Najlepsze cążki do skórek profesjonalne

Ostatnio aktualizowane: 14.08.20

 

Jakie cążki do skórek profesjonalne wybrać?

 

Wielu ludzi uważa, że zadbanego człowieka można poznać po tym, jak wyglądają jego dłonie. Dlatego powinniśmy zadbać nie tylko o równo przycięte paznokcie, ale również pozbycie się skórek występujących wokół płytki. Gdy jest ich dużo, wyglądają one bardzo nieestetycznie, dlatego należy je usuwać przy pomocy specjalnych cążek. Zdajemy sobie sprawę, że wybór takiego narzędzia nie jest zbyt prosty, dlatego przygotowaliśmy ten oto poradnik. Dowiesz się z niego, jak wybrać najlepsze profesjonalne cążki do skórek.

Jeśli zależy Ci na zakupie możliwie najlepszego modelu, to powinieneś zwrócić szczególna uwagę na ostrze. Element ten jest kluczowy, gdyż gwarantuje precyzyjną pracę. Jeśli będziesz w posiadaniu produktu o wątpliwej jakości, usuwanie skórek będzie polegało na szarpaniu i ciągnięciu ich, co jest bardzo bolesne. Jeśli interesują Cię najlepsze profesjonalne cążki do skórek w 2020 roku, to polecamy wybór standardowego modelu o rozmiarze ostrza 4 mm. Choć obsługa takim modelem może być czasochłonna, to jest znacznie bardziej precyzyjna i bezpieczna.

Kolejną rzeczą, na jaką musisz zwrócić uwagę jest materiał, z jakiego wykonano interesujące Cię narzędzie. W tym poradniku chcielibyśmy polecić Ci zakup sprzętów, które wykonano ze stali chirurgicznej. Alternatywą dla takich modeli jest stal nierdzewna. Oba produkty bardzo prosto jest naostrzyć, co wpływa na komfort i precyzję pracy. Co więcej, łatwo jest również je sterylizować i dezynfekować, więc gwarantują one bezpieczną pracę.

Ostatnim ważnym kryterium jest długość ramion, od których zależy komfort pracy. Elementy te powinny dobrze leżeć w dłoni, gdyż zapewnia to precyzyjne cięcie. Zbyt krótkie modele będą nam się wbijać w rękę, zaś za długie będą niewygodne w użytkowaniu. To właśnie ramiona nakładają nacisk na ostrze, zatem wielkość tego elementu jest ściśle związana z wydajnością. Ważnym elementem konstrukcji jest również sprężyna. Powinna ona działać miękko i sprawnie, w przeciwnym razie obsługa cążek zmusi nas do użycia dużej siły.

 

 

Cążki do skórek profesjonalne – ranking

 

 

Solingen 10 cm 

 

Jeśli chcesz zadbać o elegancki wygląd paznokci i okolic ich płytki, polecamy zakup modelu Solingen 10 cm. Są to dobrej jakości cążki, które spotkać możesz w profesjonalnych salonach kosmetycznych.

Największym atutem modelu jest ich trwała konstrukcja. Jest to spowodowane wykonaniem ze stali nierdzewnej. Pozwala to na precyzyjne usuwanie nawet niewielkich skórek, bez konieczności ich ciągnięcia czy wyrywania. Zatem cała czynność odbywa się bezboleśnie. Użycie takiego materiału spowodowane jest tym, że nie jest on podatny na rdzewienie czy korozję, co gwarantuje bezpieczne użytkowanie. Jednocześnie pamiętaj, by przed każdym użyciem oczyścić ostrze spirytusem, aby unicestwić ewentualne zarazki.

Długość cążek to 10 cm, zatem powinny one pasować do dłoni dorosłego człowieka. Taka wielkość zapewnia nieco wolniejszą, ale przez to dokładną pracę. Pozwala to na zminimalizowanie ryzyka skaleczenia się. Całe urządzenie zostało dobrze sprasowane, tak by między poszczególnymi elementami nie było miejsca luzu. Nie musisz się zatem obawiać awarii lub niechcianego, dodatkowego obciążenia.

Opinie konsumentów o prezentowanym produkcie są bardzo pochlebne. Wiele osób doceniło precyzyjną pracę narzędzia, która pozwoli Ci na utrzymanie dłoni w eleganckim stanie.

 

 

 

 

NGHIANIPPERS CORP. NGHIA- D-05

 

Model NGHIANIPPERS CORP. NGHIA- D-05 to profesjonalne cążki do skórek, którymi posługują się kosmetyczki w gabinetach odnowy. Największą zaletą tego sprzętu jest jego wykonanie ze stali nierdzewnej. Materiał ten gwarantuje łatwość w ostrzeniu, co ułatwia precyzyjną i bezbolesną pracę. Co więcej, narzędzie jest przystosowane do odgrzania i sterylizowania w celu usuwania bakterii. Równocześnie zapobiega powstawaniu korozji i rdzy. Model odporny jest na działanie rozcieńczonych kwasów i roztworów alkalicznych.

Całe wykonanie cążek jest bardzo precyzyjne. Zanim urządzenie trafiło na sklepowe półki zostało dokładnie sprasowane. Sprawia to, że wszystkie elementy trwale do siebie przylegają, co minimalizuje niebezpieczeństwo awarii. Ponadto wykonanie tego sprzętu cechuje się dużą zawartością chromu, co gwarantuje długotrwały, elegancki efekt.

Opinie konsumentów o prezentowanym sprzęcie są bardzo pochlebne. Wiele osób doceniło bardzo ładny wygląd oraz precyzję cięcia. Pozwoli Ci to na usunięcie wszystkich skórek, nawet tych dość krótkich. Ponadto produkt jest bardzo odporny na działanie wszystkich typów korozji, dlatego nadaje się do salonów kosmetycznych.

 

 

 

 

Kiepe Cut. Nipper Cobalt S-Cut

 

Jeśli poszukujesz eleganckich cążek, które pomogą Ci usunąć wszystkie skórki wokół płytki paznokcia, to polecamy zakup Kiepe Cut. Nipper Cobalt S-Cut. Jest to bardzo precyzyjny produkt, którego użytkowanie jest w pełni bezpieczne. Sprzęt wykonano ze stali nierdzewnej, dzięki czemu praca jest bezbolesna. Ostre noże szybko obcinają skórki, bez konieczności ich rwania czy ciągnięcia. Narzędzie cechuje się dużą odpornością na działania korozji czy rdzewienie.

Te dobrej jakości profesjonalne cążki do skórek w dobrej cenie zostały dokładnie sprasowane. Sprawia to, że wszystkie elementy dokładnie do siebie przywierają. Nie powoduje to niechcianego oporu. Długość ramion to 12 cm, dzięki czemu możliwa jest dokładna i precyzyjna praca. Poza tym model dobrze leży w dłoni, nie wbijając się w skórę.

Opinie konsumentów o prezentowanym sprzęcie są bardzo pochlebne. Wiele osób zdecydowało się na zakup cążek, gdyż pozwalają na utrzymanie eleganckiego wyglądu dłoni. Zaś możliwość precyzyjnej pracy minimalizuje ryzyko skaleczenia się.

 

 

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status