Najlepsze cążki do skórek ze stali chirurgicznej

Ostatnio aktualizowane: 10.07.20

 

Jakie cążki do skórek ze stali chirurgicznej wybrać?

 

Dbanie o nienaganny wygląd naszych dłoni jest bardzo ważne, gdyż świadczy to o naszej higienie. Dlatego będąc w miejscach publicznych, powinniśmy mieć zawsze czyste i ładnie przycięte paznokcie. Innym ważnym elementem jest również brak skórek, które ulokowane są w okolicy płytki. Aby się ich pozbyć, powinniśmy zakupić najlepsze cążki do skórek ze stali chirurgicznej, które zapewnią nam precyzyjne działanie. Wiemy, że wybór dobrej jakości modelu nie jest prosty, dlatego przygotowaliśmy ten oto poradnik. Dowiesz się z niego, na co zwrócić uwagę oraz jak powinny wyglądać odpowiednie narzędzia do pielęgnacji dłoni. Co więcej, na końcu artykułu znajdziesz specjalne zestawienie. Opisaliśmy w nim 3 sprzęty, których kupno warto rozważyć .

 

 

Wiele osób wybiera produkty ze stali chirurgicznej, gdyż gwarantują one komfortową pracę. Do zalet tego modelu należy zaliczyć łatwość w ostrzeniu, dezynfekcji i sterylizacji. Czynniki te nie tylko zapewniają prostą obsługę, ale i bezpieczeństwo podczas użytkowania. Wiedz, że w czasie dnia dotykamy wielu przedmiotów naszymi dłońmi i niektóre bakterie pozostają na naszych paznokciach przez długi czas. Mogą być one przenoszone na takich sprzętach, jak obcinacz do paznokci czy właśnie cążki, dlatego przed każdym użyciem należy je przemyć spirytusem.

Jeśli planujesz zakupić najlepsze cążki do skórek ze stali chirurgicznej w 2020 roku, to radzimy Ci zwrócić uwagę na ostrze, jakie się znajduje w danym modelu. Element ten jest najbardziej kluczowy w całej konstrukcji, gdyż pozwala na precyzyjną pracę. Tępe produkty zamiast wycinać skórki, wyrywają je i ciągną, co jest źródłem dużego bólu. Dobrej jakości cążki mają ostrza o rozmiarze 4 mm. Dzięki takim produktom precyzyjnie usuniesz nawet niewielkie skórki. Większe modele może oferują szybszą pracę, ale są mniej dokładne.

Koniecznie dopasuj wielkość cążek do swoich potrzeb. Jeśli ramiona modelu będą za krótkie, to w czasie pracy będą wbijać Ci się w dłonie. Zaś zbyt duże modele są niewygodne i mało precyzyjne. Pamiętaj, że to ramiona narzędzia nakładają nacisk na ostrze i tym samym wpływają na wydajność.

 

 

Cążki do skórek ze stali chirurgicznej – ranking

 

 

Sally Hansen FY13

 

Decydując się na zakup dobrej jakości produktu, warto zastanowić się nad wyborem modelu ze stali chirurgicznej. Takim właśnie sprzętem jest Sally Hansen FY13. Prezentowane narzędzie przeznaczone jest do delikatnych skórek o niewielkiej długości.

Największym atutem tych cążek do skórek ze stali chirurgicznej w dobrej cenie jest stabilny i ergonomiczny uchwyt, który gwarantuje precyzję ruchu. Element ten dopasowany jest do dłoni przeciętnego dorosłego człowieka. Małe ostrza choć powodują wolniejszą pracę, zwiększają dokładność czynności. Pozwala to na zminimalizowanie ryzyka zacięcia się. Użycie stali chirurgicznej powoduje, że cążki będą zdatne do użytkowania przez długi czas. Warto dodać, że materiał ten jest odporny na rdzę i wszystkie typy korozji. Bez obaw możemy odkazić powierzchnie ostrzy, a następnie ją wysterylizować. Pozwala to na zniwelowanie ryzyka zakażenia bakteryjnego.

Opinie konsumentów o prezentowanym sprzęcie są bardzo pochlebne. Wiele osób doceniło precyzyjną konstrukcję. Narzędzie jest odpowiednie do domowego dbania o elegancki wygląd naszych dłoni.

 

 

 

 

Hairplay CS 04-10

 

Jeśli szukasz eleganckich cążek do usuwania skórek, które cechują się precyzyjnym cięciem, polecamy model Hairplay CS 04-10. Narzędzie to zostało wykonane z wysokiej jakości stali chirurgicznej, co gwarantuje bardzo precyzyjną pracę. Co więcej, materiał ten jest odporny na działania wszystkich typów korozji oraz przypadkowych uszkodzeń mechanicznych, dzięki temu urządzenie posłuży Ci przez długi czas. Warto dodać, że model przystosowany jest do codziennego odkażania i sterylizowania. Jest to niezbędne, gdyż na powierzchni noży zbierają się liczne bakterie, które mogą wywołać infekcję.

Dużym atutem jest to, że cążki zostały dokładnie sprasowane zanim trafiły do sprzedaży. Dzięki temu wszystkie elementy są ze sobą trwale połączone. Zdecydowanie zmniejsza to ryzyko awarii. Sprężyna znajdująca się między ramionami została dobrze zamocowana, co pozwala na swobodną pracę. Nie musisz się zatem obawiać powstawania oporu, który zagrozi precyzyjnemu cięciu.

Opinie konsumentów o prezentowanym modelu są bardzo pochlebne. Wiele osób doceniło precyzyjne ostrza, które gwarantują bezpieczną pracę. Niewielkie rozmiary sprzętu sprawiają, że praca jest wolniejsza, ale bardziej dokładna.

 

 

 

 

Solingen C-796Z

 

Model Solingen C-796Z to wysokiej jakości cążki do usuwania skórek wokół płytki paznokcia. Narzędzie dedykowane jest do domowego użytkowania, aby zapewnić Ci elegancki wygląd dłoni. Prezentowany sprzęt został wykonany ze stali chirurgicznej, co jest gwarantem precyzyjnego cięcia. Materiał cechuje się dużą odpornością na rdzę oraz wszystkie typy korozji. Pozwala to na codzienną głęboką dezynfekcję oraz sterylizację ostrzy. Jest to niezbędne, jeśli chcesz właściwie zadbać o przyrząd, bowiem to na powierzchni cążek zbiera się najwięcej bakterii, które mogą powodować infekcje.

Konstrukcja została dokładnie sprasowana przy użyciu wysokiej temperatury. Dzięki temu wszystkie elementy są ze sobą nierozerwalnie połączone. Dotyczy to również sprężyny, na którą wpływ ma ruch rączek. Element ten stabilnie przylega do całej aparatury, co minimalizuje ryzyko powstania niechcianego oporu.

Opinie konsumentów o zaprezentowanym modelu są bardzo pochlebne. Wiele osób doceniło trwałą konstrukcję i dużą precyzję cięcia. Dzięki temu możliwie jest usunięcie nawet niewielkiej wielkości skórek, które szpecą dłonie.

 

 

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status