Najlepsza suszarka z dyfuzorem do prostych włosów

Ostatnio aktualizowane: 21.10.20

 

Jaką suszarkę z dyfuzorem do prostych włosów wybrać ?

 

Suszarka to proste urządzenie, które niemal każda kobieta ma w swoim domu. Nowoczesne modele oferują szereg dodatkowych funkcji, umożliwiających pielęgnację włosów oraz ich stylizację. Bardzo funkcjonalnym dodatkiem jest dyfuzor, który sprzyja zwiększeniu objętości fryzury. Jeśli planujesz zaopatrzyć się w taki właśnie model, koniecznie zapoznaj się z niniejszym poradnikiem. Podpowiadamy w nim, na co zwrócić uwagę podczas zakupów. Na końcu przedstawiliśmy także zestawienie, które zawiera według naszej opinii trzy najlepsze suszarki z dyfuzorem do prostych włosów.

 

 

Dyfuzor to specjalna, szeroka nasadka, która może być wyposażona w długie lub krótkie wypustki. Przy użyciu modelu z długimi końcówkami będziemy w stanie unieść włosy u nasady oraz stworzyć delikatne fale. Z kolei przyrząd z krótszymi wypustkami umożliwia nadanie objętości, zapobiega puszeniu się oraz podkreśla skręt loków.

Wybierając nowy sprzęt, przed wszystkim należy dopasować go do struktury naszych włosów oraz częstotliwości suszenia. Jeśli używamy suszarki codziennie, a nasze włosy są wrażliwe i mają tendencję do przesuszania się, przed zakupem warto sprawdzić parametry wybranego sprzętu. Najważniejsze są te, które wpływają bezpośrednio na kondycję włosa. Jest to na przykład jonizacja, która sprawia, że nasze włosy się nie elektryzują, pozostają gładkie, a fryzurę o wiele łatwiej jest ułożyć. Warto także nabyć przyrząd z przyciskiem chłodnego nawiewu, który sprawdza się szczególnie podczas suszenia delikatnych włosów.

Nie bez znaczenia jest również regulacja temperatury i siły nawiewu. Modele dostępne na rynku zazwyczaj posiadają do 4 poziomów ustawienia temperatury. Najlepsza suszarka z dyfuzorem do prostych włosów w 2020 roku wyposażona jest również w 4-stopniowe przełączniki siły nawiewu powietrza. Im więcej możliwości regulacji, tym urządzenie jest bardziej uniwersalne.

Istotna jest również moc suszarki. Im będzie ona wyższa, tym urządzenie działa wydajniej. Dla włosów długich, grubych i gęstych, najlepiej sprawdzi się model o mocy około 2000 W. Natomiast włosy długie, cienkie i delikatne bez problemu wysuszymy przyrządem o mocy do 1500 W. Poza tym wygodę użytkowania sprzętu zwiększa długi, obrotowy kabel, jak również uchwyt do wieszania, składana rączka oraz cicha praca.

 

 

Suszarki z dyfuzorem do prostych włosów – Ranking

 

 

Philips ThermoProtect Ionic HP8232/00

 

Philips ThermoProtect Ionic HP8232/00 to suszarka z dyfuzorem do prostych włosów w dobrej cenie Nawilża ona włosy i dzięki dyfuzorowi sprawia, że zwiększają swoją objętość, nie puszą się i nie elektryzują.

Urządzenie wyposażone jest w funkcję ThermoProtect, która gwarantuje optymalną temperaturę suszenia oraz dodatkową ochronę przed przegrzaniem. Dzięki pielęgnacji jonowej, sprzęt prostuje włosy, które są pełne blasku.

Jest to model z 3-stopniową regulacją temperatury oraz 2 poziomy regulacji siły nawiewu, które można dostosować w celu ułożenia idealnej fryzury. Suszarka ma także opcję zimnego nadmuchu, który sprawdzi się w przypadku delikatnych włosów.

Moc suszarki wynosi 2000 W. Dzięki niej uzyskamy silny nadmuch, który błyskawicznie wysuszy włosy. Użytkowanie urządzenia ułatwiają również obrotowy przewód zasilający o długości 1,8 m, zaczep do zawieszania, zdejmowany filtr wlotowy.

W Internecie można znaleźć wiele pozytywnych opinii na temat tego urządzenia. Jest ono doceniane za cichą pracę, atrakcyjny wygląd, lekkość i poręczność.

 

 

 

 

Remington Pro-Air Turbo D5220

 

W naszym zestawieniu chcielibyśmy zaprezentować Ci model Remington Pro-Air Turbo D5220. Jest to innowacyjne urządzenie posiadające funkcje, które pomogą nam stworzyć idealnie jedwabistą, gładką fryzurę.

Suszarka wyposażona jest w dyfuzor o asymetrycznym kształcie, który dopasowuje się do kształtu głowy, przez co korzystanie z niego jest łatwiejsze. Rozprasza on strumień powietrza na włosach, dzięki czemu zwiększa ich objętość, nadaje sprężystość i poprawia skręt loków. Za pomocą funkcji jonizacji sprzęt generuje o 90% więcej jonów, zapobiegając elektryzowaniu się włosów. Z kolei opcja zimnego nawiewu skutecznie utrwala fryzurę.

Model ten daje nam  możliwość ustawienia temperatury na jednym z 3 stopni oraz ma 2-poziomową regulację prędkości nawiewu. Wyjątkowo duża moc 2400 W zapewnia silny nadmuch, dzięki któremu włosy suszą się błyskawicznie. Dodatkowym udogodnieniem jest obrotowy przewód o długości 1,8 m oraz uchwyt do zawieszenia.

Prezentowany produkt zdobył wiele pochlebnych recenzji. Osoby, które korzystają z suszarki na co dzień zgodnie twierdzą, że jest bardzo poręczna i funkcjonalna.

 

 

 

 

Rowenta CV5090F0 

 

Jeśli szukasz lekkiej i wygodnej w użyciu suszarki, model Rowenta CV5090F0 powinien Cię zainteresować.

Duża moc sprzętu, która wynosi 2300 W, ułatwia szybkie wysuszenie mokrych włosów. Z kolei dzięki możliwości nadmuchu zimnego powietrza, możemy nadać fryzurze kształt i zapewnić jej długotrwały efekt. Ponadto, model ten posiada powłokę ceramiczną, która zabezpiecza przed przesuszeniem.

Urządzenie wyposażone jest funkcję ustawienia temperatury w zakresie 3 poziomów oraz 3-stopniową regulację siły nadmuchu. Suszarka posiada również dyfuzor do zwiększania objętości włosów, a także koncentrator, pozwalający na precyzyjne skierowanie podmuchu na suszone pasmo.

Rowenta CV5090F0 to często wybierany produkt, który cechuje nie tylko przystępna cena, ale przede wszystkim solidne wykonanie. Użytkownicy zgodnie twierdzą, że suszarka cicho i wydajnie pracuje oraz jest poręczna. Dodatkową zaletą jest jej elegancki i kobiecy wygląd.

 

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status