Najlepsza lampa uv Semilac

Ostatnio aktualizowane: 23.11.20

 

W ostatnim czasie lakiery hybrydowe stały się bardzo popularne, dlatego też ilość dostępnych na rynku lamp UV/LED jest ogromna. Postanowiliśmy więc bliżej przyjrzeć się dostępnym na rynku urządzeniom i spośród nich wybraliśmy najlepsze modele oferowane przez markę Semilac. Zdecydowaliśmy się pokazać produkty tego producenta, bo są one polecane przez wielu Internautów. Na pierwszym miejscu w rankingu znalazła się lampa UV Semilac 4 B 36W. Jest to sprzęt o dużej mocy, co stanowi gwarancję efektywności. Produkt ma zdejmowane dno, dzięki czemu czyszczenie lampy jest wygodne. Model jest łatwy w obsłudze i ładnie się prezentuje. Dodatkowo można go kupić w atrakcyjnej cenie. To wszystko sprawia, że konsumenci chętnie wybierają ten sprzęt. Na drugim miejscu w naszym zestawieniu uplasowała się lampa UV Semilac LED 24W. Ma ona czujnik, który automatycznie włącza sprzęt, kiedy umieścimy dłoń w tunelu. Dzięki temu można szybciej wykonać manicure.

 

 

Tabela porównawcza

 

Zalety
Wady
Podsumowanie
Oferty

 

 

 Jaką lampę UV Semilac wybrać ?

 

Lampy UV są niezbędnym urządzeniem do wykonania manicure hybrydowego czy żelowego. Takie lakiery są utwardzane na płytce paznokcia. Malowanie hybrydowe przez ostatnich kilka lat zyskało uznanie wielu kobiet. Coraz częściej decydujemy się na samodzielnie wykonanie hybrydy, do czego potrzebujemy jednak lampy. Wiemy, że wybór nie jest łatwy, dlatego zestawiliśmy ze sobą 3 najlepsze lampy UV Semilac, aby ułatwić Tobie wybór tej najlepszej.

Semilac jest dziełem młodych i kreatywnych ludzi. Firma powstała w Polsce i szybko podbiła lokalny i europejski rynek. Założyciele i pracownicy firmy obserwują innych ludzi, czerpiąc z tego inspiracje. Firma zdobyła uznanie jako dobra marka 2016 roku, a także certyfikat od Polskiej Izby Handlu Zagranicznego. Mogą pochwalić się bardzo szeroką gamą produktów, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie.

Wybierając lampę UV musimy zwrócić szczególną uwagę na jej moc. Najsłabsze modele posiadają 9 W. Taki sprzęt nie jest jednak polecany ze względu na słabe utwardzanie żelu i hybryd. Dużą popularnością cieszą się 4 razy mocniejsze lampy tunelowe o mocy 36 W. Wyposażone są one w 4 żarówki o mocy 9 W, a więc lepiej i szybciej utwardzają lakier.

Musimy także pamiętać o zaopatrzeniu się w dodatkowe żarówki, gdyż zwykle psują się one od pół do roku czasu po ich zakupie. Warto też dowiedzieć się, czy działają one na prąd stały czy zmienny. Jeśli kupisz zły komplet wymiennych żarówek, lampa nie zadziała.

Koniecznie sprawdź, czy przy lampie tunelowej można wyjąć podkładkę. Ułatwi to czyszczenie sprzętu, a także wykonanie pedicure. Jeżeli mamy już wprawę w tej dziedzinie, dobrym pomysłem jest zaopatrzenie się w lampę przelotową.

Zwróć uwagę na funkcje, które posiada lampa. Niektóre z nich mogą okazać się bardzo przydatne. Na przykład ustawienie czasu świecenia lub wentylator, który przyspiesza utwardzanie lakieru.

 

 

Lampy UV Semilac – Ranking

 

 

Semilac 4 B 36 W

 

Produkt warty uwagi to Semilac UV 36W. Jest to najlepsza lampa Semilac w 2020 roku. Wszystko za sprawą 4 żarówek o mocy 9 W, które razem dają jej moc aż 36 W. Wystarczy to do utwardzenia hybryd i większości rodzajów żeli oraz akryli. Wymiary produktu to: 24 cm x 21 cm x 10 cm. Dodatkowo, wyposażona jest w automatyczny wyłącznik po 2 minutach. Dzięki odblaskowi umieszczonemu wewnątrz tunelu, światło rozprowadza się równomiernie. Produkt ma estetyczny, biały kolor. Długość fali jego światła wynosi 370 nm.

Urządzenie jest bardzo łatwe w obsłudze, dlatego będzie dobrym wyborem dla początkujących pasjonatów manicure. Dzięki wysuniętej części urządzenia bardzo łatwe okaże się utwardzenie żeli lub hybryd także na stopach. Lampa poradzi sobie również z bardzo intensywnymi kolorami.

Model ten ma aż trzy tryby pracy. Możemy ustawić go na tradycyjne 2 minuty, 180 sekund lub na pracę ciągłą. Lampa Semilac UV 36W jest uważana przez użytkowników za jedną z najsolidniejszych urządzeń tego typu dostępnych na rynku.

Model 4 B 36W to bardzo dobra lampa UV/LED Semilac do 50 zł. Urządzenie jest zasilane sieciowo. Wymiary produktu są następujące: wysokość – 10 cm, szerokość – 22 cm i głębokość – 24 cm.

Zalety
Zdejmowane dno:

Prezentowana lampa została wyposażona w zdejmowane dno. Dzięki temu wykonywanie zabiegu pedicure jest wygodne. Co więcej, dzięki zdejmowanej podstawie można łatwiej i dokładniej wyczyścić sprzęt.

Obudowa:

Model zrobiono z wytrzymałych tworzyw. Obudowa nie jest podatna na zarysowania, więc przez długi czas zachowuje swój atrakcyjny wygląd.

Odblask:

Wewnątrz lampy znajduje się odblask. To właśnie za jego sprawą generowane przez urządzenie światło UV jest równomiernie rozprowadzane. Gwarantuje to, że lakier na każdym paznokciu będzie dobrze utwardzony.

Estetyczny design:

Produkt ma białą obudowę. Wygląda on estetycznie i pasuje do każdego wnętrza.

Łatwa obsługa:

Sporo osób potwierdza, że użytkowanie sprzętu nie jest problematyczne. Poszczególne przyciski zostały dokładnie opisane w dołączonej do kompletu instrukcji obsługi.

Wady
Nie do profesjonalnego użycia:

Wiele osób wskazuje, że urządzenie znajdzie zastosowanie do wykonywania manicure hybrydowego w domu. Nie będzie natomiast odpowiednie do salonów kosmetycznych.

 

 

 

 

Semilac LED 24W

 

Lampa Semilac UV LED jest połączeniem diod LED i żarówek UV. Dzięki temu, bardzo szybko utwardza kolory i potrafi poradzić sobie z każdym typem lakierów. Utwardzanie w tej lampie jest szybsze i trwa zaledwie 30 s. Przy bardziej napigmentowanych kolorach, przyrząd potrzebuje około minuty do ich utwardzenia.

Wyposażony jest w 15 diod ledowych, każda o mocy 1,6 W. Daje to nam razem moc wynoszącą 15 W. Produkt ma niewielkie wymiary, co za tym idzie jest bardzo lekki. Łatwo go zatem przenosić w różne miejsca. Wydajność sprzętu wynosi około 30 000 godzin, co oznacza, że posłuży nam on przez długie lata.

Produkt ładowany jest za pomocą zasilacza, który jest dołączony do zestawu. Posiada on również funkcję czujnika, która włącza go automatycznie, kiedy nasza dłoń lub stopa znajdzie się wewnątrz.

Model ten cechuje estetyczny wygląd, który będzie dobrze prezentował się w każdym gabinecie.  UV LED 24 W to lampa Semilac w dobrej cenie, szczególnie ceniona za trwałość.

Lampa do lakierów hydroforowych Semilac LED 24W ma wymiary: wysokość – 8 cm, szerokość – 21 cm i głębokość – 12 cm. Urządzenie waży 0,21 kg.

Zalety
Kompaktowe wymiary:

Z uwagi na to, że model ma kompaktowe wymiary można go ustawić także na niewielkim biurku. Nie potrzebujemy więc zbyt dużo miejsca, aby wykonać manicure hybrydowy.

Czas utwardzania:

Użytkownik może wybrać czas utwardzania lakieru - 30 s i 60 s. W ten sposób można dostosować urządzenie do własnych potrzeb i skrócić czas potrzebny na wykonanie zabiegu.

Czujnik:

Model ma wbudowany czujnik, który automatycznie włącza lampę, kiedy włożymy pod nią dłoń. Nie musimy więc pamiętać o wciskaniu żadnych przycisków.

Czyszczenie:

Z uwagi na to, że model ma otwartą konstrukcję, jego czyszczenie nie jest problematyczne. Wystarczy przewrócić sprzęt do góry nogami i dokładnie przetrzeć jego powierzchnię.

Wady
Kabel zasilający:

Część osób twierdzi, że kabel zasilający jest zbyt krótki. Dlatego też trzeba ustawić urządzenie blisko źródła zasilania.

 

 

 

 

Semilac 9W UV LED do Hybryd 

 

Wśród lamp marki Semilac bardzo dużą popularnością cieszy się niewielki model Semilac 9W UV LED. To urządzenie typu mostek, które jest bardzo dobrze przystosowane do użytku domowego. Możemy je wykorzystać do wykonania eleganckiego i trwałego manicure, jak również pedicure. Moc sprzętu wynosi 9 W.

Lampa jest wyposażona w 6 diod LED, których nie trzeba wymieniać. Jej trwałość jest określana na 30 000 godzin pracy, więc możemy po nią sięgać tak często, jak chcemy. Sprzęt ma wymiary: wysokość – 5 cm, szerokość – 4 cm i długość – 14,5 cm. Można go podłączyć do gniazdka lub komputera przez port USB.

Urządzenie jest łatwe w obsłudze, co konsumentki często podkreślają w swoich recenzjach. Bardzo podoba im się to, że lampa ma dwa czasy utwardzania paznokci, czyli 30 i 60 sekund. Ponadto można ją szybko wyczyścić, a znalezienie odpowiedniego miejsca do jej przechowywania nie jest trudne.

Semilac 9W UV LED to lampa emitująca fale UV o długości 365 – 405 nM. Jej moc wynosi 9 W, a całkowite wymiary to: 5 cm x 4 cm x 14,5 cm.

Zalety
Dwa czasy utwardzania:

Sprzęt daje możliwość wyboru jednego z dwóch czasów utwardzania lakieru. Jeśli wciśniemy przycisk On/Off, diody zaświecą się na 30 sekund, a jeżeli przytrzymamy go nieco dłużej, czas wydłuży się do 60 sekund.

Kompaktowe wymiary:

Model jest niewielki, więc nie zajmie dużo miejsca na stoliku. Z łatwością znajdziemy właściwe miejsce do jego przechowywania. Co więcej, możemy włożyć lampę do torebki i wziąć ją np. na spotkanie z przyjaciółkami, aby również im zrobić efektowny manicure.

Komfort użytkowania:

Za pomocą sprzętu możemy utwardzić lakiery hybrydowe, jak również żele. Służy on nie tylko do wykonania manicure, ale także pedicure. Jego wykonanie jest równie komfortowe.

Wady
Manicure wymaga cierpliwości:

Ponieważ to lampa typu mostek, nie daje możliwości utwardzenia wszystkich paznokci (razem z kciukami) jednocześnie. To nieco wydłuża czas wykonania manicure.

 

 

 

 

» Przejrzyj produkty z poprzednich lat

Produkty te nie sa juz dostepne

 

 

Semilac Led 36 Watt

 

Lampa Semilac UV Led 36 Watt posiada aż 18 diod LED, z czego każda o mocy 2 W. W efekcie, potrafi utwardzić każdy lakier hybrydowy, akryle i wszystkie żele LED firmy Semilac. Przyrząd ten posiada aż trzy tryby utwardzania – 5, 20 i 30 sekund.

Oznacza to, że będziemy czekać na utwardzenie się materiału nie dłużej niż pół minuty. Dzięki czemu, sprzęt ten pozwoli nam zaoszczędzić bardzo dużo czasu. Produkt ten ma tylko 3 guziki, więc jest prosty w obsłudze. Pomimo swoich niewielkich rozmiarów, spokojnie zmieścimy w nim dłoń, a nawet stopę.

Model ten wyposażony został w wentylator, który przyspiesza utwardzanie. Jego spód został zabudowany magnetycznie, przez co pedicure będzie łatwiejszy. Urządzenie posiada również automatyczny czujnik, który włącza się po umieszczeniu w nim dłoni.

Produkt charakteryzuje ciekawą stylistyką, która ubarwi każdy gabinet. Co więcej, pracuje on bardzo cicho. Lampa Semilac UV Led 36 Watt jest ceniona za swoją trwałość i prostotę obsługi.

Lampa Semilac Led 36W jego przeznaczona do utwardzania lakieru hybrydowego. Wymiary modelu są następujące: 21,6 cm x 22 cm x 9 cm. Produkt ma białą obudowę.

.

Zalety
Spód:

Przyczepiany na magnes spód można łatwo odłączyć. Jest to wygodne rozwiązanie, szczególnie wtedy, kiedy mamy wykonać pedicure lub chcemy dokładnie wyczyścić lampę.

Krótki czas utwardzania:

Urządzenie pozwala utwardzić lakier już w ciągu 5 sekund. Stanowi to dużą oszczędność czasu. Trzeba jednak pamiętać o tym, że jeśli malujemy paznokcie ciemnym kolorem, musimy wydłużyć czas naświetlania.

Automatyczny wyłącznik:

Jeśli wyciągniemy dłoń z tunelu, sprzęt automatycznie się wyłączy. Nie trzeba naciskać żadnego przycisku ani odłączać urządzenia od źródła zasilania.

Wady
Obudowa:

W nielicznych opiniach pojawia się informacja, że jakość wykonania obudowy nie jest najlepsza. Element ten jest podatny na zarysowania.  

 

 

 

Semilac Flexible

 

Model Semilac Flexible to bardzo popularny, kompletny zestaw do pielęgnacji paznokci, w którym poza lakierami i utwardzaczami znajdziesz też lampę UV LED o mocy 24 W. Wiele osób wybiera właśnie ten produkt, gdy zaczyna przygodę z manicure hybrydowym i żelowym.

Największym atutem modelu jest duże wejście – do urządzenia włożysz całą dłoń. Jest to bardzo duża oszczędność czasu. Producent zapewnia, że nałożenie wszystkich warstw i ich utwardzenie nie powinno potrwać dłużej niż 30 min. We wnętrzu lampy umieszczono magnetyczny spód, który bardzo łatwo wyczyścisz. Maszyna wyposażona jest też w praktyczny wentylator, więc nie musisz się bać o przegrzanie urządzenia. Poza tym lampa ma wbudowany czujnik ruchu, dlatego zaraz po wyjęciu dłoni sprzęt przechodzi w stan czuwania. Jeśli przez kilka minut nie będziesz go używać urządzenie samodzielnie się wyłączy, by oszczędzać energię elektryczną.

Konsumenci są bardzo zadowoleni z wyboru Semilac Flexible, gdyż przy zakupie otrzymasz podkład, waciki bezpyłowe, aceton, oczyszczasz do paznokci, 2 drewniane pilniki, blok polerski i 4 lakiery. Osoby, które zakupiły urządzenie w swoich opiniach pochwaliły też atrakcyjny koszt zakupu.

Semilac Flexible LED 48/24 W to lampa do utwardzania lakierów hybrydowych i żeli. Produkt sprzedawany jest w zestawie z różnymi akcesoriami do manicure.

Zalety
Magnetyczny spód:

Prezentowany model ma magnetyczny spód, dzięki czemu łatwo się go zdejmuje. Przydaje się to szczególnie wtedy, kiedy chcemy wykonać pedicure, jak również dokładnie wyczyścić urządzenie.

Wentylator:

Sprzęt wyposażono w wydajny wentylator, który skutecznie chłodzi dłonie zapewniając maksymalny komfort w trakcie zabiegu.

Niezbędne akcesoria:

Kupując lampę otrzymujemy w zestawie tzw. pakiet startowy. Zawiera on wiele przydatnych akcesoriów. Wśród nich warto wyróżnić blok polerski i drewniane pilniki, które pozwalają nam odpowiednio przygotować płytkę paznokcia przed nałożeniem na nią lakieru hybrydowego.

Wykonanie:

Produkt zrobiono z dobrej jakości materiałów. Można to poznać po tym, że na obudowie po dłuższym czasie użytkowania lampy nie widać śladów po zarysowaniach.

Wady
Kolory lakierów:

Zdaniem niektórych osób kolory dołączonych do zestawu lakierów hybrydowych nie zostały najlepiej wybrane.

 

 

 

Semilac 24/48W

 

Zachęcamy do zakupu lampy Semilac UV LED 48/24W. Jak sugeruje nazwa, w zależności od ustawień moc produktu wynosi 24 W lub 48 W. Użytkownik może samodzielnie wybrać, jak duża powinna być intensywność pracy urządzenia. Większa ilość watów jest równoznaczna z szybszym utwardzeniem koloru i szybszą pracą, wymaga jednak ostrożności.

Prezentowany model to bardzo dobrze wykonane urządzenie, które będzie Ci służyć przez wiele lat. Design lampy jest ładny, więc sprzęt będzie się dobrze prezentować. Jednak największą zaletą modelu jest jego pojemność. Do wnętrza bez trudu włożymy całą dłoń, co znacząco skraca czas pracy. Na spodzie umieszczono metalową podstawę, którą w prosty sposób wyczyścisz. Poza tym element ten ułatwia wykonywanie pedicure. Lampa umożliwia utwardzenie wszystkich typów lakierów, w tym hybrydowych i żelowych.

Tym, co przekonało wielu konsumentów do zakupu sprzętu, jest atrakcyjny stosunek ceny do jakości wykonania oraz mocy produktu. Osoby, które zainwestowały w urządzenie często w swoich opiniach zachwalają prostą obsługę i dużą energooszczędność modelu.

Czas pracy lampy Semilac 24/48W można ustawić na 5, 30 lub 60 sekund. Moc urządzenia jest regulowana w 2 stopniach – 24 W i 48 W.

Zalety
Szybkie i efektywne utwardzanie:

Po przeczytaniu komentarzy na temat prezentowanego urządzenia można dojść do wniosku, że pozwala ono na szybkie utwardzenie nawet ciemnego lakieru. Dodatkową zaletą jest trwałość wykonanego zabiegu.

Łatwe czyszczenie:

Model jest łatwy w czyszczeniu. Wynika to nie tylko z jego gładkiej powierzchni, ale także faktu, że użytkownik może łatwo zdemontować spód. Pozwala to na dotarcie w trudno dostępne miejsca (okolice światełek LED).

Polecana do salonów kosmetycznych:

Urządzenie jest polecane do profesjonalnych salonów piękności. Możemy przypuszczać, że model spełnia oczekiwania nawet bardzo wymagających użytkowniczek.

Wady
Wykonanie obudowy:

Podczas przenoszenia sprzętu i jego czyszczenia trzeba uważać na obudowę. Według grupy konsumentów jest ona zrobiona z podatnych na uszkodzenia materiałów.

 

 

» Przejrzyj produkty z poprzednich lat

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status