Najlepsza frezarka do paznokci i pięt

Ostatnio aktualizowane: 23.04.19

 

Jaką frezarkę do paznokci i pięt wybrać?

 

Frezarka do paznokci to urządzenie pomocne podczas wykonywania pedicure i manicure. Wśród wielu produktów możemy wyróżnić te przeznaczone do użytku domowego oraz profesjonalne. Niezależnie od typu, za pomocą urządzenia skrócimy paznokcie, nadamy im odpowiedni kształt i przygotujemy do nałożenia ozdób. Chcesz wiedzieć, w co powinna być wyposażona najlepsza frezarka do paznokci i pięt w 2019 roku? W takim razie zapraszamy do lektury.

Obecnie na rynku dostępne są frezarki stacjonarne oraz kieszonkowe. Pierwsze charakteryzują się tym, że zwykle mają dużo większą moc. Wyposażone są w zabezpieczenia przeciw przegrzaniu i mogą być sterowane za pomocą pedału. Z kolei produkty kieszonkowe są dużo mniejsze, więc można je zabierać ze sobą nawet w podróż. Przeznaczone są głównie do użytku domowego. Część frezarek ma akumulator, więc nie muszą być podczas pracy podłączone do prądu.

Moc urządzenia jest bardzo ważnym parametrem i może być czynnikiem decydującym o jego zakupie. Od mocy zależy siła pracy frezu. Możemy znaleźć urządzenia o mocy 40 W. Jednak gdy szukamy produktu, który będzie nadawał się też do celów podologicznych, należy zdecydować się na sprzęt minimum 50 W. Z myślą o osobach wymagających produkowane są frezarki z silnikiem 100 W – 200 W.

Szukając odpowiedniego modelu, sprawdźmy prędkość obrotową. Jak nie masz doświadczenia, to najlepsze jest 3000 obrotów. Dla profesjonalistki minimum to 10 000, a najlepiej zakupić urządzenie z regulacją obrotów od 2000 do 30 000. Dlatego uznaje się, że najlepsze frezarki do paznokci i pięt mają możliwość regulacji obrotów. Pracując z małym frezem, możemy dowolnie ustawić większą prędkość. Urządzenie, które chcemy zakupić, powinno też mieć odpowiedni moment obrotowy, aby zabiegi na paznokciach były szybkie i dokładne. Im będzie on większy, tym siła, z którą oddziałuje, będzie wyższa. Przyjmuje się, że dobra frezarka to taka, której moment obrotowy jest większy niż 3 – 5 mNm.

Kształt urządzenia też jest istotny. Od odpowiedniego wyprofilowania rączki zależy komfort pracy. Dlatego też uchwyt musi być stabilny i dobrze układać się w dłoni. Co więcej, urządzenie nie powinno się przegrzewać. Omawiając głowicę, trzeba zaznaczyć, że najlepszym rozwiązaniem będzie taka z funkcją twist-lock, umożliwiająca szybką zmianę frezów. Poleca się również modele, które mają możliwość skrętu w prawo i lewo.

Wybierając model, sprawdźmy również jakie frezy są do niego dołączone. Można wyróżnić 4 typy: stalowe, diamentowe, kamienne i polerki. Pierwszy typ – stalowy – musi być odporny na korozję. Produkty wykonane z kamienia przeznaczone są do skracania paznokci, diamentowe do wyrównania, natomiast polerki nadają połysk na paznokciu. Warto zakupić sprzęt, który będzie miał w zestawie kilka rodzajów frezów.

 

 

Frezarki do paznokci i pięt – Ranking

 

 

Beurer MP 62

 

Beurer MP 62 to model przeznaczony zarówno dla zaawansowanych, jak i początkujących osób. Frezarka gwarantuje profesjonalną pielęgnację stóp i paznokci. W zestawie znajdziemy 10 wysokiej jakości końcówek.

Kobiety szczególnie doceniają możliwość obrotu w lewo i prawo, płynną regulację prędkości od 2000 do 5400 obrotów na minutę i osłonkę na pył z paznokcia. Urządzenie jest zasilane sieciowo. Dodatkowo frezarka ma wbudowane podświetlenie LED, a do kompletu dołączono etui.

Ten model bardzo dobrze sprawdza się przy pracach nad paznokciami zarówno naturalnymi, jak i żelowymi. Konsumentki pozytywnie oceniają frezy, które są w zestawie. Akcesorium jest solidnie wykonane. Jego dużą zaletą, jak uważają Internauci, jest poręczność i wygoda użycia.

 

 

 

 

Mercedes 2000 

 

Jeżeli interesuje Cię zakup profesjonalnego sprzętu, zapoznaj się z ofertą modelu Mercedes 2000. To frezarka przeznaczona do wykonania manicure i pedicure. Z jej pomocą wyrównamy i wypolerujemy paznokcie, usuniemy pozostałości po poprzednich żelach czy tipsach, a także usuniemy martwy naskórek.

Ta frezarka do paznokci i pięt w dobrej cenie ma regulację prędkości do 20 000 obrotów na minutę. Do tego urządzenie pasują frezy o średnicy trzpienia na poziomie – 2,35 mm. W zestawie jest: frezarka, głowica, silikonowa podpórka do głowicy oraz 2 rodzaje frezów.

Kobiety pozytywnie oceniają ten produkt, gdyż wyposażony jest w wygodną rączkę, z pomocą której szybko i łatwo możemy zmienić frezy w głowicy. Poza tym równie szybko wymienimy pokrętło znajdujące się w stacji zasilającej. Służy ono do płynnej regulacji obrotów. Konsumenci chwalą również możliwość zmiany kierunku obrotów frezarki w lewo bądź prawo. Tę funkcję włączymy za pomocą przycisku.

 

 

 

 

Frezarka Profesjonalna 45W

 

Frezarka Profesjonalna 45W to urządzenie do pielęgnacji paznokci i stóp z regulacją prędkości do 35 000 obrotów na minutę. Model jest wyposażony w system bezpieczeństwa, który chroni przed uszkodzeniem części składowych oraz przeciążeniem.

Zestaw zawiera frezarkę, głowicę, pedał nożny, zestaw frezów wraz z kapturkami, silikonową podpórkę do głowicy oraz wielofunkcyjny klucz i 2 wymienne szczotki. Urządzenie ma rączkę z głowicą typu twist-lock, co sprawia, że wymiana frezu jest łatwa i szybka. Chwalą to w swoich opiniach wszyscy użytkownicy, którzy zdecydowali się na zakup tego produktu. Poza tym kobiety pozytywnie wypowiadają się na temat rączki, gdyż z jednej strony jest solidna i mocna, a z drugiej dobrze leży w dłoni, więc zapobiega męczeniu się ręki.

Urządzenia ma silnik o mocy 45 W. Sprzęt daje możliwość zmiany kierunku ruchu – w prawo lub lewo. Oprócz tego wyposażony jest w wyświetlacz LCD. Dużą zaletą jest pedał nożny, który ułatwia pracę.

 

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...