Najlepsza frezarka do paznokci 40 W

Ostatnio aktualizowane: 19.04.19

 

Jaką frezarkę do paznokci 40 W wybrać?

 

Frezarki do paznokci są jednym z podstawowych sprzętów, w który jest wyposażona większość salonów kosmetycznych. Te praktyczne urządzenia pozwalają na szybkie przygotowanie dłoni i stóp do dalszych zabiegów pielęgnacyjnych. Na rynku dostępnych jest wiele frezarek i trudno od razu wybrać model, który spełni oczekiwania. W naszym poradniku zakupowym opisaliśmy cechy modeli 40 W, które są jednymi z najbardziej popularnych na rynku.

 

 

Wyróżniamy modele frezarek kieszonkowych oraz stacjonarnych. Drugie z wymienionych są najczęściej spotykane w profesjonalnych salonach kosmetycznych i kosmetologicznych. Mają one zabezpieczenie przed przegrzaniem i często można nimi sterować za pomocą pedałów – aby dobrać optymalny nacisk i moc. Urządzenia kieszonkowe są odpowiednie do użytku domowego. Część z nich zasilana jest bateriami, pozostałe to modele akumulatorowe. To praktyczne rozwiązanie również dla osób, które często podróżują lub takich, które chcą podszkolić swoje umiejętności w zakresie wykonywania manicure i pedicure.

Dokonując przeglądu sprzętów dostępnych na naszym rynku możemy stwierdzić, że najlepsze frezarki do paznokci 40 W są idealne do wykonywania manicure i pedicure.  Ważnym parametrem jest prędkość obrotowa – to ilość wykonywanych ruchów na minutę. Optymalna liczba to 20000. Zwróćmy również uwagę na moment obrotowy wyrażany w niutonometrach. W tym przypadku wybierajmy wielkość 3 – 5 mNm, bo to wystarczająca siła oddziaływania frezu. Kolejna kwestia to sposób wymiany głowicy – wskazywana przez kupujących najlepsza frezarka do paznokci 40 W w 2019 roku jest wyposażona w głowicę twist – lock, która umożliwia jej wymianę jednym ruchem.

Zdaniem kupujących dobra frezarka do paznokci 40 W ma kształt, który dobrze i pewnie leży w dłoni. To ważna cecha, zwłaszcza dla osób, które zakładają długą pracę frezarką. Istotne jest również to, czy urządzenie nie nagrzewa się – to znacznie utrudnia pracę, a czasem wręcz ją uniemożliwia. Jeśli zależy Ci na wszechstronności sprzętu, wybierz ten, który zawiera bogaty zestaw końcówek. Powinny one umożliwiać wykonanie zarówno manicure, jak i pedicure oraz w miarę możliwości – ścieranie zrogowaciałego naskórka.

 

 

Frezarki do paznokci 40 W – ranking

 

 

Nail Master

 

Frezarka Nail Master to sprzęt do użytku profesjonalnego o mocy 40 W, dlatego bardzo dobrze sprawdzi się podczas wykonywania manicure.

Zaletą prezentowanego modelu jest duża ilość frezów w zestawie. Część z nich wykonana jest z węglika spiekanego, inne to elementy ceramiczne, pozostałe zaś wykonane są z filcu i kamienia. Głowica umożliwia obracanie w obie strony, co znacznie usprawnia i przyspiesza pracę (kierunek zmieniamy za pomocą przycisku). Przedział 50000 – 35000 obrotów na minutę sprawia, że urządzenie poradzi sobie nawet z bardzo suchą i zrogowaciałą skórą lub z grubą warstwą manicure hybrydowego.

Użytkownicy chętnie wybierają ten model ze względu na dużą ilość elementów w zestawie – jest ich aż 82. Na bezpieczeństwo pracy pozytywnie wpływa system przeciwprzeciążeniowy oraz to, że materiał wykonania nie pozwala na poparzenie dłoni, nawet podczas długiej pracy urządzeniem. Sprzętem można sterować za pomocą nożnego pedału.

 

 

 

 

Promed 4030 SX2 

 

Jeśli poszukujesz cichego urządzenia, frezarka Promed 4030 SX powinnna spełnić Twoje oczekiwania. Atutem modelu jest niewielka waga jego rączki (95 g), co znacznie ułatwia długą pracę wymagającą precyzyjnych ruchów.

Jednym z elementów wyposażenia jest worek na pył wychwytujący resztki powstałe po obróbce paznokci. To znacznie zwiększa higienę i komfort pracy. Duży, czytelny wyświetlacz umożliwia wygodny odczyt aktualnych ustawień oraz ich zmianę. Można również zapisać 3 ustawienia. Prędkość obrotowa jest regulowana i może wynosić od 2000 do 30000 obrotów na minutę. Głowica obraca się w dwóch kierunkach, które możemy zmieniać.

Obsługa urządzenia jest intuicyjna, co potwierdzają opinie kupujących. Czytelna instrukcja pozwala na samodzielne czyszczenie frezarki. Moc rączki wynosząca 40 W pozwala na szybką i efektywną pracę. Zestaw co prawda nie zawiera sterowania nożnego, jednak można go dokupić i podłączyć do urządzenia.

 

 

 

 

Clavier 40W

 

Model marki Clavier to frezarka do paznokci 40 W w dobrej cenie umożliwiająca regulację obrotów za pomocą pokrętła od 0 do 35 000 obrotów na minutę. Głowicę wymieniamy tu w systemie Twist lock – za pomocą jednego przycisku.

W zestawie znajdziemy pedał, który umożliwia włączanie i wyłączanie bez konieczności używania rąk. Zestaw solidnych frezów umożliwia wykonanie profesjonalnego manicure. Zostały one wykonane ze szlachetnych materiałów, takich jak diament. Rączka urządzenia jest tak skonstruowana, by pewnie leżeć w dłoni i nie przegrzewać się.

Osoby używające frezarki podkreślają zaletę urządzenia, jaką jest jego wygląd – sprzęt jest mały i elegancki. Na bazie znajduje się specjalne miejsce na rączkę, dzięki czemu jej odkładanie jest wygodne i bezpieczne. Zabiegi wykonywane za pomocą prezentowanej frezarki są komfortowe zarówno dla klientki, jak i osoby, która pracuje urządzeniem.

 

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...