Najlepsza frezarka do paznokci Allepaznokcie

Ostatnio aktualizowane: 15.04.21

Ta strona utrzymuje się dzięki czytelnikom. Kiedy robisz zakupy za pośrednictwem naszych linków, otrzymujemy niewielką prowizję. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji o nas.

 

Jaką frezarkę do paznokci Allepaznokcie wybrać?

 

Dłonie to druga, zaraz po twarzy, część ciała, którą zauważają u nas inni ludzie. Dlatego warto o nie zadbać, a szczególnie o paznokcie. Istnieje wiele sposobów na udekorowanie paznokci – można nałożyć żel, lakier hybrydowy albo zwykły lakier. Aby manicure był trwały, ważne jest odpowiednie przygotowanie paznokci – usunięcie skórek, wyrównanie płytki czy skrócenie. Kosmetyczki do różnych zabiegów wykorzystują przede wszystkim frezarkę. Chcesz wiedzieć, co wyróżnia dobry sprzęt? Jeśli tak, przeczytaj poniższy artykuł.

Allepaznokcie to hurtownia, w której ofercie znajdziemy wszystko, co potrzebne do stworzenia udanego manicure. Wśród bogatego asortymentu sklepu znajdziemy lampy, lakiery, odżywki, tipsy i inne. Wspomniana hurtownia oferuje wiele produktów znanych wśród kosmetyczek marek takich jak Semilac, ale również solidne propozycje marki własnej – Allepaznokcie.

Najlepsza frezarka do paznokci Allepaznokcie w 2021 roku ma dobrze wyprofilowaną obudowę. Bardzo ważne jest, by trzymanie urządzenia tego typu w naszej dłoni nie sprawiało nam problemu. Trudno jest zweryfikować wygodę używania sprzętu po krótkiej próbie, ale na szczęście w Internecie nie brakuje ocen konsumentów, którzy chętnie dzielą się swoimi doświadczeniami.

Warto także dowiedzieć się, jaką moc ma dany produkt. Aby płynnie wykonać zabieg frezowania, najlepiej jest, by frezarka miała moc około od 30 W do 60 W. Parametr ten decyduje o tym, jaką prędkość obrotową ma dany produkt. Model o dużej mocy pozwoli nam frezować z prędkością około 30 000 obrotów na minutę.

Jeżeli chodzi o zakładanie frezów, to najlepsze frezarki do paznokci Allepaznokcie mają głowicę Twist-Lock. Głowica tego typu umożliwia nam bardzo szybkie ściąganie oraz nakładanie nowych frezów. Zazwyczaj do tej czynności potrzebna nam będzie tylko jedna ręka.

Wybierzmy frezarkę wyposażoną w różnego rodzaju frezy. Dzięki temu nie będziemy musieli sami ich później kupować. W zestawie powinny znaleźć się frezy wykonane z kamienia, które skracają paznokcie. Będziemy potrzebować również frezy diamentowe, które wyrównują płytkę paznokcia. Wiele osób wybiera elementy ze stali szlachetnej, ponieważ odporne są na korozję, a ponadto można je dezynfekować bez obaw o utratę właściwości.

 

 

Frezarki do paznokci Allepaznokcie – ranking

 

 

Allepaznokcie JD700 

 

Allepaznokcie JD700 to frezarka do profesjonalnego frezowania paznokci. Moc tego produktu wynosi 35 W. Pozwala to nam na płynne wykonanie zabiegu. Urządzenie wykonuje 30 000 obrotów na minutę. Jest to wystarczający wynik, aby dobrze wypolerować powierzchnię paznokcia. Do zestawu dołączony został specjalny pedał, dzięki któremu możemy regulować prędkość obrotów. Do tego celu służy również suwak widoczny na obudowie.

Prezentowany produkt ma wyprofilowany kształt. Użytkowanie frezarki nawet przez dłuższy czas nie sprawia, że nasze dłonie się męczą albo cierpną. Model ma głowicę typu Twist-Lock. Oznacza to, że wymiana frezów nie zabierze nam więcej niż kilka sekund.

Urządzenie wygląda bardzo estetycznie. Do zestawu dołączonych zostało kilka frezów, które służą także do wykonywania pedicure. Jest to frezarka polecana przez wiele osób. Użytkownicy, w tym kosmetyczki, uważają, że sprzęt bardzo dobrze spełnia swoje zadanie. Jest to solidnie wykonany produkt. Co więcej, dzięki stosunkowo dużej mocy możemy precyzyjnie wykonać zabieg frezowania.

 

 

 

 

Allepaznokcie JD500 

 

Według kosmetyczek Allepaznokcie JD500 to frezarka, którą łatwo się obsługuje. Jest to bardzo dobry produkt nawet dla tych, którzy nigdy wcześniej nie obsługiwali takiego sprzętu. Frezarka wyposażona jest w głowicę, która ułatwia cały proces. Jest to głowica typu Twist-Lock. Oznacza to, że wymiana frezów wymaga jedynie obrócenie pierścienia w lewo lub w prawo. Zajmuje nam to kilka sekund.

Prędkość obrotowa prezentowanej frezarki jest regulowana przez dołączony do zestawu pedał. Urządzenie wykonuje 30 000 obrotów na minutę. Możemy bardzo łatwo dopasować prędkość do danej powierzchni paznokcia. Model jest lekki i nie ciąży nam w dłoni podczas wykonywania zabiegu nawet przez dłuższy czas.

Moc tego sprzętu to 35 W. Opisywana frezarka ma kolor różowy i z pewnością będzie dobrze się prezentowała w każdym salonie kosmetycznym. Internauci wypowiadają się pochlebnie o tym produkcie. W swoich komentarzach często wspominają o łatwej obsłudze frezarki oraz o możliwości wykonywania frezarką zarówno pedicure, jak i manicure.

 

 

 

 

Allepaznokcie 12M – CY 

 

Allepaznokcie 12M-Cy to solidna frezarka do paznokci Allepaznokcie w dobrej cenie. Model został wyprofilowany w taki sposób, aby jak najlepiej dopasował się do każdej dłoni. Oprócz tego produkt ten jest bardzo lekki. Dlatego nawet przy długiej pracy frezarką nie poczujemy zmęczenia.

Jeżeli chodzi o prędkość obrotową, to wynosi ona od 0 do 20 000 obrotów na minutę. Możemy bardzo łatwo regulować ten parametr – załączonym do zestawu pedałem. Dzięki temu możemy idealnie dopasować prędkość do rodzaju powierzchni paznokcia. Do zestawu dołączonych zostało kilka frezów, które pomogą nam w polerowaniu i skróceniu paznokci. Ze względu na zamontowanie główki typu Twist-Lock możemy łatwo i szybko wymieniać frezy.

Prezentowany produkt jest bardzo często chwaloną frezarką. Użytkownicy zgadzają się co do tego, że dzięki temu urządzeniu możemy bardzo dobrze przygotować paznokcie do manicure lub pedicure.

 

 

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status
film indirfilm indirmefull program indir