Najlepsza suszarko lokówka Rowenta

Ostatnio aktualizowane: 19.01.20

 

Jaką suszarko lokówkę Rowenta wybrać?

 

Dbanie o perfekcyjny wygląd włosów wiąże się z wieloma trudnościami. To, co może wydawać się proste wcale takim nie jest, o czym przekonała się do tej pory niejedna kobieta. Dobrym rozwiązaniem w przypadku, gdy wychodzisz i potrzebujesz ładnej fryzury „na już” jest lokówko-suszarka.

Z naszą pomocą wybierzesz jedno z dostępnych na rynku urządzeń. Dowiesz się, jakie cechy mają najlepsze lokówko-suszarki Rowenta i na ich przykładzie zdecydujesz się na konkretny model. Firmę Rowenta wybraliśmy ze względu na solidne wykonanie i jakość proponowanych produktów, co potwierdza jej wieloletnie doświadczenie i staż na rynku.

Szybkie ułożenie odpowiedniej fryzury wymaga odpowiednich parametrów urządzenia, które ma pomóc w codziennej stylizacji włosów. Pierwszym z jego ważniejszych aspektów jest moc, z jaką pracuje. Na rynku można znaleźć modele o zróżnicowanym poziomie mocy. Im wyższa wartość tego parametru, tym szybsza cyrkulacja powietrza, a to ma związek z krótszym czasem pracy nad fryzurą. Nie można jednak przesadzać. Zbyt duża moc może wpłynąć na kondycję włosa, przesuszyć go i zniszczyć.

Moc sprzętu nieodzownie łączy się z temperaturą, z jaką będzie oddziaływać na włosy. Podobnie, jak poprzednio – wyższa wartość parametru decyduje o zwiększeniu efektywności i wydajności pracy, jednak niekoniecznie dobrze wpływa na włosy. Najlepsza lokówko-suszarka Rowenta w 2020 roku posiada regulację temperatury, która pozwoli dobrać jej wartość do typu i kondycji włosa, bez narażania go na nadmierny i szkodliwy wpływ pracy urządzenia.

Pamiętaj o tym, by zwrócić uwagę na materiał zarówno powierzchni produktu, jak i jego elementów szczotkujących. Gładka powłoka zagwarantuje łatwiejsze użytkowanie danego modelu oraz będzie ochroną przed powstawaniem mało estetycznych kołtunów. Ostatnio największą popularnością cieszą się lokówko-suszarki ceramiczne ze względu na nieskazitelną konstrukcję tego tworzywa, niezawierającą dołków i wyżłobień.

Dobrze byłoby, gdyby urządzenie, które zwróciło Twoją uwagę posiadało dodatkowe zabezpieczenia. Producenci coraz częściej pokrywają modele specjalnymi powłokami ochronnymi mającymi zwiększyć bezpieczeństwo użytkowniczek. Na rynku występują produkty z powłoką antystatyczną, zapobiegającą plątaniu się włosów czy keratynową, mającą je odżywić i nawilżyć w czasie wykonywania obciążającego zabiegu. Dla wymagających ciekawym rozwiązaniem będą wymieniane końcówki, dające większe możliwości, jeśli chodzi o stylizację.

 

 

Suszarko lokówki Rowenta – ranking

 

 

Rowenta CF 9421

 

Dzięki modelowi CF 9421 marki Rowenta można równocześnie wysuszyć i wymodelować swoje włosy zaoszczędzając tym samym dużo cennego czasu. Moc tego urządzenia to 800 W, co jest wartością optymalną dla każdego rodzaju włosa. Pozwala ona na szybkie i proste ułożenie fryzury, bez nadmiernego jej obciążania poprzez wykonywany zabieg.

Konsumentki mogą same dobrać odpowiednią swoim zdaniem temperaturę pracy lokówko-suszarki tak, by była bardziej skuteczna. Profesjonalny efekt uzyskają dzięki dołączonym do produktu, dwóm różnym końcówkom – jednej o grubości 3 cm i drugiej 5 cm.  Zastosowane w nich specjalne włosie nie pozwoli na plątanie się włosa w czasie jego nawijania na szczotkę i ułatwi stworzenie zarówno gładkich fryzur, jak i fal. Bezpieczeństwo użytkowniczek zapewni dodatkowo powłoka modelu wykonana z wysokiej jakości, ceramicznego materiału.

Urządzenie posiada kilka dodatkowych funkcji usprawniających jego działanie. Zostało ono wyposażone w nadmuch zimnego powietrza oraz funkcję jonizacji wygładzającej łuski włosów i zapobiegającej ich elektryzowaniu się. Specjalne przełączniki pozwalają na dostosowanie prędkości obrotu szczotek i siły nawiewu, aby można było dopasować je do różnej długości i gęstości włosów.

 

 

 

 

Rowenta CF9540F0

 

Modelowanie i suszenie włosów może stać się znacznie szybsze i prostsze przy udziale urządzenia CF9540F0 marki Rowenta. Jest to model działający automatycznie, wykorzystujący energię elektryczną. Jego moc to 1000 W, co umożliwia bardzo wydajne i łatwe ułożenie fryzury przy niewielkim nakładzie pracy.

Ze względu na różnorodne potrzeby konsumentek, producent dołączył do urządzenia dwa rodzaje szczotek – grubszą i cieńszą, pozwalające na stylizowanie włosów o różnej grubości i długości. Powłoka urządzenia została wykonana z wysokiej jakości ceramiki i zaopatrzona w technologię Cashmere Kreatin, która dzięki aktywnie działającej keratynie sprawia, że włos jest odżywiony i nawilżony. Dodatkowo model pozwala na podwójną jonizację w czasie użytkowania.

Użytkowniczki twierdzą, że produkt jest nie tylko wygodny w użyciu, ale także bezpieczny. Producent zadbał o to poprzez umożliwienie wyboru jednego z trzech stopni regulacji temperatury oraz prędkości pracy modelu. Ponadto, wyposażył urządzenie w system nawiewu chłodnego powietrza, dopasowującego działanie produktu do każdego rodzaju włosów.

 

 

 

 

Rowenta CF7830F0 

 

Zestaw Rowenta CF7830F0 to idealne rozwiązanie przede wszystkim dla tych konsumentek, które jeszcze nie miały do czynienia z lokówko-suszarką i nie chcą przepłacać zanim jej nie wypróbują. Ten model to suszarko-lokówka Rowenta w dobrej cenie, co sprawia, że cieszy się on wyjątkową popularnością.

Na produkt składa się 5 różnych akcesoriów, mających pozwolić na szybką i prostą stylizację. W zestawie znajduje się m.in. szczotka ceramiczna o grubości 38 mm pozwala na pozbawione problemów suszenie włosów. Została dodatkowo zabezpieczona powłoką Cashmere Keratin, zapewniającą odżywienie włosa i odporność na plątanie podczas zabiegu. Kolejny element to nasadka prostująca, pomaga wyprostować mokre włosy i zwiększyć optycznie ich objętość. Ponadto komplet zawiera głowicę grzebienia, która nadaje włosom naturalnego wyglądu, a końcówka nadająca objętości podnosi włosy u samych cebulek, umożliwiając łatwą stylizację. Natomiast koncentrator zwiększa precyzję suszenia i jego dobre wykończenie.

Wydajną pracę modelu gwarantuje jego moc, wynosząca 1200 W, dzięki której można szybko i skutecznie ułożyć fryzurę. O bezpieczeństwo konsumentek zadbano poprzez zróżnicowane ustawienia temperatury i prędkości, by każda z nich mogła indywidualnie dostosować przepływ powietrza i ilość stopni do potrzeb własnych włosów.

 

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subskrybuj  
Notify of
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...
DMCA.com Protection Status