Najlepsza suszarko-lokówka Philips

Ostatnio aktualizowane: 18.09.20

 

Jaką suszarko-lokówkę Philips wybrać?

 

Najlepsza suszarko-lokówka Philips w 2020 roku to sprzęt nowej generacji. Jest połączeniem tradycyjnej suszarki do włosów i lokówki elektrycznej. Została opracowana, aby ułatwić kobietom szybkie ułożenie perfekcyjnej fryzury. Jest nieoceniona w porannym pośpiechu, jak również wtedy, gdy potrzebujemy mieć nienaganną fryzurę na ważne spotkanie, czy wieczorną imprezę.

 

 

Nie zawsze mamy czas na skorzystanie z usług fryzjera, a nie każda kobieta radzi sobie z szybkim układaniem włosów za pomocą suszarki i szczotki. Z użyciem suszarko-lokówki jesteśmy w stanie samodzielnie osiągnąć równie dobry efekt, jak po wizycie w salonie fryzjerskim. Przewaga suszarko-lokówki nad lokówką elektryczną polega na tym, że nie przesusza i nie przypieka włosów, jak lokówka, co jest dla ich kondycji i wyglądu bardzo niekorzystne. Stylizuje włosy nie uszkadzając ich struktury i zachowuje ich naturalny wygląd.

Wiele znanych firm ma w swojej ofercie suszarko-lokówki. Philips to holenderska firma z ponad 120-letnią tradycją. Wprowadziła do powszechnego użytku wiele patentów opracowanych dla niej, m. in. golarkę elektryczną, czy kasetę magnetofonową. Nie sposób wymienić tu wszystkich. Jednak chyba nie ma osoby, która nie znałaby tej marki. Firma dba o wysoką jakość swoich produktów, a także o efektowny design. Dlatego można jej zaufać także przy wyborze suszarko-lokówki. Pozostaje kwestia wyboru modelu. My zaprezentujemy tutaj najlepsze suszarko-lokówki Philips, cieszące się popularnością wśród kupujących.

 

 

Suszarko-lokówki Philips – ranking

 

 

Philips Volumebrush HP8664/00

 

Suszarko-lokówka Philips Volumebrush HP8664/00 pozwala na stylizację włosów z zachowaniem ich połysku i gładkości. Posiada szczotki, które można wymieniać w zależności od zamierzonego efektu. Szczotki obracają się w dwóch kierunkach, co ułatwia nawijanie włosów, a szczotka z wysuwanymi ząbkami sprawia, że włosy nie plączą się podczas odwijania.

Termoszczotka o średnicy 5 cm posiada naturalne włosie, które jest bardziej delikatne w kontakcie z włosami, nie niszczy ich struktury, a dzięki temu włosy są bardziej lśniące. Z jej pomocą można podnieść włosy u nasady uzyskując optycznie większą objętość. W zestawie znajduje się także ceramiczna nakładka z powłoką turmalinową, która podczas suszenia emituje jony ujemne, co zapobiega elektryzacji włosów. Nakładka ta spełnia również rolę prostownicy. Z jej pomocą można uzyskać efekt prostych włosów. Można też ułożyć fale.

Suszarko-lokówka posiada funkcję „care”, która chroni włosy przed przegrzaniem susząc je w optymalnej temperaturze 55 stopni C. Użytkowniczki suszarko-lokówki Philips Volumebrush HP8664/00  wśród zalet podkreślają niewielką wagę i cichą pracę. Są one zaskoczone możliwością uzyskania różnych efektów w zależności od zmiany różnych nakładek.

 

 

 

 

 Philips StyleCare HP8668/00

 

Suszarko-lokówka Philips StyleCare HP8668/00 bardzo dobrze sprawdza się do dłuższych włosów. Każda z trzech nasadek ma swoje zastosowanie. Koncentrator kieruje silny strumień powietrza w wybrane miejsca. Poleca się użycie go do wstępnego suszenia mokrych włosów. Stosując termoszczotkę na prawie suchych włosach można uzyskać większą objętość fryzury. Natomiast automatyczna nasadka do kręcenia loków, uruchamiana przyciskiem, wciąga pasmo włosów do komory, w której włosy zostają wysuszone i zakręcone. Tak powstałe loki mają bardzo piękny

i naturalny wygląd! Nasadka posiada ceramiczną powłokę z keratyną, dzięki której włosom nie grozi przegrzanie, a więc używanie jej jest zupełnie bezpieczne. Na zakończenie stylizacji polecane jest użycie zimnego nawiewu w celu utrwalenia fryzury. Suszarko-lokówka Philips StyleCare obraca się w dwóch kierunkach. Ułatwia to korzystanie z niej i stworzenie idealnej stylizacji nie jest męczące dla rąk.

Warto dodać, że zastosowano tu technologię obrotowego połączenia sieciowego, dzięki czemu kabel nie plącze się podczas pracy suszarko-lokówki. Klientki, które zakupiły suszarko-lokówkę Philips StyleCare HP8668/00, chwalą ją możliwości, jakie daje zastosowanie nakładek. Podkreślają, że sprzęt nie przegrzewa się podczas użycia. Doceniają jej niewielkie rozmiary, a także estetyczny wygląd.

 

 

 

 

  Philips ProCare HP8656/00 

 

Suszarko-lokówka Philips ProCare HP8656/00 umożliwia szybkie, samodzielne stworzenie pięknej fryzury, dzięki różnorodnym nasadkom. Ten model posiada ich aż pięć! Szczotka z wysuwanymi ząbkami, które wsuwają się do wewnątrz po naciśnięciu przycisku, ułatwia wysunięcie jej z ułożonych włosów. Termoszczotka o średnicy 38mm ma za zadanie ułożenie fal lub też gładkiej fryzury. Koncentrator zawęża podmuch powietrza

w wybrane miejsce. Można użyć go do szybkiego podsuszenia włosów przed stylizacją, a także przy wykańczaniu fryzury. Nasadka przypominająca kształtem grzebień o długich ząbkach zwiększa optycznie objętość włosów unosząc je w górę u nasady. I wreszcie płaska szczotka Paddlebrush – prostuje włosy nie niszcząc ich!

Wszystkie nasadki równomiernie rozprowadzają ciepło nie przegrzewając włosów. Ten sprzęt posiada system jonowy, który zapewnia suszenie antystatyczne. Dzięki niemu włosy nie elektryzują się podczas układania.

Praktycznym dodatkiem jest etui, zwłaszcza dla osób, które często podróżują. Warto zaznaczyć, że jest to najlepsza suszarko-lokówka Philips w dobrej cenie! Użytkowniczki tej suszarko-lokówki są bardzo zadowolone z jakości tego produktu. Podkreślają łatwość i szybkość w uzyskaniu oczekiwanego rezultatu. Zaznaczają, że podczas czesania włosy nie plączą się i nie elektryzują Jest to suszarko-lokówka godna polecenia!

 

 

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status