Najlepsza frezarka do paznokci profesjonalna

Ostatnio aktualizowane: 19.04.19

 

Tabela porównawcza

 

Zalety
Wady
Podsumowanie
Oferty

 

 

Jaką frezarkę do paznokci profesjonalną wybrać?

 

Większość z nas marzy o ładnych i wypielęgnowanych paznokciach. Jednym z urządzeń, które może nam w tym pomóc, jest frezarka. Coraz częściej można ją spotkać nie tylko w salonach, ale także w domach. Urządzenie to staje się coraz popularniejsze, dlatego łatwo zgubić się w proponowanych ofertach. Zakup ułatwi Ci przygotowany przez nas poradnik. Podpowiemy Ci w nim, co jest istotne podczas kupowania profesjonalnej frezarki do paznokci.

 

 

Na początku przyjrzyjmy się budowie frezarki. Głównym elementem tego urządzenia jest głowica. To do niej doczepiamy potrzebny w danym momencie frez. Najlepsze profesjonalne frezarki do paznokci umożliwiają nam odblokowanie frezów jednym ruchem ręki. Skróci to nam czas przygotowania produktu do działania.

Kolejnym, istotnym elementem jest rączka. Ważne jest, aby jej trzymanie było komfortowe. W przeciwnym razie zabieg może wyjść nam niedokładnie lub po pewnym czasie nasza ręka może być zbyt zmęczona, by dalej pracować. Przed zakupem chwyć urządzenie i sprawdź, czy możesz swobodnie się nim posługiwać.

Nie bez znaczenia jest także moc danego produktu. Wiele osób uważa, że najlepsza profesjonalna frezarka do paznokci to taka, której moc wynosi co najmniej 40 W. Przy takim wyniku urządzenie jest w stanie rozwinąć odpowiednią prędkość(około 30 000 obrotów na minutę), by bez problemu frezować paznokcie. Zależność jest taka, że prędkość wzrasta wraz z mocą produktu.

Przypatrzmy się także rodzajom frezów dołączonych do zestawu. Wraz z frezarką powinniśmy dostać cały komplet frezów. Ważne jest, by różniały się one między sobą ziarnistością, ponieważ to pozwoli nam na lepsze przygotowanie paznokci do malowania. Ważny jest także materiał, z jakiego frezy zostały wykonane. Najpopularniejsze elementy wykonane są ze stali szlachetnej. Nie musimy się martwić, że nam zardzewieją, a także można je łatwo dezynfekować. Frezy wykonane z diamentu wyrównują płytkę paznokcia, co czyni ją bardzo gładką. Z kolei, żeby lekko skrócić paznokcie musimy poszukać w zestawie frezów wykonanych z kamienia. W niektórych kompletach znajdziemy także frezy polerki, które nadają paznokciom połysku.

 

 

Frezarki do paznokci profesjonalne – ranking

 

 

MARATHON 3 Champion 

 

Jeżeli szukasz urządzenia zarówno do użytku domowego, jak i do gabinetu, to zapraszamy Cię do zapoznania się z opisem MARATHON 3 Champion. Sterowanie tym sprzętem jest bardzo łatwe. Mamy możliwość regulowania obrotów, więc dopasowanie prędkości do typu paznokci nie będzie problemem.

Do zestawu dołączony został specjalny pedał nożny, który przy zwiększonym nacisku sprawia, że urządzenie zwiększa obroty. Zwiększyć prędkości można również za pomocą bazy. Regulacja prędkości jest możliwa od 0 do 30 000 obrotów na minutę. Głowica tego urządzenia została wykonana w technologii Twist Lock. Umożliwia nam ona szybkie podłączanie i odłączanie frezów.

Prezentowana frezarka ma moc 45 W. Jeżeli chodzi o jej rączkę, to wielu użytkowników donosi, że można się nią swobodnie obsługiwać i nawet przy dłuższej pracy ręka nie będzie boleć. Internauci szczególnie chwalą profesjonalne wykonanie produktu oraz łatwość obsługi.

 

 

 

 

Peggy Sage Style 

 

Jeżeli szczególnie zależy Ci na wygodzie użytkowania, to polecamy Peggy Sage Style. Jest to profesjonalna frezarka, która została skonstruowana w taki sposób, aby posługiwanie się nią było jak najbardziej komfortowe. Rączka tego produktu jest wyprofilowana tak, że podczas pracy nasza dłoń się nie męczy.

Oprócz tego zmienianie prędkości obrotów przebiega w bardzo łatwy sposób. Używamy do tego pokrętła zainstalowanego w bazie – obroty możemy zmniejszać lub zwiększać od 0 do 20 000 na minutę. Prezentowana frezarka nie tylko nadaje się do wykonania manicure, ale także do pedicure i tipsów.

W zestawie wraz z frezarką znajdziemy 8 rodzajów frezów. Dzięki specjalnej głowicy możemy je łatwo zamontować i zdemontować. Frezy różnią się między sobą ziarnistością, a także materiałem, z jakiego zostały wykonane. Mamy więc możliwość wybrania odpowiedniego typu, w zależności od tego, jaką pracę chcemy wykonać. Kosmetyczki są zadowolone z solidnego wykonania produktu. Uważają, że jest on bezawaryjny nawet przy bardzo częstej eksploatacji.

 

 

 

 

Abckosmetyczne 65W

 

Moc frezarki Abckosmetyczne wynosi 65 W. Właśnie dlatego maksymalna szybkość obrotów to aż 35 000 na minutę. Przy tym mamy możliwość regulacji prędkości z pomocą pedału nożnego dołączonego do zestawu oraz specjalnego pokrętła znajdującego się na bazie.

Do zestawu dołączonych zostało 30 różnych frezów. Wśród nich możemy znaleźć końcówki do skracania paznokci, do polerki oraz do wyrównywania płytki paznokcia. Frezy wykonane są między innymi z diamentu, kamienia, a także ze stali szlachetnej. Taki komplet pozwoli nam na szybkie wykonanie profesjonalnego manicure.

Model wyposażony został w wygodny stojak, na którym możemy umieścić frezarkę. W czasie spoczynku prezentuje się ona bardzo elegancko, a do tego sprzęt jest zabezpieczony przed ześlizgnięciem się z blatu. Produkt ten zebrał bardzo wiele pozytywnych komentarzy na różnych platformach. Internauci komplementują wysoką moc frezarki oraz bardzo duży zestaw zawierający wiele przydatnych końcówek. Produkt znany jest jako profesjonalna frezarka do paznokci w dobrej cenie.

 

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...