Najlepszy puder do włosów męski

Ostatnio aktualizowane: 30.09.20

 

Tabela porównawcza

 

Zalety
Wady
Podsumowanie
Oferty

 

 

Jaki puder do włosów męski wybrać?

 

Już od paru lat na rynku obecne są pudry do włosów. Cieszą się one dużą popularnością, bo są niedrogie i skuteczne. Ich działanie polega na wchłanianiu wydzielanego przez skórę sebum, przez co włosy unoszą się u nasady i fryzura zyskuje objętość. Jednak na tym nie kończy się działanie preparatów tego typu. Te najlepsze męskie pudry do włosów zwiększają plastyczność włosów i w ten sposób pomagają też ułożyć fryzurę. Zmniejszają potrzebę stosowania innych środków do stylizacji. Wpływają na włosy odświeżająco, kamuflując ich przetłuszczanie. Są łatwe w użyciu i zapewniają natychmiastowy efekt, który utrzymuje się kilka do kilkunastu godzin. Aby usunąć produkt, wystarczy umyć włosy. Ten krótki poradnik ma za zadanie podpowiedzieć, jaki puder do włosów wybrać dla mężczyzny.

 

 

Pudry są bardzo łatwe w stosowaniu, ich użycie zajmuje tylko chwilę – należy niewielką ilość produktu wetrzeć we włosy, a efekt jest natychmiastowy. Producenci zalecają dwa sposoby aplikowania. Pierwszy polega na posypaniu włosów przy samej skórze, w drugim przypadku preparat aplikuje się na dłoń, rozciera, a następnie rozprowadza na włosach. Ta metoda pozwala np. wystylizować napuszone końcówki i ujarzmić niesforne pasma.

Najczęściej produkt ma postać białego proszku, ale dostępne są też pudry kolorowe. Te ostatnie – dopasowane do koloru włosa – nie zostawiają widocznych śladów, nawet jeśli kosmetyk nie będzie starannie rozprowadzony. Produkty sprzedawane są w niewielkich poręcznych pojemnikach, co pozwala zabierać je ze sobą i stosować w dowolnym momencie.

Mamy szeroki asortyment pudrów, które można podzielić na kilka kategorii: matujące, stylizujące i pudry w sprayu. Matujące zwiększają objętość, nie usztywniając włosów. Nadają im bardziej codzienny matowy wygląd. Stylizujące pomogą dodatkowo nadać fryzurze odpowiedni kształt. Doskonale sprawdzą się w momencie, gdy szybko musimy poprawić fryzurę. Pudry w sprayu pozwalają uzyskać objętość i utrwalają fryzurę.

Należy pamiętać, że kosmetyk najlepiej działa w przypadku włosów cienkich i delikatnych. Dobrze sprawdza się też przy krótkich męskich fryzurach.

Najlepszy męski puder do włosów w 2020 roku jest kosmetykiem łatwym w użyciu i zapewniającym błyskawiczny efekt, który będzie się długo utrzymywał. Chroni i pielęgnuje włosy, zwiększa objętość i pomaga w stylizacji. Należy jednak pamiętać, żeby stosować produkt zgodnie z zaleceniami. Użycie zbyt dużej ilości może obciążyć włosy i spowodować, że będą ciężkie i pozlepiane. Natomiast źle rozprowadzony produkt pozostawia na włosach brzydkie ślady.

 

 

Puder do włosów dla mężczyzn – Ranking

 

 

Schwarzkopf Osis Dust It 

 

Osis Dust It firmy Schwarzkopf reklamowany jako puder matujący, jest produktem wielofunkcyjnym. Nadaje włosom objętość i miękki lekko matowy efekt, doskonale też utrwala fryzurę. Puder jest lekki, nie obciąża włosów i nie skleja ich, a jego działanie utrzymuje się nawet 12 godzin. Doskonale sprawdza się w deszczowej pogodzie, kiedy włosy wymagają silniejszego utrwalenia.

Produkt wiąże sebum, które pojawia się na włosach w ciągu dnia, nie zostawia śladów użycia, sprawia, że włosy wyglądają świeżo, zdrowo i naturalnie. Doskonale sprawdza się w przypadku zarówno cienkich, jak i grubych włosów. Estetyczne i poręczne opakowanie (zawierające 10 ml pudru) umożliwia noszenie kosmetyku ze sobą i stosowanie w razie potrzeby.

Z opinii wynika, że puder spełnia wymagania konsumentów, jest wydajny i skuteczny. Jego użycie pomaga ułożyć i utrwalić żądaną fryzurę. Spełnia swoją rolę podczas imprez i zabaw tanecznych, ponieważ zapobiega wpływowi wilgoci na fryzurę.

 

 

 

 

GOSH 50ml 

 

Puder matujący GOSH Pump Up The Volume rekomendowany jest dla cienkich włosów. Unosi włosy od nasady, sprawiając, że wydają się lżejsze. Nie skleja włosów, po użyciu sprawiają one wrażenie naturalnie sprężystych i można je bez trudu rozczesać. Puder pomaga w utrwaleniu fryzury. Działanie produktu jest długotrwałe.

Efekt uniesienia włosów jest szczególnie widoczny w przypadku krótkich fryzur. Mimo że kolor proszku jest biały, nie zostawia śladów na włosach. Producent zaleca, aby niewielką ilość pudru rozsypać na dłoni, a następnie wetrzeć we włosy. Kosmetyk jest dostępny w opakowaniu o pojemności 50 ml.

Konsumenci wyrażają zadowolenie, że włosy po użyciu produktu wyglądają naturalnie, chwalą preparat za jego skuteczność i wydajność. Z opinii użytkowników wynika, że przy regularnym stosowaniu opakowanie wystarcza na około rok.

 

 

 

 

Schwarzkopf got2B Powder’Ful Volumising Styling Powder 

 

Schwarzkopf got2b Powder’Ful Volimising jest pudrem stylizującym. Produkt skutecznie unosi włosy, zapewniając efekt zwiększonej objętości na wiele godzin. Nadaje świeży i naturalny wygląd.  Po użyciu włosy bez trudu można rozczesać.

Ten męski puder do włosów w dobrej cenie bardzo pomaga w stylizacji fryzury, w znacznym stopniu ogranicza potrzebę stosowania innych środków (pianki, lakiery) i przyrządów modelujących (lokówki, prostownice). Produkt jest dostępny w opakowaniu o pojemności 10 ml.

Konsumenci podkreślają, że puder got2b najlepiej sprawdza się gdy szybko chcemy poprawić fryzurę np. w sytuacji podróży, nieoczekiwanych odwiedzin. Z opinii wynika, że jest łatwy w użyciu i wydajny. Najlepszy efekt zapewnia, gdy jest użyty na świeżo umyte włosy.

 

 

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status