Ranking 3 najlepszych frezarek do paznokci 35 W w 2020

Ostatnio aktualizowane: 25.10.20

 

Najlepsza frezarka do paznokci 35 W – Przewodnik zakupowy, ranking i test

 

Poniżej znajdziesz zestawienie dobrych frezarek do paznokci 35 W. Wybieraliśmy je, biorąc pod uwagę kilka kwestii, w szczególności opinie użytkowniczek i solidność wykonania. Często polecanym modelem jest JSDA JD700, czyli frezarka do paznokci, której obroty można regulować w szerokim zakresie. Można ją więc łatwo dopasować do swoich potrzeb. Sprzęt wykonuje obroty w prawo i w lewo. Mechanizm twist-lock gwarantuje możliwość szybkiej wymiany frezu. Frezarka do paznokci ma wygodną rączkę, którą można pewnie trzymać w dłoni. Dodatkowo w zestawie znajduje się praktyczna podstawka, na której możemy umieścić sprzęt, kiedy robimy sobie krótką przerwę. Nie tylko opisywany model zdobywa dobre opinie. Sporo pozytywnych recenzji można też przeczytać na temat frezarki do paznokci JSDA for SUNONE. Do jej wykonania wykorzystano dobrej jakości tworzywa, chcąc zapewnić maksymalną trwałość urządzenia. Przed dopuszczeniem do sprzedaży sprzęt przeszedł test w profesjonalnym salonie urody, podczas którego sprawdzono efektywność jego działania.

 

 

Tabela porównawcza

 

Zalety
Wady
Podsumowanie
Oferty

 

 

Jaką frezarkę do paznokci 35 W wybrać?

 

Frezarka do paznokci to urządzenie, które pozwoli na poprawienie wyglądu paznokci oraz na przygotowanie ich do wykonania hybryd, żeli lub innego manicure. Jeżeli jesteś osobą początkującą w dziedzinie upiększania paznokci lub po prostu szukasz dobrego urządzenia tego typu, to możesz przeczytać ten poradnik. Jest w nim wiele informacji na temat zakupu odpowiedniej frezarki, a także opisy kilku urządzeń, które mogą Cię zainteresować. W naszym artykule zajmiemy się modelami, których moc wynosi 35 W. Jest ona wystarczająca, aby szybko oraz sprawnie wypolerować paznokcie i sprawić, aby można było nałożyć na nie lakier.

 

 

Bez wątpienia najlepsza frezarka do paznokci 35 W w 2020 roku ma dobrze skonstruowaną głowicę. Element ten powinien mieć specjalny system, który pozwoli na łatwą zmianę wybranych przez nas końcówek. Oprócz tego głowica nie powinna być zbyt duża, aby posługiwanie się nią nie sprawiło, że się zranimy.

Przed zakupem sprawdź prędkość obrotową wybranego przez siebie urządzenia. Nie należy się tu jednak sugerować najwyższymi wynikami. Zbyt duża prędkość obrotowa może zniszczyć paznokcie, a nawet nas zranić. Dlatego wiele osób poleca frezarki, których ten parametr można regulować, najlepiej w zakresie od 500 do 30000 obrotów na minutę.  Początkujące osoby powinny używać mniejszych obrotów, około 2000, a doświadczone mogą zwiększyć moc.

Kosmetyczki, które już od wielu lat używają sprzętu tego typu podkreślają, że najlepsze frezarki do paznokci 35 W są dobrze wyprofilowane i wygodne podczas dłuższego piłowania płytki. Dlatego najlepiej wybierać niewielkie sprzęty z wyprofilowanymi uchwytami, które nie obciążają zbytnio dłoni.

Sprawdź również, co dostajesz w zestawie. W wielu wypadkach będą to frezy wykonane z różnych materiałów. W dobrym komplecie powinny znajdować się końcówki diamentowe, które wyrównują płytkę paznokcia, a także kamienne skracające paznokcie. Oprócz tego ważne są frezy typu polerka, dzięki którym paznokcie będą ładnie błyszczeć. Upewnij się, czy w zestawie znajdują się końcówki drobnoziarniste oraz gruboziarniste. Z takim kompletem można dobrze przygotować paznokcie do malowania.

 

 

Frezarki do paznokci 35 W – ranking

 

 

1. Frezarka JSDA Power JD700 35W

 

JSDA JD700 to jedna z najpopularniejszych frezarek dostępnych na rynku. Jest ona szczególnie ceniona za bardzo łatwą obsługę. Osoby, które zaopatrzyły się w prezentowane urządzenie uważają, że jest ono solidnie wykończone. Jedną z największych zalet frezarki jest możliwość regulowania obrotów. Najniższa wartość wynosi jedynie 0,5 tysiąca obrotów na minutę. Z kolei najwyższa to aż 30 000 obrotów na minutę.

Mechanizm Twist Lock na rączce sprzętu sprawia, że wymiana frezów zajmuje kilka sekund. Warto dodać, że w zestawie znajdziemy 3 frezy diamentowe oraz nakładkę ścierną. Rączka frezarki jest wykonana w taki sposób, że bardzo łatwo się ją trzyma, więc nawet długie piłowanie nie jest uciążliwe.

Na obudowie znajduje się kilka bardzo dobrze opisanych przycisków. Dlatego wybranie odpowiedniego oraz posługiwanie się frezarką nie jest trudne. Jeżeli chodzi o regulację kierunku obrotów, to jest ona możliwa. Frezarka może działać w prawo lub w lewo. Wymiary sprzętu to: 13 cm x 8,5 cm x 13 cm, więc nie zajmuje dużo miejsca. Rączka ma długość 14 cm. Produkt ma certyfikat CE.

Frezarka do paznokci JSDA JD700 ma wymiary: 13 cm x 8,5 cm x 13 cm. Obroty można regulować w zakresie 500 do 30 000.

Zalety
Mechanizm twist-lock:

We frezarce do paznokci wykorzystano mechanizm twist-lock, dzięki któremu wymiana frezu jest bardzo prosta. Wystarczy jeden sprawny ruch, aby zmienić akcesorium.

Regulacja obrotów:

Sporym atutem jest duży zakres regulacji obrotów. Można je ustawić od 500 do 30 000 na minutę. Sprzęt jest dostosowany do potrzeb różnych osób.

Wygodna rączka:

Przeprowadzony test frezarek do paznokci 35 W wykazał, że korzystanie z frezarki jest wygodne. Ma ona odpowiednio wyprofilowaną rączkę, którą pewnie trzyma się w dłoni.

Dodatkowe akcesoria:

W komplecie znajdują się potrzebne do pracy akcesoria i jest ich sporo. Kupujący otrzymuje kilkadziesiąt frezów diamentowych, a także cylinderki ścierne.

Certyfikat CE:

Urządzenie ma certyfikat CE, co oznacza, że zostało zrobione z dobrej jakości materiałów i korzystanie z niego jest bezpieczne.

Wady
Zacinanie:

W niektórych opiniach można przeczytać, że w trakcie zmiany kierunku obrotów dochodzi czasem do zacinania się urządzenia. Bywa to nieco irytujące.

 

 

 

 

2. Profesjonalna Frezarka do Paznokci JSDA for SUNONE 35W

 

Frezarka do paznokci JSDA for SUNONE jest sprzedawana w zestawie z wieloma przydatnymi akcesoriami. Kupujący poza frezarką otrzymuje głowicę, pedał i zestaw frezów. Głowica z mechanizmem twist-lock sprawia, że wymiana akcesoriów jest prosta i można to robić swobodnie w trakcie pracy. Pedał pozwala na łatwe włączanie i wyłączanie obrotów, bez konieczności używania do tego pokrętła.

Prezentowana frezarka do paznokci jest zrobiona z dobrej jakości materiałów, a jak zapewnia producent, przed dopuszczeniem do sprzedaży przeszła liczne testy. Potwierdziły one jej wytrzymałość i efektywność działania. Urządzenie nie nagrzewa się intensywnie w trakcie pracy. Dzięki temu, że działa wydajnie, pozwala na szybkie przygotowanie paznokci do dalszych etapów manicure.

Czy warto zdecydować się na zakup frezarki do paznokci JSDA for SUNONE? Większość osób, które mają ten sprzęt, twierdzi, że tak. Jest on łatwy w obsłudze, efektywnie pracuje i dodatkowo estetycznie wygląda. JSDA for SUNONE to frezarka do paznokci o mocy 35 W. Jej moment obrotowy to 2,5 Nm. Model ma białą obudowę.

Zalety
Efektywność i wytrzymałość:

Frezarka do paznokci nie nagrzewa się mocno w trakcie pracy, więc ryzyko jej awarii jest niewielkie. Producent potwierdza, że jakość wykorzystanych do produkcji komponentów jest bardzo dobra.

Przeznaczenie:

Ten model jest polecany zarówno do amatorskiego, jak i profesjonalnego użytkowania. Można go uznać za sprzęt dla każdego, bez względu na oczekiwania.

Pedał:

W zestawie znajduje się pedał, który czyni korzystanie z frezarki wygodniejszym. Za jego pomocą można włączyć i wyłączyć sprzęt, nie używając przy tym pokrętła. To przydatne rozwiązanie dobrze sprawdzające się podczas robienia manicure.

Estetyczny design:

Sprzęt ma prosty i estetyczny design. Frezarka będzie się dobrze prezentowała w każdym miejscu.

Wady
Słaba jakość frezów:

W komentarzach pojawia się informacja, że jakość dołączonych do kompletu frezów nie jest najlepsza. Trzeba liczyć się z koniecznością dokupienia tych akcesoriów.

 

 

 

 

3. Frezarka JSDA POWER JD500 35W

 

Warto zapoznać się z opisem frezarki do paznokci JSDA POWER JD500 o mocy 35 W. Jest ona solidnie wykonana, co daje podstawy sądzić, że będzie nam długo służyła. Obudowa nie nagrzewa się intensywnie w trakcie pracy. Prędkość obrotowa jest regulowana w zakresie od 500 do 30 000. Można ustawić, czy głowica ma się obracać w lewo czy w prawo.

Dokładne wymiary podstawy to: 15 cm x 7,5 cm x 12,4 cm. Rączka ma długość równą 14 cm. Urządzenie ma certyfikat CE, więc możemy być pewni, że zrobiono go z dobrej jakości materiałów i korzystanie z niego jest bezpieczne. W zestawie poza frezarką znajduje się: rączka z obrotową główką, pedał do napędu, podstawka i zestaw 5 frezów diamentowych wraz z cylindrami ściernymi.

Frezarka JSDA POWER JD500 35W zdobywa dobre opinie kupujących. W recenzjach dotyczących tego produktu można przeczytać, że jest on odpowiedni dla amatorów i profesjonalistów. Pozytywnie ocenia się jakość wykonania i łatwość obsługi urządzenia.
Model JSDA POWER JD500 to dobra frezarka do paznokci 35 W do 150 zł. Jej wymiary to: 15 cm x 7,5 cm x 12,4 cm.

Zalety
Łatwa regulacja obrotów:

Urządzenie daje możliwość regulacji obrotów w zakresie od 500 do 30 000. Szeroki zakres ustawień pozwala na idealne dopasowanie sprzętu do potrzeb. Głowica może obracać się w prawo i lewo.

Podstawka pod rączkę:

W komplecie znajduje się podstawka na rączkę. Można więc swobodnie odkładać ten element w bezpieczne miejsce w trakcie przerwy w pracy.

Jakość wykonania:

Sprzęt zrobiono z dobrej jakości materiałów, które mają zagwarantować długi czas użytkowania bez żadnej awarii.

Wady
Design:

Trzeba zdawać sobie sprawę z tego, że frezarka ma prosty design. Jeśli więc zależy nam na eleganckim, wyróżniającym się sprzęcie, może to nie być model dla nas.

 

 

 

 

» Przejrzyj produkty z poprzednich lat

 

 

Electric Nail Drill 220-240V

 

Electric Nail Drill 220-240V to frezarka do paznokci 35 W w dobrej cenie, z pomocą której możesz idealnie wypolerować paznokcie. Jest to sprzęt zasilany sieciowo. Głowica Twist Lock umożliwia umieszczanie oraz wkładanie frezów jednym ruchem. Warto dodać, że głowica jest skonstruowana w taki sposób, że można na niej umiejscowić każdy typ frezów.

Jeżeli chodzi o obroty, to są one regulowane w zakresie od 4000 do 30000 obrotów na minutę. Można więc je manualnie dopasować do warunków polerowania. Frezarka składa się z głowicy oraz bazy. Na tej drugiej znajdują się wszystkie przyciski oraz ustawienia. Z kolei głowica jest dobrze wyprofilowana i pozwala na długą pracę.

Dostępnych jest kilka kolorów frezarki, więc można wybrać ten, który najbardziej pasuje do wystroju salonu lub pokoju. W zestawie znajduje się również kilka frezów, dzięki którym możemy od razu wypróbować urządzenie. Wymiary frezarki to: 24 cm x 9,5 cm x 20 cm. Użytkowniczkom podoba się pełen zestaw oraz dobrze wyprofilowana rączka.

 

 

Allepaznokcie JD700

 

Allepaznokcie JD700 to frezarka, która nie zajmuje zbyt dużo miejsca i sprawia, że paznokcie są idealnie wypolerowane. Jest to z pewnością rezultat dość wysokiej mocy, a także możliwość regulowania szybkości obrotów głowicy w zakresie od 0,5 tysiąca do 30000 obrotów na minutę.

Użytkowniczki najbardziej doceniają niewielkie gabaryty tego sprzętu oraz fakt, że jest on bardzo lekki. Jego waga wynosi jedynie 200 g. Osoby zaopatrzone we frezarkę uważają, że dużą zaletą jest możliwość wybrania obrotów prawych lub lewych. Obsługa urządzenia nie jest skomplikowana, więc nawet początkujący się nie pogubią.

Uchwyt frezarki jest skonstruowany w taki sposób, że trzymanie go w ręce przez długi czas nie jest uciążliwe. Z kolei rączka Twist Lock pozwala na bardzo szybką wymianę frezów. Warto dodać, że w zestawie znajdziemy kilka końcówek, które można od razu zamontować i wypróbować.

 

 

» Przejrzyj produkty z poprzednich lat

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status