Najlepsza suszarko-lokówka obrotowa BaByliss

Ostatnio aktualizowane: 21.09.18

 

Jaką suszarko-lokówkę obrotową BaByliss wybrać?

 

Suszarko-lokówka to połączenie dwóch urządzeń, które dla wielu osób są niezbędne do suszenia i stylizacji włosów. Mowa tu o suszarce i lokówce. Taki sprzęt jest niezwykle praktyczny i funkcjonalny, dlatego warto mieć go w swoim domu. W poniższym poradniku dajemy wskazówki, na jakie cechy tego typu produktów trzeba zwrócić szczególną uwagę. Dodaliśmy do niego również ranking trzech najlepszych według nas modeli BaByliss.

 

 

Zastanawiasz się, dlaczego wybraliśmy BaByliss? Duży wpływ na naszą decyzję miało to, że ta francuska marka istnieje już od przeszło 50 lat i wciąż znajduje nowoczesne rozwiązania, które ułatwiają stylizację oraz pielęgnację włosów. Urządzenia sygnowane logo wspomnianego przedsiębiorstwa można znaleźć nie tylko w domach, ale i profesjonalnych salonach fryzjerskich. To świadczy o ich doskonałej jakości i niezawodności.

Suszarko-lokówki mają wiele zalet. Pozwalają one jednocześnie suszyć i układać włosy, co wiąże się z dużą oszczędnością czasu. Jeśli często spóźniasz się do pracy czy na ważne spotkania przez konieczność stylizacji fryzury, taki sprzęt będzie dla Ciebie idealny. Ponadto takie urządzenia działają w nieco niższych temperaturach niż tradycyjne lokówki, dlatego Twoje włosy nie są w tak dużym stopniu narażone na zniszczenie.

Najlepsza obrotowa suszarko-lokówka BaByliss wyróżnia się dużą mocą. Im wyższa ona będzie, tym szybciej wysuszysz i ułożysz włosy. Uważa się, że minimum to ok. 800 W, choć sporo zależy też od długości pasm. Przy krótkich fryzurach nawet nieco słabsze sprzęty mogą się sprawdzić. Jeśli jednak jesteś posiadaczką bardzo długich włosów, zakup mocniejszego urządzenia (1000 W i więcej) będzie najprawdopodobniej konieczny.

Istotne jest także to, by suszarko-lokówka pozwoliła Ci samodzielnie regulować siłę nadmuchu oraz temperaturę. W ten sposób zapewnisz swoim włosom optymalne warunki stylizacji i z pewnością nie zniszczysz ich nawet, jeśli będziesz używać zakupionego sprzętu codziennie. Dobrze, jeśli urządzenie będzie dodatkowo wyposażone w nadmuch zimnego powietrza. Stosuje się go pod koniec stylizacji, aby utrwalić fryzurę. To niezwykle praktyczna opcja, dlatego nie powinno się jej pomijać.

Duże znaczenie mają też dołączone do kompletu wymienne końcówki. Zwykle producent dołącza do suszarko-lokówki kilka szczotek o różnej średnicy, by móc dobrać tę najbardziej odpowiednią dla określonej długości włosów. Dzięki temu stylizacja fryzury będzie łatwiejsza i przyjemniejsza.

 

 

Obrotowe suszarko-lokówki BaByliss – ranking

 

 

BaByliss 2736E

 

Model BaByliss 2736E ma moc 1000 W. Został on wyposażony w funkcję jonizacji. Oznacza to, iż urządzenie podczas suszenia i układania włosów generuje jony ujemne, a to zapobiega elektryzowaniu się pasm. Co więcej, sprzęt ma obrotowy przewód, a to z kolei zwiększa komfort użytkowania.

Prezentowana suszarko-lokówka ma dołączone do kompletu wymienne szczotki z naturalnym włosiem. Pozwala to na stworzenie różnych fryzur przy pomocy tylko jednego urządzenia. Głowica wspomnianego modelu została pokryta ceramiczną powłoką, co skutecznie zabezpiecza łuski włosów przed uszkodzeniami.

Sprzęt BaByliss 2736E cieszy się bardzo dużą popularnością wśród konsumentów. Potwierdza to duża liczba pochlebnych komentarzy na jego temat. Do najważniejszych i najczęściej wymienianych zalet urządzenia należy: funkcjonalność, łatwa obsługa oraz 2 prędkości siły nadmuchu i temperatury. Co więcej, opisany wyżej model ma nawiew chłodnego powietrza umożliwiający utrwalenie fryzury, w efekcie czego utrzymuje się ona znacznie dłużej.

 

 

 

 

BaByliss 2735E

 

Obrotowa suszarko-lokówka BaByliss 2735E ma moc 1000 W i 3 poziomy temperatury do wyboru. To pozwala dostosować działanie urządzenia do swoich preferencji oraz kondycji włosów. Powyższy model posiada w zestawie dwie szczotki (o średnicy 20 mm i 50 mm), a także wąski koncentrator, który pozwala szybciej wysuszyć wilgotne pasma.

Sprzęt posiada funkcję nawiewu chłodnego powietrza. Z pewnością przyda Ci się ona pod koniec stylizacji, kiedy będziesz chciała utrwalić fryzurę i nadać jej ostateczny kształt. Atutem modelu 2735E jest również to, że jego głowicę pokryto ceramiczną powłoką. Takie rozwiązanie sprawia, że Twoje włosy nie są w tak dużym stopniu narażone na uszkodzenia.

Konsumenci twierdzą, iż jest to obrotowa suszarko-lokówka BaByliss w dobrej cenie. Docenili oni prezentowane urządzenie głównie za praktyczność i możliwość zaoszczędzenia czasu. Co więcej, producent dołączył do zestawu specjalne etui, w którym sprzęt można przechowywać. To sprawia, że nawet podczas podróży produkt z pewnością się nie zniszczy.

 

 

 

 

BaByliss BAB2770E 

 

BaByliss BAB2770E to suszarko-lokówka o mocy 800 W, która sprawdzi się w szczególności podczas stylizacji krótkich włosów. Została ona wyposażona w funkcję jonizacji, a także 3 stopnie regulacji temperatury. Ponieważ przewód zasilający sprzętu ma długość aż 2,7 m, z pewnością nie będzie on krępować Twoich ruchów.

Cechą wyróżniającą model BAB2770E są dwa kierunki obrotu. To znacząco podnosi wygodę użytkowania i sprawia, że układanie włosów jest przyjemniejsze. W komplecie znajdują się dwie wymienne szczotki, których średnica wynosi 40 mm i 50 mm. Urządzenie ma także praktyczny nawiew chłodnego powietrza.

Konsumenci przekonują, że najlepsze obrotowe suszarko-lokówki muszą być nie tylko funkcjonalne, ale i poręczne. Tak też jest w przypadku opisywanego modelu. Ma on kompaktowe wymiary oraz odpowiednio wyprofilowany kształt, dlatego dobrze leży w dłoni. Wiele osób uznaje za zaletę także to, że głowicę urządzenia pokryto tytanową powłoką, która nie tylko zwiększa jego wytrzymałość, ale i nie niszczy włosów.

 

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...