Najlepsza henna do brwi brązowa

Ostatnio aktualizowane: 18.02.20

 

Tabela porównawcza

 

Zalety
Wady
Podsumowanie
Oferty

 

 

Jaką brązową hennę do brwi wybrać?

 

Henna to bezpieczna i tania metoda, aby przyciemnić i podkreślić kolor brwi i rzęs. Dzięki hennie nawet przez 3-4 tygodnie nie trzeba martwić się o kolor. Na rynku jest wiele preparatów przeznaczonych do zabiegów w domu. Aby pomóc w wyborze odpowiedniego produktu w poniższym poradniku podpowiadamy, czym charakteryzuje się najlepsza, brązowa henna do brwi w 2020 roku.

Przede wszystkim musisz wiedzieć, że henna to proszek, który służy do barwienia skóry. Uzyskuje się go z suszonych oraz rozdrobnionych liści lawsonii bezbronnej. Liście tego krzewu zawierają czerwony barwnik, który w połączeniu z keratyną obecną we włosach nadaje im kolor.

Preparat dostępny jest w kilku kolorach – czarnym, grafitowym, brązowym, rudym oraz blond. Barwa brwi po zabiegu powinna być zbliżona do odcienia naszych włosów lub ewentualnie o ton czy dwa ciemniejsza. Trzeba również pamiętać, że im dłużej trzymamy hennę na brwiach, tym efekt jest intensywniejszy, a kolor ciemniejszy. Dlatego też należy zachować umiar, aby nie wyglądać źle. Możliwe jest też mieszanie kilku barw ze sobą, jeśli żaden z podstawowych nie spełnia naszych wymagań. Większość kobiet wybiera hennę w brązowym kolorze, ponieważ pasuje zarówno blondynkom, jak i brunetkom.

Przy zakupie musimy wziąć pod uwagę konsystencję. Najczęściej wybierane są produkty w proszku. Wówczas do zestawu dołączany jest aktywator, który pobudza do działania. Po wymieszaniu składników, można rozpocząć zabieg. Można również zakupić preparat w postaci żelu lub kremu – w tym przypadku też często konieczne jest wymieszanie henny z aktywatorem.

Czas zabiegu też jest różny. Znajdziemy produkty, które trzeba zmyć zaraz po nałożeniu. Ten rodzaj dobry jest dla osób wprawionych. Najlepsze, brązowe henny do brwi dla osób, którym zdarza się wyjechać poza linię brwi to produkty, które mają dłuższy czas farbowania. W zależności od intensywności koloru, który chcemy uzyskać czas wynosi między 5 a 10 minut. Jeśli okaże się, że kolor jest zbyt jasny, możemy powtórzyć zabieg.

Produkty zwykle stosowane są do brwi. Jednak są też uniwersalne, którymi możemy wykonać hennę na rzęsach. Trzeba jedynie pamiętać, by przed takim zabiegiem ściągnąć soczewki. Pozostała część zabiegu przebiega w ten sam sposób, co wykonywanie henny na brwiach.

 

 

Henny do brwi brązowa – Ranking

 

 

Refectocil 15ml 

 

Produkt Refectocil 15ml to profesjonalna, żelowa henna do brwi i rzęs. Brązowy kolor idealnie pasuje blondynkom i rudym. Preparat jest bezpieczny i wodoodporny, dlatego nie musisz przejmować się podczas uprawiania sportów wodnych lub gdy zaskoczy Cię deszcz.

Hennę mieszamy za pomocą szpatułki, która dołączona jest do opakowania. Łączymy ze sobą 2 cm farby oraz 10 kropli wody utlenionej, a następnie patyczkiem nakładamy na brwi. Cały zabieg trwa od 5 do 10 minut. Po upływie tego czasu należy zmyć preparat wodą z mydłem.

Kobiety, które zakupiły ten produkt, pozytywnie wypowiadają się na jego temat, ponieważ jest bardzo łatwy w użyciu. Poza tym preparat jest higieniczny i co ważne – nie pozostawia brzydkich zacieków na twarzy oraz nie podrażnia skóry. Efekt może utrzymać się nawet do 6 tygodni.  

 

 

 

 

Delia Tradycyjna 4.0

 

Jeśli poszukujesz henny do brwi w brązowym kolorze, to Delia Tradycyjna 4.0 jest dobrym rozwiązaniem. Produkt przeznaczony jest do stosowania w warunkach domowych. Jest to tradycyjna henna proszkowa i wystarcza na wykonanie jednego, pełnego zabiegu. Opakowanie zawiera dwie saszetki, ich zawartość należy wymieszać do uzyskania jednolitej konsystencji, a następnie aplikować na włosy.

Przed wykonaniem zabiegu należy przeprowadzić test na alergie, zgodnie z instrukcjami. Jeśli po upływie 24 godzin, nie pokazały się żadne reakcje uczuleniowe, można wykonać zabieg.  Przed wykonaniem henny trzeba też przygotować skórę i natłuścić ją kremem. Trwałość koloru gwarantowana jest przez 14 dni.

Ta brązowa henna do brwi w dobrej cenie dobrze zastąpi codzienne używanie konturówki. Bardzo dobrze sprawdza się również jako uzupełnienie małych ubytków w brwiach. Kobiety pozytywnie oceniają produkt, ponieważ jest bezpieczny dla skóry.

 

 

 

 

Verona Revia 

 

Produkt Verona Revia jest godny polecenia. To brązowa henna w postaci kremu. Opakowanie zawiera: tubkę z kremem o pojemności 15 ml, 3% aktywator w buteleczce oraz szpatułkę do nałożenia gotowego preparatu.

Wykonanie zabiegu jest łatwe. Należy zabezpieczyć skórę wokół brwi – nakremować ją tłustym kremem. Następnie za pomocą szpatułki należy wymieszać ok. 1 cm kremu z 10 – 20 kroplami aktywatora. Trzeba pamiętać, aby wykonać to w szklanym naczyniu i zaraz po sporządzaniu zużyć. Ważne jest, aby cały zabieg malowania brwi nie trwał dłużej niż 10  – 15 min.

Osoby, które zakupiły produkt oceniają go bardzo dobrze, ponieważ w łatwy sposób rozprowadza się na włoskach. Poza tym ma wysokiej jakości barwnik oraz długo utrzymuje się na brwiach. Natomiast szpatułka dołączona do opakowania jest precyzyjna i bezpieczna podczas wykonywania zabiegu.

 

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subskrybuj  
Notify of
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (25 votes, average: 4.76 out of 5)
Loading...
DMCA.com Protection Status