Najlepsza frezarka do paznokci 35 W

Ostatnio aktualizowane: 22.04.19

 

Jaką frezarkę do paznokci 35 W wybrać?

 

Frezarka do paznokci to urządzenie, które pozwoli na poprawienie wyglądu paznokci oraz na przygotowanie ich do wykonania hybryd, żeli lub innego manicure. Jeżeli jesteś osobą początkującą w dziedzinie upiększania paznokci lub po prostu szukasz dobrego urządzenia tego typu, to możesz przeczytać ten poradnik. Jest w nim wiele informacji na temat zakupu odpowiedniej frezarki, a także opisy kilku urządzeń, które mogą Cię zainteresować. W naszym artykule zajmiemy się modelami, których moc wynosi 35 W. Jest ona wystarczająca, aby szybko oraz sprawnie wypolerować paznokcie i sprawić, aby można było nałożyć na nie lakier.

 

 

Bez wątpienia najlepsza frezarka do paznokci 35 W w 2019 roku ma dobrze skonstruowaną głowicę. Element ten powinien mieć specjalny system, który pozwoli na łatwą zmianę wybranych przez nas końcówek. Oprócz tego głowica nie powinna być zbyt duża, aby posługiwanie się nią nie sprawiło, że się zranimy.

Przed zakupem sprawdź prędkość obrotową wybranego przez siebie urządzenia. Nie należy się tu jednak sugerować najwyższymi wynikami. Zbyt duża prędkość obrotowa może zniszczyć paznokcie, a nawet nas zranić. Dlatego wiele osób poleca frezarki, których ten parametr można regulować, najlepiej w zakresie od 500 do 30000 obrotów na minutę.  Początkujące osoby powinny używać mniejszych obrotów, około 2000, a doświadczone mogą zwiększyć moc.

Kosmetyczki, które już od wielu lat używają sprzętu tego typu podkreślają, że najlepsze frezarki do paznokci 35 W są dobrze wyprofilowane i wygodne podczas dłuższego piłowania płytki. Dlatego najlepiej wybierać niewielkie sprzęty z wyprofilowanymi uchwytami, które nie obciążają zbytnio dłoni.

Sprawdź również, co dostajesz w zestawie. W wielu wypadkach będą to frezy wykonane z różnych materiałów. W dobrym komplecie powinny znajdować się końcówki diamentowe, które wyrównują płytkę paznokcia, a także kamienne skracające paznokcie. Oprócz tego ważne są frezy typu polerka, dzięki którym paznokcie będą ładnie błyszczeć. Upewnij się, czy w zestawie znajdują się końcówki drobnoziarniste oraz gruboziarniste. Z takim kompletem można dobrze przygotować paznokcie do malowania.

 

 

Frezarki do paznokci 35 W – ranking

 

 

JSDA JD700 

 

JSDA JD700 to jedna z najpopularniejszych frezarek dostępnych na rynku. Jest ona szczególnie ceniona za bardzo łatwą obsługę. Osoby, które zaopatrzyły się w prezentowane urządzenie uważają, że jest ono solidnie wykończone. Jedną z największych zalet frezarki jest możliwość regulowania obrotów. Najniższa wartość wynosi jedynie 0,5 tysiąca obrotów na minutę. Z kolei najwyższa to aż 30 000 obrotów na minutę.

Mechanizm Twist Lock na rączce sprzętu sprawia, że wymiana frezów zajmuje kilka sekund. Warto dodać, że w zestawie znajdziemy 3 frezy diamentowe oraz nakładkę ścierną. Rączka frezarki jest wykonana w taki sposób, że bardzo łatwo się ją trzyma, więc nawet długie piłowanie nie jest uciążliwe.

Na obudowie znajduje się kilka bardzo dobrze opisanych przycisków. Dlatego wybranie odpowiedniego oraz posługiwanie się frezarką nie jest trudne. Jeżeli chodzi o regulację kierunku obrotów, to jest ona możliwa. Frezarka może działać w prawo lub w lewo. Wymiary sprzętu to: 13 cm x 8,5 cm x 13 cm, więc nie zajmuje dużo miejsca. Rączka ma długość 14 cm. Produkt ma certyfikat CE.

 

 

 

 

Electric Nail Drill 220-240V

 

Electric Nail Drill 220-240V to frezarka do paznokci 35 W w dobrej cenie, z pomocą której możesz idealnie wypolerować paznokcie. Jest to sprzęt zasilany sieciowo. Głowica Twist Lock umożliwia umieszczanie oraz wkładanie frezów jednym ruchem. Warto dodać, że głowica jest skonstruowana w taki sposób, że można na niej umiejscowić każdy typ frezów.

Jeżeli chodzi o obroty, to są one regulowane w zakresie od 4000 do 30000 obrotów na minutę. Można więc je manualnie dopasować do warunków polerowania. Frezarka składa się z głowicy oraz bazy. Na tej drugiej znajdują się wszystkie przyciski oraz ustawienia. Z kolei głowica jest dobrze wyprofilowana i pozwala na długą pracę.

Dostępnych jest kilka kolorów frezarki, więc można wybrać ten, który najbardziej pasuje do wystroju salonu lub pokoju. W zestawie znajduje się również kilka frezów, dzięki którym możemy od razu wypróbować urządzenie. Wymiary frezarki to: 24 cm x 9,5 cm x 20 cm. Użytkowniczkom podoba się pełen zestaw oraz dobrze wyprofilowana rączka.

 

 

 

 

Allepaznokcie JD700

 

Allepaznokcie JD700 to frezarka, która nie zajmuje zbyt dużo miejsca i sprawia, że paznokcie są idealnie wypolerowane. Jest to z pewnością rezultat dość wysokiej mocy, a także możliwość regulowania szybkości obrotów głowicy w zakresie od 0,5 tysiąca do 30000 obrotów na minutę.

Użytkowniczki najbardziej doceniają niewielkie gabaryty tego sprzętu oraz fakt, że jest on bardzo lekki. Jego waga wynosi jedynie 200 g. Osoby zaopatrzone we frezarkę uważają, że dużą zaletą jest możliwość wybrania obrotów prawych lub lewych. Obsługa urządzenia nie jest skomplikowana, więc nawet początkujący się nie pogubią.

Uchwyt frezarki jest skonstruowany w taki sposób, że trzymanie go w ręce przez długi czas nie jest uciążliwe. Z kolei rączka Twist Lock pozwala na bardzo szybką wymianę frezów. Warto dodać, że w zestawie znajdziemy kilka końcówek, które można od razu zamontować i wypróbować.

 

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...