Najlepsza suszarka ze szczotką

Ostatnio aktualizowane: 12.12.18

 

Jaką suszarkę do włosów ze szczotką wybrać?

 

Wiele osób decyduje się na mycie swoich włosów rano, przed wyjściem do pracy lub szkoły. Dzięki temu, przez cały dzień mogą cieszyć się nienagannym wyglądem. Niestety, jeśli posiadasz suszarkę gorszej jakości, czynność ta może zająć Ci dużo czasu. Z tego powodu, dobrze jest zainwestować w nowoczesny i wydajny sprzęt, przy pomocy którego szybko wysuszysz włosy przed wyjściem z domu. Takim produktem są specjalne suszarki ze szczotką, dzięki którym nie tylko wysuszysz włosy, ale również je wystylizujesz. W doborze odpowiedniego sprzętu pomoże Ci nasz poradnik. Na jego końcu znajdziesz krótkie zestawienie, zawierające najlepsze suszarki ze szczotką w dobrej cenie.

Najważniejszą rzeczą, na którą trzeba zwrócić uwagę przed zakupem suszarki jest jej moc. Im jest ona większa, tym mniej czasu zajmuje nam suszenie włosów. Pomoże to nam zaoszczędzić cenny czas przed wyjściem do pracy. Co więcej, jest to szczególnie istotne, jeśli masz długie i grube włosy, gdyż do modelowania takiej fryzury potrzebne jest urządzenie o dużej mocy. Na rynku możemy znaleźć produkty, których moc waha się od 1000 W do 2300 W. Jeśli masz stosunkowo krótkie włosy, lepiej zdecydować się na model o mniejszej mocy. Pomoże Ci to zaoszczędzić pieniądze.

Kolejnym, istotnym elementem jest siła nawiewu urządzenia. Bardzo istotne jest to, by Twój sprzęt posiadał możliwość regulacji. Dzięki temu, możesz dostosować temperaturę do swoich włosów, nie martwiąc się o ich nadmierne zniszczenie. Najlepsze modele na rynku posiadają możliwość regulacji na 5 poziomach. Aby wysuszyć i ułożyć długie, a zarazem grube włosy, powinno się używać najwyższych obrotów urządzenia. Tylko dzięki wysokim temperaturom będziesz w stanie osiągnąć dobry efekt.

Moc i siła nawiewu to nie wszystko. Ważne jest również to, by urządzenie było proste w użyciu i łatwo się nim operowało. Polecane są sprzęty z antypoślizgowym uchwytem, wykonanym z wysokiej jakości gumy.

Istotne jest, aby wybrany przez Ciebie produkt był możliwie najbezpieczniejszy dla Twoich włosów. Niestety, gorące powietrze wpływa na nie niekorzystnie. Z tego względu, sugerowany jest zakup sprzętu z powłoką ceramiczną lub turmalinową, która skutecznie minimalizuje negatywne skutki używania suszarek. Modele ceramiczne gwarantują równomierne rozłożenie ciepła. Dzięki nim, nasze włosy nie są tak narażone na nagłe zmiany temperatur. Powłoki turmalinowe generują ujemne jony, co niweluje efekt napuszonych włosów.

 

 

Suszarki ze szczotką – ranking

 

 

Rowenta CF9320

 

Nasza pierwsza propozycja to wyjątkowo innowacyjna suszarka ze szczotką model Rowenta CF9320. Jest to bardzo nowoczesne i wydajne urządzenie, które pomoże Ci osiągnąć wymarzoną fryzurę.

Produkt cechuje się dużą mocą, wynoszącą aż 1000 W. Sprawia to, że czas suszenia jest skrócony do minimum. Dzięki temu, możesz bez problemu ułożyć swoja fryzurę.

Dużym udogodnieniem jest to, że możesz wybrać jeden z dwóch poziomów siły nawiewu, dzięki któremu dostosujesz siłę nawiewu do swoich włosów. Co więcej, model ten posiada opcję pracy chłodnym powietrzem. Funkcja ta, jest bardzo przydatna podczas końcowego etapu stylizowania włosów. Ta najlepsza suszarka Rowenta w 2018 roku wyposażona jest również w opcję jonizacji.

Urządzenie równomiernie rozprowadza temperaturę, co zdecydowanie poprawia efekt końcowy na naszych włosach. Wielu konsumentów doceniło stosunek ceny do jakości wykonania. Ponadto, prezentowany model jest bardzo prosty w obsłudze.

 

 

 

 

BaByliss 2736E

 

Suszarko – lokówka BaByliss 2736E to dobre i tanie urządzenie, które cechuje się również dużą wydajnością pracy. Największą zaletą tego modelu jest jego duża moc. Dzięki sile 1000 W będziesz mogła w krótkim czasie wysuszyć i wystylizować swoje włosy. Urządzenie będzie się dobrze sprawować zarówno w przypadku krótkich, jak i długich włosów.

Dużą zaletą produktu jest to, że możesz odpowiednio dopasować natężenie nawiewu. Pomoże Ci to zadbać o Twoje włosy w odpowiedni sposób. Warto dodać, że prezentowana suszarka jest również wyposażona w opcję zimnego podmuchu. Jest to bardzo użyteczna funkcja, wykorzystywana na końcowym etapie stylizacji.

Pozwala na utrwalenie fryzury w bezpieczny dla włosów sposób. Naturalnie, możesz również wybierać między dwoma siłami nawiewu. Silniejszy jest rekomendowany w przypadku długich i grubych włosów. Ich ułożenie wymaga zazwyczaj użycia większej mocy suszarki. Z kolei słabszy nadmuch, zalecany jest przy włosach cienkich. Najczęściej są one wrażliwe, a więc może je to szybko przesuszyć.

Ta suszarka ze szczotką w dobrej cenie, cechuje się również poręczną rączką. Konsumenci docenili wydajność oraz wielofunkcyjność urządzenia.

 

 

 

Philips HP8664/00

 

Suszarka ze szczotką Philips HP8664/00 to wydajne i bardzo efektywne urządzenie, które zagwarantuje Ci szybką i precyzyjną stylizację włosów. Do największych zalet tego modelu należy jego duża moc, która wynosi aż 1000 W. Dzięki temu, w krótkim czasie możesz cieszyć się elegancką fryzurą.

Dużym udogodnieniem urządzenia  jest to, że możesz regulować siłę nawiewu. Wybierając jeden z trzech poziomów możesz dopasować siłę nadmuchu do Twojego rodzaju włosów. Jeśli są one grube, to najlepiej użyć suszarki na najwyższych obrotach. Sprawi to, że już po kilku minutach będziesz mogła cieszyć się szykowną fryzurą. Natomiast, przy włosach cienkich sugerowany jest nieco słabszy nawiew, który nie uszkadza struktury włosa.

Te najlepsze suszarki ze szczotką w 2018 roku wyposażone są w specjalną, ceramiczną powłokę turmalinową. Podczas suszenia i stylizacji zapewnia ona odpowiednią ochronę naszym włosom.  Dzieje się tak dlatego, że w czasie pracy ciepło jest rozprowadzane równomiernie. Dzięki temu, Twoja fryzura będzie miała więcej blasku.

Tym, co zapewnia Twoim włosom gładkość i blask jest funkcja pielęgnacji jonowej. Innym ciekawym dodatkiem jest specjalne ustawienie „care”, podczas którego suszenie odbywa się pod wpływem nieco niższej i łagodniejszej temperatury.

Opinie o tym produkcie są dość pozytywne. Użytkownicy zachwalają jego tempo pracy oraz stosunek ceny do jakości.

 

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...