Najlepsza frezarka do paznokci 40 W

Ostatnio aktualizowane: 24.11.20

 

Każdy profesjonalny salon kosmetyczny jest wyposażony w urządzenie do frezowania paznokci i usuwania skórek. Jeśli poszukujesz frezarki, która jest starannie wykonana oraz zawiera w komplecie dużo frezów, to najlepszym wyborem będzie model Nail Master. Użytkownicy doceniają, że materiał, z którego sprzęt jest wykonany nie przegrzewa się przy długim stosowaniu. Silnik pomimo mocy 40 W jest cichy i cechuje się bezawaryjną pracą. Urządzenie może być sterowane pokrętłem za pomocą pedału nożnego dołączonego do zestawu. Druga polecana frezarka to Promed 4030 SX2, charakteryzująca się możliwością zapisu ustawień oraz dużym wyświetlaczem LCD. Rączka jest jedną z najlżejszych na rynku – waży tylko 95 g, a podczas pracy nie są odczuwalne żadne wibracje dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii wykonania głowicy. Do kompletu dołączono worki na pył, co zwiększa higienę i komfort pracy. Opisywany model wygląda profesjonalnie i dobrze się komponuje z innymi elementami wyposażenia.

 

 

Tabela porównawcza

 

Zalety
Wady
Podsumowanie
Oferty

 

 

Jaką frezarkę do paznokci 40 W wybrać?

 

Frezarki do paznokci są jednym z podstawowych sprzętów, w który jest wyposażona większość salonów kosmetycznych. Te praktyczne urządzenia pozwalają na szybkie przygotowanie dłoni i stóp do dalszych zabiegów pielęgnacyjnych. Na rynku dostępnych jest wiele frezarek i trudno od razu wybrać model, który spełni oczekiwania. W naszym poradniku zakupowym opisaliśmy cechy modeli 40 W, które są jednymi z najbardziej popularnych na rynku.

Wyróżniamy modele frezarek kieszonkowych oraz stacjonarnych. Drugie z wymienionych są najczęściej spotykane w profesjonalnych salonach kosmetycznych i kosmetologicznych. Mają one zabezpieczenie przed przegrzaniem i często można nimi sterować za pomocą pedałów – aby dobrać optymalny nacisk i moc. Urządzenia kieszonkowe są odpowiednie do użytku domowego. Część z nich zasilana jest bateriami, pozostałe to modele akumulatorowe. To praktyczne rozwiązanie również dla osób, które często podróżują lub takich, które chcą podszkolić swoje umiejętności w zakresie wykonywania manicure i pedicure.

Dokonując przeglądu sprzętów dostępnych na naszym rynku możemy stwierdzić, że najlepsze frezarki do paznokci 40 W są idealne do wykonywania manicure i pedicure.  Ważnym parametrem jest prędkość obrotowa – to ilość wykonywanych ruchów na minutę. Optymalna liczba to 20000. Zwróćmy również uwagę na moment obrotowy wyrażany w niutonometrach. W tym przypadku wybierajmy wielkość 3 – 5 mNm, bo to wystarczająca siła oddziaływania frezu. Kolejna kwestia to sposób wymiany głowicy – wskazywana przez kupujących najlepsza frezarka do paznokci 40 W w 2020 roku jest wyposażona w głowicę twist – lock, która umożliwia jej wymianę jednym ruchem.

Zdaniem kupujących dobra frezarka do paznokci 40 W ma kształt, który dobrze i pewnie leży w dłoni. To ważna cecha, zwłaszcza dla osób, które zakładają długą pracę frezarką. Istotne jest również to, czy urządzenie nie nagrzewa się – to znacznie utrudnia pracę, a czasem wręcz ją uniemożliwia. Jeśli zależy Ci na wszechstronności sprzętu, wybierz ten, który zawiera bogaty zestaw końcówek. Powinny one umożliwiać wykonanie zarówno manicure, jak i pedicure oraz w miarę możliwości – ścieranie zrogowaciałego naskórka.

 

 

Frezarki do paznokci 40 W – ranking

 

 

Nail Master

 

Frezarka Nail Master to sprzęt do użytku profesjonalnego o mocy 40 W, dlatego bardzo dobrze sprawdzi się podczas wykonywania manicure.

Zaletą prezentowanego modelu jest duża ilość frezów w zestawie. Część z nich wykonana jest z węglika spiekanego, inne to elementy ceramiczne, pozostałe zaś wykonane są z filcu i kamienia. Głowica umożliwia obracanie w obie strony, co znacznie usprawnia i przyspiesza pracę (kierunek zmieniamy za pomocą przycisku). Przedział 50000 – 35000 obrotów na minutę sprawia, że urządzenie poradzi sobie nawet z bardzo suchą i zrogowaciałą skórą lub z grubą warstwą manicure hybrydowego.

Użytkownicy chętnie wybierają ten model ze względu na dużą ilość elementów w zestawie – jest ich aż 82. Na bezpieczeństwo pracy pozytywnie wpływa system przeciwprzeciążeniowy oraz to, że materiał wykonania nie pozwala na poparzenie dłoni, nawet podczas długiej pracy urządzeniem. Sprzętem można sterować za pomocą nożnego pedału.

Frezarka Nail Master przeznaczona do użytku profesjonalnego jest wyposażona w silnik o mocy 40 W. Może ona wykonać do 35 000 obrotów w ciągu minuty i może pracować w dwóch kierunkach: w prawo lub w lewo.

Zalety
Jakość wykonania:

Frezarka długo może posłużyć użytkownikom, nawet przy częstej i intensywnej pracy, ponieważ została wykonana z materiałów najwyższej jakości. Dodatkowo jest ona wyposażona w system przeciwprzeciążeniowy oraz przeciwprzepięciowy, aby zminimalizować ryzyko uszkodzenia.

Różne typów frezów:

Test frezarek do paznokci 40 W pokazał, że najchętniej wybierane urządzenia w zestawie mają różne typy frezów. Opisywany model ma w zestawie frezy ceramiczne, filcowe, kamienne, stalowe oraz wykonane z węglika spiekanego. Łącznie jest ich 59.

Wysoka prędkość obrotowa:

Urządzenie może generować obroty w przedziale od 35000 do 50000 na minutę, poradzi sobie nawet z najbardziej wymagającymi paznokciami.

Brak wibracji:

Rączka frezarki nie wibruje podczas używania, znacznie podnosi to komfort pracy i pozwala na dokładniejsze frezowanie oraz zapobiega zmęczeniu i urazom ręki.

Łatwa obsługa:

W urządzeniu zastosowano system twist - lock, dzięki któremu wymiana frezu jest wygodna i nie wymaga dużo czasu.

Wady
Szybkie zużycie frezów:

Konsumenci przyznają, że przy dużej ilości frezowania końcówki ulegają zużyciu, jednak ich duża ilość to rekompensuje.

 

 

 

 

Promed 4030 SX2 

 

Jeśli poszukujesz cichego urządzenia, frezarka Promed 4030 SX powinnna spełnić Twoje oczekiwania. Atutem modelu jest niewielka waga jego rączki (95 g), co znacznie ułatwia długą pracę wymagającą precyzyjnych ruchów.

Jednym z elementów wyposażenia jest worek na pył wychwytujący resztki powstałe po obróbce paznokci. To znacznie zwiększa higienę i komfort pracy. Duży, czytelny wyświetlacz umożliwia wygodny odczyt aktualnych ustawień oraz ich zmianę. Można również zapisać 3 ustawienia. Prędkość obrotowa jest regulowana i może wynosić od 2000 do 30000 obrotów na minutę. Głowica obraca się w dwóch kierunkach, które możemy zmieniać.

Obsługa urządzenia jest intuicyjna, co potwierdzają opinie kupujących. Czytelna instrukcja pozwala na samodzielne czyszczenie frezarki. Moc rączki wynosząca 40 W pozwala na szybką i efektywną pracę. Zestaw co prawda nie zawiera sterowania nożnego, jednak można go dokupić i podłączyć do urządzenia.

Promed 4030 SX2 to frezarka która gwarantuje komfort pracy dzięki bardzo niskiej wadze rączki (poniżej 100 g). Urządzenie pochłania pył bezpośrednio z paznokcia i skóry, a następnie filtruje go ze skutecznością 99%.

Zalety
Łatwość czyszczenia:

Budowa rączki pozwala na łatwe rozmontowanie, aby dokładnie oczyścić ją z kurzu i pyłu powstałego podczas pracy. Dzięki takiej budowie urządzenie nie wymaga usuwania zabrudzeń w serwisie.

Regulowana prędkość:

Prędkość obrotowa urządzenia jest płynnie regulowana w zakresie od 2000 do 3000 obr./min., dodatkowo użytkownik może dowolnie zmieniać kierunek pracy głowicy.

Wbudowana pamięć:

Urządzenie ma wbudowaną pamięć, która pozwala na zapisanie 3 wybranych trybów pracy, tak, by każdorazowo nie wprowadzać wszystkich ustawień.

Intuicyjna obsługa:

Wyświetlacz LCD pozwala na szybki wybór zapisanego trybu pracy oraz daje możliwość podglądu aktualnych ustawień. Dodatkowo sygnalizuje poziom napełnienia worka.

Wady
Brak sterowania nożnego:

Frezarka nie została wyposażona w pedał do nożnego sterowania. Użytkownicy preferujący taką formę pracy mogą jednak dokupić element sterowniczy.

 

 

 

 

Clavier 40W

 

Model marki Clavier to frezarka do paznokci 40 W w dobrej cenie umożliwiająca regulację obrotów za pomocą pokrętła od 0 do 35 000 obrotów na minutę. Głowicę wymieniamy tu w systemie Twist lock – za pomocą jednego przycisku.

W zestawie znajdziemy pedał, który umożliwia włączanie i wyłączanie bez konieczności używania rąk. Zestaw solidnych frezów umożliwia wykonanie profesjonalnego manicure. Zostały one wykonane ze szlachetnych materiałów, takich jak diament. Rączka urządzenia jest tak skonstruowana, by pewnie leżeć w dłoni i nie przegrzewać się.

Osoby używające frezarki podkreślają zaletę urządzenia, jaką jest jego wygląd – sprzęt jest mały i elegancki. Na bazie znajduje się specjalne miejsce na rączkę, dzięki czemu jej odkładanie jest wygodne i bezpieczne. Zabiegi wykonywane za pomocą prezentowanej frezarki są komfortowe zarówno dla klientki, jak i osoby, która pracuje urządzeniem.

Clavier 40W to dobra frezarka do paznokci do 150 zł z silnikiem o mocy 40 W oraz głowicą Twist – lock pozwalającą na szybką wymianę frezów.

Zalety
Zestaw końcówek:

Do urządzenia dołączono 36 frezów z wytrzymałymi elementami ściernymi. W zestawie jest również pedał nożny, który pozwala wyłączyć i włączyć frezarkę bez użycia pokrętła.

Design:

Sprzęt jest dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych, białej i różowej. Doceniają to konsumentki, którym zależy na dopasowaniu sprzętu do innych akcesoriów.

Wygoda:

Urządzenie jest niewielkie i poręczne. Wyposażono je w rączkę o odpowiednio wyprofilowanym kształcie, dobrze dopasowanym do dłoni.

Wady
Brak instrukcji:

Osoby rozpoczynające naukę frezowania początkowo mogą mieć trudności z opanowaniem sterowania frezarki.

 

 

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status