Najlepsza lampa UV do 36W

Ostatnio aktualizowane: 19.10.17

 

Jaką lampę UV 36W wybrać ?

 

Jeżeli chcesz rozpocząć swoją przygodę z manicurem i pedicurem hybrydowym, to potrzebna będzie Ci Lampa UV. To właśnie ten sprzęt utwardza lakiery hybrydowe, żele i akryle. Wiele osób interesuje się nowymi technologiami ozdabiania paznokci, dlatego też dziedzina ta bardzo szybko się rozwija. Na rynku znajdziemy lampy UV, z różnymi parametrami i funkcjami. Aby się w nich nie pogubić przygotowaliśmy ten poradnik, a na końcu umieściliśmy zestawienie, które zawiera najlepsze lampy UV 36W.

W sklepach znajdziesz lampy LED i UV, które się różnią nie tylko ceną, ale też skutecznością utwardzania oraz jego czasem. Bardzo dobrym wyborem jest lampa UV 36W. Sprawi ona, że wszystkie materiały nałożone na nasze paznokcie zostaną dobrze utwardzone i będą się na nich trzymać aż do pojawienia się odrostu. Warto tutaj podkreślić, że takie urządzenia utwardzają jedną warstwę lakieru przez 2 minuty.

Szczególnie popularne są lampy tunelowe, obudowane z każdej strony. Wybór tego rodzaju lampy UV 36 W ma bardzo duże znaczenie podczas malowania paznokci. W lampie tunelowej, ścianki i podłoże odbijają światło. Sprawia to, że cała energia świetlna skupia się na naszych paznokciach i trwale je utwardza. Używając lamp typu ‘’mostek’’ narażamy się na rozproszenie światła na boki. W efekcie,  materiał nie jest dobrze utwardzony i zabieg trzeba powtórzyć. Może się zdarzyć, że wiązka światła natrafi na buteleczkę z lakierem. W takim wypadku, istnieje duże ryzyko, że lakier zostanie w niej utwardzony i nie będzie już zdatny do użycia.

Koniecznie sprawdźmy także, czy dół lampy można wyjąć. Dzięki temu możemy łatwiej utrzymać nasze urządzenie w czystości, a przede wszystkim wykonać pedicure.

Zwróćmy również uwagę na dodatkowe funkcje, takie jak, na przykład, wentylator. Sprawi on, że lakier wyschnie o wiele szybciej niż w lampie bez takiego rozwiązania. Automatyczne wyłączanie się sprzętu może okazać się także bardzo użyteczną funkcją. Nie jesteśmy zmuszeni sami pilnować czasu.

 

 

Lampy UV 36W – Ranking

 

 

Semilac 36 W

 

Chcemy zaprezentować Państwu lampę Semilac UV 36 W. Według konsumentów jest to najlepsza lampa UV 36W w 2017 roku. Urządzenie to posiada 4 żarówki o mocy 9 W. Dzięki temu jest w stanie utwardzić wszystkie lakiery hybrydowe i większość rodzajów żeli, a także akryl.

Wymiary produktu to: 24 cm x 21 cm x 10 cm. Długość fali światła lampy wynosi 370 nm. Lampa wyposażona jest w automatyczny wyłącznik, który odlicza standardowe 120 sekund do utwardzenia lakieru oraz bazy. Dzięki odblaskowi umieszczonemu wewnątrz, światło jest równomiernie rozprowadzone. Produkt został pomalowany na biały kolor, który doskonale pasuje do wyposażenia salonów.

Produkt jest łatwy w obsłudze, dlatego jest to dobra opcja dla osób, które wcześniej nie pracowały z lampami UV. Produkt posiada bardzo użyteczną, wysuwaną część, która znacznie ułatwi utwardzenie żeli lub hybryd podczas robienia pedicure. Urządzenie poradzi sobie również z bardzo napigmentowanymi kolorami.

Prezentowany model jest wyposażony w 3 tryby pracy – 120 sekund, 180 sekund lub pracę ciągłą. Semilac UV 36W to lampa UV w dobrej cenie uważana przez konsumentów za bardzo trwałą.

 

 

 

 

Sti K594F

 

Sti Lampa Uv 36W K594F to lampa cyfrowa, która posiada 4 żarówki UV, z czego każda ma moc 9 W. Do zestawu dołączone zostały 4 wymienne, o takiej samej mocy, a więc w razie ich wypalenia, mamy dodatkowe w zapasie.

Produkt został zaprojektowany z myślą o utwardzaniu żeli UV. Jednak powinien dobrze się sprawdzić także do utwardzania akryli i hybryd. Urządzenie zostało wyposażone w odblaski wewnętrzne wykonane w nowoczesnej technologii. Sprawia ono, że utwardzanie żeli przebiega bardzo szybko. Produkt ma dwa tryby pracy. Możemy wybrać pomiędzy 2 minutowym utwardzaniem lub, jeżeli producent zaleca dłuższe naświetlanie, ciągłą pracą sprzętu. Długość fali lampy wynosi 370 nm.

Urządzenie zostało wyposażone także w wyłącznik sieciowy. Posiada tylko 2 guziki, dzięki czemu jego obsługa nie powoduje żadnych problemów. Użytkownicy szczególnie upodobali sobie prostotę wyglądu Sti Lampy Do Paznokci Uv 36W K594F, a także jej niezawodne działanie.

 

 

 

 

Active 104169

 

Kolejna propozycja to lampa UV 36W Active z zestawem startowym do wykonania hybrydy. Produkt posiada 4 żarówki, każda o mocy 9W. Jest to lampa tunelowa. Jej wymiary to: długość – 25 cm i szerokość – 21 cm. Posiada dwa różne czasy timera – 90 s, 120 s, a także pracę ciągłą. Urządzenie jest odpowiednie do utwardzania wszystkich lakierów hybrydowych, żeli UV i lakierożelów.

Wnętrze produktu pokrywają srebrne odblaski, które przyspieszają proces utwardzania. W zestawie znajdziemy 3 bazy lakierowe, primer, top coat, a także 9 kolorów lakierów hybrydowych. Produkt dostępny jest w kolorze białym, który pasuje do wystroju wielu salonów.

Active Zestaw Lakiery Hybrydowe + Lampa Uv 36W jest uważany za bardzo atrakcyjny cenowo produkt, umożliwiający nam rozpoczęcie przygody z hybrydowym malowaniem paznokci. Jest to oferta dobra dla wszystkich, którzy przygotowują się do wykonania swoich pierwszych zabiegów.

 

 

 

Zostaw odpowiedź

Be the First to Comment!

Notify of
avatar
wpDiscuz
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...