Najlepsza frezarka do paznokci i pięt

Ostatnio aktualizowane: 25.02.21

Ta strona utrzymuje się dzięki czytelnikom. Kiedy robisz zakupy za pośrednictwem naszych linków, otrzymujemy niewielką prowizję. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji o nas.

 

Frezarką, którą najczęściej polecają konsumenci jest Beurer MP 62. Jest to dobrze wykonany sprzęt, z pomocą którego można łatwo spiłować paznokcie oraz przygotować je do nałożenia lakieru albo żelu. Posługiwanie się urządzeniem nie jest skomplikowane, lecz przed spróbowaniem, warto przeczytać instrukcję obsługi. Jest ona dostępna po polsku, więc z pewnością wszystko zrozumiesz. Zaletą frezarki jest to, że jest ona wyposażona w lampkę LED. Oświetla ona cały obszar pracy, dlatego nie pomylisz się podczas szczegółowego piłowania. Model jest wykonany z najlepszych materiałów, nie musisz się martwić, że po kilku polerowaniach będzie on nie do wykorzystania. W zestawie znajduje się cały komplet frezów. Warto też zwrócić uwagę na Mercedes 2000, poręczną frezarkę wykonaną z dobrych materiałów. Operowanie nią jest łatwe, nie jest ona zbyt duża i dobrze leży w dłoni. Na uwagę zasługują również dobrze opisane przyciski.

 

 

Tabela porównawcza

 

Zalety
Wady
Podsumowanie
Oferty

 

 

Jaką frezarkę do paznokci i pięt wybrać?

 

Frezarka do paznokci to urządzenie pomocne podczas wykonywania pedicure i manicure. Wśród wielu produktów możemy wyróżnić te przeznaczone do użytku domowego oraz profesjonalne. Niezależnie od typu, za pomocą urządzenia skrócimy paznokcie, nadamy im odpowiedni kształt i przygotujemy do nałożenia ozdób. Chcesz wiedzieć, w co powinna być wyposażona najlepsza frezarka do paznokci i pięt w 2021 roku? W takim razie zapraszamy do lektury.

Obecnie na rynku dostępne są frezarki stacjonarne oraz kieszonkowe. Pierwsze charakteryzują się tym, że zwykle mają dużo większą moc. Wyposażone są w zabezpieczenia przeciw przegrzaniu i mogą być sterowane za pomocą pedału. Z kolei produkty kieszonkowe są dużo mniejsze, więc można je zabierać ze sobą nawet w podróż. Przeznaczone są głównie do użytku domowego. Część frezarek ma akumulator, więc nie muszą być podczas pracy podłączone do prądu.

Moc urządzenia jest bardzo ważnym parametrem i może być czynnikiem decydującym o jego zakupie. Od mocy zależy siła pracy frezu. Możemy znaleźć urządzenia o mocy 40 W. Jednak gdy szukamy produktu, który będzie nadawał się też do celów podologicznych, należy zdecydować się na sprzęt minimum 50 W. Z myślą o osobach wymagających produkowane są frezarki z silnikiem 100 W – 200 W.

Szukając odpowiedniego modelu, sprawdźmy prędkość obrotową. Jak nie masz doświadczenia, to najlepsze jest 3000 obrotów. Dla profesjonalistki minimum to 10 000, a najlepiej zakupić urządzenie z regulacją obrotów od 2000 do 30 000. Dlatego uznaje się, że najlepsze frezarki do paznokci i pięt mają możliwość regulacji obrotów. Pracując z małym frezem, możemy dowolnie ustawić większą prędkość. Urządzenie, które chcemy zakupić, powinno też mieć odpowiedni moment obrotowy, aby zabiegi na paznokciach były szybkie i dokładne. Im będzie on większy, tym siła, z którą oddziałuje, będzie wyższa. Przyjmuje się, że dobra frezarka to taka, której moment obrotowy jest większy niż 3 – 5 mNm.

Kształt urządzenia też jest istotny. Od odpowiedniego wyprofilowania rączki zależy komfort pracy. Dlatego też uchwyt musi być stabilny i dobrze układać się w dłoni. Co więcej, urządzenie nie powinno się przegrzewać. Omawiając głowicę, trzeba zaznaczyć, że najlepszym rozwiązaniem będzie taka z funkcją twist-lock, umożliwiająca szybką zmianę frezów. Poleca się również modele, które mają możliwość skrętu w prawo i lewo.

Wybierając model, sprawdźmy również jakie frezy są do niego dołączone. Można wyróżnić 4 typy: stalowe, diamentowe, kamienne i polerki. Pierwszy typ – stalowy – musi być odporny na korozję. Produkty wykonane z kamienia przeznaczone są do skracania paznokci, diamentowe do wyrównania, natomiast polerki nadają połysk na paznokciu. Warto zakupić sprzęt, który będzie miał w zestawie kilka rodzajów frezów.

 

 

Frezarki do paznokci i pięt – Ranking

 

 

Beurer MP 62

 

Beurer MP 62 to model przeznaczony zarówno dla zaawansowanych, jak i początkujących osób. Frezarka gwarantuje profesjonalną pielęgnację stóp i paznokci. W zestawie znajdziemy 10 wysokiej jakości końcówek.

Kobiety szczególnie doceniają możliwość obrotu w lewo i prawo, płynną regulację prędkości od 2000 do 5400 obrotów na minutę i osłonkę na pył z paznokcia. Urządzenie jest zasilane sieciowo. Dodatkowo frezarka ma wbudowane podświetlenie LED, a do kompletu dołączono etui.

Ten model bardzo dobrze sprawdza się przy pracach nad paznokciami zarówno naturalnymi, jak i żelowymi. Konsumentki pozytywnie oceniają frezy, które są w zestawie. Akcesorium jest solidnie wykonane. Jego dużą zaletą, jak uważają Internauci, jest poręczność i wygoda użycia.

Beurer MP 62 to frezarka do paznokci zasilana sieciowo. Jest ona biała, jej frezy mają różne kolory. Sprzęt jest wyposażony w oświetlenie LED. W zestawie znajduje się komplet frezów.

Zalety
Wykonanie:

Frezarka, jak i same frezy są bardzo starannie wykonane. Sprzęt może być wykorzystywany do codziennej pracy. Nie musisz się martwić, że po kilku zabiegach urządzenie ulegnie awarii.

Lampka LED:

Wbudowana lampka LED znacznie ułatwia pracę oświetlając dane miejsce. Podczas pracy widzisz dokładnie, gdzie frezujesz.

Komplet frezów:

W zestawie znajduje się komplet różnego rodzaju frezów. W rezultacie nie będziesz musiał dokupywać ich osobno.

Obsługa:

Urządzenie jest idealne dla początkujących, ponieważ jest bardzo łatwe w obsłudze. Przyciski można łatwo znaleźć i od samego początku wiadomo, do czego służą.

Komfort korzystania:

Frezarka jest dobrze wyprofilowana. Stabilne trzymanie jej w dłoni jest łatwe, a w rezultacie można dokładnie wypiłować wszystkie paznokcie, u stóp i u rąk.

Wady
Wydłużony czas pracy:

Po każdych 15 minutach pracy konieczna jest przerwa nawet do 30 minut, inaczej sprzęt nie będzie zbyt dobrze pracował. Konieczność przerwania pracy znacznie ją wydłuża.

 

 

 

 

Mercedes 2000

 

Jeżeli interesuje Cię zakup profesjonalnego sprzętu, zapoznaj się z ofertą modelu Mercedes 2000. To frezarka przeznaczona do wykonania manicure i pedicure. Z jej pomocą wyrównamy i wypolerujemy paznokcie, usuniemy pozostałości po poprzednich żelach czy tipsach, a także usuniemy martwy naskórek.

Ta frezarka do paznokci i pięt w dobrej cenie ma regulację prędkości do 20 000 obrotów na minutę. Do tego urządzenie pasują frezy o średnicy trzpienia na poziomie – 2,35 mm. W zestawie jest: frezarka, głowica, silikonowa podpórka do głowicy oraz 2 rodzaje frezów.

Kobiety pozytywnie oceniają ten produkt, gdyż wyposażony jest w wygodną rączkę, z pomocą której szybko i łatwo możemy zmienić frezy w głowicy. Poza tym równie szybko wymienimy pokrętło znajdujące się w stacji zasilającej. Służy ono do płynnej regulacji obrotów. Konsumenci chwalą również możliwość zmiany kierunku obrotów frezarki w lewo bądź prawo. Tę funkcję włączymy za pomocą przycisku.

Mercedes 200 to dobra frezarka do paznokci i pięt do 50 zł. Prędkość obrotowa sprzętu wynosi od 2000 do 5400 obrotów na minutę. Urządzenie jest wykonane z tworzywa sztucznego.

Zalety
Skuteczność:

Sprzęt jest mocny, bez trudu z jego pomocą możesz pozbyć się zaschniętych naskórków oraz pozostałości po tipsach. Test frezarek do pięt i paznokci wykazał, że po wypolerowaniu paznokcie są gładkie i gotowe na przyjęcie lakieru.

Poręczność:

Ze względu na kształt korzystanie z frezarki jest swobodne nawet przez dłuższą chwilę. Jest to możliwe dzięki dobremu wyprofilowaniu.

Łatwe korzystanie:

Na stacji dokującej znajduje się pokrętło (regulacja szybkości obrotów) oraz włącznik i wyłącznik. Operowanie nimi nie jest skomplikowane i nie wymaga specjalistycznej znajomości sprzętów tego typu.

Wykonanie:

Stacja dokująca, tak samo jak frezarka, jest wykonana z solidnego tworzywa sztucznego. Przyciski nie wyrabiają się, więc z pewnością będziesz mógł korzystać ze sprzętu przez długi czas.

Wady
Jakość frezów:

Użytkownicy uważają, że dołączone do zestawu frezy nie są zbyt dobrej jakości. Polecane jest zakupienie własnych frezów, które nie ulegną tak szybko zniszczeniu.

 

 

 

 

Sunone JSDA

 

Polecamy Sunone JSDA, czyli jedną z częściej wybieranych frezarek na rynku. Jej moc wynosi 35 W i jest ona wystarczająca, aby z łatwością wypolerować paznokcie. Sprzęt został poddany wielogodzinnym testom, z których wynika, że nie jest awaryjny oraz dobrze spełnia swoje zadanie. 

Szybkość obrotów opisywanego modelu wynosi 30 000 na minutę. Szybkość urządzenia jest regulowana z pomocą pokrętła znajdującego się na samym środku stacji dokującej. Nie ma na niej wartości, lecz po kolorze (od zielonego do czerwonego) można wywnioskować, czy są one szybsze, czy wolniejsze. Jest to urządzenie sieciowe z dość długim kablem, dzięki któremu możesz wykonywać zabieg w pewnej odległości od gniazdka. 

Główka sprzętu nie jest zbyt duża, jest za to dobrze wyprofilowana. Pozwala na precyzyjne wypolerowanie paznokci stóp i rąk. W zestawie znajdują się frezy. 

Sunone JSDA to frezarka, która pracuje z maksymalną szybkością 30 000 obrotów na minutę. Jej moc wynosi 35 W. Jest ona wyposażona w stację dokującą, na której znajduje się pokrętło.

Zalety
Łatwa obsługa:

Szczegółowa instrukcja dobrze tłumaczy, jak korzystać z urządzenia. Operowanie nim nie jest skomplikowane, ogranicza się do minimalnych ustawień.

Dodatki:

W komplecie znajduje się wiele frezów, więc z frezarki można skorzystać od razu po zakupie, nie trzeba czekać na zakup innych elementów.

Wykonanie:

Model jest bardzo solidny. Tworzywo sztuczne, z jakiego jest wykonany nie ulega zniszczeniu. Nie pojawiają się na nim nawet ryski, więc z pewnością wykonasz wiele zabiegów.

Wady
Śliski uchwyt:

Sprzęt nie jest zabezpieczony antypoślizgową gumą na uchwycie. W rezultacie może on czasem wyślizgnąć się z ręki lub ze stacji dokującej.

 

 

 

 

» Przejrzyj produkty z poprzednich lat

Produkty te nie są już dostępne

 

 

Frezarka Profesjonalna 45W

 

Frezarka Profesjonalna 45W to urządzenie do pielęgnacji paznokci i stóp z regulacją prędkości do 35 000 obrotów na minutę. Model jest wyposażony w system bezpieczeństwa, który chroni przed uszkodzeniem części składowych oraz przeciążeniem.

Zestaw zawiera frezarkę, głowicę, pedał nożny, zestaw frezów wraz z kapturkami, silikonową podpórkę do głowicy oraz wielofunkcyjny klucz i 2 wymienne szczotki. Urządzenie ma rączkę z głowicą typu twist-lock, co sprawia, że wymiana frezu jest łatwa i szybka. Chwalą to w swoich opiniach wszyscy użytkownicy, którzy zdecydowali się na zakup tego produktu. Poza tym kobiety pozytywnie wypowiadają się na temat rączki, gdyż z jednej strony jest solidna i mocna, a z drugiej dobrze leży w dłoni, więc zapobiega męczeniu się ręki.

Urządzenia ma silnik o mocy 45 W. Sprzęt daje możliwość zmiany kierunku ruchu – w prawo lub lewo. Oprócz tego wyposażony jest w wyświetlacz LCD. Dużą zaletą jest pedał nożny, który ułatwia pracę.

 

 

» Przejrzyj produkty z poprzednich lat

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status
film indirfilm indirmefull program indir