieważ jego zawartość gęstnieje pod wpływem powietrza.

Zbyt gęsty lakier można rozcieńczyć uniwersalnym preparatem Seche Restore. Przywraca on właściwą gęstość lakierom podkładowym, kolorowym, ochronnym i odżywkom. Podczas aplikacji lakier ma dość intensywny zapach, który jednak ulatnia się po wyschnięciu. Lakieru Seche Top Coat Vite nie można aplikować na wyschnięty lakier kolorowy. Produkt sprzedawany jest w szklanych flakonikach o pojemności 14 ml wraz z elastycznym, miękkim pędzelkiem.

Użytkowniczki lakieru żelowego do paznokci  Seche Top Coat Vite mają o nim bardzo pozytywne opinie. Uważają, że dzięki niemu ich manicure prezentuje się, jak paznokcie hybrydowe wykonane przez profesjonalną stylistkę.

 

 

 

 

Sally Hansen Miracle Gel Top Coat 

              

Sally Hansen to najpopularniejsza marka kosmetyków do pielęgnacji paznokci w USA i wielu krajach na całym świecie. Produkty Sally Hansen wyróżniają się wysoką jakością, a przy tym przystępnymi cenami. Sally Hansen Miracle Gel Top Coat 2 x Volume to lakier nawierzchniowy pozwalający uzyskać efekt manicure żelowego bez konieczności użycia specjalistycznego sprzętu (naświetlania lampą UV).

Warstwę lakieru Miracle Gel Top Coat nakłada się na paznokcie pomalowane podwójną warstwą kolorowego  lakieru. Nadaje on połysk i chroni barwę przed wyblaknięciem. Lakier ma postać gęstego żelu i dzięki temu bardzo szybko zastyga, więc w niedługim czasie nabiera odporności na uszkodzenie. Jest on bardzo trwały – zachowuje połysk nawet do dwóch tygodni. Aplikuje się go wygodnie, za pomocą długiego i szerokiego pędzelka. Usunięcie lakieru nie stanowi problemu, gdyż usuwa się go zwykłym zmywaczem do paznokci.

Produkt dostępny jest w buteleczkach o pojemności 14,7 ml wyposażonymi w pędzelek. Klientki, które używają  Sally Hansen Miracle Gel Top Coat 2 x Volume, są zadowolone, że dzięki temu produktowi, mogą samodzielnie wykonać manicure porównywalny z wykonanym przez stylistkę.  Uważają też, że jest to żelowy lakier do paznokci w dobrej cenie.

 

 

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status