Najlepsza frezarka do paznokci hybrydowych

Ostatnio aktualizowane: 03.08.20

 

Jaką frezarkę do paznokci hybrydowych wybrać?

 

Znudziła Cię codzienna nudna pielęgnacja dłoni, stóp i paznokci? Zwykłe pilniki nie dają Ci upragnionego efektu lub szukasz profesjonalnego produktu do swojego salonu manicure, pedicure, to ten poradnik jest właśnie dla Ciebie. Zestawy do pielęgnacji paznokci i stóp nadają się do codziennego użytku domowego. Aby ich używać nie trzeba być profesjonalistą. Najlepsze frezarki do paznokci hybrydowych mają w zestawie kilka końcówek, które umożliwią wykonanie zabiegów, takich jak: usuwanie mas żelowych lub akrylowych z paznokcia, usuwanie skórek, polerowanie powierzchni paznokcia, skracanie paznokci lub usuwanie zgrubiałego naskórka z powierzchni stóp.

Przy wyborze frezarki do paznokci warto zwrócić uwagę na jakość materiału, z którego produkt został wykonany. Bardzo ważne jest upewnienie się, że pył powstały podczas zabiegów nie dostanie się do naszego układu oddechowego. Niektóre zestawy mają dodatkowo pochłaniacz pyłu. Jeśli takiego dodatku nie ma w zestawie, zawsze pamiętaj o maseczce przeciwpyłowej.

Szukając dla siebie frezarki do paznokci warto zwrócić uwagę na jej wielkość i kształt. Urządzenie musi być poręczne i wygodne w utrzymaniu. Ten warunek jest bardzo istotny, bo chcąc, na przykład, wymodelować kształt paznokci, musimy mieć wygodę w użytkowaniu frezarki. Inaczej efekt mógłby być niemiły dla oka.

Jeśli chcemy kupić urządzenie takie jak frezarka do paznokci, na pewno musimy zwrócić uwagę na ilość obrotów na minutę. Najlepsza frezarka do paznokci hybrydowych w 2020 roku powinna mieć od 4 do 30 tysięcy obrotów z możliwością ich zmiany w prawą lub lewą stronę. Większość frezów jest mocowane na tak zwane kliknięcie, co umożliwia komfortową zmianę nakładek.

Konieczne jest także upewnienie się, że same frezy są dobrej jakości. Dobrze też jest sprawdzić jakie frezy są dołączone do frezarki. Poszczególne frezy powinny mieć zróżnicowaną ziarnistość. Najlepiej gdy zestaw nie tylko jest zaopatrzony w frezy: gruboziarnisty, średnioziarnisty i drobnoziarnisty, ale także zawiera w sobie nakładki o różnych kształtach. Poza tym dobrze, aby urządzenie zawierało w sobie frezy do polerowania z delikatniejszego materiału.

 

 

Frezarki do paznokci hybrydowych – Ranking

 

 

Beurer MP 62

 

Beurer MP 62 to profesjonalny zestaw wysokiej jakości przeznaczony do manicure i pedicure. Urządzenie jest dedykowane dla profesjonalistów i osób, które chcą skorzystać z dobrego sprzętu w domowym zaciszu. Frezarka jest także przeznaczona do paznokci hybrydowych.

Produkt zawiera w sobie wiele nakładek i frezów oraz etui. Prędkość obrotowa frezarki wynosi od 2 do 5,4 tysięcy na minutę. Do zestawu dołączone jest etui. Frezarka ma możliwość zmiany obrotów na strony prawo lub lewo oraz regulację prędkości działania. Prędkość obrotowa urządzenia wynosi od 2000 do 5400 obrotów na minutę. Frezarka ma także opcję podświetlenia oraz specjalną osłonę przeciwpyłową. Urządzenie działa przez podłączenie do sieci, co sprawia, że nie trzeba przejmować się wymianą i kupnem baterii.

Zestaw zawiera frezy: o kształcie stożka: szafirowy i filcowy,krążek szafirowy drobnoziarnisty,krążek szafirowy gruboziarnisty,walcowy, płomieniowy, szafirowy okrągły, igłowy,10 jednorazowych nakładek z papieru piaskowego.

Użytkownicy, którzy zakupili ten zestaw są zadowoleni z poręczności i wytrzymałości sprzętu. Co więcej, klienci chwalą sobie jakość materiału frezów.

 

 

 

 

Abckosmetyczne 30000 Obr

 

Abckosmetyczne 30000 Obr to frezarka do paznokci (także paznokci hybrydowych), która została zrobiona z dobrej jakości materiałów. Przy zakupie tego zestawu dołączonych jest 30 dodatkowych frezów. Urządzenie zostało wykonane z plastiku, a waga frezarki wraz ze stacją wynosi 0,79 kg.

Zestaw składa się z: frezarki, 6 różnych frezów, dodatkowych 30 frezów, stacji roboczej, stojaka roboczego, pedału roboczego, instrukcji obsługi w języku polskim oraz angielskim.

Za pomocą załączonego do zestawu pedału roboczego można osiągnąć minimalną ilość obrotów wynoszącą od 0 aż do 35 000 obrotów na minutę z możliwością zmiany pracy obrotu w prawo i lewo. Plusem frezarki jest możliwość sterowania za pomocą pedału roboczego, co sprawia, że nie musimy robić tego ręcznie co ułatwia wykonywanie zabiegów. W dodatku w zestawie załączona stacja robocza umożliwia także manualną zmianę ustawień podczas frezowania. Urządzenie można zakupić w kolorze srebrnym lub czarnym.

Klienci po zakupieniu produktu są zachwyceni poręcznością urządzenia. Większość osób, które zakupiły ten produkt twierdzi, że jest to frezarka do paznokci hybrydowych w dobrej cenie.

 

 

 

 

AEG LBS 5676

 

Zestaw  AEG LBS 5676 przeznaczony jest do pielęgnacji manicure i pedicure. Do produktu załączona została golarka damska z funkcją trymera oraz 2 przycinarki do włosów.

Frezarka do paznokci wraz z frezami została wykonana z wysokiej jakości materiałów. W zestawie znajduje się 6 frezów: do polerowania,  gruboziarnisty, drobnoziarnisty, zaokrąglony stożkowy, mały stożkowy, zaokrąglony mały stożkowy.

Frezarka działa przy użyciu dwóch baterii AA. Urządzenie ma możliwość zmiany obrotów w prawo lub lewo oraz 4 stopnie prędkości działania. Załączone frezy pozwalają na profesjonalny manicure oraz pedicure.

Dobrej jakości golarka damska umożliwia wykonanie depilacji, a ergonomiczny kształt urządzenia pozwala na komfortowe wykonanie zabiegu nie tylko na ciele, ale także strefy bikini, czy pach. Produkt zaopatrzony jest w dodatkową funkcję trymera, co umożliwia pozbycie się włosów z uszu, nosa, czy też brwi.

Użytkownicy zestawu są zadowoleni z poręczności frezarki. Duża część klientów podkreśliła, że cena za trzy produkty w jednym zestawie jest bardzo dobra.

 

 

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status